Poslední útočiště Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Poslední útočiště Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Poslední útočiště


Výbor z detektivních povídek Chandlerových, který dostává český čtenář do rukou, seskupuje dvanáct příběhů, jejichž hrdiny jsou sice různí soukromí detektivové, mají však vzácně jednotný, typicky chandlerovský charakter: jsou ochránci slabých a napadených, jsou to nepodplatitelní a neohrožení vykonavatelé spravedlnosti, muži bojující proti korupci v jakékoli podobě. Všímají si anomálií života kolem sebe a vyvozují z toho důsledky. Jsou často posledním útočištěm ztracených a pronásledovaných.

Příběhy zavádějí čtenáře do nejrůznějších prostředí na Floridě a v Hollywoodu. Stejně jako ve svých románech projevuje se v nich autor jako vážný spisovatel, jemuž nejde jen o předem danou logickou konstrukci a postupné dedukce skryté či zřejmé. Je na nich patrna práce s jazykem, mají promyšleně stavěné dialogy. Chandler v nich vytvořil celou galerii originálních postav. Také jeho přímo barevná vize města a popisy přírodních jevů jsou mimořádně sugestivní. Úvod k výboru tvoří Chandlerova známé esej Prosté umění vraždy, autorské zamyšlení nad uměním detektivního románu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Poslední útočiště zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Poslední útočiště (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Poslední útočiště zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Poslední útočiště.pdf (EUR-0.00)

  Poslední útočiště.epub (EUR-0.00)

  Poslední útočiště.doc (EUR-0.00)

  Poslední útočiště.txt (EUR-0.00)

  Poslední útočiště.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Poslední útočiště.PDF – (EUR 0.00);

  Poslední útočiště.MOBI – (EUR 0.00);

  Poslední útočiště.EPUB – (EUR 0.00);

  Poslední útočiště.DOC – (EUR 0.00);

  Poslední útočiště.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Simple Art of Murder, Killer in the Rain, Trouble is my Busines ,Smart – Aleck Kill (1972)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky, Povídky
  Vydáno: , Odeon
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Lili2

  04.11.2016

  Čtivé detektivní povídky odehrávající se převážně koncem 30. let minulého století v Chicagu nebo tam někde. Při čtení jsem si je představovala, jako kdyby to byl starý črnobílý americký film.

  Francoa

  16.07.2015

  Velmi pěkné povídky, které jsem četl již několikrát.Některé autor předělal na román a zfilmování změnilo hrdinu na Phil Marlowa kvůli popularitě.Trochu mi autor zklamal svou esejí Prosté umění vraždy, kde se vytahuje jak tričko a pomlouvá ostatní autory detektivek. je pravda, že psal velmi dobře (námětů moc neměl), ale je mnoho dalších dobrých.

  pablovendat

  14.11.2014

  Super detektivky, super hlášky

  jprst

  20.01.2012

  Od těchto povídek by se měl Chandler začít číst, teprve pak se "narodil" Phill Marlowe.

  marvitekar

  21.09.2011

  Po přečtení knihy 3x Phill Marlowe jsem čekala víc. U některých povídek celkem stejné schéma, většinou nechybí záhadná žena, vševíce od detektivních příběhů se více čekat nedá.  TAGS:

  Online Poslední útočiště ebook, Kniha Poslední útočiště FB2, Download Poslední útočiště PDF , Download Poslední útočiště MOBI, Online Poslední útočiště kniha, Zdarma Stažení Poslední útočiště IPhone, Online kniha Poslední útočiště PDF, Zdarma Poslední útočiště DJVU, Zdarma Stažení Poslední útočiště TXT, Stažení Poslední útočiště RTF, Online Poslední útočiště FB2 , e-kniha Poslední útočiště stažení TXT, Zdarma Poslední útočiště stažení kniha, e-kniha Poslední útočiště download MOBI, Stažení Poslední útočiště IPad, Číst Poslední útočiště MOBI, Číst Poslední útočiště DOC, Zdarma Poslední útočiště AWZ, Download e-kniha Poslední útočiště iPad , Zdarma Poslední útočiště DJVU, Download Poslední útočiště e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Poslední útočiště DVD, Číst Poslední útočiště TXT, Book Poslední útočiště stažení DJVU, Poslední útočiště stažení kniha zdarma, Poslední útočiště stažení kniha pdf zdarma, Poslední útočiště pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Poslední útočiště pdf zdarma, Poslední útočiště stažení kniha epub zdarma, Poslední útočiště ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply