Potíže se ženami Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Potíže se ženami Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Potíže se ženami


Mohou být ženy geniální, nebo na to mají příliš krátké ruce? Proč jsme se ve škole učili jen o dvou či třech významných ženách? Co dělaly všechny ty ostatní? Projdeme si nedávné dějiny pěkně popořádku, ale zaměříme se tentokrát na zástupkyně něžného pohlaví. Osudy žen totiž do značné míry ovlivňovaly názory mužských géniů, jako byl například Charles Darwin (který věřil, že ženy mají menší mozek než muži) nebo John Ruskin (který se zase domníval, že hlavním úkolem žen je prostě chválit muže), a odsuzovaly je k životu v „domácím prostředí“ u rodinného krbu. Pokud vás zajímá, proč se mezi celé zástupy mužských géniů tak obtížně vkliňují nadané a pracovité matematičky, básnířky či sportovkyně, podá vám tato rýpavě sepsaná a osvěživě nakreslená kniha uspokojivé vysvětlení. Chtělo by se napsat geniální – kdyby ovšem autorkou nebyla žena!Kniha v českém jazyce!


Stažení Potíže se ženami zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Potíže se ženami (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Potíže se ženami zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Potíže se ženami.pdf (EUR-0.00)

  Potíže se ženami.epub (EUR-0.00)

  Potíže se ženami.doc (EUR-0.00)

  Potíže se ženami.txt (EUR-0.00)

  Potíže se ženami.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Potíže se ženami.PDF – (EUR 0.00);

  Potíže se ženami.MOBI – (EUR 0.00);

  Potíže se ženami.EPUB – (EUR 0.00);

  Potíže se ženami.DOC – (EUR 0.00);

  Potíže se ženami.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Trouble With Women (2016)

  Žánr:
  Literatura světová, Pro ženy
  Vydáno: , Dokořán
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Boboking

  26.06.2017

  Jak se říká, kdo si ze sebe neumí udělat srandu, nestojí za nic. Tato kniha, vlastně něco trochu komiks, ukazuje se značnou nadsázkou pomýlený pohled mužů na ženy, a že ho s takovým humorem podala opět žena, klobouk dolů. Doporučuji!!!
  P.S. Jen bych měl menší výtku ke zvolenému fontu písma.  TAGS:

  Online Potíže se ženami ebook, Kniha Potíže se ženami FB2, Download Potíže se ženami PDF , Download Potíže se ženami MOBI, Online Potíže se ženami kniha, Zdarma Stažení Potíže se ženami IPhone, Online kniha Potíže se ženami PDF, Zdarma Potíže se ženami DJVU, Zdarma Stažení Potíže se ženami TXT, Stažení Potíže se ženami RTF, Online Potíže se ženami FB2 , e-kniha Potíže se ženami stažení TXT, Zdarma Potíže se ženami stažení kniha, e-kniha Potíže se ženami download MOBI, Stažení Potíže se ženami IPad, Číst Potíže se ženami MOBI, Číst Potíže se ženami DOC, Zdarma Potíže se ženami AWZ, Download e-kniha Potíže se ženami iPad , Zdarma Potíže se ženami DJVU, Download Potíže se ženami e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Potíže se ženami DVD, Číst Potíže se ženami TXT, Book Potíže se ženami stažení DJVU, Potíže se ženami stažení kniha zdarma, Potíže se ženami stažení kniha pdf zdarma, Potíže se ženami pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Potíže se ženami pdf zdarma, Potíže se ženami stažení kniha epub zdarma, Potíže se ženami ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply