Příběhy ve znamení touhy Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Příběhy ve znamení touhy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Příběhy ve znamení touhy


Jak spolu souvisí touha a káva?
Patnáct slavných českých a slovenských osobností připravilo ve spolupráci s francouzskou kávou Carte Noire unikátní projekt, v rámci kterého se zamýšleli nad slovem touha.
V povídkové sbírce najdete příběhy Jaroslava Rudiše, Haliny Pawlowské, Marka Šindelky, Kláry Mandausové, Tomáše Hanáka, Kateřiny Janouchové, Sáry Saudkové, Ivy Frühlingové, Tamary Heribanové, Evy Urbaníkové,
Jozefa Heribana, Kristiny Farkašové, Jozefa Banáše, Olgy Feldekové a Michala Hvoreckého. Texty doprovázejí fotografie Sáry Saudkové.Kniha v českém jazyce!


Stažení Příběhy ve znamení touhy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Příběhy ve znamení touhy (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Příběhy ve znamení touhy zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Příběhy ve znamení touhy.pdf (EUR-0.00)

  Příběhy ve znamení touhy.epub (EUR-0.00)

  Příběhy ve znamení touhy.doc (EUR-0.00)

  Příběhy ve znamení touhy.txt (EUR-0.00)

  Příběhy ve znamení touhy.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Příběhy ve znamení touhy.PDF – (EUR 0.00);

  Příběhy ve znamení touhy.MOBI – (EUR 0.00);

  Příběhy ve znamení touhy.EPUB – (EUR 0.00);

  Příběhy ve znamení touhy.DOC – (EUR 0.00);

  Příběhy ve znamení touhy.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Povídky, Literatura česká
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Clea3112

  08.11.2017

  Touha jako literární téma zní slibně….Každý totiž máme touhy jiné a pro každého "toužit" znamená něco jiného. To potvrzuje i patnáct autorů krátkých povídek, kteří se pokusili – každý po svém – představit ve zkratce své vnímání tohoto slova. Někdy s úsměvem a lehkou hravostí, jindy s přídechem melancholie, zapadlou vzpomínkou na něco, co možná kdysi kdesi bylo…. Ať tak, či onak, stále platí, že napsat dobrou povídku je prostě umění…..A ne vždy se povede. Knížka se čte lehce, na podzimní večery ideální….Připustíme-li ovšem, že by po čtení měl zůstat ve čtenáři onen příjemný "dojíždějící" pocit, jako třeba – právě – po šálku dobré kávy :-), tak ten se nedostavil. V mé paměti zůstávají jen tři jména Banáš, Rudiš a Sára Saudková – vtipné, trefné, nápadité…..Na 3 z 15 je to stále málo, takže 2 hvězdičky.

  modranka

  14.01.2015

  kniha sa veľmi ťažko hodnotí. Niektoré poviedky boli dobré, iné nie. Ale tie nudné a nič nehovoriace, písané ako keby len preto, že ich treba zaradiť do projektu, bolo viac. Urobila som si priemer za poviedky a vyšlo mi číslo 2 hviezdičky  TAGS:

  Online Příběhy ve znamení touhy ebook, Kniha Příběhy ve znamení touhy FB2, Download Příběhy ve znamení touhy PDF , Download Příběhy ve znamení touhy MOBI, Online Příběhy ve znamení touhy kniha, Zdarma Stažení Příběhy ve znamení touhy IPhone, Online kniha Příběhy ve znamení touhy PDF, Zdarma Příběhy ve znamení touhy DJVU, Zdarma Stažení Příběhy ve znamení touhy TXT, Stažení Příběhy ve znamení touhy RTF, Online Příběhy ve znamení touhy FB2 , e-kniha Příběhy ve znamení touhy stažení TXT, Zdarma Příběhy ve znamení touhy stažení kniha, e-kniha Příběhy ve znamení touhy download MOBI, Stažení Příběhy ve znamení touhy IPad, Číst Příběhy ve znamení touhy MOBI, Číst Příběhy ve znamení touhy DOC, Zdarma Příběhy ve znamení touhy AWZ, Download e-kniha Příběhy ve znamení touhy iPad , Zdarma Příběhy ve znamení touhy DJVU, Download Příběhy ve znamení touhy e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Příběhy ve znamení touhy DVD, Číst Příběhy ve znamení touhy TXT, Book Příběhy ve znamení touhy stažení DJVU, Příběhy ve znamení touhy stažení kniha zdarma, Příběhy ve znamení touhy stažení kniha pdf zdarma, Příběhy ve znamení touhy pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Příběhy ve znamení touhy pdf zdarma, Příběhy ve znamení touhy stažení kniha epub zdarma, Příběhy ve znamení touhy ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply