Příští oběti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Příští oběti Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Příští oběti


Noční telefonát na tísňovou linku byl náhle přerušen. Šlo o omyl? Anebo se v odlehlé rekreační chatě stal zločin, který už nemohl být nahlášen? Policistka Brynn McKenzieová není sice zrovna ve službě, ale profesionální čest jí velí, aby se pokusila přijít věci na kloub.
Za dveřmi chaty na ni čeká scéna jako z hororu. Dvě zkrvavené mrtvoly a k smrti vyděšená dívka, která Brynn oznámí, že vrazi jsou ještě stále v domě. Pokud chtějí přežít, musí okamžitě utéct. Ne, nemají dost času na to, aby se vrátily pro služební pistoli a telefon, kterým by se daly přivolat posily. Každá promarněná vteřina může být osudná, a tak se Brynn s Michelle vydávají na zběsilý úprk do temného hvozdu, který by jim za normálních okolností naháněl strach, ale nyní v něm doufají nalézt bezpečí…
V patách mají dva profesionální zabijáky, kteří se v lese sice také nevyznají, ale mají zbraň a velmi dobrý důvod, proč ty dvě ženské zabít: jsou totiž jediné, kdo by je mohl usvědčit z dvojnásobné vraždy.Kniha v českém jazyce!


Stažení Příští oběti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Příští oběti (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Příští oběti zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Příští oběti.pdf (EUR-0.00)

  Příští oběti.epub (EUR-0.00)

  Příští oběti.doc (EUR-0.00)

  Příští oběti.txt (EUR-0.00)

  Příští oběti.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Příští oběti.PDF – (EUR 0.00);

  Příští oběti.MOBI – (EUR 0.00);

  Příští oběti.EPUB – (EUR 0.00);

  Příští oběti.DOC – (EUR 0.00);

  Příští oběti.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Bodies Left Behind (2008)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Domino
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (46)

  Přidat komentář

  Ginaupitty97

  01.11.2017

  Nápad dobrý, ale bylo tam až moc postav, a kniha byla zbytečně natažená.

  haWranka

  29.05.2017

  Knihu jsem naposlouchala jako audio a musím říct, že právě ta tady hojně kritizovaná honička v lese mě moc bavila. A ani jsem nic neprokoukla. Ovšem závěr byl na můj vkus trochu moc uspěchaný, to mě mrzelo… 🙂

  iveta3689

  15.05.2017

  Tahle kniha se Deaverovi moc nepovedla. Zbytečně komplikovaný a přeplácaný děj, charakteristika hrdinů nedotažená. Sice jsem knihu dočetla, ale vlastně mě ani nezajímalo, jak dopadne.

  DJANKA

  23.03.2017

  Knížka mě moc nenadchla. Příběh začal slibně, ale honička v lese mě opravdu nebavila, navíc byla předvídatelná a nereálná. Dvě hvězdičky za jeden překvapivý moment.

  allyce

  17.01.2017

  Souhlasím s komentářem níže. Devadesát procent knihy paráda, ale ten konec nic moc. Přesto doporučuji k přečtení.

  ArwenAragorn

  30.12.2016

  Tahle knížka se mně dost líbila. Utíkání a bloudění po lesích mělo své napětí a policistku Brynn jsem si oblíbila. Za jednu noc toho stihla vážně dost.Hvězdičku strhávám za konec, se kterým jako by si autor nevěděl rady.

  Adýsek69

  28.12.2016

  Knížku jsem zhltla velice rychle. Bylo to úžasné čtení od první stránky a to já na knížkách zbožňuji, když mě pohltí hned na začátku. Pokud někdy vznikne další díl s policistkou Brynn, ráda si ho přečtu s takovým nadšením jako tento díl.

  Mustaffa

  19.12.2016

  Podle mě asi zatím nejslabší kniha mého jinak velmi oblíbeného autora. Začátek je více jak slušný, nastaví slušné tempo thrilleru, bohužel, po události "oné noci" jde tempo i napětí strmě dolů a z thrilleru se stává spíš detektivka srovnatelná s průměrnou spíše slabší odpolední kriminálkou na naší vaší oblíbené TV stanici.

  Skripi

  15.12.2016

  Súhlasím s BlackBlade. Autor píše knihy príliš prešpekulované ale to by nevadilo. To čo vadí je že postavy sa správajú často nereálne. SPOILER: V noci by nenašli vrahovia ani les a nie to ešte niekoho v ňom. 😀

  BlackBlade

  14.11.2016

  Pozor SPOILER !!!

  Kniha sice plná zvratů, ale také plná úplných nesmyslů. Nevím, zda byl autor někdy v noci v lese, ale hledat někoho "jen tak" na základě úvah a několikrát ty dvě mařky najít je naprostý nesmysl!!!
  Do doby, než Brynn zamíří na tu stezku v národní rezervaci, je to OK, ale pak??? Házet sušenky po zemi a tím značit cestu? Ve volném terénu? To by nebylo vidět ani ve dne.
  A poté, co Michelle uteče z domu od Brynn, mi přišlo, že autor nějak neví, jak příběh ukončit. Prostě dost velká slátanina, autor napsal lepší kousky (Sběratel kostí, Ďáblova slza atd).

  konicekbily

  02.10.2016

  Thriller plný zvratů, obratů, lsti a vynalézavých postav obou stran příběhu. Je až neuvěřitelné, kolik děje dokáže autor vtěsnat do jediné noci. Nesmrtelná hrdinka vše překoná a nakonec i vyřeší.

  Ladiva

  08.05.2016

  Dej knihy začína ako thriller, v druhej polovici sa zmení na detektívku. Pointa je prekvapivá, ale zdala sa mi prekombinovaná.

  rengers

  12.11.2015

  Velmi čtivá kniha, rozhodně se nudit nebudete, akorát se mi hlavní hrdinka jevila jako James Bond 007, nesmrtelná a bojující do posledního dechu, se schopnostmi ostříleného zálesáka a proto dávám o jednu hvězdičku méně.

  davas

  29.09.2015

  kniha se četla dobře,příběh měl spád a konec měl klasický zvrat …jak už tady bylo níže napsáno,není to nejlepší kniha autora,ale ani nejhorší …hodnotím to za 4 hvězdy ..

  TaLu

  09.08.2015

  Nevěřila bych, že pobíhání po lese může být tak strhujícím čtením. Popravdě právě tuto část knihy jsem si užívala nejvíce, i když i stránky poté přinesly další napětí a překvapivá rozuzlení. Některé souvislosti jsem tušila a dopředu odhadla, ale celá kniha má svižný spád a dobře se čte. Doporučuji.

  Laf

  31.07.2015

  Úžasně strhující od začátku do konce. Skvěle všechno popsané do detailů, díky nimž může čtenář získat dokonalou představu o ději.

  Market = )

  01.06.2015

  Kdybych mohla dát 3,5, dala bych 3,5. Knížka mě bavila, bohužel jak ani běžně nemám neustálý Deaverovy zvraty moc ráda, tady mi nesedly vůbec. Asi jsem spíš "sériový" typ, kde mám charakter alespoň opakujících se postav snad jistý :-D. Jak si kde kdo stěžoval na závěrečnou část – bavila mě i ta (ale zase ty "netušené objevy"…). Příště se ale zase na chvíli vrátím k Lincolnovi :-).

  radus

  19.05.2015

  Nikdy bych neřekla, že jedna honička v lese se dá popsat tolika slovy, a přitom zajímavě a napínavě 🙂 Bavilo mě to, Deaver opět nezklamal.

  soukroma

  12.04.2015

  Honička v neschůdném terénu a v lese Wisconsinu byla fajn, i když mi to hned připomnělo hned tři jiné autory a jejich knihy, které mohu vřele doporučit – Thomas Perry a jeho Jane Whitefieldová (tady je hlavní hrdinka znalá přírodního prostředí a poradí si s ním za účelem úniku před zdatnými pronásledovateli); C.J.Box a jeho revírník ve Wyomingu (kde je skoro pořát "out of reach"); Brian Harper a jeho Vražedné pronásledování (s neohroženou mladou policistkou, která prohlédne nástrahy a lži protivníka a sama zachraňuje rukojmí). Zbytek knihy byl až příliš zbytečně zašmodrchávaný na úkor dobrého počtení.
  Poznámka na závěr: ráda bych si poslechla něčí vysvětlení, jak se z originálního titulu Bodies Left Behind mohou stát Příští oběti…

  čef

  24.03.2015

  Nadprůměrná kniha i na poměry autora mnoha skvělých příběhů. Opět velmi přesvědčivý a psychologicky propracovaný thriller s mnoha neotřelými momenty o neústupném boji dobra proti zlu a o vynalézavém obhajování vlastních zájmů. Rovněž oceňuji nečernobílé charaktery všech postav. Jednoduše kniha, kterou by možná bylo dobré mít ve vlastní knihovně.

  Rabjohns

  13.02.2015

  OBSAHUJE SPOILER V této knížce Deaver využívá všechny oblíbené postupy- hra o to kdo je o krok dál a vzájemné odhalování, několikeré otočení postav dobrá-zlá a naopak. Potud to je vše super. Jen mi přišlo,že po části v lese se autorovi nepodařilo udržet tempo. A tak nějak jsem si přál,aby Hart přežil. A dalo mi trochu přemýšlení,než jsem pochopil,koho rukou zemřel…

  danipos

  22.12.2014

  Je to dobře napsané, má to spád, přečetla jsem celkem rychle, ale …. takové nějaké nemastné, neslané – neurazí, nenadchne. Od Deavera jsem četla mnohem lepší, za mě bohužel tato jen 3*.

  lanusinka

  16.05.2014

  Není to jeho nejhorší kniha, ale ani nejlepší. Hlavní hrdinka není zas až tak moc sympatická a spolu s manželem jsou tak nějak divně podaní, že jim ty jejich emoce prostě nevěřím…

  čuřil

  16.04.2014

  Dávám za tři hvězdy. Už jsem od Deavera četl podle mně lepší knížky. Takže bohužel jen za 3.

  Magrata Mauritz

  15.03.2014

  Četla se dobře, jen od pana Deavera čekám něco víc, než jen aby se to dobře četlo. Nebylo to nudné, jen nezvykle jednoduché.

  kikina28

  27.01.2014

  Další vyprávěcí umění Jefferyho Deavera. Super knížka, i když mě chvílemi hlavní hrdinka dost štvala. Tím, jak všechno uměla, všechno věděla a všude byla.Noa ke konci naletí jak malá školačka.

  Evik30

  15.08.2013

  Knížka mě docela zaujala. I když některé knížky od Deavera nemusím, tuhle jsem si přečetla s chutí. Až ke konci knihy se přišlo na pravého pachatele do kterého by to nikdo neřekl. Musím uznat že tahle kniha se povedla!

  Neri

  05.08.2013

  Přidávám se k názoru evasamankova, pro mě zatím spolu s Katedrálou hrůzy nejpůsobivější kniha J. Deavera, čtivá, napínavá od začátku do konce, i po dvou letech od jejího přečtení si celý děj dobře pamatuji.

  hardrock

  28.07.2013

  Viaceri tu pisu, ze kniha je prekombinovana, ale to sa v podstate od tohto autora ocakava. Deavera citam rad, ale medzi jednotlivymi romanmi si robim pauzy prave kvoli jeho sablone. Deaver totiz ako vie byt strhujuco putavy, tak aj neskutocne nudny, pretoze neustale zameny postav a zmeny ich status quo sa vedia rychlo prejest. Takze Deaver urcite ano, ale len raz za cas.

  Tato kniha nevybocuje z Deaverovho ramca a tym je jeho dej predvidatelny – suboj mozgov, citatel caka zmenu a ta pride, atd atd… Nahanacka v lese vsak bola uchvatna, zaver knihy bol tiez fajn.

  evasamankova

  14.03.2013

  Napínavé, čtivé a inteligentní. Půjdu tady trochu proti davu, ale mně se tato kniha velmi líbila a řádím ji prozatím na první místo v knihách J. Deavera, které jsem přečetla.
  TAGS:

  Online Příští oběti ebook, Kniha Příští oběti FB2, Download Příští oběti PDF , Download Příští oběti MOBI, Online Příští oběti kniha, Zdarma Stažení Příští oběti IPhone, Online kniha Příští oběti PDF, Zdarma Příští oběti DJVU, Zdarma Stažení Příští oběti TXT, Stažení Příští oběti RTF, Online Příští oběti FB2 , e-kniha Příští oběti stažení TXT, Zdarma Příští oběti stažení kniha, e-kniha Příští oběti download MOBI, Stažení Příští oběti IPad, Číst Příští oběti MOBI, Číst Příští oběti DOC, Zdarma Příští oběti AWZ, Download e-kniha Příští oběti iPad , Zdarma Příští oběti DJVU, Download Příští oběti e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Příští oběti DVD, Číst Příští oběti TXT, Book Příští oběti stažení DJVU, Příští oběti stažení kniha zdarma, Příští oběti stažení kniha pdf zdarma, Příští oběti pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Příští oběti pdf zdarma, Příští oběti stažení kniha epub zdarma, Příští oběti ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply