Příběh umění Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Příběh umění Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Příběh umění


Kniha v českém jazyce!


Stažení Příběh umění zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Příběh umění (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Příběh umění zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Příběh umění.pdf (EUR-0.00)

  Příběh umění.epub (EUR-0.00)

  Příběh umění.doc (EUR-0.00)

  Příběh umění.txt (EUR-0.00)

  Příběh umění.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Příběh umění.PDF – (EUR 0.00);

  Příběh umění.MOBI – (EUR 0.00);

  Příběh umění.EPUB – (EUR 0.00);

  Příběh umění.DOC – (EUR 0.00);

  Příběh umění.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Story of Art (1990)

  Žánr:
  Umění, Encyklopedie, vzdělání
  Vydáno: , Argo, Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (20)

  Přidat komentář

  fany.fancy

  10.12.2017

  Gombrich touto knihou dokázal, že dějiny umění jdou vyprávět stejně jako jiné příběhy… Ukazuje nám souvislosti, kontext doby, odkazy umělců do minulosti i budoucnosti a učí nenásilně čtenáře o dějinách umění přemýšlet jinak než o seznamech jmen a datech. Děkuji mu za to a odpouštím mu jeho skeptismus k současnému umění.

  Besa

  21.03.2017

  Najlepšia kniha o umení, akú som čítala. Je písaná tak, aby Vás prinútila pozrieť sa na umenie tak, ako ste sa naň ešte nikdy nepozerali. Nie je nudná, je napísaná veľmi zaujímavo. Je vhodná aj pre čitateľov, ktorí nemajú v umení veľký prehľad.

  Majdule

  12.02.2017

  Tahle obsáhlá a poutavá pouť po dějinách umění mi mnohé přinesla. Pochopila jsem díky ní, jak se umění vyvíjelo, z jakých kořenů vycházelo a jaké výzvy před ním stály. Rozhodně to není kniha na jedno přečtení, je nutné se k ní vracet, aby člověk opravdu příběhu umění porozuměl.
  Hlavně je to ale velký zážitek, který Vám otevře do té doby třeba zavřené dveře.

  JaMar28

  22.11.2016

  Nejlepší kniha o umění pro laiky. Čtivou a záživnou formou vysvětluje původ různých uměleckých směrů a poukazuje na mnohé souvislosti napříč uměleckými dějinami, které člověka třeba nikdy nenapadly.

  Napadlo vás třeba někdy, že sochařská výzdoba středověkých gotických katedrál byla pro tehdejší obecenstvo něčím, jako je pro nás dnes komiks? 🙂 Takhle to skoro vypadá, jako by šlo o nějaký populárně vědecký bulvár ve stylu "20 věcí, které jste nevěděli o umění", ale není to tak. Gombrich je výborný spisovatel se vznešeným jazykem a z textu se přímo line jeho upřímná láska a obdiv k umění.

  Jasná první volba pro každého laika, který se chce dozvědět něco o umění a zapamatovat si to.

  ThrisaManx

  13.05.2016

  Kniha je krásná a poskytuje základní orientaci v oboru. Nicméně k usilovnému studiu vyžaduje spoustu času. Já jakožto začátečník jsem ocenila jednoduchost vyprávění a snadnou orientaci. Ve spojení s dalšími knihami jsem získala základní přehled o dějinách umění. A to jsem také očekávala.

  Mondie

  24.04.2016

  Jedná se o příběh umění, nikde se netvrdí, že se v ní dozvíte absolutně všechno. Ostatně takový ucelený lexikon, jaký si asi někteří komentátoři představují asi ještě neexistuje. Na střední nám stačil jenom Mráz, nebo Pijoan, který na VŠ lehce zavrhli a nahradili tímto základem, Gombrichem, jelikož tam není takových chyb. Pro seznámení a upřesnění datace postačí, chcete-li vědět více a jít do hloubky, je třeba vyhledat dílo o konkrétním umělci. 😉 Přičemž každá kniha na závěr poskytuje seznam použité či doporučené literatury. Jediné co mne osobně v Gombrichovi schází je zaměření na českou krajinomalbu, ale nevadí, zdroje jsem si našla.

  pestas

  02.03.2016

  Atraktivni podani dejin umeni. Kniha neni nijak extrembe podrobna, spise bych ji doporucila laicke veŗjnosti, nebo tem, kteri se chteji poutave dozvedet takovy vseobecny zaklad dejin umeni. Ja ji cetla poprve na stredni skole jen jako doplnek k dejinam umeni jako takovym a pak jsem ji vyuzivala pri vyuce, kdy jsem z ni zakum cetla begem toho, co tvorili. Meli to moc radi, treba na tohle je tato kniha naprosto neocenitelna.

  AničkaŽ

  25.06.2015

  Přehledové, základní, ale vhodné i pro začínající historičky a historiky umění. Upevní základní znalosti a především uvede do srozumitelného, čtivého kontextu.

  Sandik

  16.04.2015

  Tohle je spíše jen takový relativně stručný přehled pro laiky, nic hlubokého nebo převratného, ale stejně je to skvěle napsáno. Celkový dojem: 95% Z hlediska celého Gombrichova díla je to ovšem i tak to nejméně zajímavé ;o)

  Adelajda_4

  05.09.2014

  Opravdový skvost mé knihovny. Knihu mohu jen doporučit lidem, kteří by umění jako celek chtěli pochopit. Autor je opravdový odborník a velice poutavou formou vypráví příběh umění od úplného vzniku až po moderní dobu. Díky téhle knížce začínám pomalu pronikat do tajů moderního umění.

  michael4483

  03.05.2014

  Skutočne krásna knižka, ktorá spracováva dejiny výtvarného umenia tým najatraktívnejším spôsobom. Spísať túto tému tak, aby to bavilo čítať každého, to je tiež umenie. Jednoznačne odporúčam ako študentom umenia, tak všetkým znalcom a milovníkom ale aj čitateľom, ktorý majú radi hodnotné a nádherné knihy. 100%

  rajtrmiros

  16.01.2014

  Opravdu nejlépe zpracované knižní vydání pro kohokoliv kdo chce pochopit hloubku umění. Patří mezi mé top knihy a to nejen kvůli čtivosti!

  Storycollector

  15.12.2013

  Nerada hodnotím naučné knihy, protože si myslím, že každá (pokud není vyloženě plná chyb), tak si zaslouží vysoké hodnocení.

  Příběh umění je velmi dobrý a pro svátečního zájemce dostatečná literatura. Pokud se však připravujete ke zkoušce z kunsthistorie, tak si k PU přečtěte další stejně zaměřenou literaturu, která doplní místa, kterým se Gombrich věnuje méně.

  Publikace se totiž soustředí na epochy a jejich přechody jedné do druhé, méně už rozebírá jednotlivé malíře a jejich díla.

  coco.cartier

  17.11.2013

  Pro mě jako pro studentku umění povinnost, musím ovšem říci, že velmi čtivá.
  Dle mě jeden z nejlepších úvodů do studia dějin umění vůbec.

  honza66

  12.09.2013

  Skvělá kniha o umění od starověkého Egypta, antického Řecka přes renesanci až k Picassovi a spol. Výborně napsáno a ač jde o literaturu faktu, čte se to jak napínavý příběh. Pro mě, jakožto nadšeného laika, zatím jednoznačně nejlepší kniha o umění. A jeho postřehy o snobech by se měli přidávat ke vstupence v každé galerii…

  macek166

  09.04.2013

  Pro historiky umění a studenty dějim umění povinnost, pro laiky velice podnětná kniha, která vás toho naučí o výtvarném umění víc než hodiny studií dějin umění na středních školách, protože Gombrich ukazuje vývoj umění jako příběh, kterým každá evoluce je, logické vyústění z bodu A, přes bod K, až po Z. Kniha je psaná nejen čtivě, ale i jednoduše na pochopení, jep lná příkladů a ukázek děl v podobě obrázků a ilustrací. Doporučuji.

  Amaranta

  19.03.2012

  Samozřejmě, je to povšechné a odborně vpodstatě nepřínosně, ale jako vhled do výtvarného umění a příručka pro nadchnutí, zalíbení a pochopení vynikající. To nelze popřít.

  Senza Jenka

  17.08.2011

  Obdržela jsem na své přání k jedněm narozeninám. Na takové nezáživné téma je to skvěle čtivé.

  audrey

  20.07.2011

  Považuji ji za jednu z nejlépe napsanou, velmi čtivou knihou o umění vůbec,…:-)

  Koumi

  28.01.2011

  Jedna z nejstěžejnějších publikací, mapující vývoj a vnímání umění v převážně západní orientaci. Kniha, která má jistě své mouchy, ale rozhodně se řadí mezi nejlépe zpracované a čtenářsky nejpřívětivější encyklopedie. Zásadní dílo pro odborníky i laiky.  TAGS:

  Online Příběh umění ebook, Kniha Příběh umění FB2, Download Příběh umění PDF , Download Příběh umění MOBI, Online Příběh umění kniha, Zdarma Stažení Příběh umění IPhone, Online kniha Příběh umění PDF, Zdarma Příběh umění DJVU, Zdarma Stažení Příběh umění TXT, Stažení Příběh umění RTF, Online Příběh umění FB2 , e-kniha Příběh umění stažení TXT, Zdarma Příběh umění stažení kniha, e-kniha Příběh umění download MOBI, Stažení Příběh umění IPad, Číst Příběh umění MOBI, Číst Příběh umění DOC, Zdarma Příběh umění AWZ, Download e-kniha Příběh umění iPad , Zdarma Příběh umění DJVU, Download Příběh umění e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Příběh umění DVD, Číst Příběh umění TXT, Book Příběh umění stažení DJVU, Příběh umění stažení kniha zdarma, Příběh umění stažení kniha pdf zdarma, Příběh umění pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Příběh umění pdf zdarma, Příběh umění stažení kniha epub zdarma, Příběh umění ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply