Případy Kjóko Karasumy 1 Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Případy Kjóko Karasumy 1 Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Případy Kjóko Karasumy 1


První díl nové série, vhodné pro čtenáře 15+. Úspěšná manga nabitá akcí, s prvky nadpřirozena a postavami z japonských mýtů a legend. Moderní způsob kresby skvěle koresponduje s příběhem, který vás nenechá vydechnout až do poslední stránky.

Kjóko Karasuma je geniální 16letá dívka – a detektiv speciálního policejního oddělení Asakusy, dokonale ovládající bojové umění i obrovitou pistoli. Její poněkud nezvyklé případy se týkají postav známých běžnému Japonci jen z mýtů a legend.

Existence „odlišných“ je v Tokiu roku 2050 nežádoucí, a proto je také v politickém zájmu ji utajit. Příběh plný akce i detektivních záhad.

Kniha je vytištěna ve stylu „manga“, v autentickém japonském formátu zprava doleva. A protože žádná z kreseb nebyla převrácena nebo nahrazena, čtenáři si příběh vychutnají přesně tak, jak jeho tvůrci zamýšleli.Kniha v českém jazyce!


Stažení Případy Kjóko Karasumy 1 zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Případy Kjóko Karasumy 1 (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Případy Kjóko Karasumy 1 zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Případy Kjóko Karasumy 1.pdf (EUR-0.00)

  Případy Kjóko Karasumy 1.epub (EUR-0.00)

  Případy Kjóko Karasumy 1.doc (EUR-0.00)

  Případy Kjóko Karasumy 1.txt (EUR-0.00)

  Případy Kjóko Karasumy 1.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Případy Kjóko Karasumy 1.PDF – (EUR 0.00);

  Případy Kjóko Karasumy 1.MOBI – (EUR 0.00);

  Případy Kjóko Karasumy 1.EPUB – (EUR 0.00);

  Případy Kjóko Karasumy 1.DOC – (EUR 0.00);

  Případy Kjóko Karasumy 1.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Případy Kjóko Karasumy (1.)

  Žánr:
  Komiksy, Pro děti a mládež
  Vydáno:
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  BeyondHorizon

  03.09.2017

  Dobře, policejní oddělení a odchyt démonů, zatím beru. Čistá kresba, kdy ještě jde poznat, co se děje, taky fajn. Příběh je ale vyprávěn takovým způsobem, že mě to vyloženě nebaví dál číst.

  trudoš

  10.08.2016

  Bouchačky, katany, démoni a tajná vládní agentura. To jsou atributy, kterým se těžko odolává. Jenže jak už to u japonských komiksů bývá, příliš se neřeší logika věci, díky čemuž pro mě byl docela problém akceptovat pravidla hry. O to víc, že se příliš nevysvětlují. Jak se šestnáctiletá holka stala policejním detektivem, to je asi ta nejmenší věc, co by mi vadila. Amíci holt mají superhrdiny v pláštěnkách a Asiaté zase sexy hrdinky s velkejma bouchačkama. Každému co jeho jest.
  I když je ústřední motiv téhle manga série příjemně jednoduchý, autoři z potenciálu nejsou v jednotlivých povídkách schopni vytřískat víc než nepřekvapující pointy. A aby toho nebylo málo, někde se děj soustředí na zbytečné hlouposti, jinde zase nabírá takovou rychlost, že má člověk problém pobrat souvislosti. Takže nakonec jediné co dokážu ocenit, je výtvarná stránka, která je precizní a stylová. Júsuke Kozaki se vyhýbá zaběhnutým klišé (velké plíce s psíma očima), přesto jsou jeho holky živé a zatraceně sexy.

  Lenna75

  16.12.2015

  Tato manga mne docela příjemně překvapila pěkně zpracovanou kresbou. Téma mne zaujalo, občas jsem se ale trochu ztratila kvůli vysvětlivkám – rozhodně se mi ovšem zalíbilo, že se manga věnuje i trochu japonské kultuře či zvyklostem a povídačkám či pověrám.

  tsal

  09.08.2014

  První díl téhle detektivky plné démonů je trochu rozpačitý a já ho málem odložila. Text na mě působil kostrbatě a moc chytrá jsem z něj nebyla. V druhé polovině se to však zlomilo a četla jsem dál.

  Kimmie

  16.04.2013

  Vzhledem k tomu, že mám mangu moc ráda, tak jsem si čtení této knihy moc užila. Příběh je v celku originální, zajímavý a hezky podávaný a místy i vtipný. Dialogy jsou dobře napsané, žádné hlouposti. Je to celé i moc hezky nakreslené. A každopádně není manga jen pro děti a mládež. Jako tato. 15+. Spousta starších lidí i ke střednímu věku jí čtou, hlavně teda v Japonsku, ale i tak. Samozřejmě záleží na žánru, ale může kdokoliv.

  orangerose

  05.03.2013

  dobrá detektivní manga, má sobě hodně akce ,kresba je suprová , není pro mladší čtenáře  TAGS:

  Online Případy Kjóko Karasumy 1 ebook, Kniha Případy Kjóko Karasumy 1 FB2, Download Případy Kjóko Karasumy 1 PDF , Download Případy Kjóko Karasumy 1 MOBI, Online Případy Kjóko Karasumy 1 kniha, Zdarma Stažení Případy Kjóko Karasumy 1 IPhone, Online kniha Případy Kjóko Karasumy 1 PDF, Zdarma Případy Kjóko Karasumy 1 DJVU, Zdarma Stažení Případy Kjóko Karasumy 1 TXT, Stažení Případy Kjóko Karasumy 1 RTF, Online Případy Kjóko Karasumy 1 FB2 , e-kniha Případy Kjóko Karasumy 1 stažení TXT, Zdarma Případy Kjóko Karasumy 1 stažení kniha, e-kniha Případy Kjóko Karasumy 1 download MOBI, Stažení Případy Kjóko Karasumy 1 IPad, Číst Případy Kjóko Karasumy 1 MOBI, Číst Případy Kjóko Karasumy 1 DOC, Zdarma Případy Kjóko Karasumy 1 AWZ, Download e-kniha Případy Kjóko Karasumy 1 iPad , Zdarma Případy Kjóko Karasumy 1 DJVU, Download Případy Kjóko Karasumy 1 e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Případy Kjóko Karasumy 1 DVD, Číst Případy Kjóko Karasumy 1 TXT, Book Případy Kjóko Karasumy 1 stažení DJVU, Případy Kjóko Karasumy 1 stažení kniha zdarma, Případy Kjóko Karasumy 1 stažení kniha pdf zdarma, Případy Kjóko Karasumy 1 pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Případy Kjóko Karasumy 1 pdf zdarma, Případy Kjóko Karasumy 1 stažení kniha epub zdarma, Případy Kjóko Karasumy 1 ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply