Příběh dvou měst Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Příběh dvou měst Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Příběh dvou měst


Je téměř neuvěřitelné, že toto světoznámé dílo, které je pátou nejprodávanější knihou všech dob, u nás znovu vychází až po 60 letech!

Román Londýna a Paříže ve vzrušených letech Velké francouzské revoluce, která stejně jako jakýkoliv jiný dějinný zvrat za sebou kromě vítězství nových myšlenek zanechala potrestané viníky, ale i nevinné oběti, avšak především zcela proměněné osudy lidí, kteří se jí připletli do cesty – ať už úmyslně, či zcela náhodně.

Nejinak je tomu i u hlavních hrdinů strhujícího románu, který konečně přichází také k českým čtenářům. Láska a nenávist až za hrob, závist a zášť, věrnost a zrada, náhoda či osud, zhýralost aristokracie i drásavá chudoba lidu, to vše zachyceno mistrným perem klasika.

Utajený bestseller!Kniha v českém jazyce!


Stažení Příběh dvou měst zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Příběh dvou měst (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Příběh dvou měst zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Příběh dvou měst.pdf (EUR-0.00)

  Příběh dvou měst.epub (EUR-0.00)

  Příběh dvou měst.doc (EUR-0.00)

  Příběh dvou měst.txt (EUR-0.00)

  Příběh dvou měst.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Příběh dvou měst.PDF – (EUR 0.00);

  Příběh dvou měst.MOBI – (EUR 0.00);

  Příběh dvou měst.EPUB – (EUR 0.00);

  Příběh dvou měst.DOC – (EUR 0.00);

  Příběh dvou měst.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Spisy Charlese Dickense (3.)

  Originální název:

  The Tale of Two Cities (1859)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Lika klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  Frajerka

  14. ledna

  O téhle knížce se často zmiňovali v Mechanických strojích od Cassandry Clare, a tak jsem se rozhodla si ji přečíst. A rozhodně nelituju! Od Dickense jsem četla ještě Olivera Twista, který byl sice místy vtipný, ale přišel mi zdlouhavý a trochu nudný. Proto mi Příběh dvou měst připadá, že to psal někdo úplně jiný. Celou dobu jsem byla napjatá jak struna, děj se i na tu dobu celkem rychle posouval a postavy byly sympatické. Rozhodně je to nejlepší knížka klasické literatury, jakou jsem kdy četla a vřele doporučuji! 🙂

  juni

  21.10.2017

  Na tuto knihu jsem přišla naprosto nečekaně. Všude jsem slyšela, že je Dickens naprosto úžasný. Tak jsem se rozhodla pro Příběh dvou měst. Díky tomu, že mě zajímalo, jak autor přenese příběh do doby Velké francouzské revoluce a jakou roli tam budou hrát města Londýn a Paříž. Ze začátku jsem se nemohla úplně začíst, ale potom mě kniha naprosto pohltila a já se od ní nemohla odtrhnou.

  klaramal

  25.07.2016

  Tahle kniha byla úžasná 🙂 zamilovala jsem se do prostředí ( do gilotiny fakt ne, ale způsob vyprávění časů kolem Velké francouzké revoluce? Wow!) i do postav ( Carton!!!) a i přes zdlouhavý začátek který jsem mohla čekat a který mě přesto na chvíli odradil od knihy jsem zbytek knihy četla na jeden nádech )) moc doporučuji

  Taťka Hraboš

  14.01.2016

  Nejprve jsem oceňoval jen krásný jazyk, bravurně vykreslené postavy či velmi působivé zpodobení krvavé francouzské revoluce roku 1789 a následujících let, ale nějak jsem se nedokázal dostat do děje. Pak ovšem jednotlivé dílky dějové skládanky začaly zapadat do sebe a závěr měl tempo až neskutečné. Kam se hrabou současné detektivky a thrillery :-). Za mlada jsem od Dickense na rozdíl od jiných klasiků nepřečetl nic a docela toho teď lituju. Ale dá se to ještě dohnat …

  Rubas

  29.07.2015

  Nemá cenu moc toho psát. Klasika, která neomrzí. V originále jsem si jí přivezl z Liverpoolu a dodnes k ní mám moc silnou citovou vazbu. Dickense mám rád snad ve všem, krom toho pitomého sirotka.

  YouthDecay

  04.07.2015

  Celkom zarážajúce, že najpredávanejšia kniha všetkých čias tu má len 22 hodnotení. Holt je vidieť, že to, aké knihy sú populárne v Česku potažmo na Slovensku, sa od zvyšku sveta často podstatne líši.

  Tejuš

  25.11.2014

  Knihu jsem bohužel nedočetla, jelikož jsem ji četla dlouho po kratších úsecích a nedokázala jsem se do ní vůbec začíst – není to kniha, která mě posadila do židle a nepustila. Ačkoli, pravda, četla se velmi dobře. Lingvistický styl Dickense mě nadchl a moc se mi líbil. Bohužel mě asi neoslovil děj, ačkoli perfektně vyprávěn.

  poetree

  24.04.2014

  Ze stylu jsem byla nadšená 🙂 Místy jsem se ztrácela, ale to bylo tím, že jsem to četla po kouscích celkem dlouho… Děj revoluce mě děsil a udělat si z gilotiny svatost mi přijde hodně špatně…

  Radim

  01.02.2012

  Mně tedy připadá tato kniha zcela mimořádná a je skutečně s podivem, že dosud unikala pozornosti českých nakladatelů. Pan Dickens spisovatelské řemeslo ovládá znamenitě. A komu už se trochu přejedli Twistové, Copperfieldové či Pickwickové tak příběh francouzské revoluce v příběhu dvou měst působí velmi osvěživě asi i díky výbornému překladu pana Urbánka. Pro milovníky historických románů a klasické anglické literatury není třeba zvláště dopručovat, ale určitě by to měli zkusit i mladí čtenáři. Naštěstí toto dílo nebylo nikdy povinnou literaturou.
  Kniha navíc velmi elegantně vypadá i bez obvyklých barvotiskových kýčařin. A má záložku. Pět hvězd.

  Mayanea

  13.01.2012

  Původně jsem tedy chtěla dát hvězdy tři, kniha mi přišla lehce průměrná. Ale protože jsem se zamilovala do dickensovské angličtiny, dávám čtyři. To je zkrátka zážitek, na který se nezapomíná. A po slovníku jsem sahala pouze občasně… (čten nezjednodušený svazek z Everyman´s Library)  TAGS:

  Online Příběh dvou měst ebook, Kniha Příběh dvou měst FB2, Download Příběh dvou měst PDF , Download Příběh dvou měst MOBI, Online Příběh dvou měst kniha, Zdarma Stažení Příběh dvou měst IPhone, Online kniha Příběh dvou měst PDF, Zdarma Příběh dvou měst DJVU, Zdarma Stažení Příběh dvou měst TXT, Stažení Příběh dvou měst RTF, Online Příběh dvou měst FB2 , e-kniha Příběh dvou měst stažení TXT, Zdarma Příběh dvou měst stažení kniha, e-kniha Příběh dvou měst download MOBI, Stažení Příběh dvou měst IPad, Číst Příběh dvou měst MOBI, Číst Příběh dvou měst DOC, Zdarma Příběh dvou měst AWZ, Download e-kniha Příběh dvou měst iPad , Zdarma Příběh dvou měst DJVU, Download Příběh dvou měst e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Příběh dvou měst DVD, Číst Příběh dvou měst TXT, Book Příběh dvou měst stažení DJVU, Příběh dvou měst stažení kniha zdarma, Příběh dvou měst stažení kniha pdf zdarma, Příběh dvou měst pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Příběh dvou měst pdf zdarma, Příběh dvou měst stažení kniha epub zdarma, Příběh dvou měst ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply