Probuzení Astarotha Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Probuzení Astarotha Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Probuzení Astarotha


Max McDaniels vede poklidný život na předměstí Chicaga, ale jen do chvíle, kdy narazí na záhadný keltský gobelín, na kterém je zobrazen mytický výjev z Honu na býka v Cooley. Od toho okamžiku se o Maxe a jeho gobelín zajímá spousta podivných a neznámých lidí. Kvůli svému objevu se dostane až do Rowanské akademie, tajné školy, kde ho čekají úžasné věci: tvorové z říše fantazie, náročná výuka a jeho vlastní observatoř v budově zámku na mořském pobřeží.

Ale čekají ho i věci temné. Když se Max dozví, že na různých místech zeměkoule beze stopy mizí obrazy nevyčíslitelné ceny a nadané děti, ocitne se v křížové palbě odvěkého boje dobra a zla. Má-li přežít, bude se muset spoléhat na skrytou síť agentů a mystiků, na talent svého spolubydlícího a na zvláštní sílu, kterou v sobě objevuje a z které jde strach.

Ve svém románovém debutu autor a ilustrátor Henry H. Neff splétá dohromady fantasy, science fiction, mytologii a folklor. Výsledkem je strhující příběh s nezapomenutelnými postavami a nenapodobitelnou atmosférou kouzla a napětí.

1. vydání.Kniha v českém jazyce!


Stažení Probuzení Astarotha zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Probuzení Astarotha (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Probuzení Astarotha zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Probuzení Astarotha.pdf (EUR-0.00)

  Probuzení Astarotha.epub (EUR-0.00)

  Probuzení Astarotha.doc (EUR-0.00)

  Probuzení Astarotha.txt (EUR-0.00)

  Probuzení Astarotha.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Probuzení Astarotha.PDF – (EUR 0.00);

  Probuzení Astarotha.MOBI – (EUR 0.00);

  Probuzení Astarotha.EPUB – (EUR 0.00);

  Probuzení Astarotha.DOC – (EUR 0.00);

  Probuzení Astarotha.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Tajemství gobelínu (1.)

  Originální název:

  The Tapestry, Book One: The Hound of Rowan (2007)

  Žánr:
  Sci-fi, Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Fragment (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (16)

  Přidat komentář

  P-man

  01.08.2017

  Absolutní nuda. Přečetl jsem to, jen abych zjistil konec – a ten je tak uspěchaný, že je to úplné klišé. Postavy dělají naprosto nesmyslné věci – nevím třeba, jestli bych uvítal svého vlastního otce na svojí škole, nebo se jen tak bavil s učitelama. Až posledních sto stran se to jakž takž rozjíždí, ale hned to zase skončí. Příliš mnoho záhad, z toho jen pár je objasněno.
  Dvě hvězdičky za konfiguraci pokojů a mazlíčky.

  argi111

  20.11.2016

  Kniha není špatná, ale měla jsem trochu problém se začíst. Posledních asi sto stran ovšem velmi čtivých. Mám ještě další dva díly tak uvidíme. Podobnost s Harrym Pottrem je dle mého názoru minimální.

  Natsu

  25.06.2016

  Kopie Harryho Pottera? To asi ne…A pokud bych to srovnat musela,Tajemství gobelínu je mnohem lepší jak Harry Potter. Možná je to tím,že jsem si Maxe oblíbila,narozdíl od Harryho…Kniha má super zápletku,četla jsem jí spoustakrát a je to jedna z mých oblíbených knih.Jen doufám,že vyjdou i další díly :/

  pherenike8574

  20.04.2016

  Kniha se mi velice líbila, nepříjde mi jako kopie ničeho. Už se vrhám na další díl.

  LinaDee

  12.12.2015

  Knihu mám půjčenou, jsem ve dvou třetinách a pořád mi tam chybí něco, co mě donutí knihu neodložit a nezapomenout na ni na věky věků. Hodně mi to přijde jako new weird kopie HP a jak vidím, nejsem sama. Dítě, podivná škola pro výjimečné, kouzelní tvorové, čarování… Až příliš stejného, které není schopné přebít ani těch pár rozdílů. Kniha navíc obsahuje strašnou spoustu vycpávek, kdyby ji vzal do ruky někdo schopný a vystříhal zbytečné, výplňové odstavce, stránky, kapitoly, smrskla by se na třetinu.

  Momonika

  30.08.2014

  Mě osobně připadala kniha jako slabá a jednodušší kopie Pottera, sem tam malý rozdíl je (čarování bez hůlky, jiná zvířata) jinak stejná až příliš podobná ty samá témata . Ač mám tyto knihy pro mládež moc ráda, tak tady mi přišlo hodně věcí v knize jen nakouslých a nedotažených. Po dalším díle asi nesáhnu

  anibeni

  18.07.2014

  Kniha se mi moc líbila… Je to úžasné čtení, napínavé, dobdrodružné a rozhodně mi nepřijde jako kopie Harryho Pottera….
  Tato kniha má svoje hrdiny a svoje padouchy a svůj příběh…

  IvcaK98

  13.01.2014

  Kopie Harryho Pottera, ovšem bavila jsem se u toho a to je hlavní 🙂 Na jednu stranu, má to své výhody, když se mi nějaká knížka líbí a můžu se těšit na další podobné kousky.

  Pavlína 13

  11.07.2013

  Ach,první díl. :’D.Prostě úžasné.Tento díl miluji.

  kowalenska.m

  26.02.2013

  Líbila se mi zápletka okolo matky. Jinak mi spoustu věcí nesedělo. Hezká dobrodružná knížka 🙂

  mikki123

  15.04.2012

  Toto je kniha, do které když se začtete, už vás nepustí ze svého děje. Dychtíte po tom vědět jak příběh dopadne a naprosto jí podlehnete. mikki123 🙂

  MatheF

  12.03.2012

  Pokud by se to mělo přirovnat k H Potterovi, tak mě to zaujalo mnohem víc nez H.P. 🙂

  FNM

  03.01.2012

  zadna kopie to neni, kdyz se poradne nad tim zamyslite, tak kniha je ve vetsim take o kouzelnicich, ovsem ti "kouzli" uplne jinak nez v HP a navic jsou zde uplne jini nepratele nez-li "Lord Voldemort"…Podle me je kniha bezva a dalsi dily jsou jeste mnohem lepsi. Mnoho napeti s demony atd…vazne zajimave doporucuji. Jo a chci dodat, ze u vetsiny knih co jsem cetl stala ta prvni vzdy "níže" nez ty dily dalsi, je to proste jelikoz ten prvni dil vas uvede do obrazu, pak teprve ten poradny BUM zacne :-).

  tomango

  29.09.2011

  Kniha je skvele napsana a hned jsem se do ni zacetl. Jedina vitka je, ze je to kopie Harryho Pottera

  tučnak

  07.02.2011odpad!

  je aj dobra jenze mam do 8.2 referat oni tak to se moc nemam ale jinak je good kuptesiji

  Misulka

  Pěkná kniha, ale přespříliš kopíruje Harryho Pottera  TAGS:

  Online Probuzení Astarotha ebook, Kniha Probuzení Astarotha FB2, Download Probuzení Astarotha PDF , Download Probuzení Astarotha MOBI, Online Probuzení Astarotha kniha, Zdarma Stažení Probuzení Astarotha IPhone, Online kniha Probuzení Astarotha PDF, Zdarma Probuzení Astarotha DJVU, Zdarma Stažení Probuzení Astarotha TXT, Stažení Probuzení Astarotha RTF, Online Probuzení Astarotha FB2 , e-kniha Probuzení Astarotha stažení TXT, Zdarma Probuzení Astarotha stažení kniha, e-kniha Probuzení Astarotha download MOBI, Stažení Probuzení Astarotha IPad, Číst Probuzení Astarotha MOBI, Číst Probuzení Astarotha DOC, Zdarma Probuzení Astarotha AWZ, Download e-kniha Probuzení Astarotha iPad , Zdarma Probuzení Astarotha DJVU, Download Probuzení Astarotha e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Probuzení Astarotha DVD, Číst Probuzení Astarotha TXT, Book Probuzení Astarotha stažení DJVU, Probuzení Astarotha stažení kniha zdarma, Probuzení Astarotha stažení kniha pdf zdarma, Probuzení Astarotha pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Probuzení Astarotha pdf zdarma, Probuzení Astarotha stažení kniha epub zdarma, Probuzení Astarotha ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply