Přístav u řeky Styx Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Přístav u řeky Styx Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Přístav u řeky Styx


Pod ledovým krunýřem Jupiterova měsíce Europy se rozprostírá tajuplný oceán. Skupina vědců s nadšením zahajuje jeho průzkum, aniž tuší, čemu stane v blízké budoucnosti tváří v tvář. Temné vody ukrývají zahnívající tajemství a vyslance lidstva očekává poznání, že nejen život, ale i smrt mohou nabývat ve vesmíru netušených podob.
Království plynného obra není místem pro slabé…Kniha v českém jazyce!


Stažení Přístav u řeky Styx zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Přístav u řeky Styx (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Přístav u řeky Styx zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Přístav u řeky Styx.pdf (EUR-0.00)

  Přístav u řeky Styx.epub (EUR-0.00)

  Přístav u řeky Styx.doc (EUR-0.00)

  Přístav u řeky Styx.txt (EUR-0.00)

  Přístav u řeky Styx.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Přístav u řeky Styx.PDF – (EUR 0.00);

  Přístav u řeky Styx.MOBI – (EUR 0.00);

  Přístav u řeky Styx.EPUB – (EUR 0.00);

  Přístav u řeky Styx.DOC – (EUR 0.00);

  Přístav u řeky Styx.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Horory, Romány, Sci-fi
  Vydáno: , Straky na vrbě
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  trudoš

  04.05.2017

  Kniha má všechny predispozice k tomu být skvělá – chladný vesmír, skupina vědců a blízká setkání třetího, čtvrtého i pátého druhu. Ta jsou ještě k tomu podbarvena mou oblíbenou teorií, že v kosmu žádná hipísácká láska nečeká.
  Proč tedy v mém případě uspěl Pavel Fritz pouze s dostatečnou? On Přístav u řeky Styx špatný není, jen zbytečně protahuje neodkladné a také hraje s motivy, které znám odjinud, daleko nápaditěji zpracované (např. Koule, Propast, Věc). Zde se navíc veškerá atraktivní tajemství postupně rozplizávají, až vezmou definitivně za své a vyprávění skončí u klasického boje o přežití. Závěrečnou pointu bych pak ocenil u povídky, kde by fungovala dokonale. Největším problémem jsou však postavy, jež mi byly naprosto ukradené a to se ani nezaobírám tím, že kněz působí od začátku jako trotl (proč?) a jednotlivý členové, ač ze všech koutů světa, mají českou náturu. Takže přestože jsou tu situace, které jsou skutečně parádní, zkomponovaný celek u mě nezafungoval zcela bezproblémově.

  Janadvorackova

  23.02.2017

  Takhle nějak by mohl vypadat druhý díl „Zprávy o Europě“ (Europa report), na jejíž dabovanou verzi jsem v průběhu čtení narazila. Ani jsem ji nehledala, nejspíš zvířecí instinkt :). O ty jde v knize hodně – o instinkty :). Pár stránek po začtení mi bylo zhruba jasné, jak by mohl příběh pokračovat. A ačkoli se předpoklad více méně vyplnil, vůbec mě nezklamal. Naopak. Když se posádka na základně pod ledem rozkouká, začne to odsýpat. A sype se to slušně. Chvílemi jsem nevěděla, který ze známých hororů, pardon sci-fi hororů, to vlastně sleduji, ale bylo to dobré. Bylo to moc dobré. Hrdiny jsem si oblíbila, hrdiny jsem nemusela. Pár prima charakterů se našlo, na druhou stranu i skupinka lidí, jejichž osud byl jasný :). Místy se mi na rukou vytvořila husina tak poctivá, že bych na ní mohla nastrouhat okurku :). Představy opravdu znepokojivých kontaktů v uzavřeném prostředí, fuj :). Ale přesně takové příběhy mám ráda.

  Franc

  23.11.2016

  Zajímavá kniha, která rozhodně patří k tomu lepšímu, co Vám může projít rukama. Nakolik je ústřední motiv knihy originální nebudu soudit. Mohli jste již něco podobného číst, mohli jste něco podobného sledovat na televizní obrazovce, ale pořád je to svébytné dílo autora, který dokázal, že svému řemeslu rozumí.

  Světu, do kterého Vás přivádí, dokázal vtisknout atmosféru a syrovost, která mu náleží. Děj utíká, ale nesprintuje. Takže máte dostatek času si ho náležitě vychutnat plnými doušky. Europa nám autorovým prostřednictvím poodhaluje svá tajemství postupně, naznačuje, ale neprozrazuje nic až do poměrně nečekaného finále. Nemohu tvrdit, že by mě zvolené rozuzlení vyloženě nadchlo, ale mělo svou logiku a zajímavé zpracování.

  Kniha je rozhodně tím typem knihy, která nezůstane po přečtení navždy vězet v zadních řadách knihovny, kde jí bude blednout hřbet či zanášet prach. Bude to chtít chuť na tento typ literatury, ale pokud přijde, žízeň po čtení určitě zažene.

  Bonus na závěr: Pokud se mě někdo dotáže, zda mám nějaké zajímavé sci-fi, kde by se našlo pár vesmírných oblud, konečně budu moci citovat pana Bouvarda z nesmrtelných Písařů :"Mám o tom zajímavou knížku s obrázky" 🙂

  Pampalini

  24.09.2016

  Je jedno na aké filmy sa dej podobá, beztak sú všetko skvelé pecky… a kniha je veľmi a veľmi dobrá tiež. Originalita v dnešnej dobe je dosť ošemetná a dobrá originalita až príliš zriedkavá. Ktosi povedal, že všetky témy tu už boli. Takže dôležitý je príbeh, postavy, motívy a zápletka. A to všetko kniha má. Päť hviezdičiek dávam, aby bola kniha v červenom hodnotení. Určite si to zaslúži.

  Brace

  24.02.2016

  Spoustu trefných postřehů již napsali čtenáři pod mým příspěvkem, takže jen doplnění. Ke zmiňovaným filmům, které kniha připomíná bych možná ještě přihodil Vetřelce a Věc (zejména vizáž monster). Průběh příběhu nebyl nikterak originální, ale rozhodně čtivý a místy jsem byl napjatej jak kšandy. Ovšem vyvrcholení zápletky považuji za kudlu do zad. Takhle mizerné zakončení jsem rozhodně nečekal a mé dosavadní nadšení šlo rapidně dolů, takže nakonec nemůžu hodnotit jinak než za tři hvězdy. Nebýt toho, je z knihy Pavla Fritze výborný již tady zmiňovaný "survival horror", který mohl aspirovat na českou sci-fi roku 2015. Pro ty, kteří mají tento žánr v oblibě, již před 16ti lety přišel s podobnou knihou Leviatan Pavel Obluk, která mi přijde ještě o krapítek lepší.

  Adapa

  23.12.2015

  Dobře napsaná pohodová sci-fi knížka. Svým způsobem ale dost ohrané téma. Skupina vědců přilétá na opuštěnou podmořskou stanici (na měsíci Europa). Všichni jsou bezstarostní, nadšení a pak postupně jeden za druhým umírají a neví se, co přesně je vlastně zabíjí a kdo za tím stojí. Dost mi to připomíná film Propast a nebo knížku Koule od Crichtona.
  Závěr knihy mi přišel dost překvapivý, čekal jsem racionálnější vysvětlení. Ale svým způsobem to bylo dobře vymyšlené řešení.
  Knižku doporučím už jen z toho důvodu, že je to dobře napsané české sci-fi. Jen mne mrzí ta předvídatelnost, že postupně budou všichni umírat a jen jeden až dva to přežijí. A také mě mrzí, že postavy jsou celou dobu už hotové, nevyvíjí se, chybí jim větší psychologie.

  Svářeč

  06.12.2015

  V podstatě survival horror ve sci-fi kulisách. Skupina vědců je uvězněna na vědecká stanici daleko od veškeré pomoci a její počty jsou rozličnými způsoby redukovány. Pojem „survival horror“ možná působí lehce brakovým dojmem, ale tato kniha je naopak velmi promyšlená, jak po příběhové stránce (závěrečné rozuzlení nemá chybu), tak po vědecké (autor je vědec a na výsledku je to dost poznat). Jinak autor píše docela čtivě, daří se mu navodit příslušnou atmosféru, ale prostor pro zlepšení tam ještě je – zejména akční části mi přišly dost zmatené a na postavách by také šlo zapracovat, přišly mi dost schématické (užvaněný hispánec, racionální profesor, hlavní hrdina s tragickou minulostí, atd.)  TAGS:

  Online Přístav u řeky Styx ebook, Kniha Přístav u řeky Styx FB2, Download Přístav u řeky Styx PDF , Download Přístav u řeky Styx MOBI, Online Přístav u řeky Styx kniha, Zdarma Stažení Přístav u řeky Styx IPhone, Online kniha Přístav u řeky Styx PDF, Zdarma Přístav u řeky Styx DJVU, Zdarma Stažení Přístav u řeky Styx TXT, Stažení Přístav u řeky Styx RTF, Online Přístav u řeky Styx FB2 , e-kniha Přístav u řeky Styx stažení TXT, Zdarma Přístav u řeky Styx stažení kniha, e-kniha Přístav u řeky Styx download MOBI, Stažení Přístav u řeky Styx IPad, Číst Přístav u řeky Styx MOBI, Číst Přístav u řeky Styx DOC, Zdarma Přístav u řeky Styx AWZ, Download e-kniha Přístav u řeky Styx iPad , Zdarma Přístav u řeky Styx DJVU, Download Přístav u řeky Styx e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Přístav u řeky Styx DVD, Číst Přístav u řeky Styx TXT, Book Přístav u řeky Styx stažení DJVU, Přístav u řeky Styx stažení kniha zdarma, Přístav u řeky Styx stažení kniha pdf zdarma, Přístav u řeky Styx pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Přístav u řeky Styx pdf zdarma, Přístav u řeky Styx stažení kniha epub zdarma, Přístav u řeky Styx ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply