Projekt Atlantis Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Projekt Atlantis Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Projekt Atlantis


Badatelé Peter Lavell a Patrick Nevreux mají ještě v živé paměti divokou honičku sakkárskou nekropolí – a už znovu narážejí na indicie o univerzálním zdroji naší kultury, Atlantidě… Zatímco Patrick Nevreux nachází na Yukatánu mayský kodex, objevuje Peter Lavell v Alexandrii domněle ztracenou část Platonova dialogu o Atlantidě. Nálezy se doplňují, a proto se oba vědci vydávají na dobrodružnou výpravu do oblasti severovýchodně od Baham. Zde v hloubce přes tři tisíce metrů pátrají po bájemi opředené Atlantidě. Na každém kroku je sleduje nejen americká armáda, ale i bezohledný hledač pokladů Nuňo González a nevyzpytatelná novinářka Kathleen Denverová… Přes všechny překážky oba badatelé podstupují riskantní hloubkový ponor a narážejí na fascinující odkaz prastaré kultury, který by mohl zodpovědět všechny otázky spojené se záhadnými archivy vědění…Kniha v českém jazyce!


Stažení Projekt Atlantis zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Projekt Atlantis (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Projekt Atlantis zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Projekt Atlantis.pdf (EUR-0.00)

  Projekt Atlantis.epub (EUR-0.00)

  Projekt Atlantis.doc (EUR-0.00)

  Projekt Atlantis.txt (EUR-0.00)

  Projekt Atlantis.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Projekt Atlantis.PDF – (EUR 0.00);

  Projekt Atlantis.MOBI – (EUR 0.00);

  Projekt Atlantis.EPUB – (EUR 0.00);

  Projekt Atlantis.DOC – (EUR 0.00);

  Projekt Atlantis.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Projekt (3.)

  Žánr:
  Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Knižní klub, Euromedia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Vojtos

  25.06.2017

  Krásná knížka, poučná a ten konec mě dostal :0

  ladyfromskye

  26.05.2017

  Já jsem s knížkou docela spokojená a už se těším na první dva díly, které mi jaksi unikly. Výhrady mám v podstatě stejné jako u Případu Pegasus Gregga Loomise: pomalejší tempo a nepřiměřený happyend na konci. U Projektu Atlantis mne však navíc rozčilovala nepřítomnost korektury a překladatelův úlet, kdy nevěděl, zda má profesorovo jméno počeštit nebo ne. Tohle si mohl tým, který na knize pracoval, opravdu odpustit. Možná by bylo lepší číst trilogii v originále…

  Kodetka

  16.09.2014

  Zajímavé téma, které bylo bohužel podáno nudným způsobem. Kniha se rozjíždí opravdu pomalým tempem, alespoň konci dal autor trochu šťávu, která knize vynesla třetí *.

  zoew

  07.05.2013

  Poněkud rozvláčné, už jsem na toto téma četla lepší knížky.

  Ra-Amon

  16.03.2013

  Třetí projekt a trošku rozpolcené pocity. Byla místa kde to bylo napínavé,ale záhy přišla nudná pasáž,kde autor příliš popisoval odborné věci. Myslím,že kniha by mohla mít klidně 250 stran a byla by čtivější. Projekt Atlantis bych ohodnotil o malinko více než projekt Babylon,ale dvě hvězdičky mínus oproti projektu Sakkara. Jinak ale zajímavý projekt a celkem dobře zpracovaný konec.  TAGS:

  Online Projekt Atlantis ebook, Kniha Projekt Atlantis FB2, Download Projekt Atlantis PDF , Download Projekt Atlantis MOBI, Online Projekt Atlantis kniha, Zdarma Stažení Projekt Atlantis IPhone, Online kniha Projekt Atlantis PDF, Zdarma Projekt Atlantis DJVU, Zdarma Stažení Projekt Atlantis TXT, Stažení Projekt Atlantis RTF, Online Projekt Atlantis FB2 , e-kniha Projekt Atlantis stažení TXT, Zdarma Projekt Atlantis stažení kniha, e-kniha Projekt Atlantis download MOBI, Stažení Projekt Atlantis IPad, Číst Projekt Atlantis MOBI, Číst Projekt Atlantis DOC, Zdarma Projekt Atlantis AWZ, Download e-kniha Projekt Atlantis iPad , Zdarma Projekt Atlantis DJVU, Download Projekt Atlantis e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Projekt Atlantis DVD, Číst Projekt Atlantis TXT, Book Projekt Atlantis stažení DJVU, Projekt Atlantis stažení kniha zdarma, Projekt Atlantis stažení kniha pdf zdarma, Projekt Atlantis pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Projekt Atlantis pdf zdarma, Projekt Atlantis stažení kniha epub zdarma, Projekt Atlantis ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply