Prokletý hrob Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Prokletý hrob Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Prokletý hrob


Láska, falešná zdání a boj se zločinem: první díl dobrodružství ve starověkém Egyptě.
Slavný Christian Jacq – egyptolog, který proslul svými romány o starém Egyptě – uvádí jako nového hrdinu učeného prince Setnu, mladšího syna Ramesse II. V době faraonova vítězství v Núbii zmizel vzácný poklad: zapečetěná Usirova nádoba, která obsahuje tajemství života a smrti. Setna znalý kouzel hodlá překazit plány tomu, kdo nádobu odcizil. Seznámí se s nádhernou dívkou Sechet a vášnivě se do sebe zamilují. Společně budou muset vyřešit podivná tajemství a odhalit spiknutí. Dokáže jejich láska překonat všechna protivenství?Kniha v českém jazyce!


Stažení Prokletý hrob zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Prokletý hrob (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Prokletý hrob zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Prokletý hrob.pdf (EUR-0.00)

  Prokletý hrob.epub (EUR-0.00)

  Prokletý hrob.doc (EUR-0.00)

  Prokletý hrob.txt (EUR-0.00)

  Prokletý hrob.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Prokletý hrob.PDF – (EUR 0.00);

  Prokletý hrob.MOBI – (EUR 0.00);

  Prokletý hrob.EPUB – (EUR 0.00);

  Prokletý hrob.DOC – (EUR 0.00);

  Prokletý hrob.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Setnovo pátrání (1.)

  Originální název:

  La tomba maledetta (2014)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  DuncanIdaho

  18.08.2017

  Děj knihy je nenáročný a určitě by se dal i na tak málo stránkách rozvinout trochu víc. Alespoň to zase není přehnaně rychlý děj. Rozdělení celého příběhu do několika knih je dobré. Tímto autor udrží spád děje v mezích (i když by mohl na rychlosti děje přidat). Jednotlivé díly nebudou tak dlouhé, což je dobře. Jediné, co mne na tom připadá trochu nemístné, je to, jak všichni hodnostáři jsou dobří, milí a uznávaní.

  Barunka-Rocky

  03.08.2017

  Zajímavý děj, ale jednoduché postavy, které se zatím moc nevyvíjejí. Na konci přišel nečekaný zvrat (alespoň pro mě), a to byl asi důvod, proč jsem se rozhodla číst pokračování. Je to spíše taková oddechovka, ale některé věci autor příliš natahuje.

  piquillio

  31.07.2017

  Sympatické postavy, nečekaná porce mystiky, ale opravdu zvláštní styl vyprávění.

  Ulala

  06.07.2017

  Krásná povídka a dovolím si s některými názory na knihu nesouhlasit. Staré pověsti české známe asi všichni a proč se proto nepoučit od znalce Egypta o pověstech, které se možná skrývaly za zdmi pyramid. Láska, boj se zlem a s démony, lidé toužící po moci…to vše jsou znaky pověstí, které mohly být alespoň v náznacích někde zaznamenány pro další generace poddaných. Měla bych ještě říct, že jako ve většině pověstí vše dobře skončilo, ale to nevím a proto už vytahuji další pokračování.

  Elea

  25.04.2017

  Nenáročná, odpočinková kniha, která nepřinesla nic nového a docela určitě nenutí k zamyšlení.

  ufounek17

  07.04.2017

  Mě se to líbilo a už se jdu dívat po druhém díle…

  bagel

  05.12.2016

  Celkem zklamání. Je pravda, že to byla má první kniha od tohoto autora, ale čekala jsem víc. Konec byl utnutý. Nevidím smysl pokračování až v druhém díle. Kdyby se písmo zmenšilo na normální velikost a vynechaly prázdné strany, byla by kniha docela tenká.  TAGS:

  Online Prokletý hrob ebook, Kniha Prokletý hrob FB2, Download Prokletý hrob PDF , Download Prokletý hrob MOBI, Online Prokletý hrob kniha, Zdarma Stažení Prokletý hrob IPhone, Online kniha Prokletý hrob PDF, Zdarma Prokletý hrob DJVU, Zdarma Stažení Prokletý hrob TXT, Stažení Prokletý hrob RTF, Online Prokletý hrob FB2 , e-kniha Prokletý hrob stažení TXT, Zdarma Prokletý hrob stažení kniha, e-kniha Prokletý hrob download MOBI, Stažení Prokletý hrob IPad, Číst Prokletý hrob MOBI, Číst Prokletý hrob DOC, Zdarma Prokletý hrob AWZ, Download e-kniha Prokletý hrob iPad , Zdarma Prokletý hrob DJVU, Download Prokletý hrob e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Prokletý hrob DVD, Číst Prokletý hrob TXT, Book Prokletý hrob stažení DJVU, Prokletý hrob stažení kniha zdarma, Prokletý hrob stažení kniha pdf zdarma, Prokletý hrob pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Prokletý hrob pdf zdarma, Prokletý hrob stažení kniha epub zdarma, Prokletý hrob ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply