Poslední kus Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Poslední kus Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Poslední kus


strana A Poetický jukebox / strana B Panenko skákavá

Nová sbírka básníka, optimisty se sklony k melancholii a bigbíťáka Jana Laňky je oproti předchozím knihám tak trochu jiná. A to nejen proto, že je oboustranná jako elpíčko, ale také proto, že obsahuje dvě knihy a zachycuje dvě polohy Laňkova vnímání světa. Na jedné straně zábavné hříčky se slovy a aforismy, na druhé básně odrážející vrstevnatost a pestrost našich životů.

Sám autor říká, že jeho knihy jsou „poetický jukebox“ – každý si v nich vybere to své. „Nechci si ve své tvorbě hrát na veliké umění. Chci popsat život tak, jak ho vidím. Slovy, kterým každý rozumí,“ říká.

Ten bigbíťák na začátku nebyl zmíněný náhodou, protože Laňka poezii vnímá jako bigbít. Chce, aby každá báseň byla jako dobrá píseň. Důkazem je, že o každou jeho novou knihu je větší zájem než o tu předchozí. Nabalují na sebe nové čtenáře, kteří u nich „postávají“ jako u toho jukeboxu a vzájemně si „pouští“ své oblíbené songy.

Není to stadionový hráč, ale ani jím být nechce. Má raději kluby, kde se sejdou ti, kteří jsou připraveni naslouchat, a kteří mají chuť si poslechnout to, co se jim hraje. A že stojí za to těm jeho „flákům“ naslouchat, se můžete přesvědčit sami.

Kniha je doprovázena fotografiemi Tomáše Bohánka.Kniha v českém jazyce!


Stažení Poslední kus zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Poslední kus (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Poslední kus zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Poslední kus.pdf (EUR-0.00)

  Poslední kus.epub (EUR-0.00)

  Poslední kus.doc (EUR-0.00)

  Poslední kus.txt (EUR-0.00)

  Poslední kus.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Poslední kus.PDF – (EUR 0.00);

  Poslední kus.MOBI – (EUR 0.00);

  Poslední kus.EPUB – (EUR 0.00);

  Poslední kus.DOC – (EUR 0.00);

  Poslední kus.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura česká, Poezie
  Vydáno: , No Limits
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)  TAGS:

  Online Poslední kus ebook, Kniha Poslední kus FB2, Download Poslední kus PDF , Download Poslední kus MOBI, Online Poslední kus kniha, Zdarma Stažení Poslední kus IPhone, Online kniha Poslední kus PDF, Zdarma Poslední kus DJVU, Zdarma Stažení Poslední kus TXT, Stažení Poslední kus RTF, Online Poslední kus FB2 , e-kniha Poslední kus stažení TXT, Zdarma Poslední kus stažení kniha, e-kniha Poslední kus download MOBI, Stažení Poslední kus IPad, Číst Poslední kus MOBI, Číst Poslední kus DOC, Zdarma Poslední kus AWZ, Download e-kniha Poslední kus iPad , Zdarma Poslední kus DJVU, Download Poslední kus e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Poslední kus DVD, Číst Poslední kus TXT, Book Poslední kus stažení DJVU, Poslední kus stažení kniha zdarma, Poslední kus stažení kniha pdf zdarma, Poslední kus pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Poslední kus pdf zdarma, Poslední kus stažení kniha epub zdarma, Poslední kus ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply