Pokoj Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Pokoj Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Pokoj


Pro pětiletého Jacka je Pokoj celým světem. Je to místo, kde se narodil, kde vyrůstá, kde žije v bezpečí se svou Mami. Celý den si hrají, učí se, cvičí nebo si čtou. V noci ho Mami ukládá do bezpečí Skříně. To proto, aby ho neviděl Čert, který za ní občas v noci přichází…

Jack má z Čerta strach. Pro Jackovu mladou matku je Pokoj vězením. Díky odhodlání, vynalézavosti a nekonečné mateřské lásce se jí podařilo vytvořit pro Jacka život, v kterém si neuvědomuje jeho hranice. Pro ni se však staly nesnesitelnými. Vymyslí proto odvážný plán útěku, ve kterém se spolehne na statečnost svého syna a velkou dávku štěstí. Ani ona sama si neuvědomuje, jak moc je nepřipravená na to, že by plán skutečně fungoval. Když se však jejich izolovaný svět otevře a Jack pozná, jaké je to Venku, začne klást otázky. Mnoho otázek…

Jazykově vytříbený a tematicky ojedinělý román citlivě prozkoumává dětskou duši vystavenou extrémním podmínkám a klade otázky, které inspirují i děsí. Pokoj Emmy Donoghue byl v roce 2010 nominován v užším výběru na prestižní literární cenu Man Booker Prize.Kniha v českém jazyce!


Stažení Pokoj zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Pokoj (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Pokoj zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Pokoj.pdf (EUR-0.00)

  Pokoj.epub (EUR-0.00)

  Pokoj.doc (EUR-0.00)

  Pokoj.txt (EUR-0.00)

  Pokoj.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Pokoj.PDF – (EUR 0.00);

  Pokoj.MOBI – (EUR 0.00);

  Pokoj.EPUB – (EUR 0.00);

  Pokoj.DOC – (EUR 0.00);

  Pokoj.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Room (2010)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Thrillery
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (125)

  Přidat komentář

  Terry.89

  16. ledna

  Trvalo mi, než jsem se začetla. Vyprávení z pohledu pětiletého chlapce bylo zajímavé, ale tak úplně mi nesedělo. Přesto jsem knihu četla se zvědavostí.

  Nicol13

  14. ledna

  Moc se mi líbilo vyprávění z pohledu chlapce. Bylo to něco jiného…
  A scénu s kobercem jsem s napětím hltala…
  Za mě hodně zajímavý psychologický počin a doporučuji.

  Calibra

  29.12.2017

  Já nevím, dala bych tři a půl hvězdy, kdyby to šlo. Hezky odvyprávěno z pohledu malého Jacka, ale ráda bych trochu víc napětí. A furt mi vrtá v hlavě otázka, proč Mami nezkoušela přijít na kód?

  martina.culik

  17.12.2017

  Knížku jsem vzala do ruky až poté, co jsem viděla film.
  Ačkoli jsem tedy věděla spoustu věcí včetně toho, zda se Jackovi s Mami podaří dostat se z pokoje pryč, četla jsem knihu s napjatým očekáváním.
  Chvilku mi trvalo, než jsem si zvykla na způsob vyprávění z pohledu pětiletého chlapce. Kniha je opravdu zajímavě napsaná a určitě ji doporučuji k přečtení.

  Temiša

  01.12.2017

  Popis jakoby z ruky malého chlapce byl velmi uvěřitelný a drastické posáže se tím dali rafinovaně skrýt.

  adorjas

  05.11.2017

  Rozhodovala som sa medzi 3 a 4 hviezdičkami- nakoniec zvíťazili 3. Nechápte ma, ale zle. Kniha bola čitateľná, bežala jedna báseň a popis akoby z perspektívy 5-ročného dieťaťa tiež dobré. Lenže mi neprirástla k srdcu…

  Něha

  02.11.2017

  Kniha předčí film ♥️

  Deena_

  06.10.2017

  Trvalo mi dlouho nez jsem se do ni zacetla bylo to hlavne kvuli stylu psani. Jsem rada ze me to nakonec vtahlo do deje a pak uz to jelo. Dojemny pribeh se stastnym koncem.

  TynaBehuncikova

  25.09.2017

  Dokonalé. Zpočátku mi trvalo dlouho, než jsem se dokázala nějak sžít se stylem psaní ala pětiletý kluk, na to jsem opravdu nebyla zvyklá. Poté mě to ale nádherně vtáhlo a zanechalo ve mně vlnu emocí. Mohu všem jen doporučit, byla jsem smutná, že kniha končí…

  evask

  13.09.2017

  Nejdřív jsem četla zrychlenou formou. Ale vyprávění bylo stále poutavější.

  MikeDV3

  09.09.2017

  Velice silný a strhující příběh, který je úchvatný především svojí psychologickou stránkou.

  Lauralex

  24.08.2017

  Asi nikdy jsem před čtením žádné knihy neměla takový strach. A stále si přijdu, jako bych tam byla.

  Je to opravdu silný čtenářský i psychický zážitek. Precizně zpracovaný a promyšlený příběh, který mě tak upoutal a přenesl mimo dění, že jsem nevnímala nic okolo, jen ten Pokoj. Do detailu znám každý kus nábytku, každé smítko prachu, cítím každý pach a vnímám tu nepopsatelnou a konzistentní atmosféru. Jako bych tam zůstala uvězněná i dlouho poté. Tak mě to emočně vysálo, že si říkám, jestli ve mně ještě vůbec něco zbylo.

  Odsuzujete psaní ze strany malého Jacka, ale právě to je to ono, co mě na té knize a na celém tom příběhu tak uhranulo. Ano, je to podáno mírně nespisovným textem a dětským jazykem, ale kdo by dokázal lépe vyjádřit to myšlení, pocity a svět o čtyř zdech. A vlastně díky němu to bylo ještě víc autentické, osobité a pozoruhodné a je můj hrdina. Příběhy vyprávěné dětskýma očima jsou mimořádné a mají svou specifickou a niternou atmosféru. Mami věděla, co je Venku a jak to chodí, on ne. Ano, možná byl trochu naivní, ale proboha, bylo mu pět a tohle pro něj bylo normální a nikdy se nedostal dál než z jednoho rohu Pokoje do druhého. K okolnostem to ani jinak nešlo. A vlastně paradoxně měl možná i víc než kterékoliv dítě v jeho věku. Musíte se vcítit do jeho myšlení a prožívání, podívat se na to jeho očima, pak to uvidíte úplně jinak. A o tom to celé je.

  Přivítala jsem, že je tu i pohled i na život potom, protože většina knih končí zachráněním. A tím je to ještě intenzivnější, silnější a působivější. A ve výsledku mě to tak srazilo na kolena, že jsem si přišla, jako bych se to všechno učila a socializovala se společně s nimi.

  qydko

  24.07.2017

  Strhující, dojemný, přesvědčivý, mrazivý, krásný, příšerný… příběh malého chlapce a jeho matky. Knihu jsem zhltla za dva dny a všem doporučuju. Leč není to moc veselé čtení.

  klarik

  30.06.2017

  Příběh zajímavý, zpracování z pohledu chlapce také, ovšem celkově mě knížka nezaujala a musela jsem se do čtení nutit. Nejzajímavější část knížky, která mě chytla bylo, když Jack utíkal z pokoje, jinak musím říct, že žádná sláva.

  lukasguran

  29.06.2017

  Skvělý děj, napínavý a smutný příběh, naštěstí se šťastným koncem 🙂
  Rozhodně doporučuji.

  Veronika33

  23.06.2017

  Kniha bola veľmi pútavá, najprv som mala obavu, že budem mať problém začítať sa do knihy písanej z pohľadu malého chlapca. Ale bolo to skvelé čítanie. Snáď až na koniec, ktorý mohol byť trošku prepracovanejší. Odporúčam, skvelo napísané.

  Manyna

  16.06.2017

  Opravdu zajímavá kniha. Pokud se naladíte na její vlnu a vžijete se do pocitu malého pětiletého kluka, který je celý život izolovaný v jedné místnosti se svojí Mami, televizí a pár kusů nábytku, prožijete neskutečně silnou psychologickou sondu. Je na Jackovi, aby se po útěku z Pokoje popral se světem Venku, který ho nechápe a který se snaží pochopit on.

  lea1805

  02.06.2017

  Kniha mě přinutila číst dál a dál opravdu mě to v táhlo a bylo to napínavé i psychologické. Podívám se na film doufám, že mi to moc nezboří mou představu.

  MíšaS.

  26.04.2017

  Vynikající čtení. Smutný příběh, ale plný pravdy. Naprosto mě uchvátil Jackův pohled na svět.

  janulka1310

  10.04.2017

  Do knihy jsem se začetla od prvních stran. Vyprávění z pohledu pětiletého chlapce mě velmi zaujalo, protože jsem se mohla vcítit do emocí malého dítěte, což u většiny knih není možné. Zajímavé pro mě bylo i chování ostatních postav, Mami, babičky, doktorů a dalších z pohledu Jacka. Nejvíce mě zaujalo, jak Jack vnímal život Venku a chování dospělých – jako velký zmatek, stres, spěch, konvence, zdvořilostní chování…běžně si to člověk neuvědomuje, ale někdy neškodí se podívat na náš svět Jackovýma očima a uvědomit si spoustu jiných aspektů, které nám dospělým unikají..

  Verrrunka

  07.04.2017

  Vůbec nebylo lehké překonat začátek, knížka psaná z pohledu pětiletého dítěte, které se dost individuálně vyjadřuje, není nejjednodušší ke čtení. Každopádně cca po 50 stránkách mě to absolutně pohltilo. Celý příběh je smutný, znepokojující, ale zároveň fascinující. Nikdy mi nedošlo, jaké by to bylo žít v izolaci a pak se dostat do ven. Výborné čtení!

  Ivanule

  06.04.2017

  Co k této knize dodat,asi to,že mě dostala,totálně…Od záčatku jsem si moc nemohla zvyknout na Jackovo vyprávění,kdy označoval věci velkými písmeny a jeho slovosled nebyl někdy nic moc,ale co se divit,když prožil prvních pět let svého života jen v Pokoji,někdy jsem se zastavovala nad tím,že je tam moc ochuzen o krásy světa,o zpívající ptáčky po ránu,o rosu v trávě a říkala jsem si proč to sakra ta jeho Mami dovolí,proč se nesnaží se odtud nějak dostat,vždyt to musí nějak jít…Ale někdy když ji malý Jack popisoval,tak se zdálo jako by rezignovala na všechno kolem,určitě v některých případech bylo vidět,že toho tam má dost,a vzpomíná jaké by to bylo,kdyby…A na konci jejich začleňování se zpět do Života,pro malého Jacka to určitě nebylo lehké,ale myslím,že tím,že nepoznal první roky života nic jiného,tak myslím že si na svět zvykl celkem dobře,i když s jeho Mami,to asi tak lehce nepůjde,přece jenom nejdřív si žijete život puberťáka,pak se stane to co se jí stalo,a po pěti letech se dostane zpátky,asi to pro psychiku člověka,který se musí vracet zpátky nejde tak rychle jak si on sám myslí….Výborně napsaná kniha!

  mija.chalka

  02.04.2017

  Když jsem začala knihu číst, tak mi styl psaní moc neseděl, až jsem si říkala "to asi nedam". Pak jsem ji otevřela znovu další den a skoro jsem přišla pozdě. Styl pasaní mi už nevadil a knihu jsem hltala. Silný příběh malého kluka a jeho maminky, je až neuvěřitelné, že takové a podobné věci se skutečně dějí. Zase něco trochu jiného, klobouk dolů.

  SelenaDemi428

  27.03.2017

  Ze začátku mě kniha moc nebavila, pořád se tam opakovalo to samé, což je vlastně i dobře, protože to poukazovalo na jednotvárný život Jacka a jeho maminky. Když začali plánovat únik, tak mě knížka začínala vtahovat více, až jsem jí pak celou dočetla během dvou dní, Líbilo se mi, jak vyprávění bylo z pohledu malého kluka, který si svět představuje po tom, jak mu ho maminka předložila, a pak se seznamuje s tím světem reálným.

  SeverusSnape

  22.03.2017

  Skvělé čtení,plné zvratů.Z pohledu malého chlapce Jacka,který je se svou maminkou zavřen před okolním světem.Pak se jim podaří utéct a snaží se začlenit do normálního světa.Mistrně napsáno,kniha plná citů

  amanek

  09.03.2017

  Už dlouho mě žádná knížka tolik nezasáhla. Večer jsem s tím to příběhem usínala, v noci se mi o něm zdálo a ráno jsem se ním probouzela. Prostě neustále jsem o tom musela přemýšlet, že takové věci se fakt dějí a jak je těžké se pak vrátit běžného života.

  iva23

  06.03.2017

  Asi tak do str. 60 jsem z toho měla rozpačitý pocit, ale pak mě to chytlo a celkově hodnotím jako dost dobře napsaný příběh pro silné povahy.

  ophellia

  25.02.2017

  Jack mi hrozně lezl na nervy, nevim. Nápad na knihu dobrý.

  syskas

  24.02.2017

  Desivý príbeh, ťažká téma. Podobných prípadov nie je málo. Práve preto treba o tom písať. Aby ľudia mali oči a uši otvorené.

  Príbeh robí ešte zaujímavejším to, že je rozprávaný očami 5 ročného chlapca. Okrem iného nás núti zamýšľať sa nad naším spôsobom života, nad konzumom a občas nezmyselnými pravidlami.

  Kif

  28.01.2017

  Tahle knížka mi sedla od prvních stran. Vyprávění z pohledu chlapce pro mne bylo hodně zajímavé a vyloženě mě bavilo. Je to jiné, je to svým způsobem roztomilé, to tedy v rámci možností, vzhledem k tématu knihy.
  Příběh byl hodně silný. První polovinu jsem jako cíťa hodně bojovala s emocemi a bála se, že to nezvládnu dočíst. Přitom jsem ale nutně potřebovala chlapcův příběh znát. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout, což se mi teda dlouho nestalo.
  Přestože s formou a příběhem jsem byla spokojená, nemůžu to říct úplně o postavách…Měla jsem chvílemi problém s Mami, která mi svým chováním byla občas jednoduše protivná. Stejně tak jsem ani moc nedokázala pochopit babičku, měla jsem z ní dojem, že Jacka zanedbává. Ale tohle moje nepochopení může být také tím, že se jedná o dost složitou situaci, kterou si nechci ani umět představit…
  Vcelku však za mě skvělá kniha!
  TAGS:

  Online Pokoj ebook, Kniha Pokoj FB2, Download Pokoj PDF , Download Pokoj MOBI, Online Pokoj kniha, Zdarma Stažení Pokoj IPhone, Online kniha Pokoj PDF, Zdarma Pokoj DJVU, Zdarma Stažení Pokoj TXT, Stažení Pokoj RTF, Online Pokoj FB2 , e-kniha Pokoj stažení TXT, Zdarma Pokoj stažení kniha, e-kniha Pokoj download MOBI, Stažení Pokoj IPad, Číst Pokoj MOBI, Číst Pokoj DOC, Zdarma Pokoj AWZ, Download e-kniha Pokoj iPad , Zdarma Pokoj DJVU, Download Pokoj e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Pokoj DVD, Číst Pokoj TXT, Book Pokoj stažení DJVU, Pokoj stažení kniha zdarma, Pokoj stažení kniha pdf zdarma, Pokoj pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Pokoj pdf zdarma, Pokoj stažení kniha epub zdarma, Pokoj ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply