Poutník Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Poutník Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Poutník


Svět, do něhož vstoupíme v románu Poutník, je nápadně podobný tomu našemu. Mimo pozornost téměř všech lidí tu však probíhá možná poslední dějství odvěkého boje mezi zastánci lidské svobody a jejími potlačovateli. Nejmocnějšími z nich jsou nyní příslušníci Tabuly, kteří mají k dispozici nejmodernější techniku – využívají všudypřítomné bezpečnostní kamery, nasazují nejdokonalejší odposlechy, jejich počítačové programy jim umožňují přístup do všech databází. Na základě nejrůznějších technologií, vládních projektů, sociálních i bankovních systémů tak vznikla globální Síť – a nyní schází už jen krůček k tomu, aby se podařilo udělat z lidí obyvatele jednoho velkého neviditelného vězení…
Mladé dívce Maje zavraždí Tabula v Praze otce. Ten byl jedním z posledních Harlekýnů, kteří mají odedávna za úkol chránit Poutníky, což jsou lidé obdaření zvláštní schopností vstupovat do jiných světů a přinášet odsud lidem vize opravdového vnitřně svobodného života. Maja je okolnostmi nucena otcovo poslání převzít. Musí okamžitě pohřbít všechny své sny o normálním životě – pro žoldáky Tabuly je teď totiž hlavní protivnicí. Harlekýnka za dramatických okolností opouští Evropu a ve Spojených státech se pokouší najít bratry Gabriela a Michaela Corriganovy, kteří by snad mohli být posledními Poutníky. Maja se během své dobrodružné pouti často ocitá na prahu beznaděje, a přitom si musí neustále počínat jako bezcitná bojovnice, která se nezalekne žádného násilí. Gabriela Corrigana se jí nakonec podaří získat na svou stranu, ale od té chvíle je všechno ještě složitější a nebezpečnější. Michaela Corrigana zatkla Tabula a její žoldnéři vyvíjejí maximální úsilí, aby se zmocnili i jeho bratra…
Napínavý thriller s prvky fantasy je plný nečekaných zvratů a v rychlém tempu se ocitáme v nejrůznějších nevšedních prostředích, a to jak reálných, tak fiktivních. Boj se světem zla, který se zde odehrává, se zdá být předem ztracený, Harlekýni se ale jen tak nevzdávají…Kniha v českém jazyce!


Stažení Poutník zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Poutník (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Poutník zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Poutník.pdf (EUR-0.00)

  Poutník.epub (EUR-0.00)

  Poutník.doc (EUR-0.00)

  Poutník.txt (EUR-0.00)

  Poutník.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Poutník.PDF – (EUR 0.00);

  Poutník.MOBI – (EUR 0.00);

  Poutník.EPUB – (EUR 0.00);

  Poutník.DOC – (EUR 0.00);

  Poutník.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Čtvrtý svět (1.)

  Originální název:

  The Traveller (2004)

  Žánr:
  Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  trudoš

  26.11.2017

  Existují-li nepsaná pravidla nízkorozpočtové literatury, román Poutník je splňuje všechna a beze zbytku. Konspirační motiv utajeného vládního společenství, které nemá na práci nic jiného, než nonstop sledovat a ovládat pracující plebs, černobílé postavy s jasně definovanou psychologií, jednoduché dialogy okořeněné povšechnou filosofií, obehraný scénář se všedními zvraty, nějaké to střílení, trocha bojového umění, zběsilé honičky a samozřejmě láska, co hory přenáší. Od každého zde najdete dostatek, celku však bohužel chybí špetka nadsázky, která by dávala na srozuměnou, že ta průměrnost je vlastně záměrná. Protože i přes zřejmou snahu Johna Twelve Hawkse (ať už se pod pseudonymem skrývá kdokoliv) vytvořit akční příběh s hlubším podtextem à la Matrix či V jako Vendeta, nabízí úvodní román série Čtvrtý svět pouze nenáročné akční dobrodružství, které díky dějovým nelogičnostem nijak nepřesahuje průměr oddechové literatury. Mít to o polovinu stran méně, možná bych i uvažoval o dalším díle.

  antuka

  20.01.2016odpad!

  Páni, tak on mě někdo pořád sleduje! Neřikejte! Bentham vymyslel Panoptikon v 18. století, Foucault o něm (mimochodem mnohem poutavěji než Hawks) psal před víc než čtvrtstoletím. Už jenom to dělá tuhle knížku strašně zastaralou a směšnou. Moderní je snad jen minimální využití slovní zásoby a souvětí…

  honajz

  05.12.2015

  Koukám, že zase budu proti proudu. Pořád jsem čekal, kdy mi kniha nabídne něco víc, než třeba Oškliví od Westerfielda. Tak nějak se to snažilo tvářit a klamat tělem, že to opět nebude bojovka teenagerů proti dospělým a jejich korporacím, ale byla. Štvaly mne tam průběžné nesmysly – autor evidentně umí používat Google Maps a Street View, což je sice hezké, ale mně je tak nějak jedno, jestli lidé zahýbají vlevo nebo vpravo a jaké obchody jsou v ulici, nehledě na to, že měl poněkud staré mapy, neb v době psaní už tam ty obchody nebyly. Také jsem si říkal, když holka nechala všechny věci v hotelu, za co jezdila vlakama po Evropě, než se dostala ke skrýši (a jako z udělání plné věcí, jež potřebovala, i když není moc lidí, kteří by ji doplnili). Takawa se hned první den přihlásí do supertajné sítě, a nikde nikomu to nepošle hlášení? Takawy se počítač ptá na každou odchylku na jeho trase, ale Takawa si změní dovolenou a jede do Paříže, kde se setká s Harlekýnem, a všem těm zlým supertechnikům z Tabuly je to u pérdele? A to nemluvím o mnoha náhodách, když se děj přesune do Ameriky. Postavy jsou nakonec všechny ploché – nemyslím kolem hrudního košíčku, ale charakterově (Maja je věčně naštvaná, Viki udivená, Gabriel drsný mladík na super motorce /co by za to holky čtenářky daly/…). Přijde mi, že kniha má takový ohlas jak pro tu hezkou PR historku o tajemném spisovateli mimo Síť (haha) a celou tou svou konspirační paranoidní teorií, která v sobě navíc mixuje křesťanství, judaismus, spiritismus, kabalu a mnohé další, až se Dan Brown musí červenat, že jeho Langdon na podobná zvěrstva nepřišel. Knížka se sice čte lehce, klouže, ale je posléze ukecaná, zdlouhavá (tak od půlky můžete zkusit domyslet si, co se bude dít, přeskočit pár stran, a zjistíte, že se to skutečně stalo), bez nadhledu, taková úporná, na sílu napsaná.

  Makyta

  14.10.2015

  Moc dobře napsaná knížka s úžasným dějem a "čtvrtý svět" co se technických vymožeností a NEsoukromí týká je opravdu ten náš na 100% mohu jen doporučit a čtu hned dál 🙂

  ()))_______)__)

  01.07.2014

  Celá trilogie by se měla brát skoro jako povinná četba, hlavně pro ty, co si naivně myslí, že žijí v růžovém světě, kde je ti "hodní" lidé chrání aby na ně ti "zlí" nemohli.
  Děj knihy je samozřejmě odlehčen i příběhem, kde nechybí zápletka, milostné a mezilidské vztahy, včetně trochu sci-fi náhledu, který ale dělá knihu o to zajímavější.

  Doporučuji navštívit oficiální stránky autora na randomhouse.com.

  Brambram

  02.05.2014

  Začátek slabší, chtěla jsem jí odložit, neustále jsem se nemohla zorientovat v názvech Bratří, Tabula, Mašinérie, Síť,ale tak od třetiny knihy mě to chytlo a líbilo se mi to, fakt že jo. Určitě se chystám na další dva díly.

  Fiza

  15.01.2013

  Kniha to byla zajímavá, ale neměla ty správné koule, které jsem očekával. Četlo se to příjemně, ale nijak zvlášť mě to nezůstávalo v hlavě a nenutilo mě to číst dál a dál… 3.5*

  Lenka Žofka

  06.11.2012

  První díl začíná celkem vlažně…ale děj upoutá. Pro mě minimálně jen fakt, že děj začíná zrovna v Praze 🙂

  alipeli

  15.06.2012

  Poutník je prvním díle série a už se nemůžu dočkat, až si přečtu zbývající díly, protože to vypadá na jednu z nejlepších sérii, které jsem v posledních letech četla.  TAGS:

  Online Poutník ebook, Kniha Poutník FB2, Download Poutník PDF , Download Poutník MOBI, Online Poutník kniha, Zdarma Stažení Poutník IPhone, Online kniha Poutník PDF, Zdarma Poutník DJVU, Zdarma Stažení Poutník TXT, Stažení Poutník RTF, Online Poutník FB2 , e-kniha Poutník stažení TXT, Zdarma Poutník stažení kniha, e-kniha Poutník download MOBI, Stažení Poutník IPad, Číst Poutník MOBI, Číst Poutník DOC, Zdarma Poutník AWZ, Download e-kniha Poutník iPad , Zdarma Poutník DJVU, Download Poutník e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Poutník DVD, Číst Poutník TXT, Book Poutník stažení DJVU, Poutník stažení kniha zdarma, Poutník stažení kniha pdf zdarma, Poutník pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Poutník pdf zdarma, Poutník stažení kniha epub zdarma, Poutník ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply