Příručka dámy v běhu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Příručka dámy v běhu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Příručka dámy v běhu


Vyzkoušela jste už stovky diet a nějak se vám pořád nedaří zhubnout? Nerada se potíte v posilovně, kde všichni okukují vaše tělo, které má k ideálu pořádně daleko? Vidíte při pohledu do zrcadla bledou, neduživou osobu bez stopy sex-appealu? Připadáte si apatická, bez elánu a jiskry? Máte pocit, že vám v životě něco chybí? Pak je tato kniha určena právě vám! Přináší návod, jak můžete zhubnout jednou provždy a přitom se netrápit žádnými sadistickými dietami a navíc ještě získat energii, která vám v životě možná chybí. Stačí jen začít běhat. Nepotřebujete žádné drahé vybavení, nemusíte se vláčet přes celé město do tělocvičny a výsledky se dostaví v nejkratším možném čase. Navíc běhání přináší i spoustu vedlejších výhod, zdravý spánek, dobrou náladu a taky schopnost lépe překonávat všechny životní strázně.Kniha v českém jazyce!


Stažení Příručka dámy v běhu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Příručka dámy v běhu (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Příručka dámy v běhu zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Příručka dámy v běhu.pdf (EUR-0.00)

  Příručka dámy v běhu.epub (EUR-0.00)

  Příručka dámy v běhu.doc (EUR-0.00)

  Příručka dámy v běhu.txt (EUR-0.00)

  Příručka dámy v běhu.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Příručka dámy v běhu.PDF – (EUR 0.00);

  Příručka dámy v běhu.MOBI – (EUR 0.00);

  Příručka dámy v běhu.EPUB – (EUR 0.00);

  Příručka dámy v běhu.DOC – (EUR 0.00);

  Příručka dámy v běhu.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Run Fat B!tch Run (2010)

  Žánr:
  Literatura naučná, Sport
  Vydáno: , Jota
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  Petja

  04.02.2017

  Kniha psaná lehkou rukou, která s vtipem přesvědčí začínající běžkyně, aby začaly běhat a vytrvaly. I když jsem běhala i před jejím přečtením, potvrdila mi, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se, a namotivovala mne tak, že ani dva roky po jejím přečtení nemám problém vyrazit v mínus devíti stupních :-).

  Nicky.ca

  17.01.2016

  Vdaka tejto knizke som sa zas prinutila k behaniu a naucila dokonale rizoto :D.

  BBaarča

  15.06.2015

  Dočetla jsem během jednoho odpoledne, ale místy jsem přeskakovala. Je pravda, že sama jsem moc motivovat nepotřebovala, protože už běžkyní jsem, takže jsem četla spíš ze zvědavosti a možná jsem i čekala, že se dozvím něco nového. Být začínající běžec, tak mě knížka asi motivovat bude, takhle jsem ji brala spíše jako usměvnou oddychovku v párném odpoledni. Velmi se mi líbila část, kdy autorka nabáda, ať jdeme běhat i přesto, že se nám opravdu hodně nechce. Ať si jdeme zaběhat třeba jen tak na 10-15 min… stejně nakonec budeme dobrovolně prodlužovat. Na tom opravdu něco je, ale k tomu si každý dojde sám. 🙂 Nad některými pasážemi jsem zase jen nadzvedla obočí… např. "není důležité, co jíme, důležité je, že sportujeme (později si i sama autorka trochu protiřečí). "Tlustou krávu" bych taky úplně vypustila aj. Myslím, že někoho motivovat opravdu může, jen je potřeba ji brát s rezervou.. 🙂

  mišule5

  14.05.2015

  Velmi čtivá a zábavnou formou napsaná knížka, kterou jen tak neodložíte 😀
  Doporučuji všem začátečnicím, které chtějí začít s běháním a posílit si postavu!

  koMaty

  02.02.2015

  Skvělé, čtivé, praktické, motivující, zábavné.. Po dlouhé době jsem knihu přečetla okamžitě, musela jsem ji zařadit mezi oblíbené.. Ke knihám, které vždy budu potřebovat mít u sebe (Malý princ, Lady Fuckingham, Se šarmem Pařížanky,…) jsem přidala i tuto.. Děkuju Ti, Ruth.. 🙂

  Pistácie

  29.01.2015

  Opravdu nevšední čtení. Kniha, která vše řekne bez příkras. Autorka si je sama vědoma, že je nejlepší vše říct na plnou pusu, jinak se člověk k ničemu nedokope. Je těžké se k něčemu přinutit, pokud k tomu máme odpor. Pokud víme, že si radši poležíme, než abychom se zvedli a šli běhat. Některé výrazy by mohly urazit, ale je lepší si to přiznat. Než člověku mazat med kolem pusy a říkat mu, že sám shodí jen tím, že občas udělá pár sedů lehů a sní pár kousků zeleniny. Tak to nefunguje, a autorka to moc dobře ví.
  Rady ženské ze života. Rady běžkyně, matky, která nabrala kila během porodu. Možná je trochu zvláštní, že se zaměřuje skutečně jen na ženské pohlaví, mluví v ženském rodě. Aspoň nějakého muže čtenáře by to mohlo urazit. I muži chtějí změnu a začít běhat.
  Knihu doporučuju jako skvělý nakopávač. Jako skvělý start když se rozhoduju běhat. Kniha vás přímo donutí vstát a jít.

  Dáma s hrnstjm

  10.05.2013

  Na knihu jsem narazila úplně náhodou v městské knihovně a brala to jako další znamení k tomu, že bych měla po loňském zranění zase začít běhat. Ale protože se mi nechělo, radči jsem si půjčila a právě dočetla tuto knihu. Můj verdikt je následující: Kniha je napsána velmi vtipným a zároveň motivujícím způsobem. Do textu je zařazeno několik "svědectví" od lidí, kterým běh změnil život. Autorka si příliš nebere servítky a pro útlocitnější povahy nemusí být tento styl psaní úplně příjemný. Všechny rady vychází z vlastních zkušeností a jsou hodně přirozené. Ale pozor, je nutné si uvědomit, že knihu psala cizinka a je v některých aspektech tedy poznamenána jinou mentalitou a jinými možnostmi (např. pasáž o výběru běžecké obuvi)! Výtku mám vůči českému překladu – vždyť už ten název je přeložen naprosto nevhodně! Pokud si půjčuju knihu s názvem "Příručka dámy v běhu," očekávám, že se spíš dozvím, jak při běhu vypadat jako dáma, co si obléknout, jaké zvolit doplňky atd. Nechápu, proč nakladatelství Jota přistoupilo k tomuto kroku, když v knize se to slovním spojením "tlustá kráva" jen hemží! Snad, že by se kniha s názvem "Běž, tlustá krávo" špatně prodávala? Dále mi v paměti utkvěla rada, že mám brambory "uvařit ve studené vodě." Naopak kladně hodnotím, že si překladatelka či nakladatel dali tu práci, že vyhledali české běžecké webové stránky a zařadili do textu odkazy na ně.

  cathyblack

  31.01.2013

  Úžasná a zábavná bible pro dámy, které se sebou chtějí něco dělat. (Nejen zhubnout, nýbrž posílit osobnost) Myslela jsem si, bože, zase další rádoby cool-rádce, který by mi měl pomoct přestat si stěžovat, fňukat a něco se sebou dělat. Nu, což, pár minut mu věnuji a hůř to dopadnout nemůže, řekla jsem si. Z pár minut se staly dvě hodiny a já už musím končit, nazout tenisky a trošku to ze sebe vyběhat.

  Souhvezdi

  21.01.2013

  Naprosto skvěle napsaná knížka o tom jak změnit sama sebe a svůj přístup k běhání!  TAGS:

  Online Příručka dámy v běhu ebook, Kniha Příručka dámy v běhu FB2, Download Příručka dámy v běhu PDF , Download Příručka dámy v běhu MOBI, Online Příručka dámy v běhu kniha, Zdarma Stažení Příručka dámy v běhu IPhone, Online kniha Příručka dámy v běhu PDF, Zdarma Příručka dámy v běhu DJVU, Zdarma Stažení Příručka dámy v běhu TXT, Stažení Příručka dámy v běhu RTF, Online Příručka dámy v běhu FB2 , e-kniha Příručka dámy v běhu stažení TXT, Zdarma Příručka dámy v běhu stažení kniha, e-kniha Příručka dámy v běhu download MOBI, Stažení Příručka dámy v běhu IPad, Číst Příručka dámy v běhu MOBI, Číst Příručka dámy v běhu DOC, Zdarma Příručka dámy v běhu AWZ, Download e-kniha Příručka dámy v běhu iPad , Zdarma Příručka dámy v běhu DJVU, Download Příručka dámy v běhu e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Příručka dámy v běhu DVD, Číst Příručka dámy v běhu TXT, Book Příručka dámy v běhu stažení DJVU, Příručka dámy v běhu stažení kniha zdarma, Příručka dámy v běhu stažení kniha pdf zdarma, Příručka dámy v běhu pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Příručka dámy v běhu pdf zdarma, Příručka dámy v běhu stažení kniha epub zdarma, Příručka dámy v běhu ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply