Poločas rozpadu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Poločas rozpadu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Poločas rozpadu


Volné pokračování románu Spad.
Válka skončila. Zbyla jen vzpomínka v podobě zničené planety, na kterou dopadly stovky jaderných hlavic. Starý svět zmizel a ten nový je jiný – divoký, tvrdý, radioaktivní… Zbytky lidí se snaží přežít v jeho troskách a vybudovat něco jako civilizaci. Jsou ale takoví, kteří civilizaci nechtějí. Vlastně nechtějí ani divošství. Touží po jediném – dokončit práci, kterou začaly světové mocnosti ve své válce. A proti nim stojí ti, kteří věří v nové začátky. Ale – stojí tenhle svět vůbec za záchranu?Kniha v českém jazyce!


Stažení Poločas rozpadu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Poločas rozpadu (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Poločas rozpadu zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Poločas rozpadu.pdf (EUR-0.00)

  Poločas rozpadu.epub (EUR-0.00)

  Poločas rozpadu.doc (EUR-0.00)

  Poločas rozpadu.txt (EUR-0.00)

  Poločas rozpadu.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Poločas rozpadu.PDF – (EUR 0.00);

  Poločas rozpadu.MOBI – (EUR 0.00);

  Poločas rozpadu.EPUB – (EUR 0.00);

  Poločas rozpadu.DOC – (EUR 0.00);

  Poločas rozpadu.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Spad (2.)

  Žánr:
  Romány, Literatura česká, Sci-fi
  Vydáno: , Epocha (ČR, od r. 1989)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (58)

  Přidat komentář

  Janadvorackova

  včera

  Ty káááso -:))). To mi tam strčte lasičku a zapalte jí ocas -:))). Co je? To je post-apo forma vyjádření údivu (a fakt to tam je) :).
  Dost též přemýšlím o tom, jak asi chutná zubr.

  Každopádně je to lepší, než první díl. Putování radioaktivní pustinou, sem tam s vesnicí, bylo skvělé. Lepší hlášky, méně stejných stříleček, které mě v prvním díle moc nebraly. Hrdinové se pěkně vyvíjejí a nepřátel je jako by furt hrozně moc, střeliva málo a koně mají psychické problémy :).

  V Polsku působí banda plešatců, kteří si říkají "Měnitelé." Je to vlastně zfanatizovaná banda debilů toužící po očistě světa. Trochu připomínají absolventy pomocné školy Islamského státu, řídící se většinou hlavně svými pudy. Takže jistě chápete, že ženská to tam moc jednoduché nemá.
  No a mužští hrdinové mají ženských kolem sebe najednou nějak víc, vydají se ve skupině zarazit konec světa a docela si zajdou.
  Zatímco Brno tady působí jako kulisa – jako taková vidina ráje, kam by všichni chtěli, ale jaksi je potřeba splnit nějaký ten nelehký úkol :).

  Zrovna doposlouchávám, opět nezklamal výkon pana Kapitančika, a také proto dávám plný počet.

  Bngdungeon

  20. ledna

  Skvělé české post-apo, po prvním díle jsem měla trochu smíšené pocity, ale tento díl je kompletně rozprášil. Postavy jsou uvěřitelné, inteligentní a strašně lehce jsem se s nimi sžila. Je mi velice sympatické, že se autor nevyhýbá neřestem našich hrdinů a kniha tak nemá potřebu si hrát na něco co není. S chutí jsem hned rozečetla třetí díl a v plánu mám i další z Kotletových knih.

  (všechny mé pocity z knihy na bngdungeon.blogspot.cz)

  LPG

  16. ledna

  Tak jo..druhý díl zamnou..a třetí v ruce čekající na přečtení..hodně dobře se bavím..je to parádní cesta..jdu na to..dojmy a pocity shrnu ve třetím dílu…

  Dervish

  15. ledna

  Velmi zdařilé pokračování katastrofické knihy. Hrdinové jsou ti správní klaďasové, záporáci hnusní a postradatelní. Snad jen těch doutníků je až trochu moc, to je na každé stránce minimálně jeden, který Michálek s gustem ztrestá. A také nesmrtelnost (nezranitelnost) hlavních postav je velmi úsměvná. Vlastně se o ně v celé knize vůbec nebojíte, protože víte, že si plešouny s klidem namažou na chleba a je jedno jestli jich je proti nim 10, 100 nebo tisíc. Chybí trochu to napětí, kdy se o hlavní postavu v klíčové scéně bojíte. Prostě knihou projedete bez bázně a hany. Jinak pro mě je nejzajímavější postavou malá japonečka – ta se povedla.

  Magnat

  10. ledna

  Velmi dobré pokračování prvního dílu (možná dokonce lepší) – noví nepřátelé mají poněkud zvrácenou logiku chápání světa a na našich hrdinech je vyvést pomatence z omylu. Připadalo mi, že jatka jsou menší a skupina kolem hlavního hrdiny se tak často neobměňuje jako v prvním díle – dle mého ku prospěchu příběhu a kvality knihy.

  ALANTOM

  06. ledna

  Parádní druhé pokračování této trilogie. Četl jsem povícero knih tohoto autora a vždy spokojenost. Jen tak dál pane Kotleto… :))

  MartinJirků

  06. ledna

  Veliká škoda toho konce, ale jinak opět super kniha i když upřímně se mi první díl líbil o malinko víc. Doufám že pan Kotleta udělá po této trilogii něco podobného. Je to opravdu příjemné počteníčko. Člověk se jednou do toho vnoří a už nepřestane. Určitě doporučuji a už se těším na Rázovou vlnu.

  E.lisabeth

  02. ledna

  Tak tohle se výrazně zlepšilo, oproti Spadu, kde jsem měla pocit, že ho nemohl napsat Kotleta. Na Rázovou vlnu se ale hned nepoženu, chvíli sečkám:)

  OldaB

  31.12.2017

  Pokračování se vydařilo, hlavně druhá část se čte sama. Palec nahoru za hlavní postavy, tam si dal Kotleta opravdu záležet.

  Misan1993

  29.12.2017

  Co se dostane Kotletovi dostane pod ruku, to je čtivý 🙂 jedna velká jízda, smekám!

  midloch

  25.12.2017

  Tak to bylo ještě lepší než první díl. Příběh, který čtenáře provede post-nuklearní střední a východní Evropou lze určitě číst i jako samostatnou knihu bez znalosti prvního dílu, leč jistě je lepší se s postavami v předchozí knize seznámit. Kniha mě hodně bavila, kultisti snažící se dokončit apokalypsu, japonská špionka, parta hrdinných vojáků, kteří jdou zachránit skoro zničený svět. Prostě paráda. Už se těším, až si přečtu finále trilogie.

  nycol

  05.12.2017

  Kotleta i Michalek jsou tak sileni, az jsou neodolatelni. Precteno na jeden zatah. Chtela bych touto cestou poprosit autora, aby zrychlil psani, jeho knizky si davam za odmenu a je jich kurevsky malo :).

  Ruxandra

  05.12.2017

  Přečteno bleskovou rychlostí a ačkoli první díl hodnotím jako výrazně lepší, nedočkavě čekám na třetí. Pokud hledáte rozptýlení a zábavu, ne nic hlubokomyslného a těžkého, tak u Kotlety nemůžete sáhnout vedle.

  tlllk

  03.12.2017

  toto chcelo veľa trávy a gumy-džúsu vymyslieť takéto lokál-patriotické dielko …. ale ako mozgový reset to bolo fajn

  kethy

  02.12.2017

  Co mě velmi překvapilo, je odklon od první knihy Spad. Člověk by čekal, že se pan spisovatel bude snažit vytěžit načatý příběh, ale on se dal jinou cestou. Pravda Hrdina s Instambulu zůstal ,ale byl poslán do úplně jiného prostředí. Příběh se mi zdá méně vtipnější a možná víc vážnější, ale záleží na to, kam se díváte. Měla jsem to přečtený ještě rychleji, že úvodní knihu. A teď už jen nedočkavě čekám na třetí příběh.

  cori

  25.11.2017

  Plukovník Michálek se místo toho, aby vládl Brnu a užíval si funkční sprchu, vydává se svým týmem (Alice, Ryan + japonská kapitánka s malýma prsama) na sebevražednou misi, jejímž cílem je zneškodnit kult měnitelů, chystající se odpálit atomovky.
  Další super nářez s putováním po Polsku (postapokalyptický Krakow), Ukrajině a Bělorusku. Škoda jen, že se zde hrdinové z prvního dílu Crash a Hana nevyskytují. Těším se na vyvrcholení celé série.

  olle3

  22.11.2017

  Podvědomě jsem čekal zklamání (u Kotlety a druhých dílů jeden neví), ale dostalo se mi velmi příjemného překvapení.

  Nejen, že druhý díl nesesadil nasazenou laťku, ale mě se líbil ještě víc. Oproti tomu prvnímu, kde hrdinové řešili pouze "tady a teď" a cíl cesty byl vágní a bez hlubšího významu, ve dvojce nechyběl účel cesty, nový nepřítel, kterého bylo nutno zničit. To podle mě dodávalo knize větší náboj a čtenář se tak prokousával stránkami mnohem dychtivěji.

  Nový nepřítel byl takový jaký měl být: krutý, v přesile a úplný magor. Stejně tak hlavní postavy: morální, nejlepší v tom, co dělají, ale hlavně lidští (Michálek si konečně vrznul a měl strach to Alici říct :))

  Co chtít víc?

  Za ty prachy knížka určitě stála.

  Hodnocení: 4/5
  Více recenzí na: Sekerkatomas.cz

  Bublinka.

  20.11.2017

  Já se zase tak strašně moc bavila! Čas strávený s plk. Michálkem jsem si rozhodně užila. Pan Kotleta se mi postaral o pěkných pár výbuchů smíchu a je fakt, že tenhle autor mi prostě sedí a můžu si dát Kotletu k snídani i k večeři :-D. Rozhodně už se nemůžu dočkat Rázové vlny!

  KAREL6725

  11.11.2017

  Jestli v téhle někdo umí psát tak je to mistr Kotleta bravurní čtení . Zbytek pisálku muže jen závidět . Pro mně nářez už aby byla Rázová vlna. Plný počet hvězd děkuju.

  Aleen

  09.11.2017

  Postapokalyptický svět pana Kotlety mi připadá naprosto uvěřitelný a já ho žeru. A taky tu zabíjačku, nebo zabíječku. A taky postavy, které umí být brutální, ale zůstávají tak lidské, jak jen je to ve zpustlé a poničené krajině a společnosti možné. Ač bez povrchního brakového humoru, který u tohoto autora všichni oslavujeme, jedná se o superčteníčko a já se spolu s dalšími čtenáři nemohu dočkat pokračování.

  mot33

  07.11.2017

  Super není co dodat spád rychlost litrykrve metraky střev a tuny mrtvých.Klasický Kotleta.Už aby byl třetí díl.

  feflo

  17.10.2017

  Ještě lepší, než Spad… četlo se to samo (ani jsem nemusel hledat mozek, abych ho zapl (stejně by to bylo marné))… v kostce – kniha má spád, nechybí napětí, překvapení, prostě "Kotletovina", jak má být. Děkuji autorovi za to, že žije a tvoří.

  Pozn. a povzdech pod čarou : škoda, že stejně plodní nejsou např. p. Kopřiva, Kulhánek, Žamboch, apod.

  Steew

  12.10.2017

  Jop, stojí to za to. Příběh odsejpá, nenudíte se, sem tam se i zasmějete a třeba vás to i donutí si zapálit doutník. Těším se na poslední díl.

  markyticka

  09.10.2017

  Druhý díl jsem přečetla stejně rychle jako ten první. Zdařilé pokračování příběhu naší planety po jaderné válce, tentokrát s mnohem otevřenějším koncem než jednička – napjatě čekám na listopad a doufám, že třetí a poslední díl vyjde včas. V této sérii je na Kotletu poměrně málo sexu a vůbec to nevadí.

  Melisandra

  07.10.2017

  Výborné pokračování prvního dílu. Teď jenom počkat do listopadu, abych věděla jak to skončí.

  Budulman

  06.10.2017

  Zatím bez hodnocení, začal jsem to teprve číst, ale už mě po přečtení prvních pár stran a předtím prvního dílu začínají iritovat dvě věci:
  1) Vyměnil jsem věneček v pythonovi / pythonech
  2) Zapálil jsem si doutník (a vyhulil rychle ho jako cigaretu)
  Ach jo, nebejt tohodle, tak si to užívám jako první díl…

  Tazz1

  06.10.2017

  Má to říz, má to spád ☺. Ale Brno jako hlavní město civilizovaného světa ? To snad ne ☺ . Každopádně se těším na poslední díl.

  dusan122

  25.09.2017

  Prostě brak jak má být.To miluji.Ještě,že je literatura tohoto typu.

  TonyStarkless

  18.09.2017

  Svět šel do srabu. Pár jedinců, kteří si zachovali chladnou hlavu (možná z důvodu, že v nich měli zelené mozečky) a měli na to dostatečně „vyvinuté“ koule, vzali vládu a zbraně do svých rukou. Konečně se Brno stalo důležitým mezníkem ve světě a pár nadšenců pod vedením plukovníka Michálka jsou ještě ochotni pro něj a pár lidiček položit své duše. Připravte si pořádný flákot prokrvené „kotlety“ a s ní i několik důležitých ingrediencí: Zemi po výbuchu několika jaderných hlavic, blátem obalenou nasranou Japonku s malými ňadry, krabici doutníků, pnutí v rozkroku, maníky s vyholenými hlavami ve stylu šíleného Maxe, hodně, hodně deště, plné kapse věnečku do pythona a akcičky podobné starým dobrým westernům, hromady čubek, bandu Amazonek, sila plná nabuzených „Satanů“, pohaslou rockovou hvězdu, gladiátorské arény. Nezapomeňte to vše pořádně zamíchat, přidat pár lžiček radiace, zpestřit dávkou antibiotik a špetkou erotiky. A nebojte se, kromě neohroženého plukovníka, Japonské špionky a nebezpečné Alice je tu také Ryan, který je vynikající stopař a ze zlomené větvičky dokáže vyčíst, jak „velkýho“ ho dotyčný měl. Prostě… Však si to přečtěte, nebudu spoilerovat 😀

  michal3736

  14.09.2017

  Kniha opět nezklamala, podle mého názoru lepší než první díl a už se těším na finále, které přijde v listopadu. Dobré příběhy proste nejde napsat v jednom útlém svazečku a proto se vůbec nedivím, že to celé je v několika dílech.
  TAGS:

  Online Poločas rozpadu ebook, Kniha Poločas rozpadu FB2, Download Poločas rozpadu PDF , Download Poločas rozpadu MOBI, Online Poločas rozpadu kniha, Zdarma Stažení Poločas rozpadu IPhone, Online kniha Poločas rozpadu PDF, Zdarma Poločas rozpadu DJVU, Zdarma Stažení Poločas rozpadu TXT, Stažení Poločas rozpadu RTF, Online Poločas rozpadu FB2 , e-kniha Poločas rozpadu stažení TXT, Zdarma Poločas rozpadu stažení kniha, e-kniha Poločas rozpadu download MOBI, Stažení Poločas rozpadu IPad, Číst Poločas rozpadu MOBI, Číst Poločas rozpadu DOC, Zdarma Poločas rozpadu AWZ, Download e-kniha Poločas rozpadu iPad , Zdarma Poločas rozpadu DJVU, Download Poločas rozpadu e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Poločas rozpadu DVD, Číst Poločas rozpadu TXT, Book Poločas rozpadu stažení DJVU, Poločas rozpadu stažení kniha zdarma, Poločas rozpadu stažení kniha pdf zdarma, Poločas rozpadu pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Poločas rozpadu pdf zdarma, Poločas rozpadu stažení kniha epub zdarma, Poločas rozpadu ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply