Pole potupy Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Pole potupy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Pole potupy


Po neúspěšném pokusu o útok na Hvězdné království Mantichora je Lidová republika Haven v rozvratu. Její vůdci bojují o moc v krvavé revoluci a Královské mantichorské námořnictvo slaví vítězství. Jenže Matichora má vnitropolitické problémy a Honor se nechtě stává středem jednoho z nich. Po zákeřném činu dávného nepřítele, o němž si myslela, že je jednou provždy vyřízen, se musí utkat v boji o spravedlnost na poli, pro které nebyla cvičena. Její soukromá válka má jen dvě možná vyústění: smrt nebo vítězství, které jí však přinese pouze hanbu a ztrátu všeho, co miluje.

Čtvrté pokračování příběhů Honor Harringtonové.Kniha v českém jazyce!


Stažení Pole potupy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Pole potupy (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Pole potupy zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Pole potupy.pdf (EUR-0.00)

  Pole potupy.epub (EUR-0.00)

  Pole potupy.doc (EUR-0.00)

  Pole potupy.txt (EUR-0.00)

  Pole potupy.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Pole potupy.PDF – (EUR 0.00);

  Pole potupy.MOBI – (EUR 0.00);

  Pole potupy.EPUB – (EUR 0.00);

  Pole potupy.DOC – (EUR 0.00);

  Pole potupy.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Honor Harringtonová (4.)

  Originální název:

  Field of Dishonor (1994)

  Žánr:
  Romány, Válečné, Sci-fi
  Vydáno: , Polaris
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  Claudius

  08.05.2017

  Začátek byl perfektní, hltal jsem to jako všechny předchozí díly. Ani mi moc nevadila absence bojů, naopak, bylo to příjemné oživení série něčím novým. Bylo hezké podívat se i do "zázemí", planetárních a vnitropolitických problémů Hvězdného království. Stále více je zřejmé, jak perfektně a živoucně má autor celý vesmír své série vymyšlený. Jen jsem se ke konci nemohl zbavit pocitu, že se neděje nic moc objevného a čekal jsem jen na nevyhnutelnou konfrontaci s Youngem, která dopadla dle očekávání. Jsem zvědavý, jak se bude příběh vyvíjet v dalších dílech.

  lampernaqui

  19.05.2016

  Pro mě zatím nejlepší díl ze všech dosud přečtených. A to i přesto, že chybí velké vesmírné bitvy. Tentokrát se souboje odehrávají v soudních síních, barech a mezi politiky. Kvalita série narůstá. A to jsem se série tolik bál, aby mě nezklamala.

  tsal

  10.02.2016

  Sérii o Honor Harringtonové jsem doposud brala spíše jako oddychové čtivo. Zábavné, strhující, ale nikoliv převratné dílo, které byste po dočtení museli převalovat na jazyku a přemýšlet nad ním. Čtvrtý díl tento můj názor trochu vyvrátil a já doufám, že jde jen o začátek.

  Zatímco v předchozích dílech Honnor čelila nebezpečí z kapitánského můstku své lodi a nepřítelem byl kilometry vzdálený kapitán skrytý za vlastní flotilou, díky čemuž byl celý konflikt do určité míry značně neosobní, tentokrát nechal pan Weber vesmírné lodě v docích a soustředil se na drama ryze lidské podstaty. Honnor nám v dokonale pojmenovaném Poli potupy konečně odhazuje stranou svou hodnost a vystupuje jako skutečná, dýchající lidská bytost zmítaná a jednající na základě emocí, nikoliv chladného logického uvažování. To proto, že její nepřítel je blíž a útočí přímo na ni samotnou.

  Byť se čtvrtý díl pojetím konfliktu odlišuje od zbytku, jde zatím o nejlepší díl série.

  LuciusWlk

  10.01.2015

  Mám pocit, že tímto dílem, jsem už úplně propadl, Honor Harringtonové a jejímu světu. Knížku jsem zhltnul jedním dechem, přičemž jsem neustále a nedočkavě nasával atmosféru. Musím jen pět chválu nad celkovým konceptem série a jsem velmi potěšen, že se nejedná pouze o válečnou mašinerii. Tato kniha je plná emocí a já jsem upřímně zvědav, kde se bude Honor nadále ubírat.

  yerry

  09.06.2013

  Dlho som rozmýšľal, či si túto sériu mám vnútorne zaškatuľkovať medzi brakovú literatúru ale nakoniec som to nechal tak. Napriek tomu, že sa v mnohých ohľadoch s hlavnou hrdinkou nestotožňujem, teda ani s jej spoluhráčmi, svoje kvality táto sci-fi sága má. Napriek takmer úplne čierno-bielo vykresleným charakterom nedá sa im uprieť aspoň nejaký ten vývoj v čase, teda tým kladným, tí zlí chlapci zostanú zlými aj naďalej, možno ešte horšími.

  V knihe je to samé politikárčenie a intrigy, pár výstrelov to okorení a nejaký ten súboj spestrí trochu nudné čítanie. Weber trochu vysvetľuje aká a prečo je Honor šikovná, menej už však jej techniku s guľovými zbraňami v štýle Jesse James s koltami proklatě nízko a streľbou od pásu. Na vysokého dôstojníka, akým Honor je, dosť nezvyklé. … ale no tak dobre, je to efektné …

  Nie je to žiadne veľdielo, ani text pri ktorom sa tají dych a behajú zimomriavky po chrbte. Nie je tam žiadny sex a porno už vonkoncom nie. Má to sci-fi kulisy. Hodnotím ako priemer s prihliadnutím na peknú obálku 🙂

  lanusinka

  07.04.2013

  Tak trochu jiná Honor, sice bez besmírných bitev, ale i tak zábavná…

  vic11

  24.08.2011

  Tento díl jsem docenil až po delší od přečtení.  TAGS:

  Online Pole potupy ebook, Kniha Pole potupy FB2, Download Pole potupy PDF , Download Pole potupy MOBI, Online Pole potupy kniha, Zdarma Stažení Pole potupy IPhone, Online kniha Pole potupy PDF, Zdarma Pole potupy DJVU, Zdarma Stažení Pole potupy TXT, Stažení Pole potupy RTF, Online Pole potupy FB2 , e-kniha Pole potupy stažení TXT, Zdarma Pole potupy stažení kniha, e-kniha Pole potupy download MOBI, Stažení Pole potupy IPad, Číst Pole potupy MOBI, Číst Pole potupy DOC, Zdarma Pole potupy AWZ, Download e-kniha Pole potupy iPad , Zdarma Pole potupy DJVU, Download Pole potupy e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Pole potupy DVD, Číst Pole potupy TXT, Book Pole potupy stažení DJVU, Pole potupy stažení kniha zdarma, Pole potupy stažení kniha pdf zdarma, Pole potupy pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Pole potupy pdf zdarma, Pole potupy stažení kniha epub zdarma, Pole potupy ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply