Příběh opravdové vášně Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Příběh opravdové vášně Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Příběh opravdové vášně


BLANKA MILFAITOVÁ byla obyčejná holka: chodila do práce, která ji nebavila, žila ve vztazích, které ji nenaplňovaly, a pochybovala o tom, jestli tohle je ten skutečný život. Jednoho den si řekla, že ne. Opustila práci v kanceláři, ukončila nefunkční vztah a z velkého města se přestěhovala na Šumavu, kde začala vařit marmelády. Poctivost v práci a upřímnost k sobě samé ji posunuly o světlené roky dopředu.
Dnes je držitelkou několika ocenění za nejlepší marmeládu na světě a šťastnou matkou dcery Elišky.
Kniha Příběh opravdové vášně představuje ohlédnutí nejen za roční marmeládovou expedicí, kdy s obytným vozem projela celou Evropu a kus Afriky a vařila marmelády na nejrůznějších místech starého kontinentu, ale nabízí také příběh o hledání sebe sama. Obsáhlá publikace plná autorčiných snímků, receptů na marmelády i lokální jídla, přináší i životní příběh Blanky Milfaitové, který dokáže motivovat čtenáře k tomu, aby se pustili do toho, po čem touží ze všeho nejvíc…Kniha v českém jazyce!


Stažení Příběh opravdové vášně zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Příběh opravdové vášně (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Příběh opravdové vášně zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Příběh opravdové vášně.pdf (EUR-0.00)

  Příběh opravdové vášně.epub (EUR-0.00)

  Příběh opravdové vášně.doc (EUR-0.00)

  Příběh opravdové vášně.txt (EUR-0.00)

  Příběh opravdové vášně.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Příběh opravdové vášně.PDF – (EUR 0.00);

  Příběh opravdové vášně.MOBI – (EUR 0.00);

  Příběh opravdové vášně.EPUB – (EUR 0.00);

  Příběh opravdové vášně.DOC – (EUR 0.00);

  Příběh opravdové vášně.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (17)

  Přidat komentář

  popeluška

  03.11.2017

  Kniha se mi líbila. Nemusím se vším s autorkou souhlasit ale i tak moc pěkná kniha. A ty fotografie jsou skvostné 🙂

  AndreaP.

  14.08.2017

  Mám ráda knihy podle skutečnosti, a toto je jedna z nich. Příběh ženy, která se prostě vydala do světa vařit marmeládu. Skvělá kniha plná krásných fotografií a nechybí ani recepty.

  veverka@ořech

  24.06.2017

  Tuto knihu jsem si zapůjčila v knihovně jako inspiraci před zavařovací sezónou. Musím uznat, že je graficky velmi pěkná a působivá. Celková struktura jednotlivých kapitol je také přehledná, což oceníte zvláště, pokud chcete něco zpětně dohledat. Uvedené recepty jsou zajímavé, ačkoliv ne všechny lze v našich končinách uvařit (např. džem z plodů opuncie), nicméně přesto pokládám tuto knihu za užitečnou inspiraci. Jediné, co mě na knize mrzelo a kvůli čemu jí nedávám vysoké hodnocení, je jazyk. Hovorový jazyk plný expresivních výrazů bych u takovýchto textu nečekala, navíc ta neustálá kritika a plivání na všechny, kteří nějakým způsobem autorce ublížili, mě rušilo a ubíralo na celkovém dojmu.

  Dadula118

  13.03.2017

  K této knize jsem se dostala , cca tři roky po vydání a nelituju.Příběh o srdíčkovém člověku,který něco dělá,dělá to s láskou,a nechce se nechat rozmašírovat dnešním"byznys" světem.Úplně mě mluví s duše,ale…jak paní Blanka píše…já peníze nepotřebuji,ale ostatní je po mě chtějí….
  krásná kniha,krásné fotky,pro mě skvěle napsané a jak se říká,že některá knížka přijde v pravou dobu,tak tahle pro mě přišla právě včas… Děkuju

  Jana_Z

  07.11.2016

  Líbilo se mi členění knihy (cesta – recept – vsuvka), ráda čtu ty malé příběhy o lidech na farmách třeba někde v Dolomitech. Je pravda, že autorka je dost přímočará a "ostrá", na moji povahu trochu přes čáru, ale jak sama podotýká, je to její cesta, její život. Přesto obdivuji její elán a doufám, že se podívám k nim do Srní a ochutnám slavné marmošky 🙂

  vlcka

  06.09.2016

  Recepty a rady týkající se marmelád jsou víc než lákavé a určitě se jimi inspiruji ve svých pokusech.
  A vlastně celá kniha je taková inspirující.
  Chcete jít za svým snem? Jděte! Kdyby mohla, kopne.

  Snad jen v úvodu si Blanka Milfaitová postěžovala poněkud více, než by čtenáři k pochopení situace stačilo. Ono: nikdo mi nevěřil, všichni mě shazovali, doma jsem neměla zázemí ani podporu a přesto jsem to dokázala, se táhne celou knihou.
  Samozřejmě, je to součást příběhu, ale myslím, že čtenář by pochopil, i kdyby se tam těchto zmínek vyskytovala třeba jen čtvrtina.
  Snaha poukazovat na to, jak lze něco dokázat i přes (nepřízeň příbuzenstva, úřadů, byrokracii atd.) a že to vlastně dokázala taková „obyčejná holka z lesa“ a přesto je skromná, po publicitě netoužící, působí místy až křečovitě. Já vím! Chtělo se mi občas zvolat. Už to nepotřebuji slyšet znovu!

  Blanka Milfaitová navíc obyčejně rozhodně nezní. Je svérázná, přímá (tedy určitě psaným projevem), z řádků čiší síla, humor a odvaha, povzbuzení a optimismus. Mám ráda kuchařky i cestopisy, tahle kniha není ani jedno, je to Příběh opravdové vášně.
  A uznávám, že ačkoli ono neustálé připomínání výše zmíněného trochu rušilo, je to prostě poctivě Blanka Milfaitová.
  Je to její příběh, tu knihu mi nikdo do ruky nestrčil a nevnutil, četla jsem z vlastní vůle a tak to beru.
  A obdivuji. Obdivuji její nakažlivé nadšení, poctivost, s jakou věci dělá a přímost, s jakou je předává dál.

  mila.vesela

  02.09.2016

  Kniha vypadá krásně, moc ráda si prohlížím fotky na kvalitním papíře. Také mě nadchla láska autorky k jídlu a opravdu se člověku každou chvíli sbíhají sliny a má obrovskou chuť uvařit marmeládu nebo některý z receptů. Co mi na knize nesedělo je zatrpklost autorky k rodině či Čechám-nevím přesně, do celého konceptu mi to prostě nesedělo. I ta relativně luxusní cesta podávaná jako skromná, na každé fotce jiné oblečení- v karavanu. Jsou to drobnosti, které nezapadají a člověk autorovi přestává věřit. Určité pasáže jsem přestala mít chuť číst- pořád ty stejné stížnosti. Nicméně palec nahoru za papír, fotky, lásku k jídlu, co Vás strhne a za recepty.

  lenkaabooks

  19.07.2016

  Krásně zpracovaná kniha. Úžasné fotky, nad recepty na marmeládu a nejen na ni se sbíhá chuť, až vlčí. Líbil se mi styl psaní, ale ne vše co bylo napsáno. Neznám paní Blanku, nevím jak moc a kým ji bylo ublíženo ( rodiči ?), prolíná se ta hořkost knihou a to je škoda.
  Obdivuji její odvahu, s miminkem se sbalit na celý rok a projet kus světa. Obdivuji a hezky česky závidím 🙂

  TerkaPS

  07.03.2016

  Styl, kterým je kniha napsaná, mi, ať jsem se snažila sebevíc, neseděl. Autorčiny marmelády jsou opravdu úžasné, přeji jí v její práci jen to nej, ale jako spisovatelku jí nejspíš nedokážu docenit.
  Jednu hvězdu navíc dávám za prozrazené recepty :-).

  bookcase

  23.12.2015

  Cestopis s recepty na marmelády. Zajímavé čtení.

  martinidd

  29.11.2015

  Pěkně napsaný příběh,zajímavé jak se dá s marmeládou prorazit do světa 🙂 Mě ten styl i ty cestopisné pasáže vyhovují a nejspíš jsem nebyl objektivní, neboť jsem už pár marmelád měl předtím než jsem si to přečetl 🙂 No a stížnosti na to či ono neřeším každý má nějaký problém 🙂 Škoda jen ještě že cesta je obytnákem za dva melouny, a ne obytnou Avií to byl byl větší mazec 🙂

  micccka

  22.11.2015

  I přesto, že téma vaření a cestování je mi velmi blízké, tuhle knížku jsem nedočetla. Bohužel to bylo více o tom, jak se autorka navzdory všemu a všem vypracovala. Dala bych přednost více se dozvědět o životě a kulinářských zvyklostech v zemích, které navštívila, a méně vsuvek o tom, jak jí všichni házeli klacky pod nohy. I přes můj nesouhlas s postojem autorky dávám 2 hvězdy za zajímavé recepty.

  oskarka

  30.07.2015

  Recepty zajímavé, ale s autorkou a jejími životními postoji jsem se neztotožnila.

  JanaDobby

  06.07.2015

  Krásná životopisná kniha o cestě za snem

  kika 13

  02.05.2015

  To je ale knížka musím dát všech pět hvězdiček a dala bych i deset.
  Nádherné fotky.
  Příběh psán opravdově a s citem.
  Při čtení má člověk chuť no na co asi …..ochutnat jen tak olíznout lžičku s marmeládou.
  Držím palečky ať se daří paní Blance dále plnit si svůj sen.Škoda,že já asi těžko někdy v blízké době pojedu na Šumavu a nemůžu si tu dobrůtku koupit.
  A je to pravda moje cesta je moje odpovědnost.A svět patří těm,co se neposerou.
  V komentáři snad nikoho nepohorší sprosté slovo.Kdo knížku skutečně přečetl tak ví.

  Mánička178

  15.03.2015

  Živé – čtivé – upřímné. Tahle knížka je jedním slovem šťavnatá – stejně jako ovoce, ze kterých Meruňka vyrábí svoje špičkové marmelády 🙂
  Když jsem Příběh opravdové vášně uviděla v knihkupectví, překvapilo mě, jak obsáhlá kniha je. Cestopis se dá přece odfláknout na několika stránkách formátu A5, říkala jsem si. Když jsem tento marmeládový cestopis dostala nečekaně k narozeninám a lačně se pustila do ochutnávání stránek, zjistila jsem, že to není klasický cestopis, jak jsem ho poznala dosud.
  Příběh Meruňky, jejího Matlafouska a pana P. totiž nenechá čtenáře spadnout do zoufale nudného popisu navštívených míst, ke kterému se přišpendlí nějaký ten recept. Skladba a uspořádání celého dílka je mimořádně povedená a zkombinovaná – jednoduše jsem této kompozici přišla hned na chuť 🙂
  Prožitek z cesty v dané zemi je proložen kratšími vsuvkami s praktickými radami, ale i filozofickými zamyšleními nad tímto světem – ty se mi líbily hodně, hlavně proto, že spoustu věcí v dnešním světě úpadku vnímáme podobně. A nesmí chybět recept na marmeládu s ovocem pro zemi typické, ale ani recept, do kterého se marmeláda hodí. Vše prokládáno autentickými fotkami, které text krásně ilustrují, takže si připadáte jako byste cestovali s hlavními hrdiny příběhu. Protože je skutečný, reálný, o to je krásnější a intenzivnější. Tolik ke knize samotné.
  Jen mrtvé ryby plavou s proudem a Meruňka mi připadá jako ta nejčilejší rybička, která se doslova drásá proti němu. Je to obdivuhodné a zcela nepokrytě s trochou studu musím říct, že jí závidím… Byla smířená s tím, že zůstane sama a našla lásku a získala takovou rodinu, kterou nikdy neměla. Rozhodla se neohýbat hřbet před tím, jak to v tomto světě funguje a vyšlo jí to… Štastná to žena… 🙂
  Zkrátka a dobře, těším se na další knížku, která určitě bude zase tak sladce vonět jako tahle… a jdu si objednat marmeládu 😀

  JanaDor

  16.01.2015

  Neskutečně jsem se na tuto knihu těšila. Paní Blanku sleduji od léta 2013, kdy jsem si přečetla na internetu o jejím úspěchu na světové soutěži marmelád. Vaří marmeládu z čerstvého ovoce, za použití málo cukru, zachování co nejvíce vitamínů a přirozené chuti. Konzervuje pektinem. Autorka tuto knihu zpracovala jako své marmelády – poctivě a kvalitně. Je ničím nešizená a s láskou psaná.
  Kniha je vydána na kvalitním papíře a obsahuje stovky krásných fotografií, pořízených na cestách. Celkově se kniha dobře četla. Obsahem je mi velmi blízká, sděluje nejen zážitky z cest, ale i své myšlenky, pocity…..Vypráví i o nepříjemnostech, se kterými se na cestách setkali. Popisuje místní obyvatele. Historky, které jí sdělili, vážící se k místům, jež v průvodcích nenajdete. Z každého slova psaném o jídle, je cítit, jak ho miluje. Mezi povídáním o cestách dává vsuvky se svými myšlenkami a názory o českém obchodu, o farmářích, o slušnosti. Na konci se mi líbilo shrnutí cesty, finanční i obsahové. Dozvíme se kolik km najeli, kolik nafty spotřebovali, kolik dali za dálniční poplatky, v kolika zemích vařili marmeládu, kolik utratili za pokuty a s jedním se vám svěřím hned. Naštěstí je nepotkala žádná nehoda. Kniha je krásným příkladem, že když něčemu opravdu věříte a jdete si za tím, dokážete to. Paní Blanka je mi z knihy velmi sympatická, nejen pro svou pracovitost. Ale i proto, jaká je. Nádherná kniha nejen pro milovníky recepisných cestopisů.  TAGS:

  Online Příběh opravdové vášně ebook, Kniha Příběh opravdové vášně FB2, Download Příběh opravdové vášně PDF , Download Příběh opravdové vášně MOBI, Online Příběh opravdové vášně kniha, Zdarma Stažení Příběh opravdové vášně IPhone, Online kniha Příběh opravdové vášně PDF, Zdarma Příběh opravdové vášně DJVU, Zdarma Stažení Příběh opravdové vášně TXT, Stažení Příběh opravdové vášně RTF, Online Příběh opravdové vášně FB2 , e-kniha Příběh opravdové vášně stažení TXT, Zdarma Příběh opravdové vášně stažení kniha, e-kniha Příběh opravdové vášně download MOBI, Stažení Příběh opravdové vášně IPad, Číst Příběh opravdové vášně MOBI, Číst Příběh opravdové vášně DOC, Zdarma Příběh opravdové vášně AWZ, Download e-kniha Příběh opravdové vášně iPad , Zdarma Příběh opravdové vášně DJVU, Download Příběh opravdové vášně e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Příběh opravdové vášně DVD, Číst Příběh opravdové vášně TXT, Book Příběh opravdové vášně stažení DJVU, Příběh opravdové vášně stažení kniha zdarma, Příběh opravdové vášně stažení kniha pdf zdarma, Příběh opravdové vášně pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Příběh opravdové vášně pdf zdarma, Příběh opravdové vášně stažení kniha epub zdarma, Příběh opravdové vášně ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply