Podřiď se Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Podřiď se Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Podřiď se


Chessy a Tate jsou svoji už několik let. Vášnivý vztah s milovaným mužem byl vším, po čem kdy toužila. Slíbila mu poslušnost, podřídila se mu, a Tate vždy její dar něžně opatroval. Cítila se milovaná, v bezpečí. Tatea ale v poslední době příliš zaměstnává jeho práce a Chessy ví, že se brzy bude muset něco změnit, jinak mohou o vše přijít.

Tate vždy svou ženu miloval, jeho práce mu však zabírá čím dál víc času. Když Tate vycítí, že je Chessy nešťastná, naplánuje společnou noc, která má mezi nimi opět zažehnout plamen. Pracovní hovor v nevhodnou chvíli ale ohrozí Chessyino bezpečí a otřese její důvěrou. Tate přísahal, že ji jako její manžel bude vždy milovat a ochraňovat. Svůj slib nesplnil. Odhodlán získat ji zpět, se Tate připravuje na bitvu, v níž bude muset dokázat, že pro něj není nic důležitější než její láska a oddanost.Kniha v českém jazyce!


Stažení Podřiď se zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Podřiď se (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Podřiď se zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Podřiď se.pdf (EUR-0.00)

  Podřiď se.epub (EUR-0.00)

  Podřiď se.doc (EUR-0.00)

  Podřiď se.txt (EUR-0.00)

  Podřiď se.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Podřiď se.PDF – (EUR 0.00);

  Podřiď se.MOBI – (EUR 0.00);

  Podřiď se.EPUB – (EUR 0.00);

  Podřiď se.DOC – (EUR 0.00);

  Podřiď se.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Temné touhy (3.)

  Originální název:

  Taking It All (2014)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Baronet
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (18)

  Přidat komentář

  1259

  20. ledna

  Naprosto dokonalá série, která se mi četla úplně sama a nechtěla jsem, aby skončila. I když se knížky hrozně špatně schání, tak rozhodně doporučuji všem, kdo by měli zájem.

  Espoir

  10. ledna

  Upřímně, tato kniha je z celé série nejslabší. Příliš přeslazené a neuvěřitelně naivní. Dále jsou SPOILERY: Postava Chessy neměla snad žádnou sebeúctu, že se sebou nechala takhle zametat. Tate mi byl vyloženě nesympatický tím, jak stále dokola opakoval, že Chessy miluje (několikrát v knize byla uvedena fráze, že by pro ni "pohnul nebem a zemí" – na tu už jsem alergická). A přitom stále dokola prokazoval opak. Tedy až do konce, kdy se najednou zázračně změnil. To, co se stalo v Sídle, je dle mého neodpustitelné. Toho si nejspíš byla vědoma i sama autorka, když do vývoje vztahu zasáhla překvapivým těhotenstvím, které nakonec manžele svedlo zpět dohromady. Asi jsem hrozný cynik, ale mně by se více líbilo zakončení bez těhotenství a happyendu, kdyby Chessy svého muže opustila, osvobodila se od své závislosti na něm a začala odznovu.

  moudivlacek

  14.08.2017

  Skvělé zakončení série, opět dle mne tu sex nehraje hlavní roli. Je zde nádherná ukázka toho, co je v manželství opravdu důležité, nejsou to peníze, není to materiální zabezpečení, ale hlavně bezpečný přístav dvou milujících lidí plný důvěry a lásky. Jestliže je tato rovnováha porušena, je problém na světě. A vůbec nezáleží, že funguje jen sex. Obdivovala jsem ústřední dvojici tohoto dílu – Tate musel dojít k poznání, jak moc ublížil své ženě svou přepracovaností a upřednostňování práce, Chessy také není bez viny. Měla problém, ale neřešila ho, Tate se pak domníval, že vše je v pořádku.
  Ale natolik mají rozumu, že oba touží to řešit, oba stále touží po lásce druhého.
  A zas tu stojí věrní přátelé. Člověk může jen závidět a přát najednou.
  Doporučuji romantikům.

  havrmoni

  28.04.2017

  Mě se to líbilo. Jen bych opakovala co jsem psala u předchozích dílů. Jen teď po přečtení celé série musím napsat,že druhý byl za mě nejlepší.

  Turiel11

  20.01.2017

  Kniha byla velmi velmi podobná svým předchůdkyním. Autorka prostě koncentruje příliš mnoho hlubokých slov a silných emoci do neskutečně malého prostoru, což podle mě působí přeslazeně a neuvěřitelně. Když máte ale sladké rádi, stejně jako já, tak proč ne? 🙂

  Mellisek

  20.09.2016

  Bohužel za mě nejslabší díl, první příběh byl prostě nejlepší už i druhý se skláněl s hodnocením dolů. Chessy a Tate měli problémy od prvního dílu, ale je škoda jak to autorka zainteresovala do knihy. Čekala bych prostě víc. Ale svým způsobem je to pěkné zakončení série. 🙂

  Laf

  17.09.2016

  Tenhle díl mi přišel z celé série nejhorší. Až moc přehnaně sladký, že mě to až nebavilo číst a v půlce jsem měla chuť knihu zahodit a nedočíst ji. Sice po půlce došlo k malému zvratu, ale stejně… Dočetla jsem ji jen se sebezapřením. Plus dávám za to, že i v tomto díle se objevovaly postavy z předchozích dílů, takže jsem se dozvěděla, jak to u nich pokračovalo.

  Nel-ly

  04.09.2015

  První díl se mi nelíbil, přišlo mi tou hloupé, naivní a děsné klišé, krom toho mi nevyhovuje autorčin styl psaní, všechno moc okecává, strašně zdržuje, její postavy jsou všechny stejné a mají super úžasné vztahy s ostatními ze série (viz tahle série i série Pád-Chlad-Oheň, opis toho samého) a hlavně se všechny dialogy a vůbec text děsně táhnou.
  JENŽE druhý díl se mi naopak líbil moc, byla to citová ždímačka, to jo, ale byl to román (zdaleka ne erotický) a povedený.
  V tomhle díle… na začátku doják (přehnaný, ale co už) a pak, pak už se nic nestane. Prostě nic. Naivní hloupoučká blbost. Dočetla jsem jen tak z hecu, abych mohla svůj vztah 😀 s autorkou uzavřít, od ní už nic číst nebudu.

  angelbooks

  27.06.2015

  Bohužel, po druhém díle mě tento zklamal.
  Nezklamal úplně, ale ty části kdy mu odpouštěla, no já si říkala, že bych ho už dávno nakopala někam. A úplně tečka na konci, ta části kdy byli v sídle a ona zakřičela svou pojistku, protože ji nechránil ten, kdo mě. JEJÍ MANŽEL.
  Nebýt jedné situaci ( kterou nebudu psát, abych nezkazila překvapení ) by se možná rozvedli, a nebyli už nikdy spolu. Za tu situaci docela i děkuju, protože jsem si Chessy moc oblíbila a na konci téhle knihy jsem měla ráda i Tatea.
  Jedna moje myšlenka na konci byla, že kdyby od něho odešla dříve, možná by k té firmě přibral společníky mnohem dříve :).
  Knihu velmi doporučuju :).

  marcela6183

  07.06.2015

  Sice jsem tenhle příběh čekala (jako my všechny), jelikož se k němu schylovaly předchozí dvě knihy. Zklamala mne schopnost hlavní hrdinky řešit své problémy. Která z nás je nemá. Asi nečetla Umění prokrastinace.
  Téma viny a trestu nedotažené, neuvařené a nezvládnuté, pointa v odpuštění pro mne nezrpracovaná. Mnohem větší pointa pro mne byla v samotném těhotenství. Komplikace nezužitkována. Emocionálně nabito, ale nevybito. Námětově dobré, ale přijde mi to jako vychrlené horkou během jednoho měsíce. Řekněme seminární práce vedle dizertačky.
  Z fráze "pohnul by nebem i zemí" mi už fakt teče voda mezi zaťatými zuby.
  Jde to sice nahoru, ale pořád to není ani na tři; slabší dvě a půl.

  kacaaba

  06.05.2015

  Kniha se mi líbila. Celá série mě překvapila. Byla postavena hodně na emocionální stránce a sex byl až na druhém místě. Rozhodně jí to neubralo na zajímavosti. Určitě si od autorky přečtu další knihy.

  jitka7

  03.05.2015

  Rozhodně lepší než předešlý díl. Akorát si sebe nedovedu představit v takové situaci. No asi by to dopadlo trošku jinak 🙂 Přišlo mi to trošku absurdní, jak moc jednoduché bylo mu odpustit. A né jednou.

  Nuttelka

  04.04.2015

  Příjemné zakončení série… Byla jsem zvědavá, co se stane s Chessy a Tatem, když oba dva díly vypovídaly o tom, že Chessy není šťastná, ale musím říct, že se Tatovi vzdala až moc lehce 🙂 Ale epilog, že jsou všichni šťastní a spokojení, tak aspoň že tak 🙂

  PS: Ale je pravda, že série Bez dechu je mnohem lepší 🙂

  adrianna0305

  25.03.2015

  Je to na úrovni ‘odpadu’, ale Podřídím se a dám aspoň tu jednu hvězdičku. Skládalo se to jenom ze slov holčička a miluji tě, bla bla bla. Nedokázala jsem to číst řádek po řádku 🙁

  luciferkaLJ

  22.03.2015

  Třetí díl mě nesklamal dopadlo to vše jak jen si mužeme přát mě se to líbilo 🙂

  lucie0942

  08.03.2015

  No, tak třetí díl by pro mě po emocionální stránce asi nejsilnější….vžila jsem se do situace Chessy a ač jsem dopředu věděla, jak to skončí, tak i slzičku jsem nejednou uronila.
  Celá série se mi velmi líbila a jsem zvědavá, co nám autorka zase nachystá příště.

  Beni

  19.02.2015

  Čtenářská výzva 2015 – TRILOGIE (3. díl)

  Hlavní hrdinky mi bylo celkem líto, ta výroční večeře… No já bych tam asi nakráčela a udělala scénu 😀
  Na knize se mi líbilo i to, že byl místy příběh vyprávěn opět z pohledu ostatních hrdinek…
  Ale pro mě byl nejlepší druhý díl.

  NeliQ

  14.02.2015

  Ja neviem… tato seria mi pride o dost slabsia ako Chlad. Najlepsia bola asi prva kniha zo serie, tato mi prisla taka nijaka. Polku knihy hrdinka len vzdycha a on sa chova ako totalny kreten a potom zrazu otoci o 180 stupnov. Väčšinu knihy sa nic nedeje. Pre mna nic moc.  TAGS:

  Online Podřiď se ebook, Kniha Podřiď se FB2, Download Podřiď se PDF , Download Podřiď se MOBI, Online Podřiď se kniha, Zdarma Stažení Podřiď se IPhone, Online kniha Podřiď se PDF, Zdarma Podřiď se DJVU, Zdarma Stažení Podřiď se TXT, Stažení Podřiď se RTF, Online Podřiď se FB2 , e-kniha Podřiď se stažení TXT, Zdarma Podřiď se stažení kniha, e-kniha Podřiď se download MOBI, Stažení Podřiď se IPad, Číst Podřiď se MOBI, Číst Podřiď se DOC, Zdarma Podřiď se AWZ, Download e-kniha Podřiď se iPad , Zdarma Podřiď se DJVU, Download Podřiď se e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Podřiď se DVD, Číst Podřiď se TXT, Book Podřiď se stažení DJVU, Podřiď se stažení kniha zdarma, Podřiď se stažení kniha pdf zdarma, Podřiď se pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Podřiď se pdf zdarma, Podřiď se stažení kniha epub zdarma, Podřiď se ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply