Před záhrobím Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Před záhrobím Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Před záhrobím


Poloviční upírka Cat Crawfieldová a její upíří manžel Bones bojovali o svůj život, stejně jako o svůj vztah. Jen co zvítězili v poslední bitvě, objevuje se další hrozba: Catiny nové, nečekané schopnosti mohou narušit dlouholetou rovnováhu mezi nadpřirozenými bytostmi… Upíři záhadně mizejí, šíří se zvěsti o tom, že se chystá mezidruhová válka. Jakýsi fanatik podněcuje napětí mezi upíry a ghúly, a pokud se tyto dvě mocné skupiny střetnou, mohou při tom trpět i nevinní smrtelníci. Cat a Bones musejí nyní vyhledat pomoc u nebezpečného „spojence“ – samotné královny ghúlů v New Orleans. Cena, kterou zřejmě zaplatí za její pomoc, by však mohla znamenat větší hrozbu než samotná válka – nemluvě o následcích, které si Cat nedokáže ani představit.Kniha v českém jazyce!


Stažení Před záhrobím zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Před záhrobím (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Před záhrobím zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Před záhrobím.pdf (EUR-0.00)

  Před záhrobím.epub (EUR-0.00)

  Před záhrobím.doc (EUR-0.00)

  Před záhrobím.txt (EUR-0.00)

  Před záhrobím.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Před záhrobím.PDF – (EUR 0.00);

  Před záhrobím.MOBI – (EUR 0.00);

  Před záhrobím.EPUB – (EUR 0.00);

  Před záhrobím.DOC – (EUR 0.00);

  Před záhrobím.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Noční lovci (5.)

  Originální název:

  This Side of Grave (2011)

  Žánr:
  Romány, Fantasy, Dívčí romány
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI
  Vydáno: , Fantom Print
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (31)

  Přidat komentář

  paprika75

  19.12.2017

  Tentokrát mi to opravdu nesedlo. Mencheres a Vlad mi přišli trochu bezzubí a Bones opět přeslazený. Plusové body má Tate, Dave, Fabian a Marie. Čekala jsem něco od Denise a Spada, ale to bylo taky velké nic. Ani se mi nechce do dalšího dílu … 3* max.

  jitka7

  22.11.2017

  Bohužel už originalita a kreativita upadá. Pořád se to hezky čte, ale je to až docela děsně nudné, jak jde všechno tak nějak hladce. Tedy je pravda, že skoro v každém dílu je Cat skoro smrtelně zraněna. Několikrát ji Bones zachrání a ona se pak k němu chová vždycky jako k nějaké slečince. Musím říct, že mě série trošku přestává bavit kvůi CAT, zároveň se na ni ale těším, hlavně Vlada, Iana a ostatní. Takže pořád se k sérii vracím.

  Ewiczka_areebah

  16.07.2017

  kniha dobra ale nechapu z jakeho duvodu je psana tak,ze jsem prvni cast knihy premyslela nad tim,kam mi zmizela kniha "mezi"
  jak se stala z D. kozomenka,kdy se napila krve demona nebo co to vlastne bylo a jak a kdy se dala dohromady s S.
  prvni cast knihy pro me byla ustavicne "co to kruci ma byt a co a kde mi uteklo" coz knizce a pribehu samotnemu dost ubira..

  Laf

  11.03.2017

  Povedené pokračování. Od začátku do konce mě to bavilo, takže se to četlo snadno a rychle 🙂 Dlouho mě žádná taková série nebavila tolik jako tato. Doporučuji 🙂

  kyklop123

  06.03.2017

  *Pozor spoiler*. Oproti předchozímu dílu podle mě trošku slabší, chtělo by to nějaký silnější protivníky, vzhledem k tomu, že sem čekal trošku víc krve, mučení a hlavně odporu od hlavního záporáka. Ale pořád super počtení :).

  venacava

  24.01.2017

  Tento díl mě zatím bavil nejméně.

  tatafa

  06.01.2017

  Velice neobvyklá, ale čtivá a zajímavá série. Poprvé jsem ji četla na střední škole a přímo mě uchvátila, nicméně zpětně si uvědomuji, že se jedná o poměrně vulgární a drsnou sérii.

  petra4080

  19.10.2016

  Musím přiznat, že tenhle díl mě vůbec nebavil… pořád omílání toho samého, intimní chvilky se od prvního dílu vůbec nemění, klidně by tedy mohly být vynechány.

  deedulka

  18.10.2016

  Povedený díl, který má spád, vtip, napětí i romantiku. Zatím se mi příběhy Cat a Bonese neokoukaly a stále se těším na další díly.

  Ewik

  15.09.2016

  Výborné čtení, které mě opět nezklamalo, ačkoliv tento díl nebyl tak dynamický jako ty předchozí. Emoce a silná vztahová pouta naplňovala každý řádek. Jsem ráda, že každý si nějakým způsobem našel své místo po něčím boku a pod sluncem.
  Vlad všechno báječně doplňoval a řádně okořenil. Ten chlap se mi líbí čím dál víc. Je s ním sranda a všemu dá ten správný náboj. Na Cat a Bonese jsem si zvykla natolik, takže Vlad je vítaným zpestřením.
  Konec mě šokoval a neubránila jsem se i dojetí. O to víc se těším na poslední díly.
  Jeaniene prostě umí!!!!!

  renefer

  06.08.2016

  Buď je to nejslabší díl celé série nebo si musím s Cat dát pauzu.
  A od kdy je Denise zoomorf a vdaná za upíra? A kde vzal partnerku Bonesův spoluvladař? Pak nějaká zmínka o démonovi a zničení Disneylandu a už jsem byla rozhozená. Že by mi utekl nějaký díl mezi 5. a 6.?
  Bádala jsem a zjistila, že autorka zřejmě smíchal dohromady dvě série. Koho by to nenaštvalo…

  Kris@

  19.04.2016

  Skutečně slabší díl oproti těm předchozím. Cat začala zbytečně moc filozofovat a zavalovat nás svými úvahami o jejích citech, čímž se tato kniha o krok přiblížila k ostatním brakům romantického fantasy žánru. Zhruba tři hlášky z knihy mě zcela dokonale rozesmály a za to jsem váhala nad čtyřmi hvězdami. Nicméně když připočtu nepříliš zajímavý děj i navázání na mnou nenáviděnou vedlejší sérii, tak bohužel jinak celkem nadané J. Frost teď nedám vyšší hodnocení. ( Vážně mi přijde, že to autorka začala šidit a posílat špatným tuctovým směrem. + Ta vedlejší série zasadila vážnou ránu jak celé autorčině tvorbě, tak zřejmě i všem dalším dílům série Noční lovci! )

  cukrovka

  05.04.2016

  Opět dobře napsaný díl, který se skvěle četl. Vtipné dialogy Cat a Vlada.

  Turante

  30.01.2016

  Opět výborný příběh od J. Frost. Miluji tuto sérii 😀

  moira2912

  26.09.2015

  Nějak… nějak už mě to nebaví. A nějak mi to začíná připomínat Anitu. 😀

  Kaka.cs

  17.08.2015

  Další skvělý díl. Tuhle sérii mám opravdu moc ráda.

  Jolča1

  16.07.2015

  já jsem nadšená …. nenáročné a svižné …. jedním dechem přečteno 🙂

  Gabika56

  31.03.2015

  Nevím proč, ale u této knihy jsem se nějak na delší dobu zasekla, byla fajn a líbily se mi chvilky s Tepešem, to jsem se i občas zasmála. Ale nějak málo Cat a Bonese, chápu, problémy…Ale připadali mi jako desetiletý manželský pár 😀 Ale jinak v pohodě, taková relaxová, jako všechny knihy ze série, pěkně se četla, takže načnu další, ale už to není takové to "zažrání"…

  angelbooks

  04.03.2015

  5.díl se mi zdál slabší než ty předchozí, teď mám dokonce rozečtený 6. díl a taky mě to k němu moc netáhne. Nevím proč…
  Možná :D… mi tam chybí trochu "soukromnější" části :D… i když, říkám si, že to je blbost :D.
  Ale na druhou stranu, J. Frost napsala úžasnou sérii, a že se mi teď nějak nechce číst 6.díl? Tak si dám pauzu, ne? 🙂 a pak to dočtu.
  I když ostatním sérii doporučuju, protože je fakt úžasná, snad se nezaseknete u 6. dílu jako já :D.

  Nikihi

  12.02.2015

  Nejlepší kniha, kterou jsem z této série četla!

  EvaSupovic

  28.01.2015

  Skvělá kniha. Zase jsem se bavila a teď jdu na 6 díl 🙂

  (K)Belík

  16.01.2015

  UŽ NEVÍM CO K DALŠÍMU DÍLU NAPSAT!!! 😀 Prostě tahle kniha je dokonalá . 😉

  Nel-ly

  07.01.2015

  Trochu strahává v jemně natuplou paranormální romanci, připomíná to vývoj u Anity, až na to že tam mi od začátku vyhovovaly víc postavy, děj i styl psaní.
  no… ne, nebavilo mě to, přečetla jsem to, odložila a nepamatuju si z toho vůbec nic… jen fakt, že mě Cat ještě stále dokáže štvát, mi připomíná, že to ve mě vyvolává vůbec emoce, teď sebrat koule na to dočíst sérii, ale jen proto, že už mi zbývá jen kousek do konce
  (a bylo tam moc vykřičníků !!!)

  Betnka81

  21.11.2014

  Další skvělí díl a doufám , že následující díly budou alespoň tak dobré jako tento 😀

  Beni

  04.10.2014

  O něco slabší než předchozí díly. Nevím, proč mi to tak přišlo. Možná to nemělo v sobě takovou akci… už se těším na poslední dva díly 🙂 A doufám, že se rozhodnou vydat i tu sérii o Vladovi – ten upír je super 🙂

  Lorrainee

  25.06.2014

  Pěkně zpackaný dil skoro o ničem. Diky bohu za Vlada…

  pobijecmuch

  10.06.2014odpad!

  Je zajímavé, jak se tyto knížky o různých smradlavých potvorách rozmohly. Kdo neumí napsat normální román a vyplodí něco o upírech, tak je hned populární. Musím to také zkusit, třeba pod pseudonymem Betty Nováčková a čtenářky mně budou zbožňovat.

  Janičta

  04.03.2014

  Tento díl nebyl tak dobrý jako ty předchozí.
  Jsem vážně zvědavá, co chce autorka řešit v těch následujících, ale doufám, že to budou díly minimálně stejné kvality jako je tento.

  Nikolka001

  31.01.2014

  Čekala jsem, že se mi to bude líbit. Bohužel to nebylo zase tak skvělé, jak jsem si myslela. :/

  JajaAP

  23.01.2014

  Tahle série je jedna z mých nejoblíbenějších, ale musím se přiznat, že tento díl mě neuchvátil tak jako předchozí, ikdyž se mi kniha líblila. Uvidíme jestli ještě bude nějaký další.
  TAGS:

  Online Před záhrobím ebook, Kniha Před záhrobím FB2, Download Před záhrobím PDF , Download Před záhrobím MOBI, Online Před záhrobím kniha, Zdarma Stažení Před záhrobím IPhone, Online kniha Před záhrobím PDF, Zdarma Před záhrobím DJVU, Zdarma Stažení Před záhrobím TXT, Stažení Před záhrobím RTF, Online Před záhrobím FB2 , e-kniha Před záhrobím stažení TXT, Zdarma Před záhrobím stažení kniha, e-kniha Před záhrobím download MOBI, Stažení Před záhrobím IPad, Číst Před záhrobím MOBI, Číst Před záhrobím DOC, Zdarma Před záhrobím AWZ, Download e-kniha Před záhrobím iPad , Zdarma Před záhrobím DJVU, Download Před záhrobím e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Před záhrobím DVD, Číst Před záhrobím TXT, Book Před záhrobím stažení DJVU, Před záhrobím stažení kniha zdarma, Před záhrobím stažení kniha pdf zdarma, Před záhrobím pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Před záhrobím pdf zdarma, Před záhrobím stažení kniha epub zdarma, Před záhrobím ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply