Proč (a jak) psychosomatika funguje? Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Proč (a jak) psychosomatika funguje? Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Proč (a jak) psychosomatika funguje?


Vysvětluje co je psychosomatika a psychosomatické principy léčení. Kniha představuje 5 základních aspektů psychosomatického vnímání a jeho vztah k dalším oborům jako je západní i východní,medicína, biologie, psychologie, fyzika i spirituální vědy. Kniha je členěna do 8 kapitol:
Úvodní kapitola představuje základy psychosomatiky a systemického chápání dynamiky nemocí.
Následujících 5 kapitol se věnuje pěti aspektům psychosomatického vnímání nemoci, tedy BIO-PSYCHO-SOCIO-SPIRITuálně-ENERGetickému modelu.
7. kapitola se zabývá vybranými tématy nemocí, nahlíženými z psychosomatického hlediska.
8. kapitola je zamyšlením nad rozdíly péče západní medicíny a psychosomatického přístupu.
Mnoho příkladů z praxe představuje anonymní příběhy klientů využívajících psychosomatický přístupu v léčení. Obě zkušené autorky aktivně psychosomaticky pracují více jak 15 let a čerpají ze své bohaté praxe.
Předmluvu napsal MUDr. Radkin Honzák.Kniha v českém jazyce!


Stažení Proč (a jak) psychosomatika funguje? zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Proč (a jak) psychosomatika funguje? (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Proč (a jak) psychosomatika funguje? zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Proč (a jak) psychosomatika funguje?.pdf (EUR-0.00)

  Proč (a jak) psychosomatika funguje?.epub (EUR-0.00)

  Proč (a jak) psychosomatika funguje?.doc (EUR-0.00)

  Proč (a jak) psychosomatika funguje?.txt (EUR-0.00)

  Proč (a jak) psychosomatika funguje?.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Proč (a jak) psychosomatika funguje?.PDF – (EUR 0.00);

  Proč (a jak) psychosomatika funguje?.MOBI – (EUR 0.00);

  Proč (a jak) psychosomatika funguje?.EPUB – (EUR 0.00);

  Proč (a jak) psychosomatika funguje?.DOC – (EUR 0.00);

  Proč (a jak) psychosomatika funguje?.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Esoterika, astrologie, okultismus, Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
  Vydáno: , Progressive consulting
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  yawe

  včera

  Tahle kniha je psaná "řečí našeho kmene", jak se říká…každý, kdo by chtěl pochopit, že pomoct si může jen a jen on sám, ten by si ji měl přečíst. Autorky jsou z praxe a jejich podání je tudíž blízké všem, což např. u lékařů není vždy běžné. Navíc se nestaví do role poučujících, ale spíš hledajících souvislosti stejně jako ten, kdo knihu čte.

  Berny97

  12.11.2017

  Pro mne zcela revoluční dílo. Kniha, která spojuje mnoho různých témat za účelem postupného odkrývání záhad lidského zdraví. Na rozdíl od mnoha jiných knih s podobnou tématikou jde opravdu do hloubky a na zcela vědecké bázi popisuje spojení mezí emoční a fyzickou úrovní člověka. Kniha je prošpikována citáty a výňatky z bádání všech důležitých vědců a myslitelů poslední 3000 let. Dalším velkým pozitivem jsou vložené příběhy uzdravených pacientů obou autorek. Při prvotním prolistování na mne kniha působila jako pravděpodobně moc odborná a těžce stravitelná, avšak při četbě díky skvělému jazyku jsem neměl problém text pochopit. Zcela doporučuji všem, kdo bojují se svým zdravím a západní pohled na medicínu jim nepomáhá.

  Gabba99

  11.08.2017

  Skvěle napsaná kniha, základy celostního principu ke člověku, jsem ráda, že se najdou lékaři, kteří se v přístupu ke zdraví a nemoci neopírají jen o jednu stránku, ale zajímá je jak fyzično, ale i duševno..

  Malachime

  30.06.2017

  Moc dobře napsaná kniha. Děkuji za ni!

  asakz

  05.02.2017

  Téma knihy leží v oblasti, kde se střetává exaktní (avšak fragmentární) věda s obtížně empiricky prověřitelnou, a proto bohužel často různými šarlatány zneužívanou, esoterikou, která ovšem nabízí celostní přístup.
  Když se vezme v potaz obrovská šíře tématu, které je v knize rozčleněno do pěti základních oblastí (bio, psycho, socio, spirit a energy), a proti tomu rozsah knihy (240 stran), je zřejmé, že jednotlivé kapitoly nemohou jít příliš do hloubky a jsou vlastně jen zkratkovitými ochutnávkami a inspirací pro případné další studium.
  Zejména poslední dvě oblasti (spirit a energy) jsou už svou podstatou velmi kontroverzní, nicméně do uceleného obrazu člověka prostě patří a je na každém čtenáři, aby k nim zaujal postoj odpovídající jeho životním zkušenostem a osobní intuici, protože vědecká metoda se tu prostě příliš aplikovat nedá.
  Přes určité výhrady si myslím, že kniha stojí minimálně za jedno přečtení a zejména závěrečný oddíl knihy může být zdrojem užitečného zamyšlení nad vlastním životem.

  Nenu

  02.11.2016

  Výborná kniha, ale upozorňuji, že jen pro lidi, které tato tématika zajímá, je populárně naučná. Určitě není pro lidi, kteří si přečtou jen obsah, knihu nepřečtou a napíší sáhodlouhý "vědecký" komentář. Autorky dávají přijatelným způsobem, pro "obyčejného smrtelníka", návod k tomu, jak člověk může změnit, pokud chce, pohled na svůj život, své zdraví. Obsah knihy se opírá o solidní zdroje a komplexně vysvětluje oblast psychosomatiky. Za tuto knihu skládám autorkám poklonu a přeji jim hodně dobrého v jejich práci.

  Aladinka89

  04.08.2016

  V knize jsou cenné poznatky o psychosomatice a kniha určitě stojí za přečtení, ale já bych ji zařadilo do náročnější literatury. Na mě byly nějaké pasáže až příliš vědecké a jiné se, z mého úhlu pohledu, až zbytečně odkláněly od ústředního tématu. Ale autorka chtěla podle mě ukázat, že vše se vším souvisí. V čemž má nepochybně pravdu, jen pro čtenáře to pak může působit jako trochu nesourodé dílo.
  Přesto si této publikace vážím, stejně jako si vážím jiných publikací tohoto zaměření, které napíší vystudovaní lékaři. Je příjemné vědět, že takových lékařů přibývá. Ale ve své podstatě, jak kniha praví, zodpovědnost za naše zdraví je jen naše, přehazovat ji na lékaře je zbabělost. Začněme u sebe.

  Antis

  31.03.2016odpad!

  Co se věnuji zkoumání ezoterické literatury z pohledu skeptika, zjistil jsem dvě věci:

  1) Doktor není vědec.
  2) Spousta si jich to myslí.

  Musím někdy odchytit někoho z lékařských fakult a zeptat se jich, jak je, ksakru, možné, že tolik jejich absolventů nemá o vědecké práci ani potuchy. Jinak si nemohu vysvětlit, jak může autorka s takovým vzděláním, jako paní Klímová zde, napsat knihu, jako je tato.

  Tak v prvé řadě to tu silně zavání modlou alternativní medicíny "dřív bylo lidem líp". Jak já tuhle větu, tuhle špinavou, sprostou lež nenávidím! Teď si, děti, prosím otevřete učebnice dějepisu.

  O jeden rychlý Google později: http://www.demografie.info/?cz_umrtnosthistorie

  Podívejte se na to. V roce 1900 byla střední délka života 40 až 45 let. To není zas tak dávno. Dovedete si to představit? Vždyť tomu dnes říkáme "střední věk"! 220 dětí z 1000 (předpokládám, že 220 ze 100 je překlep =) se nedožilo jednoho roku. A ještě dál do minulosti? 50% dětí se ve středověku nedožilo pěti let! Znovu, dovedete si to představit? Dovedete si představit svět, kde když se vám narodí dvě děti, můžete plně očekávat, že jedno z nich do pěti let UMŘE?! Tak dobře se ti naši předkové měli! Jo jo, taky se chci vrátit do těch starých zlatých časů, kdy jsme "více naslouchali intuici a vnitřním pocitům", jak nás nabádá paní "doktorka". Co tam máte dál, vzdělaná osobo?

  No samozřejmě — mystické energie. Skutečný citát ze strany 157:

  "1. K čemu je nám dobrá energie?

  Už staří Číňané věděli, že naším tělem proudí jakási energie, která ovlilvňuje jeho fungování. Od této znalosti se sofistikované starověké medicínské umění odvíjelo a zůstalo platné po tisíciletí."  PROBOHA PROČ?!!!

  Já to tu dramatizuju, ale vážně — tohle se omílá pořád dokola a pořád příliš málo lidí příliš potichu a uctivě pokládá zásadní otázku: "Jak to víte?" Podívejte se, jak slizce nám autorky podsouvají tuhle otřepanou hloupost. …VĚDĚLI…ZNALOST…SOFISTIKOVANÉ MEDICÍNSKÉ UMĚNÍ…PLATNÉ PO TISÍCILETÍ… To přece už každý ví, že? Ne, milé dámy, to jen každý idiot, který viděl vědu jen z okna Pendolína, opakuje do zblbnutí, jako nějakou modlitbu nové sektě. Zkusím tuhle slátaninu uvést na pravou míru:

  "Staří Číňané si vysvětlovali různé tělesné pochody a jejich poruchy za pomoci tzv. "vnitřní energie" a systému drah, kterými tato energie proudí tělem. Žádné měření nikdy žádnou takovou energii nezjistilo a v tuto chvíli je tedy rozumné dospět k závěru, že neexistuje. Navíc klinické studie nikdy nezjistily žádný léčebný přínos terapií odvozených od těchto představ."

  Tak, tohle je pravdě o dost blíž. Ale to nezní tak hezky, že? Nedává to ten hřejivý pocit naděje, že autorka ví, o čem mluví. To mě mrz— Ne, dělám si srandu. Sorry, "doktorko", problému se nezbavíte tím, že si řešení VYMYSLÍTE, řešení musíte NAJÍT. Je v tom takový malilinkatý rozdíl, který vás měli na té vaší lékařské fakultě naučit. Nebyla jste zrovna nemocná?

  Jako vždy, kniha obsahuje i hodnotné rady, ale vzhledem k tomu, že je celá postavena na teoriích, které jsou ve světle současného lidského poznání šílené, půjdu si pro rady ohledně svého zdraví raději jinam. Někam, kde mě na první poled netrknou do očí lži a nevzdělanost autorů. Mně na mém zdraví totiž záleží.

  Maucta =)

  aninka.b

  25.01.2016

  Kniha zaměřená na oblasti, které souvisejí s psychosomatikou. Některé kapitoly jsou přínosné, jiné mi do kontextu moc nezapadají. Většinou jsou tam popsány věci, které příliš nefungují a měli bychom je nějak napravit, ale není psané jakým způsobem, což jsem od knihy mnohem víc čekala. Výborné jsou ilustrace, avšak písmo je velmi malé.  TAGS:

  Online Proč (a jak) psychosomatika funguje? ebook, Kniha Proč (a jak) psychosomatika funguje? FB2, Download Proč (a jak) psychosomatika funguje? PDF , Download Proč (a jak) psychosomatika funguje? MOBI, Online Proč (a jak) psychosomatika funguje? kniha, Zdarma Stažení Proč (a jak) psychosomatika funguje? IPhone, Online kniha Proč (a jak) psychosomatika funguje? PDF, Zdarma Proč (a jak) psychosomatika funguje? DJVU, Zdarma Stažení Proč (a jak) psychosomatika funguje? TXT, Stažení Proč (a jak) psychosomatika funguje? RTF, Online Proč (a jak) psychosomatika funguje? FB2 , e-kniha Proč (a jak) psychosomatika funguje? stažení TXT, Zdarma Proč (a jak) psychosomatika funguje? stažení kniha, e-kniha Proč (a jak) psychosomatika funguje? download MOBI, Stažení Proč (a jak) psychosomatika funguje? IPad, Číst Proč (a jak) psychosomatika funguje? MOBI, Číst Proč (a jak) psychosomatika funguje? DOC, Zdarma Proč (a jak) psychosomatika funguje? AWZ, Download e-kniha Proč (a jak) psychosomatika funguje? iPad , Zdarma Proč (a jak) psychosomatika funguje? DJVU, Download Proč (a jak) psychosomatika funguje? e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Proč (a jak) psychosomatika funguje? DVD, Číst Proč (a jak) psychosomatika funguje? TXT, Book Proč (a jak) psychosomatika funguje? stažení DJVU, Proč (a jak) psychosomatika funguje? stažení kniha zdarma, Proč (a jak) psychosomatika funguje? stažení kniha pdf zdarma, Proč (a jak) psychosomatika funguje? pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Proč (a jak) psychosomatika funguje? pdf zdarma, Proč (a jak) psychosomatika funguje? stažení kniha epub zdarma, Proč (a jak) psychosomatika funguje? ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply