Princezna a skřítci Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Princezna a skřítci Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Princezna a skřítci


Pohádkový příběh o princezně Ireně zavádí čtenáře do krajů kopců, jeskyní a hor, kde kromě havířů žijí tajemní skřítkové, do krajů fantazie.

Irena žije se svou chůvou Lootie na velkém, starém hradě. Jednoho dne zjistí, že v podkroví má své komnaty její prapraprababička, královna Irena, kouzelná královna, která je nadána mnohou nadpřirozenou mocí. V okolí hradu žijí ale zlí skřítkové, kteří mají ďábelský plán. Ten se jim snaží překazit odvážný hornický chlapec Curdie. Osud i kouzelná stříbrná nit svedou Irenu a Curdiho dohromady a oba spolu zažívají velká dobrodružství.Kniha v českém jazyce!


Stažení Princezna a skřítci zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Princezna a skřítci (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Princezna a skřítci zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Princezna a skřítci.pdf (EUR-0.00)

  Princezna a skřítci.epub (EUR-0.00)

  Princezna a skřítci.doc (EUR-0.00)

  Princezna a skřítci.txt (EUR-0.00)

  Princezna a skřítci.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Princezna a skřítci.PDF – (EUR 0.00);

  Princezna a skřítci.MOBI – (EUR 0.00);

  Princezna a skřítci.EPUB – (EUR 0.00);

  Princezna a skřítci.DOC – (EUR 0.00);

  Princezna a skřítci.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Princess and the Goblin (1872)

  Žánr:
  Fantasy, Pro děti a mládež, Pohádky
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  havranice

  29.05.2017

  Kniha je skvělá. Krásná, nadčasovaná, propracovaná, ale nepřekombinovaná pohádka na hranici fantasy žánru. Překvapily mě zde recenze stěžující si na těžkopádnost překladu – mně to nepřišlo ani trochu těžkopádné, ani trochu šroubované, neměla jsem vůbec pocit dlouhých vět – přitom já jsem na to dost citlivá a jazyková neladnost mi v knihách dost vadí. Mně tady text plynul naopak velmi hladce a harmonicky, bez nutnosti vracet se na začátek vět či odstavců. Příběh je krásný, hutný, probouzí fantazii, jsou tam velmi pěkně vykresleny hlavní postavy, jde se s nimi identifikovat, postavy prochází vývojem. Princezna je malá 8mi letá holčička, ale statečná, čestná, drží slovo, přitom je ale vykreslená realisticky a je stále příjemně dětská. Hlavní chlapecká postava Curdie – obyčejný kluk, ale s rytířským srdcem – je také super. Mezi Curdiem a princeznou se vyvíjí moc hezký vztah, který prochází jistou krizí, když ji Curdie není schopen určité věci uvěřit. Děj celou dobu plyne konzistentní rychlostí, v knize nejsou hlušší místa, celou dobu je člověk v příběhu angažován a udržován v přiměřeném napětí. Nic není zdlouhavé, plyne to svižně, bez zdlouhavých popisů – prostě pro děti super, ale bavilo to hodně i mě jako dospělou. Příběh je půvabný, pohádkový a zároveň krásně lidský, je v něm ale také dost akce a dobrodružství – domnívám se, že může zaujmout stejnou měrou chlapce i dívky. Je napsaný stylem, že bude srozumitelný dobře už od cca 5-6 let, přičemž i třeba pro 12ti leté bude kniha stále zcela fajn a zajímavá. Nemám knize co vytknout, jsem moc ráda, že jsem na ni narazila. Poklad dětské literatury. Mimochodem Chesterton označil tuto knihu jako za nejzásadnější knihu v jeho dětství či mládí, která na něj ze všech knih měla nejhlubší vliv. Za mně 100 %.

  igor6519

  18.01.2017

  Prečítanié vydanie z roku 2015. Myslím, že je to jedna z najlepších rozprávkových fantasy a ideálna kniha pre deti mladšieho školského veku.

  Elen telemna

  04.06.2015

  Pěkné. Moc pěkné. Moc se mi tam líbil nápad a ten chlapec Curdie. Musel být hrozně statečný…

  Maca1

  20.11.2012

  Knížka je super, mám 5 letou dceru a přečetli jsme ji skoro jedním dechem. Místy možná trochu těžkopádně přeložená, ale kouzelná babička s její kouzelnou nití a lampou nás nenechala v klidu, dokud jsme knihu nedočetly! Velmi napínavé a tajemné.

  herdekfilek

  Velmi, ale opravdu velmi špatný překlad. Pro děti takřka nepoužitelné. Věty šroubované až k absurdním podobám. Ovšem je možné, že už sám MacDonald napsal tento pokus o knihu pro děti zprčený. Ať je vina na číkoliv straně, nepotěšilo mě to.  TAGS:

  Online Princezna a skřítci ebook, Kniha Princezna a skřítci FB2, Download Princezna a skřítci PDF , Download Princezna a skřítci MOBI, Online Princezna a skřítci kniha, Zdarma Stažení Princezna a skřítci IPhone, Online kniha Princezna a skřítci PDF, Zdarma Princezna a skřítci DJVU, Zdarma Stažení Princezna a skřítci TXT, Stažení Princezna a skřítci RTF, Online Princezna a skřítci FB2 , e-kniha Princezna a skřítci stažení TXT, Zdarma Princezna a skřítci stažení kniha, e-kniha Princezna a skřítci download MOBI, Stažení Princezna a skřítci IPad, Číst Princezna a skřítci MOBI, Číst Princezna a skřítci DOC, Zdarma Princezna a skřítci AWZ, Download e-kniha Princezna a skřítci iPad , Zdarma Princezna a skřítci DJVU, Download Princezna a skřítci e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Princezna a skřítci DVD, Číst Princezna a skřítci TXT, Book Princezna a skřítci stažení DJVU, Princezna a skřítci stažení kniha zdarma, Princezna a skřítci stažení kniha pdf zdarma, Princezna a skřítci pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Princezna a skřítci pdf zdarma, Princezna a skřítci stažení kniha epub zdarma, Princezna a skřítci ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply