Pravidla vášně Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Pravidla vášně Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Pravidla vášně


Pravidla vášně jsou jakýmsi kaleidoskopem, mozaikou složenou z útržků životů několika posluchačů Camdenské university svobodných umění, určené téměř výhradně bohatším studentům. Jejich rodiče jsou většinou dobře situovaní Američané, což ovšem neznamená, že by o životě svých dospívajících potomků cokoli jen tušili – a oni žijí a studují zcela mimo jejich dosah, jen s jejich platebními kartami. Žijí a studují podle svých vlastních představ, poplatně době, prostředí, zvyklostem, spolužákům a kamarádům od večírku k večírku, od známosti k známosti, ať už jde o orientaci homosexuální, heterosexuální anebo zdánlivě běžný vztah mezi chlapcem a dívkou. Protože ani jeden vztah tady není normální a nekončí banálně. Pravidla vášně jsou totiž jakýmsi antibanálním portrétem prázdnoty uprostřed zalidněné společnosti, anebo také jediným dlouhým večírkem složeným z osudů, jež se odvíjejí během jednoho studijního období kdesi na sklonku Reganových osmdesátých let minulého století…Kniha v českém jazyce!


Stažení Pravidla vášně zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Pravidla vášně (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Pravidla vášně zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Pravidla vášně.pdf (EUR-0.00)

  Pravidla vášně.epub (EUR-0.00)

  Pravidla vášně.doc (EUR-0.00)

  Pravidla vášně.txt (EUR-0.00)

  Pravidla vášně.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Pravidla vášně.PDF – (EUR 0.00);

  Pravidla vášně.MOBI – (EUR 0.00);

  Pravidla vášně.EPUB – (EUR 0.00);

  Pravidla vášně.DOC – (EUR 0.00);

  Pravidla vášně.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Rules of Attraction (1987)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Gnomo

  16.08.2017

  Kniha se bude hodit na procvičení otázek na předmět a podmět např. pro angličtináře. Vycházíme ze vztahu několika lidí…Sean mrdá Lauren, Lauren mrdá Mitchella, Paul mrdá Seana, Steve mrdá Lauren, Judy mrdá Seana, a procvičujeme… Kdo mrdá Lauren? Koho mrdá Sean? apod. Po přečtení knihy to jde velice snadno, protože přesně víte, kdo koho mrdá a kým je mrdán. První plus. Druhé vidím v tom, nepotřebujete záložku ani si pamatovat kde jste skončily, na každé straně totiž čtete totéž. Neztratíte se! Ellis píše velice jednoduše, věci příliš nepitvá (alespoň ne v této knize), to velice oceňuji, rád si totiž věci domýšlím podle sebe (je to více vzrušující). Ale pozor, mnoho vzrušení zde zase nenajdete. Je to spíš jen taková běžná sonda do Univerzitního kampusu.

  niknikita

  08.07.2016

  Nevím kam tuhle knihu zařadit, ale každopádně je to zajímavá sonda do studentského života a jestli místy nebudete souhlasit, nudit se snad taky nebudete.

  Dax

  21.02.2016

  Ironická a vtipně nadsazená sonda do komunity budoucích yuppies.Bezstarostnost plných kont, mocných rodičů a taky absence snahy o cokoliv krom požitků. Různé úhly pohledů postav vytváří v příběhu zajímavou mozaiku, která se občas opakuje, občas zamotává, ale nenudí. Pro mě zatím nejlepší Ellis.

  Serja

  28.05.2015

  Vtipné a až mrazivě pravdivé.

  Jindra.Vosecky

  23.09.2013

  Příběhem podobné Ellisově prvotině Míň než nula. Zde však autor události točící se okolo bohatých vysokoškoláků vypráví z pohledu různých lidí a to je jedna z věcí, která dělá román mnohem čtivějším a zajímavějším. Jsme svědky situací běžných a realistických, ale díky Ellisově výbornému vypravěčskému umu, proplétání vztahů a nahlížení na jednu situaci z pohledu více vypravěčů, je tento román rozhodně netypickým a obohacujícím. Ačkoli se jedná o dílo rozebírající odtažitost a ztracenost zůčastněných, byly mi sympatické určité záblesky naděje, které ať už jsem viděl jenom já, mi učinili knihu bližší. Co je rozhodně zajímavé je, že jednou z ústředních postav je Sean Bateman, bratr Patricka Batemana z pozdějšího románu Americké psycho. Ten taktéž jednu kapitolku vypráví.

  MartinaF

  24.06.2013

  Po prvních přečtených stránkách jsem měla chuť knížku odložit a prodat ji. Opravdu. Tak jsem byla rozladěná z textu, který napsal tento autor. Nakonec jsem si to rozmyslela, přečetla ji až do konce, ale s tím, že už nikdy více nebudu číst tento žánr.

  Amnesiac

  25.08.2012

  No, Ellis to proste vie, nemyslím to však ako kompliment v pravom slova zmysle. Od svojho debutu sa velmi nevzdialil a opäť nám líči život amerických zlatých deťúrencov. Vtip je vtom, že kniha je napriek pomerne veľkej stereotypnosti (kniha je vlastne taká neprestajná žúrka ) zaujímavá a dobre sa číta.

  eraserhead

  02.07.2011

  Přesně, jak tvrdí poslední věta anotace. Tenhle román je o nudných lidech, jejichž život nevede odnikud nikam, kteří skoro vůbec nežijí, jen tak nějak přežívají. A Ellis z toho dokázal vytřískat zajímavý román, který jakousi podivnou deníkovou formou odhaluje ponuré, zajímavé i nudné a zbytečné životy několika jedinců. Ellis si dokázal vybudovat vlastní styl, kterého se drží i zde a skoro vše (včetně mírné nudnosti příběhu v některých sekvencích) prostě patří k povaze a atmosféře příběhu. Odrazuje-li vás trochu filmová adapatace, klidně směle do toho, tohle je dost něco jiného.  TAGS:

  Online Pravidla vášně ebook, Kniha Pravidla vášně FB2, Download Pravidla vášně PDF , Download Pravidla vášně MOBI, Online Pravidla vášně kniha, Zdarma Stažení Pravidla vášně IPhone, Online kniha Pravidla vášně PDF, Zdarma Pravidla vášně DJVU, Zdarma Stažení Pravidla vášně TXT, Stažení Pravidla vášně RTF, Online Pravidla vášně FB2 , e-kniha Pravidla vášně stažení TXT, Zdarma Pravidla vášně stažení kniha, e-kniha Pravidla vášně download MOBI, Stažení Pravidla vášně IPad, Číst Pravidla vášně MOBI, Číst Pravidla vášně DOC, Zdarma Pravidla vášně AWZ, Download e-kniha Pravidla vášně iPad , Zdarma Pravidla vášně DJVU, Download Pravidla vášně e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Pravidla vášně DVD, Číst Pravidla vášně TXT, Book Pravidla vášně stažení DJVU, Pravidla vášně stažení kniha zdarma, Pravidla vášně stažení kniha pdf zdarma, Pravidla vášně pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Pravidla vášně pdf zdarma, Pravidla vášně stažení kniha epub zdarma, Pravidla vášně ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply