Přímo do srdce Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Přímo do srdce Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Přímo do srdce


Skončila škola, a to nejen na dva měsíce prázdnin, ale navždy. Tiffany a Kayla jsou volné, což je přesně to, po čem vždycky toužily. Ovšem teď je i po létě, a to znamená, že je čekají těžká životní rozhodnutí. Tiffany doufá, že její dobrovolná práce v místních novinách povede k něčemu více, ale její šéf se jí chystá dát tvrdou lekci o tom, jak se nestát sentimentálním reportérem jako on. Rodiče Tiffany nikdy nepoznala a doma se kupí problémy s jejím nemocným dědečkem. A do všeho se objeví Davey. Hraje ragby, ale taky cituje zpaměti Trumana Capoteho, a je první kluk, který ji touží opravdu poznat a porozumět její citlivé duši. Tiff je nesmírně chytrá a racionální a zřídka podlehne svým emocím, ale v jednom krátkém týdnu zjistí, že slova ne vždy dokážou vyjádřit všechny věci ukryté hluboko v srdci.Kniha v českém jazyce!


Stažení Přímo do srdce zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Přímo do srdce (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Přímo do srdce zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Přímo do srdce.pdf (EUR-0.00)

  Přímo do srdce.epub (EUR-0.00)

  Přímo do srdce.doc (EUR-0.00)

  Přímo do srdce.txt (EUR-0.00)

  Přímo do srdce.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Přímo do srdce.PDF – (EUR 0.00);

  Přímo do srdce.MOBI – (EUR 0.00);

  Přímo do srdce.EPUB – (EUR 0.00);

  Přímo do srdce.DOC – (EUR 0.00);

  Přímo do srdce.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  A Straight Line to My Heart (2011)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , CooBoo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (16)

  Přidat komentář

  Pedruska01

  12.12.2017

  Trochu jsem se děsila na základě komentářů níže, ale nenechala jsem se odradit a pustila jsem se do knihy. Hned ze začátku mě překvapila svou čtivostí a svižností. Určitě to svým způsobem byla zvláštní kniha, nic vyloženě skvělého, ale byla velmi úsměvná, až milá. Brala jsem jí sice jako vycpávku, ale tak nějak jsem se od ní nemohla odtrhnout. Romantiku v pravém slova smylu nehledejte. Je to spíš takový popis událostí jedné rodinky v krátkém časovém intervalu.

  verulik196

  18.08.2017

  Obálka, název i anotace slibuje zamilovaný dívčí román, realita je ale jiná. Ve skutečnosti to je příběh o novinářské praxi, který není propracovaný tak, jak by mohl. Šlo to přečíst, ale že bych z toho bylo nějak nadšená, to ne.

  WallopX

  30.04.2017

  No… Tahle rychle čtivá knížka se mi líbila. Očekávala jsem, že tam bude více kapitol, kde se vyskytuje Davey. Bylo to spíše o novinářství a o snaze najít si vysněnou práci.

  Kniha se mi líbila, ale stejně jsem od ní očekávala více. Vlastně taková pohodová knížka na jedno dopoledne či večer u které nemusíte téměř přemýšlet.

  TerraNova

  10.01.2017

  Hodnotit to nebudu, jelikož jsem knihu nedočetla, ale řeknu pár slov. Ta kniha byla nuda. Přečetla jsem asi prvních 60 stran a bylo to to nejnudnější, co jsem kdy četla. A to pardon, ale u knihy, která má kolem 200 stran a je takhle krátká, by se to už mělo rozjet. Opravdu nemám zapotřebí dávat téhle knize šanci, že by se třeba za dalších 100 stran rozjela. Nehledě na to, že kdyby se tak stalo, po dalších pár stránkách by byl konec. A pak taky to, jak hlavní hrdinka popisovala toho kluka, se kterým pak měla skončit. Opravdu mi byla nesympatická a připadala mi trochu dětinská.

  Attia

  29.09.2016

  Překvapivě kniha nebyla tak hrozná, jak jsem se podle hodnocení obávala. Sice krátká, zbytečně uťatá a co to je za mánii, že se všem knižním hrdinkám líbí Na větrné hůrce?????
  Na válení k moři fajn čtení. 70%

  Sabča92

  21.07.2015odpad!

  Jestli jsem nikdy nenazvala knihu odpadem, tady bohužel tak musím učinit. tato kniha byla pro mě obrovským zklamáním. Nečekala jsem nic velkého, ale milou oddechovku. Kde byla ta láska? ta spisovatelská činnost a vše co se psalo v anotaci? A tak strohé vyprávění, to byla autorova prvotina ze základky? Velmi se omlouvám, ale toto se mi opravdu nelíbilo. Nepochopitelné pasáže, nereálné scény, žádný děj, jen toto vám může nabídnout tato kniha. Bohužel pro mě zklamání..

  eletrika03

  18.06.2015

  Popravdě mě to moc nenadchlo. Bylo, to moc krátké. A myslela jsem si, že to bude lepší.

  Kamiliana

  27.02.2015

  Svižné, vtipné, krátké. Snad až příliš, spíše novela než román. Chápu, že někdo může být zklamaný z názvu či anotace, není to milostný příběh, je to o všech věcech, které vás můžou zasáhnout přímo do srdce, ať už smrt neznámé feťačky nebo někoho blízkého, splnění snu, které vás nenaplní či zjištění, že se vám líbí někdo, kdo by se vám vlastně vůbec líbit neměl.

  Paja.

  25.02.2015

  Nevím jestli jsem četla tu samou knihu, kterou tady hodnotíte. Za mě to byla velice příjemná oddechovka, která se v podstatě četla sama. Příbej nebyl okoukaný a dá se říct, že realistický. Takový normální příbeh ze života. Mě se to líbilo 🙂 mělo to nějaký spád a přiběh byl velice dobře napsán, takže na těch pár stránek stačilo jedno deštivé odpoledne 🙂

  Merlinit

  26.06.2014

  Nedala jsem na zdejší hodnocení a dobře jsem učinila. Letní románek to vskutku není, o tom žádná. Příběh mladé dívky na rozcestí, dětství pryč, před ní nejistá budoucnost. Matku nemá, Reggie, který ji vychoval, na tom není úplně nejlépe, a kluci o ni také dvakrát nestojí, snad až na jednoho.
  Příjemná knížka, solidní styl a vůbec ne hloupá. Líbila se.

  sabca

  11.06.2014

  Knihu jsem přečetla do konce, ale nadšená jsem z ní nebyla.

  venda-books

  25.02.2014odpad!

  Naprosto souhlasím s @luciefeix !
  Kniha mě velmi zklamala a teď lituji, že jsem za ni dala ty peníze…

  luciefeix

  16.12.2013odpad!

  anotace slibuje letni romanek ale dockame se letni praxe v novinach a absolutne pribeh o nicem , jmena velice divny , nevite jestli to je jmeno , prezdivka nebo zena ci muz .

  Lily96

  09.12.2013

  Bohužel mě tato kniha trochu zklamala. Podle nádherné obálky (samozřejmě z nakl. CooBoo) a takového….poetického názvu jsem očekávala nějaký srdcervoucí příběh, který mě zasáhne "přímo do srdce". Bohužel, ta knížka se podobala obyčejným dívčím románům. Bez hlubší myšlenky, málo rozvinutá a lehce odhadnutelná, naprosto ničím nepřekvapující.

  Ovšem za tu obálku, název a ukrácení času – dvě hvězdy.

  marketka40

  31.07.2013

  Musím se přiznat kniha mě moc nenadchla. Čekala jsem úžasný román podle názvu Přímo do srdce, ale potká pouze 1 kluka a jednou se spolu sejdou a políbí se.

  Adele02

  21.05.2013

  Popis je hodně zajímavý. Každopádně si ji přečtu 🙂  TAGS:

  Online Přímo do srdce ebook, Kniha Přímo do srdce FB2, Download Přímo do srdce PDF , Download Přímo do srdce MOBI, Online Přímo do srdce kniha, Zdarma Stažení Přímo do srdce IPhone, Online kniha Přímo do srdce PDF, Zdarma Přímo do srdce DJVU, Zdarma Stažení Přímo do srdce TXT, Stažení Přímo do srdce RTF, Online Přímo do srdce FB2 , e-kniha Přímo do srdce stažení TXT, Zdarma Přímo do srdce stažení kniha, e-kniha Přímo do srdce download MOBI, Stažení Přímo do srdce IPad, Číst Přímo do srdce MOBI, Číst Přímo do srdce DOC, Zdarma Přímo do srdce AWZ, Download e-kniha Přímo do srdce iPad , Zdarma Přímo do srdce DJVU, Download Přímo do srdce e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Přímo do srdce DVD, Číst Přímo do srdce TXT, Book Přímo do srdce stažení DJVU, Přímo do srdce stažení kniha zdarma, Přímo do srdce stažení kniha pdf zdarma, Přímo do srdce pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Přímo do srdce pdf zdarma, Přímo do srdce stažení kniha epub zdarma, Přímo do srdce ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply