Příběhy z konce předměstí Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Příběhy z konce předměstí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Příběhy z konce předměstí


Příběhy z konce předměstí (2008) jsou antologií patnácti velmi krátkých ilustrovaných povídek – humorných, poetických, dojemných, vážných, lehce děsivých, melancholických či jen hravě absurdních. Každá z nich se zabývá podivnou situací či událostí, která se odehraje v jinak důvěrně známém předměstském světě, ať již jde o návštěvu maličkého zahraničního studenta, dobrodružnou expedici dvou bratrů na samý konec předměstí, obrovského dugonga záhadně vyvrženého na trávník u sousedů, objev tajemného pokoje uvnitř domu, zlověstný stroj nainstalovaný ve veřejném parku nebo o moudrého buvola obývajícího prázdnou parcelu na konci ulice. Skutečným obsahem každého příběhu je spíše to, jak na tyto záhadné úkazy a absurdity reagují obyčejní lidé, do jaké míry je jejich význam odhalen, ignorován či zcela nepochopen. Mnohovrstevnatá kniha není určena zdaleka jen dětem nad 12 let, třebaže právě v kategorii knih pro děti a mládež za ni mladý australský autor a ilustrátor posbíral řadu prestižních ocenění.

Shaun Tan (1974) vyrůstal na předměstí australského Perthu. Vystudoval výtvarné umění a anglickou literaturu. Začínal jako ilustrátor hororových a sci-fi povídek, později ho proslavily vlastní ilustrované knihy, v nichž spojuje společenská, politická i historická témata se surrealistickým, snovým viděním světa. Jeho knihy, např. The Red Tree (Červený stromek), The Lost Thing (Ztracenec) a kritiky oceňovaný The Arrival (Příjezd), pozoruhodný stodvacetiosmistránkový příběh beze slov, mu získaly řadu ocenění a čtenáře všech věkových kategorií nejen v anglicky mluvících zemích, ale také v Evropě, Asii a Jižní Americe. Příběhy z konce předměstí (Tales from Outer Suburbia, 2008) jsou zatím autorovou poslední knihou a kromě cen v Austrálii a USA byly také zvoleny nejlepší německou knihou pro děti a mládež roku 2009. V současné době pracuje Shaun Tan jako nezávislý umělec, spisovatel a režisér se sídlem v Melbourne.Kniha v českém jazyce!


Stažení Příběhy z konce předměstí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Příběhy z konce předměstí (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Příběhy z konce předměstí zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Příběhy z konce předměstí.pdf (EUR-0.00)

  Příběhy z konce předměstí.epub (EUR-0.00)

  Příběhy z konce předměstí.doc (EUR-0.00)

  Příběhy z konce předměstí.txt (EUR-0.00)

  Příběhy z konce předměstí.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Příběhy z konce předměstí.PDF – (EUR 0.00);

  Příběhy z konce předměstí.MOBI – (EUR 0.00);

  Příběhy z konce předměstí.EPUB – (EUR 0.00);

  Příběhy z konce předměstí.DOC – (EUR 0.00);

  Příběhy z konce předměstí.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Tales from Outer Suburbia (2008)

  Žánr:
  Povídky, Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Kniha Zlín
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (12)

  Přidat komentář

  meluzena

  06.12.2017

  Tak tohle je jen pro fajnšmekry – žádný knižní fastfood!
  Je to knížka pro lidi, kteří jsou ochotni/schopni si udělat čas a opravdu si prohlédnout každý čtvereční centimetr této výtvarné delikatesy a hledat/najít v nich ukrytý vtip nebo odkaz. (A na každém obrazu aspoň jednu vránu 🙂
  Knížka pro lidi, kteří v sobě nechají doznít poetiku každé pointy – ticho, které s sebou přinese….

  jarynek

  03.11.2017

  S autorovým dílem jsem se setkal již v knize Nový svět, kde mne velmi oslovil výtvarný styl. V této knize je trochu upozaděn na úkor mluveného slova, což je škoda. Na druhou stranu v kombinaci kreseb a slov autor mohl více zvýraznit detaily jednotlivých povídek a jejich fantaskna až absurdna.

  Ildi

  23.08.2017

  Skvelé, vydarené dielo. Veľmi sa mi páčili príbehy a tie ilustrácie , úplne nádherné. Zahrejú myseľ, dušu a hneď je krajší deň.

  MOu598

  15.08.2017

  Absolutně netradiční, výtvarně zpracovaná knížka. Milé příběhy.
  Super, super, super.

  kní

  21.05.2017

  Kdyby šlo napsat, že v téhle knize je něco nejlepšího (nejde, nejlepší je všechno), tak Srdečný pozdrav z našeho úterního čtenářského kroužku. A kartička z Veřejné knihovny okraje předměstí (nepřehlédněte datum, do kterého musí být tato kniha vrácena!). A ta obálka se známkami s názvy kapitol: 6c Vodní buvol, 56c V ŽÁDNÉ JINÉ ZEMI, 8c Erik, 20 rozbité hračky, 74 STROJ NA ZTRÁTU PAMĚTI, 84c NAŠE VÝPRAVA, 70c BEZEJMENNÝ SVÁTEK, 76 ostražití, nikoli vystrašení, 92c noc želví záchrany, 82c VYROB SI MAZLÍČKA, 64c VĚTVIČKOVÉ, 36c spodní proud, 40c DĚDEČKŮV PŘÍBĚH, 28c Vzdálený déšť, 80c TRYZNA

  Jass

  05.02.2017

  Skutečně nádherná kniha, nejvíc se mi líbil příběh s raketami, ale celé to bylo perfektní. Nádherné ilustrace a lehce absurdní příběhy. Milá knížka.

  Hoshi

  08.01.2017

  Kdysi jsem tuhle knihu objevila ve škole v knihovně, bohužel poté, co jsem jí vrátila se někam vytratila. Pamatuji si, že jsem z ní byla velmi nadšená – krásné ilustrace .. Vlastně všechno už napsal ve svém komentáři Petrvs .. 🙂

  popeluška

  18.08.2016

  Naprosto úžasná kniha.Číst ji, pro mě byl opravdu velký zážitek. Autor prostě umí 🙂 Pět hvězdiček si kniha určitě zaslouží 🙂

  LadyKet

  25.06.2016

  Naprosto úchvatné příběhy. Opět nezklamal.
  Mám chuť vyzkoušet (dle návodu) výrobu/vypěstování vlastního mazlíčka… Nějak si myslím, že by to mohlo i fungovat :).

  luminaria

  29.02.2016

  Velice vydařené, originální dílko, do kterého se nejde nezamilovat. Sdílím každé jedno slovo komentáře Petrvse.

  kamibe

  13.10.2013

  Naprostý souhlas s komentářem Petrvse.
  Těšila jsem se s každým příběhem, berou za srdce, hladí duši a na mozek některé dobře buší.

  Petrvs

  12.02.2012

  Překrásná „artová“ knížečka, jedna z ozdob knihovny, v mých očích vizuálně dokonalá: od přebalu, přes předsádku, obsah (mj. jeden z nejoriginálnějších, co jsem zatím viděl), velmi různorodé ilustrace jednotlivých povídek, od naivního pojetí přes dřevoryt a komiks téměř k fotorealismu.

  Je vynikající, že autor je současně ilustrátor a grafik, tudíž si může dovolit různá kouzla: grafickou pointu textové povídky (Erik), povídku jako koláž roztrhaných papírků se vzkazy a myšlenkami (Koule), povídku formou oxeroxovaného novinového článku (Stroj na ztrátu paměti), atd., atd.

  Samotné povídky jsou stejně různorodé jako jejich grafický doprovod: od dojemných a melancholických kousků, přes roztomile surreálné absurditky (které jsou svým způsobem zastoupeny v každé z patnácti povídek), po jemné kritiky různých společenských jevů a nešvarů.

  Všechny mají něco společného: jakousi jemnost a intimní přístup ke čtenáři, jakoby s Vámi někdo sdílel osobní a důvěrná tajemství…

  Budete se přemlouvat, abyste si jednotlivé povídky šetřili a nezhltli naráz tuhle krásnou věc, která je pohlazením po duši i pastvou pro oči.  TAGS:

  Online Příběhy z konce předměstí ebook, Kniha Příběhy z konce předměstí FB2, Download Příběhy z konce předměstí PDF , Download Příběhy z konce předměstí MOBI, Online Příběhy z konce předměstí kniha, Zdarma Stažení Příběhy z konce předměstí IPhone, Online kniha Příběhy z konce předměstí PDF, Zdarma Příběhy z konce předměstí DJVU, Zdarma Stažení Příběhy z konce předměstí TXT, Stažení Příběhy z konce předměstí RTF, Online Příběhy z konce předměstí FB2 , e-kniha Příběhy z konce předměstí stažení TXT, Zdarma Příběhy z konce předměstí stažení kniha, e-kniha Příběhy z konce předměstí download MOBI, Stažení Příběhy z konce předměstí IPad, Číst Příběhy z konce předměstí MOBI, Číst Příběhy z konce předměstí DOC, Zdarma Příběhy z konce předměstí AWZ, Download e-kniha Příběhy z konce předměstí iPad , Zdarma Příběhy z konce předměstí DJVU, Download Příběhy z konce předměstí e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Příběhy z konce předměstí DVD, Číst Příběhy z konce předměstí TXT, Book Příběhy z konce předměstí stažení DJVU, Příběhy z konce předměstí stažení kniha zdarma, Příběhy z konce předměstí stažení kniha pdf zdarma, Příběhy z konce předměstí pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Příběhy z konce předměstí pdf zdarma, Příběhy z konce předměstí stažení kniha epub zdarma, Příběhy z konce předměstí ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply