Ponurý dům I Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ponurý dům I Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ponurý dům I


V pořadí devátý román anglického spisovatele Charlese Dickense. Vyšel postupně ve dvaceti měsíčních pokračováních mezi březnem 1852 a zářím 1853. Toto dílo je považováno za jeden z nejlepších Dickensových románů, neboť obsahuje velmi podrobné a mistrně propracované příběhy hlavních i vedlejších postav. Děj líčí několikaletý dědický spor, napadá soudní systém a skutečnost, že veřejnost nepřijímá chudobu a s tím mnohdy související zločinnost. V tomto díle Dickens používá střídání různých vypravěčských poloh.

V tomto románu se poprvé v historii objevuje zmínka o neptačích dinosaurech v rámci klasické literatury. Dickens si v první kapitole románu pro dokreslení ponuré atmosféry příběhu vybral tehdy populárního megalosaura, prvního vědecky popsaného dinosaura (1824).Kniha v českém jazyce!


Stažení Ponurý dům I zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ponurý dům I (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ponurý dům I zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ponurý dům I.pdf (EUR-0.00)

  Ponurý dům I.epub (EUR-0.00)

  Ponurý dům I.doc (EUR-0.00)

  Ponurý dům I.txt (EUR-0.00)

  Ponurý dům I.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ponurý dům I.PDF – (EUR 0.00);

  Ponurý dům I.MOBI – (EUR 0.00);

  Ponurý dům I.EPUB – (EUR 0.00);

  Ponurý dům I.DOC – (EUR 0.00);

  Ponurý dům I.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Spisy Charlese Dickense (15.)

  Originální název:

  Bleak House (1853)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Odeon
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  evelinka

  16.12.2017

  Kniha se mi velmi líbila, sice je pro nás už málo aktuální zkostnatělost britského soudního systému 19. století, ale postavy jsou velmi živé, plastické a postrádají až na malé výjimky Dickensovu obvyklou sentimentalitu a papírovost ústředních kladných hrdinů (Oliver Twist, Malá Dorritka). Také se mi líbí autorův humor, který jsem v jiných jeho dílech trochu postrádala.

  TheRaven

  11.12.2013

  Trochu mě to mrzí, ale Ponurý dům mi zkrátka nesedl a dlouho se mi nestalo, že bych knihu ani nebyl schopen dočíst. Ústřední myšlenka, totiž kritika soudnictví a dalších společenských aspektů tehdejšího Spojeného království, je poměrně zajímavá, ale natolik řídká, že by jí stačil prostor několikásobně menší. Zbytek knihy na mě působil jako vata, respektive zcela nudné příběhy zcela nezajímavých postav. Několikrát jsem se ke knize zkusil vrátit, ale stačí 5 stran a už se nedokážu soustředit, protože mě ani nepatrně nezajímá, jak se příběh vyvine dál. Pořád doufám, že můj neúspěch třeba souvisí s něčím vnjěším a jednou se k Ponurému domu rád vrátím. P. S. Druhý díl už jsem ani nerozečetl. Kdyby snad byl nějak výrazně odlišný od prvního, budu rád za doporučení.

  Shortyna

  22.11.2013

  Dickens je v tomto diele rozčarovaný z anglického súdnictva a ja som mierne rozčarovaná z tohto románu. Základný príbeh – vplyv dlhodobého súdneho procesu na členov jednej rodiny, je zaujímavý, neobvyklý a je nielen veľkou kritikou súdnictva, ale samotnej doby. Bohužiaľ miestami skĺzava do prílišných odbočení, množstva vedľajších postáv… Napriek tomu prepojenia medzi jednotlivými postavami dodávajú celistvosť celému románu.  TAGS:

  Online Ponurý dům I ebook, Kniha Ponurý dům I FB2, Download Ponurý dům I PDF , Download Ponurý dům I MOBI, Online Ponurý dům I kniha, Zdarma Stažení Ponurý dům I IPhone, Online kniha Ponurý dům I PDF, Zdarma Ponurý dům I DJVU, Zdarma Stažení Ponurý dům I TXT, Stažení Ponurý dům I RTF, Online Ponurý dům I FB2 , e-kniha Ponurý dům I stažení TXT, Zdarma Ponurý dům I stažení kniha, e-kniha Ponurý dům I download MOBI, Stažení Ponurý dům I IPad, Číst Ponurý dům I MOBI, Číst Ponurý dům I DOC, Zdarma Ponurý dům I AWZ, Download e-kniha Ponurý dům I iPad , Zdarma Ponurý dům I DJVU, Download Ponurý dům I e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ponurý dům I DVD, Číst Ponurý dům I TXT, Book Ponurý dům I stažení DJVU, Ponurý dům I stažení kniha zdarma, Ponurý dům I stažení kniha pdf zdarma, Ponurý dům I pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ponurý dům I pdf zdarma, Ponurý dům I stažení kniha epub zdarma, Ponurý dům I ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply