Předvečerní láska Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Předvečerní láska Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Předvečerní láska


Beatrix Hathawayová měla vždy raději procházky v přírodě než bály. Ano, několikrát se již zúčastnila společenských sešlostí londýnské smetánky, ale žádný z přítomných mužů v ní neprobudil něžné city. Postupně se smířila s tím, že láska nemá v jejím životě místo, a pokud se nerozhodne zůstat starou pannou, nezbude jí než uzavřít sňatek z rozumu.
Kapitán Christopher Phelan je pohledný voják, jenž má v úmyslu pojmout za ženu poněkud ordinérní Prudence Merterovou. Té však připadá nudný a vlastně se jí ani nechce odpovídat na jeho dopisy z fronty. Psaním odpovědi tudíž pověří Beatrix a ta, protože v Christopherových slovech cítí osamělost a bolest, skutečně napíše jménem své přelétavé přítelkyně dopis plný citu.
Netrvá dlouho a zprvu nezávazná korespondence přeroste ve vzájemnou výměnu láskyplných vyznání. Když se Christopher konečně vrací domů, je pevně rozhodnut oženit se s dívkou, jejíž city mu pomohly přestát válečné peklo. Bohužel netuší, že pisatelkou všech těch něžných slůvek nebyla Prudence, nýbrž Beatrix – pro niž se dobrý úmysl proměnil v bolest z neopětované lásky…Kniha v českém jazyce!


Stažení Předvečerní láska zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Předvečerní láska (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Předvečerní láska zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Předvečerní láska.pdf (EUR-0.00)

  Předvečerní láska.epub (EUR-0.00)

  Předvečerní láska.doc (EUR-0.00)

  Předvečerní láska.txt (EUR-0.00)

  Předvečerní láska.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Předvečerní láska.PDF – (EUR 0.00);

  Předvečerní láska.MOBI – (EUR 0.00);

  Předvečerní láska.EPUB – (EUR 0.00);

  Předvečerní láska.DOC – (EUR 0.00);

  Předvečerní láska.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Hathawayovi (5.)

  Originální název:

  Love In The Afternoon (2010)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Domino
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (26)

  Přidat komentář

  Lembac

  10.12.2017

  Válka mění lidi a zanechává jizvy nejen na těle, ale především na duši, čehož je Christopher Phelan příkladem. Knížka popisuje nejen Beatrixin pokus být za Cyrana, ale i Christopherův přerod z povrchního hejska ve válkou poznamenaného veterána.
  Je to hezký milostný příběh s příchutí války.

  ketvin

  07.12.2017

  Do Christophera se člověk musí zamilovat, Prudence je na pěst, Beatrix měla být upřímná… 🙂 Kniha je ale super! Zajímavá, napínavá… Nezklamala 🙂

  Adelin239

  29.10.2017

  Nádherné ukončení celé série. Na tento díl jsem se obzvlášť těšila a nakonec samozřejmě nezklamal. Beatrix mi byla hned v prvním díle sympatická a nebylo pochyb, že potká někoho stejně galantního, jako její sestry.
  Určitě celou sérii doporučuji, stojí za to si ji přečíst 🙂

  PerlaZP

  09.06.2017

  V tomto příběhu se jasně poukazuje na fakt, že je láska vážně slepá, protože všichni vidí Pru takovou, jaká doopravdy je a jenom Chris má růžové brýle. Ze začátku se mi knížka velice líbila, ale později pro mě ztratila kouzlo – Příběh mi tak, trochu připomínal knížku „Síla osudu“…
  Knížce dávám čtyři hvězdičky, protože jsem od závěrečného dílu očekávala malinko víc…

  Majdule

  10.04.2017

  Poslední "Hathawayová" přivádí na scénu cyranovský motiv záměny totožnosti v dopisech. Ona jej miluje, on jí jako ženu svého života nevnímá, aby později zjistil, jak velmi se mýlil. Milé, příjemné a něžné čtení.

  Turiel11

  17.03.2017

  Bea mi svou povahou byla od začátku nesmírně sympatická a její příběh patří na špičku dortu jako třešnička. Krásný, zamotaný, romantický…prostě blaho. Celou sérii můžu vřele doporučit. Je opravdu krásná!

  LilianaFalcon

  19.08.2016

  Pro mě asi nejvydařenější z celé série 🙂
  Trauma z války, šmodrchanice s dopisy, Albert… to vše dalo příběhu korunku 🙂

  machrus

  17.05.2016

  Moc povedená série.

  vivalamuff

  07.05.2016

  Tuhle knížku jsem si přečetla na doporučení. A neudělala jsem chybu. Dopisy mezi hlavními hrdiny byly plné citu a něhy, takové pohlazení na duši, a celému příběhu dodaly šťávu. Přesto musím jednu hvězdičku ubrat. Děj od poloviny poněkud pokulhával. Zkrátila bych ho tak o 40 stran…

  Aimiste

  05.04.2016

  Čekala jsem malinko více, pravda je, že mi chyběl v románu nějaký ten pořádný záporák, který by příběh malinko osvěžil.

  Katka313

  07.11.2015

  Jak se říká, nejlepší na závěr, tenhle příběh mě opravdu dostal. Hodně dojemný a chytne za srdíčko. Opravdu opět další úžasná série téhle spisovatelky.

  adrianna0305

  30.04.2015

  Asi nejlepší díl ze série Hathawayovi a možná z těch všech historických romancí co autorka napsala. Díky tématu války jsem poprvé věřila, že je hlavní hrdina nějak narušený (přeměny sirotků v bohaté pány apod. byly divné) …ale konec snění o hříšně sexy gentlemanech 😀 je třeba návrat do reality 🙂

  malazluta

  05.12.2014

  Přiznávám, že po všech pochvalných komentářích jsem od této knížky čekala trošku víc. První třetina se mi moc líbila, ale potom se příbeh ubíral směrem, který mi prostě nesedl. Mám moc ráda knížky této autorky, ale Předvečerní láska nebude patřit mezi mé favority, což neznamená, je špatná – naopak i tak převyšuje mnohé knihy stejného žánru od jiných autorů.

  havrmoni

  01.12.2014

  Příběhy této rodiny se mi opravdu líbili- všechny.Vtipné,romantické občas nějaké to dobrodružství. Moc pěkné oddychovky, určitě se k nim vrátím.Tahle byla možná více na city a trochu jiná,ale fajn.

  BlueIvy

  31.08.2014

  Spolu s Vábením za soumraku s obrovským náskokom rozhodne najkrajšie knihy zo série Hathawayovcov. Krásny a netypický príbeh, koniec sa mi však zdal zbytočne naťahovaný. Napriek tomu si však nezaslúži menej než päť hviezdičiek

  rehab1987

  27.08.2014

  Tato kniha se mi líbila nejvíce ze série Hathawayovi,určitě se kní budu vracet.

  maruna

  22.06.2014

  Oddychovka, hodně lásky, ale i humor, čtyřnohý přítel Albert, který byl s Christopherem ve válce, pomůže Beatrix a Christopherovi k jejich sblížení, Christopher musí překonat noční děsy z války, Beatrix mu v tom s láskou trpělivě pomáhá.

  liskarysava

  17.01.2014

  Jedna z nejlepších knížek autorky.

  lanusinka

  04.12.2013

  Moc pěkné završení cyklu, Beatrix jsem měla ostatně z Hathawayových nejradši…

  mac.martina

  01.11.2013

  Hathawayovi nezklamou. Knížka mě zaujala a leckdy i dost pobavila. Zvláštní jak člověk dokáže najít svou lásku prostřednictvím dopisů. Jen pak najít tu správnou osobu, která psala ty upřímné dopisy, aby láska mohla plně rozkvézt

  luci2

  16.05.2013

  Ze začátku jsem si myslela, že mě moc nenadchne, ale opak byl pravdou. Je to první knížka od téhle autorky, kterou jsem četla. K této knížce se budu ráda vracet. Příběh mě nakonec úplně strhnul 🙂

  liletka_a

  04.05.2013

  Moje nejoblíbenější z celé Hathawayovic rodiny. :)) Netušila jsem že by mě mohlo posílání dopisů tak bavit, ale stalo se. Ovšem realita byla rozhodně lepší. 🙂 Romantika s velkým erotickým nádechem… :))

  gabca007

  12.04.2013

  Celá série Hathawayovi je výborná.

  Paithe

  09.01.2013

  Závěrečný díl dopadl podle mého očekávání úžasně. Plno romantiky a dojemných scén. Stojí určitě za přečtení.

  haada

  01.11.2012

  tak táto je z tejto série najlepšia, najlepšie na nej sú tie dopisy

  Lenies

  07.12.2011

  Tato knížka se mi vepsala do paměti. Dostala mně svým kouzlem a silnými emocemi, které vždy zaujmou..Doporučuji si ji předčíst:-)  TAGS:

  Online Předvečerní láska ebook, Kniha Předvečerní láska FB2, Download Předvečerní láska PDF , Download Předvečerní láska MOBI, Online Předvečerní láska kniha, Zdarma Stažení Předvečerní láska IPhone, Online kniha Předvečerní láska PDF, Zdarma Předvečerní láska DJVU, Zdarma Stažení Předvečerní láska TXT, Stažení Předvečerní láska RTF, Online Předvečerní láska FB2 , e-kniha Předvečerní láska stažení TXT, Zdarma Předvečerní láska stažení kniha, e-kniha Předvečerní láska download MOBI, Stažení Předvečerní láska IPad, Číst Předvečerní láska MOBI, Číst Předvečerní láska DOC, Zdarma Předvečerní láska AWZ, Download e-kniha Předvečerní láska iPad , Zdarma Předvečerní láska DJVU, Download Předvečerní láska e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Předvečerní láska DVD, Číst Předvečerní láska TXT, Book Předvečerní láska stažení DJVU, Předvečerní láska stažení kniha zdarma, Předvečerní láska stažení kniha pdf zdarma, Předvečerní láska pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Předvečerní láska pdf zdarma, Předvečerní láska stažení kniha epub zdarma, Předvečerní láska ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply