Prokletý hvozd Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Prokletý hvozd Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Prokletý hvozd


Legendární Stonebridgské kladivo leží rozlámané kdesi ve spletitých útrobách Černolesa. Bez něj trpaslíci ze Stonebridge ztratili ochranu před dávným zlem, ale jen blázen by riskoval střet s netušenými nástrahami temných hlubin černého lesa. Odvážíš se vydat do jeho samotného srdce a čelit nástrahám, hádankám a smrtelným pastem, které zde na tebe číhají? Čas se krátí! Bez tvé pomoci padne Stonebridge do rukou trolů!

Třetí díl série Fighting Fantasy – Prokletý hvozd představuje bránu do světa, v němž se právě ty staneš hrdinou! Ty v knize rozhoduješ, kterou cestou se vydáš, jakým nebezpečím se postavíš a se kterými netvory budeš bojovat.

Tvé dobrodružství právě začíná!Kniha v českém jazyce!


Stažení Prokletý hvozd zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Prokletý hvozd (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Prokletý hvozd zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Prokletý hvozd.pdf (EUR-0.00)

  Prokletý hvozd.epub (EUR-0.00)

  Prokletý hvozd.doc (EUR-0.00)

  Prokletý hvozd.txt (EUR-0.00)

  Prokletý hvozd.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Prokletý hvozd.PDF – (EUR 0.00);

  Prokletý hvozd.MOBI – (EUR 0.00);

  Prokletý hvozd.EPUB – (EUR 0.00);

  Prokletý hvozd.DOC – (EUR 0.00);

  Prokletý hvozd.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Fighting fantasy (3.)

  Žánr:
  Fantasy, Gamebook
  Vydáno: , Mytago
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  pusheko

  23.04.2017

  Třetí díl nabízí "odpočinkovou formu", kde nebudete mít těžké protivníky a ani jich nebude mnoho, za to je důležité procházet veškeré odbočky a používat kouzelné předměty, které si předem nakoupíte a nebo získáte v dobrodružství. Cílem je nalézt dva kusy jednoho artefaktu. U knihy je skvělé to, že pokud projdete Černolesem bez těchto artefaktů, můžete se vráit úplně na začátek a pokud máte dostatek zlaťáků, nakoupit si klidně veškeré pomůcky a pak prozkoumávat jinou část lesa. Mapa vhodná, ale podmínkou k vítězství tentokrát není potřeba. Díl pro začátečníky.

  hanak_v_exilu

  25.12.2016

  Můj první gamebook. Patří k těm lepším a těžším. Neobsahuje žádné hádanky a logické hříčky, ale správná cesta skrz Prokletý hvozd je spletitější než se zdá. Musíte nakoupit a posbírat potřebné propriety a nikdy nesmíte sejít ze správné cesty. Splnit poslání na první pokus se dá jen čirou náhodou. Kniha teoreticky nabízí druhou šanci, ale omlácený předchozím průchodem lesem jsem při ní vždy bídně zhynul. Moc mi to nevadilo, protože při výherní cestě projdete jen zhruba čtvrtinu lokací, a byla by škoda nebloudit i tím zbytkem.

  P.owl

  16.11.2016

  Gamebook odehrávající se prakticky celý v rozsáhlém hvozdu plném rozličných míst, situací a příšer.
  Systém hry je zvláštní v tom, že klade důraz na hromadění kouzelných předmětů během dobrodružství a jejich následném používání ve správných momentech, kdy dochází i ke klíčovým postupům knihy. Pro úspěšné pokoření dobrodružství je však nutné najít 2 důležité předměty.
  Výhodou hry je možnost, kdy se před cílem můžete vrátit opět na začátek a projít jinou neprozkoumanou část hvozdu. Proto mne kreslení mapy nepřijde tak důležité, spíše psaní si poznámek.
  Většina soubojů nijak nebrzdí volný průběh hry.
  Kniha mě nadchla právě z důvodu již výše zmíněných situací, vycházejících z používání různých předmětů. Dokončil jsem ji dokonce i na první pokus.
  Šťastné hody kostkou a mnoho zábavy!

  Příběh a atmosféra – 8/10, Obtížnost – 4/10  TAGS:

  Online Prokletý hvozd ebook, Kniha Prokletý hvozd FB2, Download Prokletý hvozd PDF , Download Prokletý hvozd MOBI, Online Prokletý hvozd kniha, Zdarma Stažení Prokletý hvozd IPhone, Online kniha Prokletý hvozd PDF, Zdarma Prokletý hvozd DJVU, Zdarma Stažení Prokletý hvozd TXT, Stažení Prokletý hvozd RTF, Online Prokletý hvozd FB2 , e-kniha Prokletý hvozd stažení TXT, Zdarma Prokletý hvozd stažení kniha, e-kniha Prokletý hvozd download MOBI, Stažení Prokletý hvozd IPad, Číst Prokletý hvozd MOBI, Číst Prokletý hvozd DOC, Zdarma Prokletý hvozd AWZ, Download e-kniha Prokletý hvozd iPad , Zdarma Prokletý hvozd DJVU, Download Prokletý hvozd e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Prokletý hvozd DVD, Číst Prokletý hvozd TXT, Book Prokletý hvozd stažení DJVU, Prokletý hvozd stažení kniha zdarma, Prokletý hvozd stažení kniha pdf zdarma, Prokletý hvozd pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Prokletý hvozd pdf zdarma, Prokletý hvozd stažení kniha epub zdarma, Prokletý hvozd ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply