Posledná polnoc v Pivonke Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Posledná polnoc v Pivonke Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posledná polnoc v Pivonke


Denisa Fulmeková rozpráva ucelený príbeh viacerých ľudských osudov formou poviedkového cyklu. Postavy jej prózy stretávame uprostred rozohranej životnej partie v nevábnom sídliskovom podniku, ktorý je nielen spojovacím článkom celej knihy, ale aj miestom, kde sa občas rozuzľujú túžby po osobnom šťastí. Niektoré príbehy sa tu začínajú, iné sa končia a ďalšie cez pohostinstvo s názvom Pivonka prejdú akoby len mimochodom. Fulmeková spojila sedem samostatných poviedok do jednoliateho dynamického rozprávania. V Pivonke stretneme záhadného zvodcu žien, staré bezradné sestry, odvážnu kaderníčku, ženy na materskej, štyridsiatnika spomínajúceho na prvú lásku, lekárku v role milenky či zamilovaného podnikateľa. O polnoci, ale niekedy aj oveľa skôr, prichádza v Pivonke, a najmä v životoch ľudí k zvratom – zvláštnym a často nečakaným. No keď sa nad nimi zamyslíme, môžu sa prihodiť každému z nás…Kniha v českém jazyce!


Stažení Posledná polnoc v Pivonke zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Posledná polnoc v Pivonke (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Posledná polnoc v Pivonke zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Posledná polnoc v Pivonke.pdf (EUR-0.00)

  Posledná polnoc v Pivonke.epub (EUR-0.00)

  Posledná polnoc v Pivonke.doc (EUR-0.00)

  Posledná polnoc v Pivonke.txt (EUR-0.00)

  Posledná polnoc v Pivonke.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Posledná polnoc v Pivonke.PDF – (EUR 0.00);

  Posledná polnoc v Pivonke.MOBI – (EUR 0.00);

  Posledná polnoc v Pivonke.EPUB – (EUR 0.00);

  Posledná polnoc v Pivonke.DOC – (EUR 0.00);

  Posledná polnoc v Pivonke.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Povídky, Literatura slovenská
  Vydáno: , Ikar (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Ladiva

  10.02.2016

  Poviedky nečítam veľmi rada, po týchto som siahla hlavne kvôli čitateľskej výzve. Bola som však príjemne prekvapená. Výborne sa čítali a ich hlavné postavy boli takí "uveriteľní" ľudia a nie hrdinovia z telenoviel. Príjemným bonusom bol aj fakt, že v každom novom príbehu sa čitateľ dozvedel, ako sa zavŕšil osud postavy z predchádzajúcej poviedky.  TAGS:

  Online Posledná polnoc v Pivonke ebook, Kniha Posledná polnoc v Pivonke FB2, Download Posledná polnoc v Pivonke PDF , Download Posledná polnoc v Pivonke MOBI, Online Posledná polnoc v Pivonke kniha, Zdarma Stažení Posledná polnoc v Pivonke IPhone, Online kniha Posledná polnoc v Pivonke PDF, Zdarma Posledná polnoc v Pivonke DJVU, Zdarma Stažení Posledná polnoc v Pivonke TXT, Stažení Posledná polnoc v Pivonke RTF, Online Posledná polnoc v Pivonke FB2 , e-kniha Posledná polnoc v Pivonke stažení TXT, Zdarma Posledná polnoc v Pivonke stažení kniha, e-kniha Posledná polnoc v Pivonke download MOBI, Stažení Posledná polnoc v Pivonke IPad, Číst Posledná polnoc v Pivonke MOBI, Číst Posledná polnoc v Pivonke DOC, Zdarma Posledná polnoc v Pivonke AWZ, Download e-kniha Posledná polnoc v Pivonke iPad , Zdarma Posledná polnoc v Pivonke DJVU, Download Posledná polnoc v Pivonke e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Posledná polnoc v Pivonke DVD, Číst Posledná polnoc v Pivonke TXT, Book Posledná polnoc v Pivonke stažení DJVU, Posledná polnoc v Pivonke stažení kniha zdarma, Posledná polnoc v Pivonke stažení kniha pdf zdarma, Posledná polnoc v Pivonke pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Posledná polnoc v Pivonke pdf zdarma, Posledná polnoc v Pivonke stažení kniha epub zdarma, Posledná polnoc v Pivonke ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply