Podzimní republika Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Podzimní republika Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Podzimní republika


V nejtemnějším okamžiku války se polní maršál Tamás vrací do milované vlasti, jejíž hlavní město Adro padlo poprvé v dějinách do rukou vetřelců. Jeho syn se ztratil, spojenci jsou k nerozeznání od nepřátel a posily mají dorazit až za několik týdnů. Přestože proti Adranům táhnou Kezové s nestvůrami stvořenými jejich strašnými kouzly, obracejí se Adrané sami proti sobě. Vzpoura vtáhne i inspektora Adamata příslibem, že by mohl najít svého ztraceného syna. A naděje všech se upínají k Tanielovi Dvě kule. Pronásledovaný lidmi, jež kdysi považoval za přátele – musí ohlídat to, že země hroznou válku přežije… Podzimní republika je vynikající závěr jedné z nejlepších fantasy sérií posledních let. Ve světě Briana McClellana se proplétá magie a technika, ale mohou se mocní prachmistři, ovládající střelný prach a kulky, postavit mágům a bohům?Kniha v českém jazyce!


Stažení Podzimní republika zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Podzimní republika (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Podzimní republika zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Podzimní republika.pdf (EUR-0.00)

  Podzimní republika.epub (EUR-0.00)

  Podzimní republika.doc (EUR-0.00)

  Podzimní republika.txt (EUR-0.00)

  Podzimní republika.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Podzimní republika.PDF – (EUR 0.00);

  Podzimní republika.MOBI – (EUR 0.00);

  Podzimní republika.EPUB – (EUR 0.00);

  Podzimní republika.DOC – (EUR 0.00);

  Podzimní republika.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Prachmistři (3.)

  Originální název:

  The Autumn Republic (2015)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Fantasy
  Vydáno: , Talpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Turlogh

  22. ledna

  A je to tady! Bohudík a zároveň bohužel… Právě jsem koupil a vzápětí i dočetl třetí díl Prachmistrů. Řekl bych směle, že jedné z nejpovedenějších a nejoriginálnějších fantasy knižních sérií posledních tří let. Kdo nepřečte tuto sérii, může jen trpce litovat, jaký je bloud! Poděkujme panu spisovateli Brianu McClellanovi, že se udržel a na rozdíl od jiných fantasy spisovatelů nenafoukl v poslední chvíli svoji trojdílnou sérii Prachmistrů na čtyřdílnou, pětidílnou, a tak dále a tak dále. Toto je dnes bohužel běžný standart i některých velmi renomovaných pánů autorů a autorek fantasy (Jordan, Brett a mnozí jiní.) (Jordan psal sérii Kolo času tak dlouho až umřel a upřímně řečeno, mnohé jeho další a další díly měly silně sestupný charakter, ještě že to převzal Sanderson, to je borec, který snad tuto nekonečnou sérii dotáhne do vítězného a důstojného závěru. Brett, jehož Tetovaný byl naprostá špička mě též zklamal, když z původní trilogie udělal čtyři díly pak pět a kdoví kdy tomu bude konec. A také jeho pokračování jsou slabší a slabší nezdá se vám? Jo, to je holt moc peněz! Dokud čtenáři kupují a platí chrleme další a další pokračování, byť již budou mnohdy stát za houby. No ale vrátím se k Prachmistrům. Ve třetím a posledním díle vše velkolepě vrcholí a Adro a Prachmistři vítězí, byť za cenu jedné z nejvyšších obětí. Ještě, že nám zůstal Taniel a spol. Opět heroické a epické! A na výše uvedený obsah pravím: "Ano, prachmistři a hlavně Tamás, Taniel a Ka-Poel se mágům a bohům směle postavit mohou! " Jen houšť takových knížek a příběhů! Sláva prachmistrům!

  tartan

  07. ledna

  Už dlho som nečítal strhujúcejšiu fantasy. Originálny svet, sympatické postavy, skvelá akcia. Jednoduchý, ale premyslený a niekoľko línií prepletajúci dej začína in media res, uprostred štátneho prevratu a ženie sa rýchlosťou guľky vystrelenej a urýchlenej prachmajstrom až do samého konca tejto uzavretej trilógie. Ohromujúce magické súboje, epické bitky medzi armádami s premyslenými stratégiami a účinnými taktikami, ale aj odhodlané detektívne vyšetrovanie a intenzívne bitky telo na telo v temných uličkách. Samozrejme, našli by sa aj nejaké výhrady (niektoré veci by zaslúžili viac vysvetliť, niektoré nedávajú veľmi zmysel), ale celkový dojem je výborný a ak hľadáte niečo akčné, epické a magické, jedným slovom fantastické ;-), tak táto McClellanova prachmajstrovská trilógia je tá správna voľba.

  Anyv

  06. ledna

  Skvělá trilogie, která čtenáři nabídne sympatické postavy, zákeřné a nevyzpytatelné "záporáky", nespočet emocí a skvělý zážitek z četby. Kdo se ponoří do tohoto fantastického světa obdařených, privilegovaných a poznačených prachmistrů, nebude litovat.

  KAREL6725

  11.11.2017

  Už dlouho nevyšlo nic tak výborného jako tahle kniha. Čtěte a žasněte nad světem Prachmistru. Prožijte osudy Tamase a Olema , ve světě kde se nevyplácí nasrat bohy. Jedná se o autorovu prvotinu , ale prostě excelentní .

  piquillio

  27.07.2017

  Dočteno a některé postavy mi budou velmi chybět. Čímž pádem není třeba více rozepisovat. Protože když se tohle stane, pak jde o skvělé čtení. Doporučuji všem, kdo chtějí přečíst něco originálnější z ranku fantasy literatury.

  borknagar

  06.04.2017

  Skvělé zakončení trilogie. Přiznám se, měl jsem malé podezření, že autor příběh neukočíruje, ale finále bylo tak parádně epické a nonšalantně zvládnuté, že mi jen klesla brada. Brian McClellan se stává oblíbeným spisovatelem a pevně doufám, že Talpress bude pokračovat ve vydávání jeho knih. Pro mě TOP překvapení minulého roku a že v loňském roce vyšlo hodně pecek…….

  Knihomlok2015

  27.12.2016

  Taky se těším na další knihy autora. Některé ty postavy by si prostě zasloužily dalších pár knih.

  Semanji

  27.11.2016

  Skvělá série! Těším se na další knihy od tohoto autora.  TAGS:

  Online Podzimní republika ebook, Kniha Podzimní republika FB2, Download Podzimní republika PDF , Download Podzimní republika MOBI, Online Podzimní republika kniha, Zdarma Stažení Podzimní republika IPhone, Online kniha Podzimní republika PDF, Zdarma Podzimní republika DJVU, Zdarma Stažení Podzimní republika TXT, Stažení Podzimní republika RTF, Online Podzimní republika FB2 , e-kniha Podzimní republika stažení TXT, Zdarma Podzimní republika stažení kniha, e-kniha Podzimní republika download MOBI, Stažení Podzimní republika IPad, Číst Podzimní republika MOBI, Číst Podzimní republika DOC, Zdarma Podzimní republika AWZ, Download e-kniha Podzimní republika iPad , Zdarma Podzimní republika DJVU, Download Podzimní republika e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Podzimní republika DVD, Číst Podzimní republika TXT, Book Podzimní republika stažení DJVU, Podzimní republika stažení kniha zdarma, Podzimní republika stažení kniha pdf zdarma, Podzimní republika pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Podzimní republika pdf zdarma, Podzimní republika stažení kniha epub zdarma, Podzimní republika ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply