Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela


"Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela jak je zažil na souši i na moři, mezi soldáty, galejník, piráty, indiány, lidmi dobrými i špatnými, sám vždy věre svému srdci" Jan Kornel prožil nesmírně dobrodružný život. Je neuvěřitelné, kam zavál osud mladíka z české vesnice pod Řípem během třicetileté války. Byl podvodem naverbován do armády, díky své poctivosti málem přišel o hlavu, prošel několika bitvami, utekl z armády, ocitl se v zajetí na zaoceánské lodi a na galejích. I odtud se mu podařilo utéct, aby se s piráty plavil po moři…Kniha v českém jazyce!


Stažení Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela.pdf (EUR-0.00)

  Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela.epub (EUR-0.00)

  Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela.doc (EUR-0.00)

  Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela.txt (EUR-0.00)

  Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela.PDF – (EUR 0.00);

  Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela.MOBI – (EUR 0.00);

  Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela.EPUB – (EUR 0.00);

  Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela.DOC – (EUR 0.00);

  Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Dobrodružné, Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Československý spisovatel
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (19)

  Přidat komentář

  kralika

  31.07.2017

  Vyzdvihuji především autentický jazyk, který z tohoto příběhu dělá bezmála skutečnost. Není totiž příliš odlišný od podobných vzpomínek vojáků z jiných dob.

  Jirka92333

  14.07.2017

  Kniha má dej jenž mě nepustil až do konce!! I když jsem ke knize nejdříve přistupoval skepticky, protože jsem si říkal že nemusí dopadnout dobře když se spisovatel bude pokoušet dát jednomu hrdinovi více osudů. Nicméně povedlo se a to na plné čáře!

  kornel_jenda

  12.05.2017

  … jako malý kluk jsem v edici KODu četl převážně indiánky, příběhy a dobrodružství Jana Kornela mě uchvátily … časem jsem o knihu přišel a nyní po letech jsem příběhy Jana Kornela opět přečetl jedním dechem … žádné "vsuvky" jsem tehdy ani nyní nezaznamenal … Skvělá knížka, jako bych s Janem Kornelem putování prožil i já … !!!

  EvikU.

  09.04.2017

  Celkem dobrá kniha. Musí se tomu přijít na chuť.

  Finskej

  09.11.2016

  Pěkná a čtivá kniha pro mládež . Dobově (socialisticky) poplatné vychovatelské a dějinně-interpretační prvky tu sice jsou (a to je důvod, proč z mé strany jen 4, a ne 5), nicméně přesto je to pořád zábavné vyprávění.

  Ikkju

  13.08.2016

  O autorovi místní vědí (sám jsem se o něm dozvěděl v místní hospodě), ale jsou to vesměs nečtenáři, tak jsem se do něj musel pustit sám. Nejdřív jsem hledal náznaky a popisy míst, která sám znám, protože ve vesnici jsem trávíval nesčetné prázdniny u babči… A musím říct, že některé obrazy z knížky se dokonale shodují s mojí pamětí, například přesně vím, přes které pole šel, když popisoval, že je porostlé durmanem a blínem (za dnes už bývalou frutou)…

  Zaujal mě i konec, čtený na přeskáčku – vesnice, která se pomaličku zvedá po nájezdu vojsk, to je přesně ten survival, o kterém jsme kolikrát, sedě na slámě na Mezníku snili. Realita ale nebývá romantická, a popis verbování do armády mě definitivně donutil pustit se do knihy bez přeskakování – stojí za to, ikdyž už dávno nejsem kluk…

  A někde v koutku duše doufám, že se tam třeba objeví i příjmení dědy, několik příjmení z příběhu je zjevně místních, nejspíš autorovo současníků…

  koubi

  01.02.2016

  Zaujal mě především poutavý příběh, který měl spád a rychlost. Tato kniha mne doslova vtáhla do děje a líbilo se mi i vyprávění samotného Jana Kornela. Kdo si chce trochu pohrát se svou fantazií, určitě by měl sáhnout po této knize 🙂

  Daydreamer

  27.01.2016

  Rovněž velmi oblíbená kniha mého mládí. Četl jsem ji několikrát :-).

  gonga

  22.10.2015

  Oblíbená kniha mého dětství.

  1871

  31.03.2015

  Hezká knížka až na ty propagandistické vsuvky, poplatné době vydání.

  felia

  10.10.2014

  Tuto knihu jsem četl vícekrát, ale naposledy aspoň před padesáti roky. Moc se mi líbila, stále ji uchovávám v knihovně. Snad se k ní ještě někdy dostanu, i když si ji pamatuju velmi dobře

  heavy66

  07.02.2014

  Skvělý příběh z období třicetileté války. Vesnický chasník od Mělníka Jan Kornel je násilím odveden do císařské armády. Prožije a přežije jednu z nejvýznamnějších bitev sklonku války, bitvu u Jankova, kde císařská armáda utrpěla těžkou porážku od Švédů. Dezertuje z armády a toulá se zničenou Evropou, na konci války se setká s biskupem Jednoty bratrské Komenským a ve zdraví se dožije podpisu Vestfálského míru. Jeho dobrodružství ale nekončí, intrikami zlého nepřítele se dostává jako vězeň na galéru, se kterou přepluje oceán až na karibské ostrovy…Díky štěstí a dobrým přátelům se po mnoha letech vrací zpět domů.

  Hezzy

  16.11.2013

  Už je to sice dlouhá doba, co jsem tuhle knihu četl, ale stále si pamatuji, jak hrozně se mi líbila. Možná, že kdybych jí četl dnes, tak bych změnil názor, avšak před těmi pěti šesti lety to byla moje oblíbená kniha. Námět famozní a sympatický hlavní hrdina, což je u dobrodružného románu slibný základ… Jedna z nejlepších knih mého dětství.

  Ječmínek

  17.10.2013

  Knihu jsem četl v pozdním dětství a moc moc se mi líbila.

  Klamm

  10.07.2013

  Četl jsem ji asi v deseti letech, takže podrobnosti už si nepamatuji (stejně jako em54). Ta trpká a těžká příchut Kornelova osudu mi však zůstala ležet na duši. Občas si i dnes vzpomenu…

  Kakho-Oto

  10.02.2013

  Nevídané – kvalita a čtivost knihy jsou na obrovské úrovni. Líčení těžké doby 17. století celkem odpovídá tehdejší realitě.

  em54

  22.08.2012

  Tuhle knížku jsem jako kluk miloval. Už je to dávno, takže si skoro nic nepamatuji – jenom tu atmosféru napětí, dobrodružných příhod, ze kterých Jan Kornel vychází vždy jako vítěz, i když to není snadné. Moc pěkný román pro kluky.

  dusty

  21.08.2012

  Jako dítě mě taky moc oslovila. Pěkně psaný dobrodružný příběh.

  vitavita

  13.03.2012

  Patřila v mládí k mým nejmilejším, chtěl jsem být Janem Kornelem z Mlčechvost.  TAGS:

  Online Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela ebook, Kniha Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela FB2, Download Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela PDF , Download Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela MOBI, Online Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela kniha, Zdarma Stažení Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela IPhone, Online kniha Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela PDF, Zdarma Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela DJVU, Zdarma Stažení Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela TXT, Stažení Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela RTF, Online Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela FB2 , e-kniha Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela stažení TXT, Zdarma Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela stažení kniha, e-kniha Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela download MOBI, Stažení Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela IPad, Číst Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela MOBI, Číst Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela DOC, Zdarma Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela AWZ, Download e-kniha Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela iPad , Zdarma Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela DJVU, Download Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela DVD, Číst Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela TXT, Book Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela stažení DJVU, Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela stažení kniha zdarma, Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela stažení kniha pdf zdarma, Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela pdf zdarma, Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela stažení kniha epub zdarma, Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply