Podfuk v Marseille Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Podfuk v Marseille Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Podfuk v Marseille


Marseille … je to zvláštní místo, založené před více jak šestadvaceti stoletími, dříve než Paříž začali nazývat Paříž. A ve srovnání s ní je rozlohou Marseille dvojnásobná a po celém pobřeží zastavěná. Snad s výjimkou jedné kouzelné zátoky jménem Anse des Pecheurs. A proč se tam nestavělo?
Celé generace místních politiků, lobistů, stavitelů a investorů se hádaly, bily se a vedly spory. Byly tu úplatky a protiúplatky a snad i jedna vražda.
Nepřipomíná vám to něco?
Teď ale konečně došlo k rozhodnutí stavět a vyhlásit výběrové řízení, do něhož se jako pozorovatelé s nadhledem a humorem oblíbeného spisovatele můžeme společně podívat …Kniha v českém jazyce!


Stažení Podfuk v Marseille zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Podfuk v Marseille (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Podfuk v Marseille zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Podfuk v Marseille.pdf (EUR-0.00)

  Podfuk v Marseille.epub (EUR-0.00)

  Podfuk v Marseille.doc (EUR-0.00)

  Podfuk v Marseille.txt (EUR-0.00)

  Podfuk v Marseille.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Podfuk v Marseille.PDF – (EUR 0.00);

  Podfuk v Marseille.MOBI – (EUR 0.00);

  Podfuk v Marseille.EPUB – (EUR 0.00);

  Podfuk v Marseille.DOC – (EUR 0.00);

  Podfuk v Marseille.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Sam Levitt (2.)

  Originální název:

  The Marseille Caper (2012)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Olympia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  karel0684

  16. ledna

  Druhá kniha o Samovi Lewitovi. Kniha je vtipná a má spád. Je hrozné jak jsou však chvíle, kdy hladoví musíte číst vyprávění o kulinářských kouzlech francouzské kuchyně

  TeaPeter

  13.08.2016

  V tomto druhém díle se už autor rozhodl, co vlastně píše – je to humoristická novela z komunálního prostředí slunného jihu Francie. A jako taková se mu velmi povedla. Je jen smutné, že se knize dostalo tak podivného překladu, který se místy nebojím označit za mizerný (nespolupracoval na něm nějaký strojový překladač?).

  hanča34

  11.12.2015

  Volné pokračování Podfuku jako víno. Opět dobré, vtipné, lehké čtení.

  mariva

  23.09.2015

  Opět jedna knížka, která mě vtáhla do děje už od první stránky. Nechybí nic – strhující děj, napětí, humor, navíc jsem se zase na chvíli přenesla do krásného prostředí jižní Francie. K autorovi mám jen jedinou výtku – při čtení jeho knížek mám pořád hlad :o)

  Evka333

  03.03.2014

  Souhlasím s kritikou překladu. Knihu jsem zakoupila v sobotu (215,- Kč) a po přečtení pár stránek jsem byla v šoku. Nechápu, jak nakladatel může takovou úroveň textu pustit do světa.

  Argony

  27.01.2014

  Katastrofální překlad!

  soukroma

  16.12.2013

  Jak autora miluji při jeho oslavě života v Provence, tak mě většinou zklame při pokusu o jiný typ beletrie (ještě tak Hotel Pastis, ale s jeho detektivkami je opravdu potíž). Už Podfuk jako víno jsem přečetla trochu se zaťatými zuby, ale Podfuk v Marseille už se číst moc nedal: zápletka jednoduchá, ženy krásné a neodolatelné, navíc se stále papalo, ale to postupně čtenáře už otupí, zejména při neznalosti některých jídel, vín či ingrediencí. Ovšem na vině mé nespokojenosti se podílí měrou vrcholnou též překladatel/jazykový korektor/vydavatel, protože tolik nesmyslných slov, slovních konstrukcí a hlavně do oka bijících hrubek na tak malém prostoru už jsem dlouho nikde neviděla … (vsuvka: toto jediné mi chybí z doby minulé, kdy – zřejmě kvůli důkladné cenzuře každého vydávaného titulu – se též provedla důkladná jazyková korektura a ve výsledku se čtenář setkal jen velice zřídka s nějakým gramatickým úletem ba i překlepem).  TAGS:

  Online Podfuk v Marseille ebook, Kniha Podfuk v Marseille FB2, Download Podfuk v Marseille PDF , Download Podfuk v Marseille MOBI, Online Podfuk v Marseille kniha, Zdarma Stažení Podfuk v Marseille IPhone, Online kniha Podfuk v Marseille PDF, Zdarma Podfuk v Marseille DJVU, Zdarma Stažení Podfuk v Marseille TXT, Stažení Podfuk v Marseille RTF, Online Podfuk v Marseille FB2 , e-kniha Podfuk v Marseille stažení TXT, Zdarma Podfuk v Marseille stažení kniha, e-kniha Podfuk v Marseille download MOBI, Stažení Podfuk v Marseille IPad, Číst Podfuk v Marseille MOBI, Číst Podfuk v Marseille DOC, Zdarma Podfuk v Marseille AWZ, Download e-kniha Podfuk v Marseille iPad , Zdarma Podfuk v Marseille DJVU, Download Podfuk v Marseille e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Podfuk v Marseille DVD, Číst Podfuk v Marseille TXT, Book Podfuk v Marseille stažení DJVU, Podfuk v Marseille stažení kniha zdarma, Podfuk v Marseille stažení kniha pdf zdarma, Podfuk v Marseille pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Podfuk v Marseille pdf zdarma, Podfuk v Marseille stažení kniha epub zdarma, Podfuk v Marseille ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply