Prokleté město Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Prokleté město Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Prokleté město


Městečko Cryer’s Cross je nenápadné místo, kde se nic zvláštního neděje… Až do chvíle, kdy beze stopy zmizí jedna ze studentek místní školy. Kendall Fletcherová ji ani moc neznala. Po dalším zmizení ale začne slyšet hlasy zmizelých studentů. Jde z toho strach. V Cryer’s Cross je ukryto dávné tajemství a nad všemi obyvateli se vznáší děsivé prokletí. Podaří se Kendall odhalit pravdu a nezešílet při tom?Kniha v českém jazyce!


Stažení Prokleté město zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Prokleté město (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Prokleté město zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Prokleté město.pdf (EUR-0.00)

  Prokleté město.epub (EUR-0.00)

  Prokleté město.doc (EUR-0.00)

  Prokleté město.txt (EUR-0.00)

  Prokleté město.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Prokleté město.PDF – (EUR 0.00);

  Prokleté město.MOBI – (EUR 0.00);

  Prokleté město.EPUB – (EUR 0.00);

  Prokleté město.DOC – (EUR 0.00);

  Prokleté město.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Cryer´s Cross (2011)

  Žánr:
  Horory, Romány, Fantasy
  Vydáno: , Fragment (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (62)

  Přidat komentář

  silvinka12

  09.08.2017

  Vůbec o tom nevíte a už máte polovinu knihy přečtenou. Líbila se mi, ale něco mi tam prostě chybělo.

  Lioness01

  26.06.2017

  Rozhodovala jsemse, jestli mam dat knizce tri nebo ctyri hvezdy. Nakonec davam ctyri, i kdyz s docela tezkym srdcem a jen diky konci.
  Ona knizka nebyla vubec spatna, na styl L. Mcmillan jsem zvykla diky serii lovkyne snu. Jen to neni uplne to prave orechove, ale za par korun z levnych knih mi obsah knizky bohate staci.

  martas1907

  09.05.2017

  Kniha mě moc bavila a dokázala mě vtáhnout do děje. Koupila jsem jako náhodný tip v levných knihách nelituji toho. Určitě doporučuji si ji přečíst, kniha je velmi krátká a dobře se čte. Když si ji vezmete do ruky, budete ji mít přečtenou za jeden den. Určitě jedna z nejlepších knih co jsem četla.

  bystricm

  30.04.2017

  tvl, koupila jsem v levných knihách, ale tohle jsem nečekala, rozhodně koupě nelituji. Pro mě jedna z nejlepších knih 🙂

  marta14

  12.03.2017

  No…čekala jsem prostě horor.Většina byla o té holce.Byl tam takový románek a až na konci knihy se něco dělo.I tak mě kniha bavila…

  Kaaramelka

  26.12.2016

  Čtenáře drží napnutého až do konce, získá si ho a nechá ho i trochu se bát… sice jsem myslela, že se budu bát více, ale to už záleží na čtenáři. Kniha mne nezklamala, naopak mile překvapila, neboť jsem si od knihy nic neslibovala. Doporučuji i těm, kteří teprve s horory začínají nebo si chtějí přečíst něco slabšího.

  Tigergirl

  11.11.2016

  Já nevím….. Od knihy jsem čekala mnohem více a docela mě zklamala. Příběh mě nedokázal pohltit, neměla jsem potřebu se do knihy začíst v každou volnou chvilku…. Dočetla jsem ji spíše jen proto, že je tak krátká. Styl jakým je příběh napsán mě příliš nezaujal – jednoduché, opakující se a takové strohé. Rozuzlení nakonec bylo celkem fajn, ale knihu a mé hodnocení pro ni to nezachránilo.

  ajla5

  09.10.2016

  Ještě, že nechodím do školy!

  angelovdeath

  21.09.2016

  Knížka se mi moc líbila, vůbec jsem nečekala že se do ní tak začtu,..
  Da se říct že je to jedna z nejlepších knih cp jsem četla, velmi mě nadchla, nemohla jsem odtrhnout zrak,..
  Ještě jeden řádek, ještě jeden, a byla jsem na konci
  knihy vřele doporučuji

  Laf

  31.08.2016

  Z celkového hlediska kniha nebyla špatná a četlo se mi to velmi rychle. Námět knihy byl výborný, jenom mohl být více propracovaný do detailu a trošku mi vadil styl, v jakém to bylo napsané.

  Espejox

  20.08.2016

  Tuctový, ale zajímavý námět avšak mizerně odvyprávěný. Kdyby si hlavní hrdinka hned zpočátku nezískala moje sympatie, asi by mě to vůbec nebavilo. A že teda sakra dlouho trvalo, než se začlo vůbec něco dít.

  Aredhelka

  02.08.2016

  Rozhodně zajímavá kniha 🙂 nepřekvapila mne naprosto v ničem, nečekala jsem od ní kdo ví jaké zázraky, takže mne ani nezklamala. Prokleté město je kniha, který v sobě skrývá víc, než se autorovi podařilo z ní dostat. Rozhodně je to ale také oddychová a příjemná kniha.

  RockGirl6

  25.07.2016

  Vůbec jsem nevěděla co od této knihy čekat, ale se četla úplně sama. Je perfektní jako odpočinek.

  ~.Lucy.~

  24.07.2016

  Nečekala jsem od téhle knihy rozhodně moc. Naopak snad mohu napsat, že jsem spíš mile překvapena. Byla to taková příjemná večerní oddechová nenáročná jednohubka. Nechtěla jsem ji odložit před spaním, ale určitě to nebylo tím, že by mi nedala spát, ale spíš tím, že jsem si nebyla jistá jestli se ke knížce druhý den vrátím. Ale určitě nelituji času stráveného nad těmito stránkami. Skvělá na líné letní večery. 🙂

  lena8240

  04.07.2016

  Byla jsem až do konce opravdu napnutá. Sice bylo pro mě zklamáním, že to nebyl až takový horor, jak bylo naslibováno, ale i tak to bylo fascinující.Jak je na obalu zmíněno, kniha je od 15 let – je trošku složitější děj. Doporučuji přěčíst 🙂

  sgjoli

  04.06.2016

  Vzhledem k tomu, že jde o young adult literaturu, musí člověk počítat s tím, že to nebude zas tak moc náročné čtení, ale i tak musím říct, že jsem si knihu vlastně dost užila. Nakonec jsem se dočkala celkem napínavého tajemného příběhu se zajímavou zápletkou a zajímavým vyústěním. Rozhodně jde o zajímavý napínák s mysteriózním nádechem, který dokáže čtenáře zaujmout. Vysvětlení všeho se nám dostane až na samém konci, takže jsme napínáni celou dobu. Sama jsem byla s rozuzlením spokojená, navíc se dá konec částečně považovat za do jisté míry otevřený, což mne osobně dost baví, ale chápu, že by to mohlo některé čtenáře trochu otrávit. Nicméně – co se týče mě samotné, bezvadně jsem si u knihy odpočinula, bylo to napínavé, tajemné a rychle mi to uběhlo. Což bylo přesně to, co jsem od knihy čekala. Za mne lepší průměr.

  niki-chan

  10.05.2016

  Kniha mě nejdřív zaujala svou obálkou, krása se nezapře. Námět příběhu se mi líbil, podobný se mi do ruky ještě nedostal a knížka se v pohodě přečetla za jeden den. Jediné, co bych vytkla je "náročnost" děje, s čímž se musí, vzhledem k věkovému určení, počítat.

  1259

  10.05.2016

  Tohle se mi velmi dobře četlo. Měla sem to přečtený během jednoho dne a to se mi moc často nestává u knihy. Je škoda, že není další díl.

  ElisR1

  06.05.2016odpad!

  Za mě je to jedna z nejhorších knih, co jsem zatím četla. Nebylo to nic víc, než nuda.

  martina5069

  20.04.2016

  No tak tohle sem opravdu nečekala. Věděla sem že si knihu musím přećíst protože mě od ní úplně dostala trilogie lovkyně snů, ale že prokleté město bude až tak dobrý to mě dostalo. Od začátku do konce skvělá kniha. Každý si v ní najde svoje. No ten konec budu rozdýchávat asi dlouho. Ale napíšu i nějaký negativa co se mi nelíbilo… Hodně mě štvalo oslovování lidí v knize, že třeba Kendal srovnala lavice a závěsi…Nechápu proč to nevyprávěla jako ta hrdinka ale spíš tam byl vypravěč. A takhle je to v celé knize navíc se do toho míchají rozhovory dvou a více lidí. Kniha je kraťoučká spíš taková jednohubka a já ji rozhodně doporučuji 🙂

  ewka9843

  22.02.2016

  Kniha mě okamžitě chytila a nepustila až do poslední tečky.
  Dokázala mě vtáhnout do děje, jako bych byla sama přítomná, dokonce jsem se bála.
  Stačilo by trochu přidat na drastičnosti a byl by to thriller, horor jaké mám ráda…
  Tahle knížka ovšem na tohle nehraje…lehce si se čtenářem pohrává, přiměje občas při čtení pootočit hlavu a ujistit se že za Vámi opravdu nic nestojí.
  Přečetla jsem ji jedním dechem a musím uznat že něžnější podání stylu jakým jsou napsány třeba Zrůdné zrcadlo a Ďábelská vidina od Michaela Scotta byly velmi osvěžující a účinné.
  Přečteno za necelé čtyři hodiny, pohodové čtení, za mě 5/5

  MarketaK.1

  21.02.2016

  Krásný obal i krásná kniha. Dobře a rychle se četla.

  Madlenkačte

  16.02.2016

  Četlo se to snadno a rychle, moc mě to bavilo.

  katule1992

  05.02.2016

  Další z knih, která je určena především mládeži a proto nemůžeme počítat se složitostí děje. Kniha slouží spíše k odpočinkové četbě, kdy potřebujeme vypnout. Měla jsem knihu přečtenou za jedno odpoledne ( večer) a můžu říct, že jsem čekala určit konec, ale nějak jsem se netrefila. Trochu mě mrzí, že hlavní zápletka nebyla ještě trochu více zamotaná a následně vysvětlená, ale svůj účel spnila.
  Rozhodně bych knihu nezařadila do žánru Horor- jediná hororová věc tam bylo jen šeptánní hlasů před závěrečnou scénou.

  Za mě tedy opět 4 z 5 za zajímavou odpočinkovou četbu.

  Brace

  04.02.2016

  Souhlas s předchozím komentářem. Do knihy jsem se pustil, aniž jsem tušil, že je spíše orientována na mládež. Prostě jsem se těšil na hororové počtení. Výsledkem je pocit, že se mnou někdo (autorka) těžce vyběhl. Vůbec nechápu nadšené komentáře okolo. První několik stran v pořádku: zmizení studentky a následně přítele hlavní hrdinky. Pak přijde rána na solar: dalších 80% příběhu čtete o tom, jak hlavní postava rovná předměty ve svém okolí, čutá míčem na plácku za barákem a vlhne z mexického přistěhovalce ze sousedství. A konec je úplně nej: dřevěná školní lavice přikáže hrdince, aby se sama pohřbila zaživa. To jako vážně? 🙂

  Terez.a

  30.01.2016

  Jednoduše mě to nebavilo. Ještě, že se to rychle četlo a já mohla brzy sáhnout po jiné knize.

  AutorV

  29.01.2016

  Rychle přečtené, ale jinak mě ta knížka zaujala

  stolbice

  18.01.2016

  Pěkný, tajemný příběh, čte se sám. Dopoledne jsem vzala knihu do ruky a odpoledne měla přečteno 🙂 Atmosféra maloměsta je krásně popsána, obyvatelé sympatičtí a hlavní hrdinové nenudí.

  PeM

  17.01.2016

  Líbilo se mi to. Zajímavé…

  Alena_S

  20.10.2015

  Pěkný malý oddechový horor, i přes hodně pomalý rozjezd se díky atmosféře čte skoro sám 🙂
  TAGS:

  Online Prokleté město ebook, Kniha Prokleté město FB2, Download Prokleté město PDF , Download Prokleté město MOBI, Online Prokleté město kniha, Zdarma Stažení Prokleté město IPhone, Online kniha Prokleté město PDF, Zdarma Prokleté město DJVU, Zdarma Stažení Prokleté město TXT, Stažení Prokleté město RTF, Online Prokleté město FB2 , e-kniha Prokleté město stažení TXT, Zdarma Prokleté město stažení kniha, e-kniha Prokleté město download MOBI, Stažení Prokleté město IPad, Číst Prokleté město MOBI, Číst Prokleté město DOC, Zdarma Prokleté město AWZ, Download e-kniha Prokleté město iPad , Zdarma Prokleté město DJVU, Download Prokleté město e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Prokleté město DVD, Číst Prokleté město TXT, Book Prokleté město stažení DJVU, Prokleté město stažení kniha zdarma, Prokleté město stažení kniha pdf zdarma, Prokleté město pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Prokleté město pdf zdarma, Prokleté město stažení kniha epub zdarma, Prokleté město ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply