Pravda o zkáze Sodomy Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Pravda o zkáze Sodomy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Pravda o zkáze Sodomy


Podobenství o mechanismech moci, manipulování davu, vyvolávání hysterie, politických procesech, o změně kvetoucího města v trosku plnou nenávisti, bídy a fanatismu. Daleko více než na historickou Sodomu má rozsáhlý román evidentně na mysli události v zemích komunistického bloku, např. SSSR, ale protože byla napsána a poprvé vydána v šedesátých letech, nemohla pojmenovat tyto věci zcela přímo.Kniha v českém jazyce!


Stažení Pravda o zkáze Sodomy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Pravda o zkáze Sodomy (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Pravda o zkáze Sodomy zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Pravda o zkáze Sodomy.pdf (EUR-0.00)

  Pravda o zkáze Sodomy.epub (EUR-0.00)

  Pravda o zkáze Sodomy.doc (EUR-0.00)

  Pravda o zkáze Sodomy.txt (EUR-0.00)

  Pravda o zkáze Sodomy.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Pravda o zkáze Sodomy.PDF – (EUR 0.00);

  Pravda o zkáze Sodomy.MOBI – (EUR 0.00);

  Pravda o zkáze Sodomy.EPUB – (EUR 0.00);

  Pravda o zkáze Sodomy.DOC – (EUR 0.00);

  Pravda o zkáze Sodomy.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Československý spisovatel
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Mišima

  07.03.2017

  Myslím, že z toho, co Kříž zatím napsal, jde o jeho největší( a nejrozsáhlejší) dílo. Kdyby věci mohl pojmenovat přímo a nepoužít historické alegorie, byla by tím kniha ochuzena o řadu lyrických, erotických a také apokalyptických scén! Jak úžasný by z toho byl film, ovšem nesměli by to natáčet Američané!

  babicka_amalka

  27.01.2017

  vynikající kniha – téměř jako zjevení jsem ji četla v 60. letech, hned jak ji ČS vydal – tenkrát jsme na ni (a mnohé další) stáli fronty – po mladé asi už úsměvné či nepochopitelné 😉

  Caine

  23.01.2017

  Skvělý příklad totality. Myslím, že v jakékoli době a za jakéhokoli zřízení aktuální.

  tester

  23.11.2015

  Sodoma a její pozdější varianty se z pohledu dneška jeví jako procházka růžovým sadem. Spisovatelé by už měli napsat nějaký upgrade. Čtenáři jsou ve střehu.

  Filatov

  24.04.2014

  Pravda o zkáze Sodomy je alegorií opravdu rozsáhlou nicméně jsem měl problém prokousat se prvními sto až dvě stě stranami a zvyknout si na styl psaní. Poté už se ale kniha dala číst opravdu dobře a musím uznat, že kniha opravdu dokáže skrytě popisovat události v komunistickém bloku a Sodomané se chovají asi tak, jak život fungoval za totality u nás. Divím se, že takový román mohl u nás opravdu vyjít. Hodnocení knihy ovšem ubírá fakt, že člověk totalitu u nás zná a tak ho děj nemůže ničím překvapit.

  Stammel

  15.11.2010

  Neuvěřitelný zjev v české literatuře. Že existuje tak mohutně propracovaný a promyšlený román, který je dokonale přiléhavou a košatou alegorií totalitního režimu, tomu bych nevěřil, kdybych ho nečetl. Není to jen zachycení povrchových jevů totality, ale důmyslná a dramatická analýza jejího vzniku včetně (promarněných) možností mu zabránit, rozšiřování moci, manipulování lidu, ovládnutí elit, ničení charakterů… a nakonec i zničení sama sebe.
  Kříž zachází do tolika zákoutí a nuancí a přitom celou dobu čtenáře táhne nesmírně napínavým příběhem. Spolu s průvodcem, který je moudrý a vtipný a sympatický, ale přitom rozporuplný ve svém nakládání s vlastní autoritou, které není schopen včas využít ke zvrácení událostí ve prospěch dobra.

  Zvláštní snad může být poměrně explicitní rovina násilí a erotiky. I když co se týče té druhé, ta funguje dobře v rámci chytré apokryfičnosti biblického příběhu, z něhož kniha vychází.

  Pro mne jedna z nejdůležitějších knih, se kterými jsem měl tu čest.  TAGS:

  Online Pravda o zkáze Sodomy ebook, Kniha Pravda o zkáze Sodomy FB2, Download Pravda o zkáze Sodomy PDF , Download Pravda o zkáze Sodomy MOBI, Online Pravda o zkáze Sodomy kniha, Zdarma Stažení Pravda o zkáze Sodomy IPhone, Online kniha Pravda o zkáze Sodomy PDF, Zdarma Pravda o zkáze Sodomy DJVU, Zdarma Stažení Pravda o zkáze Sodomy TXT, Stažení Pravda o zkáze Sodomy RTF, Online Pravda o zkáze Sodomy FB2 , e-kniha Pravda o zkáze Sodomy stažení TXT, Zdarma Pravda o zkáze Sodomy stažení kniha, e-kniha Pravda o zkáze Sodomy download MOBI, Stažení Pravda o zkáze Sodomy IPad, Číst Pravda o zkáze Sodomy MOBI, Číst Pravda o zkáze Sodomy DOC, Zdarma Pravda o zkáze Sodomy AWZ, Download e-kniha Pravda o zkáze Sodomy iPad , Zdarma Pravda o zkáze Sodomy DJVU, Download Pravda o zkáze Sodomy e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Pravda o zkáze Sodomy DVD, Číst Pravda o zkáze Sodomy TXT, Book Pravda o zkáze Sodomy stažení DJVU, Pravda o zkáze Sodomy stažení kniha zdarma, Pravda o zkáze Sodomy stažení kniha pdf zdarma, Pravda o zkáze Sodomy pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Pravda o zkáze Sodomy pdf zdarma, Pravda o zkáze Sodomy stažení kniha epub zdarma, Pravda o zkáze Sodomy ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply