Pokřivená zrcadla Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Pokřivená zrcadla Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Pokřivená zrcadla


Leo, jestli čteš tyto řádky, jsem už mrtvá.

Podvodnice a svůdnice Meredith Spoonerová žila na plné obrátky – a zemřela mladá. Teď se zdá, že za její zločiny bude platit Leonora Huttonová. Když od Meredith obdrží e-mail, dozví se, že na ni na jistém zahraničním účtu čeká spousta peněz… a klíček k bezpečnostní schránce už je na cestě.Leonora nechce mít s těmi penězi nic společného, už tak stačí, že ji z krádeže obvinil Thomas Walker – zřejmě oběť Mereditina podvodu a svádění. Leonora se chce očistit, a tak se rozhodne mu peníze vrátit.V bezpečnostní schránce však najde další dvě věci. Jednou z nich je knížka o Zrcadlovém domě – sídle plném starožitných zrcadel, kde Meredith naplánovala svůj poslední podvod. Druhá věc jsou výstřižky z článků o třicet let staré vraždě, jež se tam odehrála – a do dnešního dne zůstala nevyřešená.Leonora Thomasu Walkerovi nabídne, že mu předá peníze, pokud jí pomůže zjistit, co se stalo. Meredith jí totiž Thomase Walkera popsala jako „muže, jemuž může věřit“…Kniha v českém jazyce!


Stažení Pokřivená zrcadla zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Pokřivená zrcadla (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Pokřivená zrcadla zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Pokřivená zrcadla.pdf (EUR-0.00)

  Pokřivená zrcadla.epub (EUR-0.00)

  Pokřivená zrcadla.doc (EUR-0.00)

  Pokřivená zrcadla.txt (EUR-0.00)

  Pokřivená zrcadla.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Pokřivená zrcadla.PDF – (EUR 0.00);

  Pokřivená zrcadla.MOBI – (EUR 0.00);

  Pokřivená zrcadla.EPUB – (EUR 0.00);

  Pokřivená zrcadla.DOC – (EUR 0.00);

  Pokřivená zrcadla.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI
  Vydáno: , Baronet
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  EvikU.

  06.04.2017

  Čtivá kniha. Dobře napsaná detektivka, která nezklame. Jsou autoři, který co kniha, to poklad a tahle kniha není vyjímkou.

  alzbeta4340

  02.04.2016

  Moje oblíbená autorka, čtu všechny její knihy. Poslední dobou už mi její romány nepřipadaly tak dobré, ale tenhle je konečně takový skoro návrat ke staré kvalitě. Žádné nadpřirozeno, jen romantika s detektivními prvky. Čtivé a oddechové.

  biki

  27.12.2015

  Příjemné nenáročné čtení – romantika s krimizápletkou, dobrý relax pro dlouhé zimní večery. Rozuzlení některých motivů se sice dost nabízí, ale osobu hlavního padoucha lze vytušit až ke konci knížky (i když netvrdím, že to někdo chytřejší nerozluští i dřív).  TAGS:

  Online Pokřivená zrcadla ebook, Kniha Pokřivená zrcadla FB2, Download Pokřivená zrcadla PDF , Download Pokřivená zrcadla MOBI, Online Pokřivená zrcadla kniha, Zdarma Stažení Pokřivená zrcadla IPhone, Online kniha Pokřivená zrcadla PDF, Zdarma Pokřivená zrcadla DJVU, Zdarma Stažení Pokřivená zrcadla TXT, Stažení Pokřivená zrcadla RTF, Online Pokřivená zrcadla FB2 , e-kniha Pokřivená zrcadla stažení TXT, Zdarma Pokřivená zrcadla stažení kniha, e-kniha Pokřivená zrcadla download MOBI, Stažení Pokřivená zrcadla IPad, Číst Pokřivená zrcadla MOBI, Číst Pokřivená zrcadla DOC, Zdarma Pokřivená zrcadla AWZ, Download e-kniha Pokřivená zrcadla iPad , Zdarma Pokřivená zrcadla DJVU, Download Pokřivená zrcadla e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Pokřivená zrcadla DVD, Číst Pokřivená zrcadla TXT, Book Pokřivená zrcadla stažení DJVU, Pokřivená zrcadla stažení kniha zdarma, Pokřivená zrcadla stažení kniha pdf zdarma, Pokřivená zrcadla pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Pokřivená zrcadla pdf zdarma, Pokřivená zrcadla stažení kniha epub zdarma, Pokřivená zrcadla ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply