Prolitá krev Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Prolitá krev Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Prolitá krev


Je svatojánská noc a celá země slaví letní slunovrat. V Jukkasjärvi, vesničce blízko Kiruny, je nalezena mrtvá farářka z místní farnosti Mildred Nilssonová. Kdosi ji ubil a její tělo pověsil pod kostelní varhany.

Znovu se vracejí vzpomínky na případ zavražděného kněze Viktora Strandgårda. Rebecka Martinssonová během té doby prožila bezesporu nejhorší chvíle svého života. Byla nucena v sebeobraně zastřelit tři osoby, avšak kolaps přichází až nyní. Její šéf, ve snaze zabránit jejímu zhroucení, ji pošle s kolegou do Kiruny. Rebecka se zde setká s farářem Stefanem Wikströmem, Mildrediným nástupcem. Objeví tajnou schránku s výhrůžnými dopisy adresovanými zavražděné farářce a pochopí, jaké nenávisti musela ta žena vzdorovat při svých aktivitách na pomoc ženám v tísni.

Inspektorka Anna-Maria Mellaová přeruší mateřskou dovolenou a vydá se po stopách vraha. Pak najednou zmizí farář Wikström a situace se vyhrocuje…Kniha v českém jazyce!


Stažení Prolitá krev zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Prolitá krev (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Prolitá krev zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Prolitá krev.pdf (EUR-0.00)

  Prolitá krev.epub (EUR-0.00)

  Prolitá krev.doc (EUR-0.00)

  Prolitá krev.txt (EUR-0.00)

  Prolitá krev.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Prolitá krev.PDF – (EUR 0.00);

  Prolitá krev.MOBI – (EUR 0.00);

  Prolitá krev.EPUB – (EUR 0.00);

  Prolitá krev.DOC – (EUR 0.00);

  Prolitá krev.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Rebecka Martinssonová (2.)

  Originální název:

  Det blod som spillts (2004)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Host
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (37)

  Přidat komentář

  Jana283

  16.11.2017

  Ještě o něco slabší než Sluneční bouře. V tomto díle už pokulhává i příběh Rebeky a Anny -Marie (ten se vlastně úplně vytrácí). Další pokračování už mne nelákají.

  Skripi

  13.10.2017

  Knihu som si skúšal vypočuť trikrát ale bezúspešne. Nebavila ma a mal som miš-maš v postavách. Prišlo mi to tak trochu možno pre ženy. Poslednú dobu mám pocit že v severských krajinách objavili ľudia pero a začali rad radom písať. Máloktorý z nich sa ale dá aj čítať. Neodporúčam… 🙁

  Ivulka90

  08.07.2017

  Co o tomhle dílu pentalogie říct? Čte se dobře, nenadchne, neurazí…. Trošku mi vadil vložený příběh o vlčici, ale to je můj problém. Jdu se podívat i na další díly, třeba to bude časem lepší….

  ArwenAragorn

  30.06.2017

  Ve vesničce blízko Kiruny je nalezena zavražděná farářka, potom zmizí i farář. A Rebecka Martinssonová je opět zde, nemůže se ještě vyrovnat s minulou tragickou událostí, ale už se postupně proti své vůli zaplétá do současného vyšetřování a objevuje to, co policii zůstalo zatím skryto. Asa Larsson nepíše zcela jednoduše, ale dokáže dokonale uchopit situaci, vykreslit lidské charaktery a udržovat čtenáře v napětí. A neočekávané skutečnosti vyplouvají na povrch….

  Kerberos

  17.06.2017

  Mám ráda hlavní hrdinku ,přečtu si i další díly

  happy-smile

  30.03.2017

  Ajaj, byla jsem zvědavá na další díl – ten minulý mě moc nebavil, protože se tam řešila katolická církve, což není zrovna můj šalek čaje. Jenže ouha, ono se to ale řeší i tady. A zase z toho mám stejný pocit, spíše nuda. Může za to téma nebo autorčin styl? Zkusit ještě další díl, aby se člověk přesvědčil, kde je pravda? Jenomže když už měla dva díly o církvi, nebude o ní i třetí? No tato spisovatelka pro mě zůstává zatím záhadou…

  jarynek

  06.03.2017

  nečetlo se to špatně, ale příběh Zlatonožky mi přišel nadbytečný, spíše jen narušoval plynulost děje, pachatel a motiv se vyloupnou v textu tak nějak mimochodem

  Pavlnka

  03.03.2017

  Knížka byla rozhodně zajímavá, ale ten závěr byl tedy pro mě fakt divný.

  rekon

  06.02.2017

  První kniha od této autorky, moc mě nezaujala. První půlka slabá a konec už to nezachránil. Nepochopila jsem pasáže o Žlutonožce, podle mne tam byla zbytečná. Určitě ale zkusím přečíst i něco jiného.

  kuruteku

  05.02.2017

  Co autorce Rebecka udělal, že ji takhle trestá? A co Švédská církev, že i druhá kniha je k ní takhle krutá? Nicméně postupné odkrývání Mildred se mi líbilo. I její "feminismus", který vlastně feminismem nebyl, jen přirozenou touhou po ochraně.

  Aymira

  02.06.2016

  Přišlo mi to o chlup horší než první díl. Nedokázala jsem se v knize zorientovat, vadily mi časté časové skoky mezi jednotlivými odstavci a v podstatě i příliš mnoho postav na stejné úrovni významnosti. Dokonce teď, pár hodin po dočtení, si nedokážu vybavit, co vlastně bylo motivem k vraždám. Autorka se navíc snaží do svých knih zakomponovat prvky ženského románu, ale je to v tak slabých náznacích, že je to celé spíše na škodu. Kupodivu ale příběh s vlčicí mi přišel moc hezky napsaný – byl poetický a čtivý. Ale hodil by se více do samostatné povídky než do krimi románu.

  kneslova

  21.04.2016

  Co o to, dobře napsaná detektivka, ale mě osobně vadily některé pasáže v ději, které se týkaly zvířat, nemám to ráda a kdybych to věděla dopředu, vyhnu se čtení té knihy. Také motiv pachatele se mi zdál dost pochybný, ale stále slušná detektivka,.

  technik1965

  05.07.2015

  Z knihy som sklamaný. Čakal som niečo viac.

  Selinute

  13.05.2015

  Taky čtu knihy od Asy Larsson na přeskáčku, podle toho, jak na mě v knihovně vyjdou. Rozhodně mi to ale nevadí, protože všechny jsou skvělé. Vždy, když si některou z nich nesu domů, už se na čtení moc těším. Asa mě nikdy nezklame.

  markuc

  28.03.2015

  Tak potvrzuji se ma slova z komentare u prvni knihy serie – jde zatim o nejslabsi severske detektivky. Resi se v podstate jen subjektivni emoce jednotlivych postav (hlavne zen) a pribeh se vyresi vetsinou sam a nahodou. Slabotka a lituji, ze mam zakoupenych vice knih teto serie.

  dalia1769

  18.03.2015

  Podle mne trochu lepší než první díl, ale pořád spíše průměrná detektivka. Četla se dobře, nicméně jsem opět měla trochu problém, s kým ve vesnici vlastně sympatizovat. Zkorumpovaná církev, machističtí muži ani přehnaně feministická, manipulativní farářka, neštítící se sem tam trochy vydírání, aby dosáhla svého, mi zrovna k srdci nepřirostli. Nicméně Rebecka si mne již trochu získala a její šéf Mans příjemně překvapil.

  LuckaH2

  09.03.2015

  Některé pasáže jsou zajímavé i napínavé, ale jako celek jsem uchvácena nebyla. První khiha se mi líbila víc – nějak mi tady vadilo jak se neustále vyrovnává s traumatem, kterým to dost podobným opět končí, podobný motiv (církev, vražda v kostele), podobný konec…to mi nesedělo. Ale přesto se to číst dá – možná by se mi to četlo líp, kdybych první díl nečetla. Ale na třetí se chystám.

  Jihorka

  21.11.2014

  Druhá kniha ze série a i zde dávám průměrné hodnocení – nijak vyjímečná detektivka. Nenáročná.

  Rad1

  07.11.2014

  Kniha mě vůbec nezaujala

  Marika Vanova

  21.10.2014

  Také velmi čtivé, mám ráda kratší kapitoly, pak mi přijde, že ten děj utíká rychleji a má větší spád, ale přesto mě tento díl zaujal méně než první a třetí. Nějak jsem si to zpřeházela, jak je to k sehnání v knihovně. Jen s tou vlčicí jsem to úplně nepochopila.

  borknagar

  22.09.2014

  O fous atmosféričtější, depresivnější, temnější a snad i brutálnější…… Asa Larssonová se pomalu, ale jistě stává mojí další oblíbenou spisovatelkou temné severské detektivky. Příběhově (obsahově) to nevybočuje ze standardů jiných severských krimi, ale ta atmosféra by se dala krájet. Moc dobré počtení na pomalu se blížící podzimní večery u dobrého, teplého čaje a nějaké dobroty :))

  Evik30

  07.08.2014

  Knihy od Larssonové čtu na přeskáčku jak se mi v knihovně dostanou do ruky. Proto jsem jako první četla poslední knihu Oběť Molochovi a teď jsem se dostala k Prolité krvi. Už mám zamluvenou i Sluneční bouři tak uvidím. Moje pocity ke knize Prolitá krev jsou rozporuplné. Část knihy je výborná, část mě moc nebavila. Vraha jsem tipovala už od poloviny knihy a strefila jsem se.
  Larssonová není špatná, píše dobře, ale nějak se do jejich postav nemůžu vžít jako u některých jiných severských krimi. Budu ji číst dál, ale nedám si pokoj i s jinými severskými autory.

  Vzhůru na Sluneční bouři!! :o))

  Moňa69

  09.03.2014

  Možná to bude způsobeno tím, že jsem Prolitou krev četla bezprostředně po bestiálnostech typu Ptáčník a Pečovatel, ale sakryš, na mě je to moc něžné a málo morbidní:(

  efka.saf

  27.01.2014

  Opravdu dobrá kniha od očividně talentované autorky. Já udělala jen jednu chybu, kterou už potom nešlo vrátit zpět, a to, že jsem četla první Prolitou krev a nikoliv Sluneční bouři, ke které se autorka v příběhu často vrací.

  Nejedná se o dílo plné akčních přestřelek, honiček v autě a šílených úniků z fantaskních situací, naopak děj plyne zdánlivě docela poklidně, přesto jsme v každé kapitole svědky něčeho nového, dalšího dílčího odhalení, které se týká osob, které v dané vesnici žijí. Děj je neustále proplétán s minulostí, čímž se seznamujeme nejen s osobností mrtvé farářky, ale i se všemi ostatními, a tak čtenář dochází k závěru, že nikdo by ve vesnici nebyl zrovna adeptem na svatořečení. Dle mého názoru tkví opravdové mistrovství Asy Larssonové v jejím vypravěčském umu a také v umění vytvořit skutečně plastické postavy. Příběh sám o sobě je zcela věrohodný, skoro by se dalo říct "ze života", ovšem ze života jedné trošku prohnilé vesnické komunity. Rovněž s velkým povděkem jsem přijala vsunutí samostatného příběhu vlčice, který, na rozdíl od děje odehrávajícího se v lidském světě, má podstatně okatější happy end :).
  Výborně napsaný příběh plný skrytých lidských bolístek, starých křivd a nezahojených ran na duši, který nemůže nechat čtenáře v klidu.

  Efca

  31.12.2013

  Trochu mi zde vadilo přeskakování z popisu nezávislého a odtažitého vypravěče na začátku kapitoly do vyprávění a mysli jedince, který zrovna v dané kapitole "vystupoval". Taky scéna s vlčicí mi přišla navíc – zbytečně rozmělňovala děj a nikam ho neposouvala, přestože byla napsána moc pěkně – možná by vyzněla lépe, kdyby byla v celku v prologu nebo doslovu. Pro mě trochu zklamání, příběh by lehce zapadl do série Vraždy v Midsomeru. Jinak byla ale kniha velmi čtivá a snadno vtáhla do děje. Za mě tedy 3 *

  Jingle

  25.12.2013

  S hodnocením jsem dlouho váhala. Severské detektivky můžu, ale s touto si nějak nevím rady. Čte se rychle, i když u některých pasáží člověk musí zbystřit, jinak by se moc nechytal. Postavy jsou opět vykreslené dobře, přesto mi tam něco chybělo a něco přebývalo. Chyběla mi ta atmosféra drsného kraje, kterou mám tak ráda, i když se o její navození autorka snažila (někdy dobře, někdy méně dobře), a přebývala mi hlavně odhadnutelnost děje. Ta je u detektivek vždycky na škodu. Celkově ale pro mě kniha stále vyznívá kladně, hlavní je překonat první stránky a pak už se člověk velice rychle začte. Určitě však doporučuji si předtím přečíst předchozí díl, jinak se čtenáři v postavě Rebecky příliš nevyznají.

  michaela.kol

  07.10.2013

  Po přečtení Sluneční bouře, která mě nikterak moc nenadchla, jsem přece jenom sáhla ještě i po této knize. Možná je to tím, že jsem si už na autorčin styl psaní zvykla, ale knížka mě do děje vtáhla víc a i Rebecka je už mému srdci bližší. Určitě ještě po této autorce sáhnu (jsem totiž zvědavá, jak to s Rebeckou bude dál), ale doufám, že téma už nebude náboženské.

  zuzanka

  23.09.2013

  Nějak moc knězů v těch jejích knížkách.

  Ronin Roujin

  06.09.2013

  I druhý příběh ze švédského severu neztrácí nic z kvality prvního dílu. Snad ještě více než ve Sluneční bouři se zde autorka věnuje pohledu na události z úhlu různých lidí a do toho všeho ještě zakomponovala příběh jedné osamělé vlčice. Za mně cajk.

  hanap

  07.08.2013

  Druhá kniha v pořadí navazuje na první "Sluneční bouře", hlavní hrdinka Rebecka se opět vrací do své rodné Kiruny a řeší ve spolupráci s místní policii další vraždu. Kniha se dobře čte , při čtení až zebe ,měla jsem pocit ,že se spolu s hrdinkou brodím hlubokým sněhem.
  Krásné ,doporučuji.
  TAGS:

  Online Prolitá krev ebook, Kniha Prolitá krev FB2, Download Prolitá krev PDF , Download Prolitá krev MOBI, Online Prolitá krev kniha, Zdarma Stažení Prolitá krev IPhone, Online kniha Prolitá krev PDF, Zdarma Prolitá krev DJVU, Zdarma Stažení Prolitá krev TXT, Stažení Prolitá krev RTF, Online Prolitá krev FB2 , e-kniha Prolitá krev stažení TXT, Zdarma Prolitá krev stažení kniha, e-kniha Prolitá krev download MOBI, Stažení Prolitá krev IPad, Číst Prolitá krev MOBI, Číst Prolitá krev DOC, Zdarma Prolitá krev AWZ, Download e-kniha Prolitá krev iPad , Zdarma Prolitá krev DJVU, Download Prolitá krev e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Prolitá krev DVD, Číst Prolitá krev TXT, Book Prolitá krev stažení DJVU, Prolitá krev stažení kniha zdarma, Prolitá krev stažení kniha pdf zdarma, Prolitá krev pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Prolitá krev pdf zdarma, Prolitá krev stažení kniha epub zdarma, Prolitá krev ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply