Proroctví Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Proroctví Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Proroctví


Nina se ještě nevzpamatovala z posledního souboje s peklem a už musí čelit dalším výzvám. Vedle svého studia na Brownově univerzitě pracuje jako stážistka v otcově někdejší společnosti Titan Shipping. Je ještě vyčerpaná z otcova nenadálého odchodu a navíc se jí pravidelně vracejí noční můry, v nichž je zabit násilnou smrtí. Vedle ostatních problémů, které musí řešit, však děsivým nočním obrazům nepřikládá patřičnou důležitost. A to se jí může stát osudným. Jsou pro ni totiž varováním… Jared má o Ninu strach a jedinou možností, jak ji zachránit, je získat zpět ukořistěnou knihu kouzel Ars Notoria. Do cesty se mu ale postaví noví nepřátelé a Jaredovy nejhorší obavy se vyplní. Musí se rozhodnout: buď se sám postaví peklu, nebo započne novou válku s nebem.Kniha v českém jazyce!


Stažení Proroctví zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Proroctví (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Proroctví zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Proroctví.pdf (EUR-0.00)

  Proroctví.epub (EUR-0.00)

  Proroctví.doc (EUR-0.00)

  Proroctví.txt (EUR-0.00)

  Proroctví.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Proroctví.PDF – (EUR 0.00);

  Proroctví.MOBI – (EUR 0.00);

  Proroctví.EPUB – (EUR 0.00);

  Proroctví.DOC – (EUR 0.00);

  Proroctví.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Prozřetelnost (2.)

  Originální název:

  Requiem (2011)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Yoli
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (19)

  Přidat komentář

  nikol2178

  04.10.2017

  Moc krásná kniha, těšila jsem se na další díl, ale prý v Česku nevyjde, takže jsem z toho smutná. Ale miluju hlavní postavy a určitě se někdy k sérii vrátím. 🙂

  stana2224

  24.12.2016

  Skvělá kniha. Ale první díl byl lepší

  zuzana1995

  23.11.2016

  Napínavé a poutavé čtení, škoda že třetí díl není v ČJ

  janet1234

  31.10.2016

  Skvělé čtení, úžasné ještě lepší jak 1.dil.

  LutherKing

  30.09.2016

  Čtivé čtení.

  malazluta

  23.02.2016

  Příjemné pokračování v duchu prvního dílu.

  Danča:))))

  28.12.2015

  Proroctví se mi líbilo stejně jako Prozřetelnost. Postavy jsou fajn (hlavně Jared a Claire) ale Nina je pro mě hrozná chudinka. Pořád aby ji každý zachraňoval. Ale na druhou stranu o čem by to pak bylo.
  Trojku budu číst/nebo se spíš pokusím číst v angličtině protože u nás nevyjde. Psala jsem do nakladatelství. Škoda.

  Dandulka

  17.12.2015

  Velmi pěkný příběh, celé se to četlo samo a rychle. Bohužel, ještě musím přečíst 1. díl! Jako vždy.

  LyP

  03.12.2015

  Podle me tenhle dil se moc nepovedl,prvni dil akcnejsi a také i zabavnejsi. Melo to skoncit tim 1.dílem.Ale i tento dil nebyl k zahozeni

  rachel4439

  28.10.2015

  Za mě snad i lepší, než první díl. Tam mě obrovsky vadila podobnost se Stmíváním, to se tady ztratilo, takže jsem konečně dostala nový příběh místo "andělského Stmívání". I děj se mi vcelku líbil, hlavní postava už nebyla tak och a ach jako dříve, dostalo se nám trochu tajemna a přemýšlení, o co asi jde a jak by to šlo uzavřít. Žádný zázrak, ale četla jsem to v době, kdy jsem měla chuť na YA a byla jsem spokojená, dostalo se mi života mladé dospělé s fantasy prvky v příběhu, to jsem po tom taky chtěla.

  luciefeix

  27.10.2015

  Hodně mě zklamala 🙁 první díl byl nabušenej , tento slabota a trochu jako blbost mi to přišlo .. vše vychází a takový naivní 🙁

  muchomurka

  19.10.2015

  Druhý díl mě oproti prvnímu dost zklamal. Do čtení jsem se chvílemi musela nutit, vůbec jsem se nemohla začíst, i když ke konci to bylo trošku lepší. Přišlo mi to příliš překombinované a zároveň i o ničem. Pořád se mluvilo o hrozně a hledání, ale nic moc se nedělo. Děj byl jak letem světem – šup a je léto, šup a je po druháku, šup a je zase podzim.
  Také mi přišlo, že autorka rozehrála spoustu zajímavých námětů, ale moc je nevyužila. Čekala jsem, co vznikne ze situace se Sashou, Grantem, ve škole když skoro nebyla atd.
  Nina mě tu neskutečně štvala, buď byla unavená, nebo na někoho neustále naštvaná. Jared byl skvělý, ale vzahu N. a J. by prospěla větší důvěra a otevřenost. Na druhou stranu jsem ráda, že zde bylo více Bexe, Claire a také Kim.
  Ale jsem ráda, že jsem se zde nedočkala dalšího "nemůže spolu být, protože blablabla", ale konečně rozumné uvažovaní.
  Nevím, první díl jsem zhltla, druhý mě zklamal. A k mému překvapení má být další díl. Nechám se překvapit, ale doufám, že to bude příjemné překvapení.

  Lenka.Vílka

  25.08.2015

  Jako první věc mě hned při koupi zaujala tloušťka knihy (vlastně její netloustka) oproti prvnímu dílu. Ale na druhou stranu-udelalo mi to radost. První díl měl prostě moc stran. Co nechapu, když má i třetí stejně jako druhý…ale k ději. Bavilo víc než první, ale drží se to standardu kvality všech knih autorky. Jsem zvědavá na zakončení. Ale určitě nezklame. Jak jinak…

  Anosilka

  15.08.2015

  Spokojenost.

  Laf

  10.08.2015

  Taková průměrná pohodovka. Pořádně se začalo dít něco až tak od poloviny knihy a celkově mi to přišlo takové nedoladěné.

  Maragad

  11.07.2015

  Proroctví je nejen důstojným pokračováním předchozího dílu, ale v mnoha směrech ho i předčí. Nejde jen o hlavní hrdiny, ale i příběh jako takový je propracovanější, čtenáři již netápou mezi novými bytostmi a i děj je více akční a podán opět velmi čtivou formou. Konec je celkem předvídatelný, ale stejně vás šokuje, i když si říkáte, že jste to čekali. Teď už jen můžete doufat, že další díl vyjde v nakladatelství Yoli co nejdříve, ale vypadá to tak, že letos to již nebude.

  Markysek45

  08.07.2015

  První polovina kniha byla hodně slabá. Občas jsem si říkala, že už ty informace o Nině začínají být zbytečně šílené a přehnané. Akce v druhé polovině sice děj vylepšila, ale zase až takový happy end to být nemusel. Vůbec se nedivím, že se do vydání posledního dílu nehrnou.

  melaficent

  09.04.2015

  Knižka bola trocha slabšia ako prvá časť, ale tá akcia na konci všetko vynahradila 🙂

  Catie_

  24.10.2014

  Pokračování Prozřetelnosti. Příběh se dále vyvíjí, opět se potkáme s Ninou a jejími spolužáky, s Jaredem a jeho rodinou. Pokud se vám líbila první kniha, druhá vás určitě nezklame.  TAGS:

  Online Proroctví ebook, Kniha Proroctví FB2, Download Proroctví PDF , Download Proroctví MOBI, Online Proroctví kniha, Zdarma Stažení Proroctví IPhone, Online kniha Proroctví PDF, Zdarma Proroctví DJVU, Zdarma Stažení Proroctví TXT, Stažení Proroctví RTF, Online Proroctví FB2 , e-kniha Proroctví stažení TXT, Zdarma Proroctví stažení kniha, e-kniha Proroctví download MOBI, Stažení Proroctví IPad, Číst Proroctví MOBI, Číst Proroctví DOC, Zdarma Proroctví AWZ, Download e-kniha Proroctví iPad , Zdarma Proroctví DJVU, Download Proroctví e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Proroctví DVD, Číst Proroctví TXT, Book Proroctví stažení DJVU, Proroctví stažení kniha zdarma, Proroctví stažení kniha pdf zdarma, Proroctví pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Proroctví pdf zdarma, Proroctví stažení kniha epub zdarma, Proroctví ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply