Prokletí Salemu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Prokletí Salemu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Prokletí Salemu


Jerusalem’s Lot je poklidné městečko v Nové Anglii. Jenže pod jeho starosvětskou slupkou se skrývá zlo, které jen čeká na to, aby je někdo probudil. Každý něco skrývá, všichni tu mají na duši škraloup. Duchovní, otec Callahan, nezřízeně pije a v Bohu už nevěří, sedmnáctiletá Sandy McDougallová bije své roční dítě, když zlobí, Bonne Sawyerová je muži nevěrná prakticky s každým, koho potká. A k tomu všemu na město z kopce shlíží opuštěný a strašidelný Marstenův dům, který zničehonic začal někdo obývat. A nikdo netuší, že právě odtud v podobě upíra, pana Barlowa, a jeho pomocníka Strakera přichází apokalyptická zkáza. Nejméně ze všech pak průměrný spisovatel thrillerů Ben Mears, jenž se do Salemu po letech vrací, aby tu našel ztracený klid…
Raný Kingův román Prokletí Salemu buduje dusivou atmosféru hrůzy postupně a v hypnoticky pomalém tempu. Nečekejte happy end, nečekejte jednoznačné rozdělení na dobro a zlo, protože nejhorším zlem není člověku nadpřirozená bytost, ale on sám.Kniha v českém jazyce!


Stažení Prokletí Salemu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Prokletí Salemu (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Prokletí Salemu zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Prokletí Salemu.pdf (EUR-0.00)

  Prokletí Salemu.epub (EUR-0.00)

  Prokletí Salemu.doc (EUR-0.00)

  Prokletí Salemu.txt (EUR-0.00)

  Prokletí Salemu.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Prokletí Salemu.PDF – (EUR 0.00);

  Prokletí Salemu.MOBI – (EUR 0.00);

  Prokletí Salemu.EPUB – (EUR 0.00);

  Prokletí Salemu.DOC – (EUR 0.00);

  Prokletí Salemu.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Salem´s Lot (1975)

  Žánr:
  Literatura světová, Horory
  Vydáno: , Beta-Dobrovský
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (159)

  Přidat komentář

  Nikolas0311

  07. ledna

  Další klasika od krále hororů Stephena Kinga. Tentokrát se podíváme do městečka Jerusalem´s Lot kde se to pomalu, ale jistě hemží upíry. Kniha je napínavá a děsivá. Skvělí popis postav a městečka ( jak už to u Kinga bývá zvykem ) a hlavně klasičtí nelítostí upíři a ne nějací hezounci z Twilight. King opět nezklamal. Doporučuji!

  slawa.cap

  16.12.2017

  Poslouchal jsem jako audioknihu. Ke knize mě dovedla Temná věž. Moje snad první hororová knížka. Má perfektně vygradované atmosféru. Poslouchal jsem ji při práci a když mi, při jedné obzvlášť napínavé scéně, za oknem za zády projel náklaďák přes kanál, myslel jsem, že si budu muset jít vyměnit spodní prádlo.

  B4LU

  13.12.2017

  Výborně zpracovaný příběh o upírech, který mě strhl tak, že jsem ho spořádal za dva dny. Byť mi kniha přišla méně strašidelná než jiná díla tohoto autora, postupný plíživý rozklad celého ‘Salemu je podaný velice působivě. Jediné negativum (které navíc někdo ani za negativum považovat nemusí) je množství postav – ale to je celkem pochopitelné, když děj obsahuje celé měst(ečk)o. Za mě spokojenost.

  werewolf88

  07.12.2017

  Kingův Dracula. Čte se jedním dechem, doporučuji začínajícím Kingařům .-)

  tomaserd

  02.12.2017

  Výborný King jako vždy 🙂

  BelphegorSara

  23.11.2017

  Skvělá a velmi čtivá. Líbí se mi, že na pořádnou zápletku čekáme dlouho. Bylo to napínavé.

  Babo

  06.11.2017

  Druhá kniha od mistra hororu. Vzhledem k tomu,že na upíry a jiné příšerky nevěřím a ani se do té hrůzy neumím vžít , tak dávám 4* ,protože na druhou stranu se mi styl psaní líbí.
  I nadále jsou pro mě lidé schopni největších zvěrstev , k čemu tedy vymýšlet nadpřirozené bytosti .

  hanis2806

  23.10.2017

  Tato kniha mě moc bavila, nedokázala jsem se od ní odtrhnout do té doby než jsem dočetla poslední stránku.

  Fiara

  22.10.2017

  Jedna z nejlepších knížek od pana Kinga. Abych se takhle bála u knížky už se mi fakt dlouho nestalo a vážně se nechcete podívat k okna 🙂

  sali13

  18.10.2017

  Tuto knihu řadím k tomu nejlepšímu, co King napsal. Místama jsem se sice ztrácel v postavách a musel jsem se vždy vracet o několik stran zpátky, abych si ověřil, která postava je která, ale příběh s velmi dobrými hlavními postavami mě opravdu chytil. Opravdu příjemný příběh o upírech. Potěší postava kněze Callahana, která se objeví i v Kingově sérii Temná věž.

  Blafoun

  11.10.2017

  Tato kniha se mi velice líbila. V úvodu jsem se trochu ztrácel, začátek jsem nechápal, ale jak přišel Jerusalem’s Lot už to bylo v pohodě a ke konci už člověk pochopí i ten úvod. 🙂 Atmosféra pěkně roste v průběhu knihy a stále udržuje čtenáře ve střehu. Nějaké slabší momenty se najdou, rozhodnutí typu "Půjdu tam i když to nemá smysl a vím že mě to bude stát život" podobně jako v béčkových filmových horrorech, ale naštěstí ne moc. 🙂 Celkově bylo v knize hodně postav a občas jsem se mezi nimi lehce ztrácel, ale to až tak nevadí…. příjemná upířina.

  čef

  09.10.2017

  Zlo stále pokračuje,dnes v bezduchém tvrdém světle zářivek, zlo, které vylidňuje malá americká města, zlo s malým z, které nahradilo ďábla prvotní církve a proměnilo ji v druhořadou charitativní organizaci. Dějiny upírů dostali v této knize další kapitolu, tentokráte z moderních USA. Kdyby tento příběh napsal někdo jiný než King, asi bych to vůbec nečetl. Takto jsem si opět vychutnal jeho tvůrčí fantazii a virtuozitu, i když bych byl raději, kdyby psal více knih jako – cituji ze str.265 " ten chlapík co píše o Travisovi McGee. Do těch se člověk víc zažere".

  FilMo

  07.10.2017

  Trocha ma sklamal výzor Mr. Barlowa, ktorý je vo filme z r. 1979 omnoho desivejší, + viaceré klišé ohľadom upírov, ale inak vcelku dobrá kingovka

  makynka911

  03.10.2017

  Nečekala jsem, že zrovna nejčtenější autor a vlastně také jeden z nejvíce opěvovaných autorů mě nebude bavit. Prokletí Salemu pro mě byla slátanina příběhů, jmen a postav, ve kterých jsem se absolutně nevyznala. Dlouho jsem se snažila se začíst, ale některé odstavce jakoby do hlavy nechtěli naskočit a já musela znovu a znovu navlékat nit příběhu. Nepodařilo se. Nedočetla jsem.

  Příběh byl dle mého nudný, podle názvu jsem jako mnoho jiných očekávala ten "pravý" Salem s čarodějnicemi, jak jsem již zmínila také množství postav a jmen pro mě bylo náročné a místy otravné.

  Určitě se zrovna Prokletí Salemu nepokusím číst znovu, ale na Kinga se ještě určitě mrknu 🙂

  stephenkingfan

  21.09.2017

  Měla jsem problém orientovat se v postavách a jménech, na můj vkus bylo vedlejších postav až příliš mnoho. Už druhá Kingova kniha, u které mi trvalo, než jsem se začetla, příběh mě taky nijak zvláště neoslnil. Kniha nezklamala, ale ani nenadchla.

  Artos

  19.09.2017

  Když se mi kniha dostala poprvé do rukou, nevěděl jsem co od toho očekávat. A upřímně jsem měl i trochu obavy, jak se King popral s upírskou tématikou, která už byla díky nespočtu filmů a knih pro mě "vyčerpaná". Ale postupně jak jsem se příběhem "prokousával", tak jsem si ho užíval stránku za stránkou. Pro nadšence vampyrismu, můžu jen doporučit. (Podobnost ve stylu Stmívání od toho nečekejte)!!!

  danny_21

  28.08.2017

  Mistrovy začátky mám moc rád a i když v tomto příběhu si nejde nevšimnout výrazné inspirace a velmi podobné kostry děje s nejznámnějším upírským příběhem, je to povedená, k postavám nelítostná záležitost v lehkém nadprůměru – 75 %

  EnaryFeniel

  28.07.2017

  Před započetím četby jsem z této knihy znala jen název. Její obsah a tedy.. o jaký druh prokletí půjde mi zůstal úspěšně skryt a jsem za to ráda. 🙂 Docela jsem se ztrácela v té hromadě jmen a musela se vracet o stránky dozadu, abych se přesvědčila, zda je to skutečně ta osoba o kterou jde. 🙂 Nu, chvilku mi trvalo, než jsem se do čtení dostala, ale po polovině příběhu už se nedalo jen tak odtrhnout. 🙂 Příběh mě bavil, byl temný, strašidelný a nelítostný. A budu stále doufat, že ten kdo mi v noci škrábe na okno je pouze hladový kocour a ne někdo jiný. :))

  Sahir

  19.07.2017

  Skvělé King je jednička

  Charlie119

  08.07.2017

  Je libo upíry? Tak vzhůru do městečka Salem, podává se vinný střik… no, možná ne vinný, ale střik určitě.

  DeniseMarini

  08.06.2017

  Bála jsem se jít v noci i do kuchyně :D. Jednoduše super, podle očekávání.

  ufounek17

  04.05.2017

  Jako vždy….Kingovka jak víno. Nemusím žánr..upír, Drákula apod.,ale toto se mi líbilo…

  Gabi.K

  28.03.2017

  Prokletí Salemu je podle mě nejlepší kniha od Kinga. Strašně se mi líbila, také proto jsem jí přečetla už několikrát . King píše velmi detailně, dokáže vtáhnout do příběhu a v této knize se mu to obzvlášť povedlo. Koncepce upírů je zde pojata velmi děsivě a s příběhem o strašidelném domě s temnou minulostí je perfektní.
  Hrozně jsem fandila Benovi přijel do Salemu bojovat s přízraky minulosti, našel si milou a nakonec musel překonat mnohem děsivější údálosti.

  nai.ivka

  16.03.2017

  Jak někdo může srovnávat upířinu pro dospělé s dívčím pohádkovým románkem o "vegetariánských" upírech 🙂
  Rané dílo … tomu se ani nechce věřit. Hodně dobrá upířina, pokud jste si zkazili chuť novodobou upírománií tak po téhle knížce určitě sáhněte, je to King, není co dodat.

  MinaHawke

  14.03.2017

  Moc dobrá kniha i film byl skvělý.

  martina.culik

  23.02.2017

  Tato kniha mě přesvědčila, že upírská tématika mě opravdu baví. Navíc je tady upír opravdu ta záporná postava, jakou by měl být. Kniha mě bavila od začátku do konce. S postavou kněze jsem se navíc setkala ještě jednou v Kingově sérii Temná věž.

  Schary

  16.02.2017

  Moc pěkná Kingovka!!! Je to strašidelný upírský příběh, kde upír je tím zlem, kterým má být!!! Děj nás zavádí do malého městečka, které dalo knize název a po přistěhování hlavního hrdiny Bena, přijíždí do strašidelného opuštěného domu nad městem starobylý upír se svým kumpánem. Knížka nám ukazuje boj s temným pánem Barlowem a jeho otroky. Jen na můj vkus šel příliš snadno zahubit….

  Hanah01

  15.02.2017

  Skvělý horor, myslela jsem si,že u knihy o upirech se bát nedokážu, ale opak je pravdou! :-)Vynikající zápletka, nečekané zvraty.. Prostě super

  Hellrampage

  18.01.2017

  Výborný a hlavne inteligentný horor, ktorý ma pripútal k malému mestečku Jerusalem´s Lot ako diváka, ktorý sa díva na kvalitný Áčkový film v kine. King detailne so svojou predstavivosťou vyťahuje z rukáva mnoho postáv, ktoré spolu súvisia, rozhibáva rôzne dejové linky, ktoré majú v závere rovnaký koniec. Každá dejová linka je vynikajúca, nielen tá hlavná. Prolog je vlastne druhým epilogom, takou krásnou kódou vo vyníkajúcej sonáte. Koniec sa Kingovi vydaril, to sa musí nechať. Ešte teraz ma niekedy zamrazí z niektorých scén. King sa v niektorých scenách rozpíše takou famóznosťou, že mi až berie dych. Na plný počet mi tam niečo predsalen chýbalo… 90%!

  "Seš praštenej jako italská armáda."
  "Psi. Nízká zvířata, která se krčí a vyjí, když uslyší neznáme kroky. Hodí se jenom k tomu, aby kňučeli a plazili se. Všem rozpárat břicho, to říkam já. Všechny je rozpárat!"

  Brečet, to je jako vyčúrat všechno na zem.
  Tvoje pokání budiž šest pravých háků a pořádný kopanec do prdele. Jdi svou cestou a již nehřeš více.

  Эva

  12.01.2017

  Fantastická věc! Jako milovník Stokerova Draculy jsem se na Kingovo pojetí upírské tematiky moc těšila a rozhodně jsem nebyla zklamána! Opravdový horor, pokračující v linii Řbitova zvířátek a ostatních dnes již klasických Kingových knih. Chvílemi jsem se bála, fandila jsem charismatickým hlavním hrdinům a konec mě nadchnul! Prostě pecka 🙂
  TAGS:

  Online Prokletí Salemu ebook, Kniha Prokletí Salemu FB2, Download Prokletí Salemu PDF , Download Prokletí Salemu MOBI, Online Prokletí Salemu kniha, Zdarma Stažení Prokletí Salemu IPhone, Online kniha Prokletí Salemu PDF, Zdarma Prokletí Salemu DJVU, Zdarma Stažení Prokletí Salemu TXT, Stažení Prokletí Salemu RTF, Online Prokletí Salemu FB2 , e-kniha Prokletí Salemu stažení TXT, Zdarma Prokletí Salemu stažení kniha, e-kniha Prokletí Salemu download MOBI, Stažení Prokletí Salemu IPad, Číst Prokletí Salemu MOBI, Číst Prokletí Salemu DOC, Zdarma Prokletí Salemu AWZ, Download e-kniha Prokletí Salemu iPad , Zdarma Prokletí Salemu DJVU, Download Prokletí Salemu e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Prokletí Salemu DVD, Číst Prokletí Salemu TXT, Book Prokletí Salemu stažení DJVU, Prokletí Salemu stažení kniha zdarma, Prokletí Salemu stažení kniha pdf zdarma, Prokletí Salemu pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Prokletí Salemu pdf zdarma, Prokletí Salemu stažení kniha epub zdarma, Prokletí Salemu ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply