Probuzená Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Probuzená Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Probuzená


Upírská Nejvyšší rada zbaví Neferet viny a znovu ji stanoví za Velekněžka v Tulská Škole noci. Neferet přísahá pomstu Zoey. Ovládnutí Kaloni je pouze jednou ze zbraní, které chce proti ní použít. Jenže Zoey najde útočiště na ostrově Skye a královna ji připravuje jako svou nástupkyni. Být královnou by přece bylo skvělé, či ne? Proč by se měla vracet do Tulsy? Když ztratila svého lidského manžela Heatha, už nebude, jaká bývala, a možná ani její vztah k oddaným bojovníkovi Starkovi už nebude jako kdysi … A co Stevie Rae a Rephaim? Krkavec posmešník nedovolí, aby ho využili proti Stevie Rae, jenže jak se zachová, když celý svět včetně Zoey odsuzuje jejich vztah? Zradí svého otce, nebo srdce? Jak daleko sahají hranice přátelství a jaké silné pouta vážou dívčí srdce?Kniha v českém jazyce!


Stažení Probuzená zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Probuzená (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Probuzená zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Probuzená.pdf (EUR-0.00)

  Probuzená.epub (EUR-0.00)

  Probuzená.doc (EUR-0.00)

  Probuzená.txt (EUR-0.00)

  Probuzená.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Probuzená.PDF – (EUR 0.00);

  Probuzená.MOBI – (EUR 0.00);

  Probuzená.EPUB – (EUR 0.00);

  Probuzená.DOC – (EUR 0.00);

  Probuzená.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Škola noci (8.)

  Originální název:

  Awakened (2010)

  Žánr:
  Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (35)

  Přidat komentář

  janebeauty9860

  25. ledna

  Opět mě nejvíce bavily části o Stevie.

  verulik196

  28.07.2017

  V zásadě se tam toho až na pár věcí moc nestalo, ale četlo se to hezky a rychle, takže jsem byla na konci dřív, než bych chtěla. Už si beru do ruky další díl 😉

  Romžiry

  10.07.2017

  Naprostá pohodovka k večerům pod lampou. Červená knihovna pro náctileté s kapkou fantasy. Přečteno během chvilky. Hlavní hrdinka mi sice chvílema "pila krev", ale budiž.

  DiDi123456789

  11.06.2017

  Že by ze Zoey přestala být taková coura a byla z ní normální, sympatická holka, jako na začátku?
  Že by už všichni přestali mít kecy na Afroditu a uvědomili si, že je tam asi nejchytřejší?
  Že by se konečně můj sen stal skutečností?

  PeťkaW.

  24.03.2017

  Autorky začínají vařit z vody a tento díl na mě působil tak, že nevěděly, co s ním. Děj je nastavovaný, zbytečně protahovaný a spousta částí by se dala vypustit nebo alespoň o hodně zkrátit. Rozhodně jsem z Probuzené neměla tak dobrý pocit, jako z předchozích dvou dílů, které byly v sérii nadprůměrné. Castovic holky začínají všechno zbytečně komplikovat a vypadá to, jako by se kolikrát samy zamotaly do vlastních spojitostí a vytvořených souvislostí. Ve výsledku pak některé věci vůbec nedávají smysl, nebo nejsou absolutně vysvětlené. No, do dalšího dílu jdu s trochu rozpačitými pocity…

  tatafa

  07.01.2017

  Krásná, napínavá a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

  Fizulka71

  01.08.2016

  Z Neferet a její drzosti jsem celou dobu skřípala zuby. Naopak jsem byla mile překvapená z vývoje vztahu mezi Rephaimem a Stevie Rae. Ale celou dobu jsem se pořád bála, že se Zoey do Tulsy už nevrátí a zůstane na ostrově.

  zuzana4291

  19.12.2015

  Prakticky většina kniha je o ničem…..filmově bych to viděla tak jednu minutu, kdy zase Zoey neví co chce…..ale to už bývá zvykem….až konec byl zajímavý a dramatický, ale konec celou knihu nedělá….no uvidíme další díl, jak to bude pokračovat

  Wendysek

  26.06.2015

  Zase se příběh trichu "zlepšuje" :o)

  HankaL

  03.05.2015

  Opět, moc hezké pokračování série. Jen mě některá místa v knížce dost mátla. Nemůžu se dočkat, až sérii dočtu.

  1259

  07.04.2015

  Tak tohle jsem nečekala. Refaim se změní z ptakomuže na normálního kluka a navíc přizná, že miluje Stevie Rae a postaví se kvůli ní svému tátovi. Čím dál lepší.

  zapina

  13.01.2015

  Tuhle knihu jsem přetrpěla. Už mě nebaví nekonečný boj mezi Neferet a Zoey. Jak jí vše jen tak prochází, Evidentně nejvyšší rada není tak mocná jak se v knize píše, jinak by věděla kde je pravda. Už autorky nevědí co by a tak děj zbytečně natahují. A teď se tam zase vetře Heath? Bože.. i když zrovna forma v jaké se vrátí mě zajímá, ale jeho postavu prostě nemám ráda. Končím s touhle sérií. Kdyby série skončila už dřív tak bych nebyla tak zklamaná, že se mé oblíbené sérii knih musím otočit zády.

  Perla

  03.07.2014

  Trošku menej zaujímavé, ale aj tento diel sa mi páči, i keď by sa to zaobišlo bez smrti Jacka. Zoeyna mama mi až tak nevadí.

  Eliiis

  27.12.2013

  Je to super díl, ale autorky mohly Heatha nechat mrtvého. Nemám ho ráda. 🙂

  adelajdacek

  22.09.2013

  Přečetla sem všechny díly…(do 9.)…měla sem je půjčené od kamarádky…teď přemýšlím o tom že si ji taky pořídím…moc se mi celá Škola noci líbí….;DD

  DendaRA

  15.07.2013

  Dobrý konec, krásný díl :))

  RosMeggie

  12.05.2013

  Zase super díl, nevím co víc dodat…

  Eryl

  15.04.2013

  Tenhle díl se mi zdál drobet jiný než ostatní, nejspíš proto, že se chvíli odehrával v jiném prostředí než v Tulse. To byla ale zárověň ta část, která se mi líbila – královna a její magický ostrov 🙂 Taky mě chytil děj okolo Starka, Refaima a nakonec i Heatha. Jen jedno bych tomu vytkla – to nekonečný a nechutný vraždění a řádění Neferet. Vím, je to věc názoru, ale ke konci už mně to přišlo až moc, jak se to říká, přitažený za vlasy.

  Capinka

  02.02.2013

  Zpočátku byla kniha docela zdlouhavá a nic se nedělo. Ale pak se to jako vždy rozjelo a nakonec se příběh tak zamotal, že se nemůžu dočkat, až se mi do ruky dostane další díl. Akorát jsem se dozvěděla, že ta série má mít celkem 15 knih. To je vážně trochu moc, ne?

  Em.

  30.10.2012

  Pěkná kniha, nenudila jsem se. Zajímavý konec s Heathem, jsem zvědavá, jak se to vyvine, měla jsem ho fakt mooc ráda. Každým dílem je mi Afrodita sympatičtější a Zoey naopak nesympatická. Refaim je fajn týpek, Kalona nadutý idiot, Neferet psychicky labilní zabíječka a už mi to začíná lézt na nervy. Ať s ní někdo zatočí. A taky už mi připadá, že spisovatelka si dost ujíždí na vraždách.. To fakt musí v každém díle někdo umřít?

  fallík

  06.10.2012

  Né, Jacka ne :(((
  Taky už mi připadá, že se to celkem táhne, a zajímalo by mě, kdy se Zoey konečně té Neferet postaví úplně. Zatím Neferet jenom zabíjí další a další z její party, a ona si to v podstatě nechává líbit, protože to, že se odstěhovali do podzemí, jí houby pomůže.

  sarekaslukova

  29.08.2012

  Bomba jako celá série Školy noci. Nejdřiv mi dalo trochu zabrat než jsem si zase vzpoměla jak to bylo v poslednim díle kterej jsem četla před dlouhou dobou ale i tak to bylo super. Už se nemůžu dočkat až si koupim další díl.

  Iworri

  21.08.2012

  Celkově vzato, celá série Školy se mi moc dobře čte, je dobře napsaná, místy i humorně, což oceňuji, zejména u Afrodity nacházím mnoho společného, proto mě také její postava baví nejvíce 😀 Ke konci tento díl nabral poměrně rychlý spád, což mé čtení zkrátilo na polovinu času. Už aby se ke mně dostal další díl 🙂

  Kiki C.

  03.08.2012

  Miluju tyhle knihy! Nevíte kdy má vyjít další díl? Jinak Neferet už mě tam vážně štve. :-))

  ciniminisek

  01.07.2012

  Zajímaví díl.LO něco slabší než předchozí ale stále pěkný.Hned jdu na devátý díl.

  johisa

  10.06.2012

  no další díl, pro mě celkem nudný tak nevím, jsem zvědavá na ty další, ale jak už jsem psala, celá serie se strašně tááhne.

  Dandulka

  18.05.2012

  Tak zatím poslední díl. Mělo to spád a zápletka zůstala otevřená, už se těším na další pokračování.

  Evelin

  30.04.2012

  No, ač bych to ze začátku nečekala, tak od jistého dílu se mi škola líbí stále více, takže se budu těšit na další díl! Je to takový hezký útěk od reality 🙂 Kniha se mi líbila a přečetla jsem ji během chvíle …

  nezdula

  24.04.2012

  jako me se to libilo,Kalonovo propojeni se Starkem bude jeste zajimave. momentalne nejvic fandim Stevie Rae,libi se mi jak Afrodita kazdym dilem zacina byt jako clovek-povahove. Nejvíc me ale nastvalo ze umrel Jack 🙁 Nevím co to maj za oblibu v kazdem dile zabijet nekoho z jejich party pakonu… :-/ ale dalsi dily si koupim…

  Adulina12

  11.03.2012

  jo, přečetla sem to za chvilku, pravda, ale to neznamená že to byla moc velká uroven. do tedka sem tuhle serii žrala.. vyhořelá ještě byla celkem dobrá, ale už to taky nebylo to co před tim a opravdu hodně se mi to líbilo do Pokoušený. tedka už mi tam tak nějak chyběl Kalona, jasně, byl tam, ale tak málo. porád se to točí kolem Neferet. Jasně v pohodě, ale proč tam prostě třeba pořád není jak Kalona otravuje Zoey? dyt to bylo dobrý.. no, kritiky asi bylo dost. líbí se mi to, jak to dopadlo – aspon zatím – s Rephaimem. a bylo to tam i zajímavý apod. prostě tak pul na pul.. 😉 no a taky asi ještě nostalgie z minulých dílů.. 😉 no tak já končim..
  TAGS:

  Online Probuzená ebook, Kniha Probuzená FB2, Download Probuzená PDF , Download Probuzená MOBI, Online Probuzená kniha, Zdarma Stažení Probuzená IPhone, Online kniha Probuzená PDF, Zdarma Probuzená DJVU, Zdarma Stažení Probuzená TXT, Stažení Probuzená RTF, Online Probuzená FB2 , e-kniha Probuzená stažení TXT, Zdarma Probuzená stažení kniha, e-kniha Probuzená download MOBI, Stažení Probuzená IPad, Číst Probuzená MOBI, Číst Probuzená DOC, Zdarma Probuzená AWZ, Download e-kniha Probuzená iPad , Zdarma Probuzená DJVU, Download Probuzená e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Probuzená DVD, Číst Probuzená TXT, Book Probuzená stažení DJVU, Probuzená stažení kniha zdarma, Probuzená stažení kniha pdf zdarma, Probuzená pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Probuzená pdf zdarma, Probuzená stažení kniha epub zdarma, Probuzená ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply