Protivná příroda Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Protivná příroda Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Protivná příroda


Skutečný svět zvířat je úplně jiný než nudné učebnice přírodopisu: nemilosrdný a plný nástrah. Tato kniha vám s pomocí mnoha příkladů, záludných kvizů a bláznivých vtipů odhalí zajímavosti, o kterých jste neměli ani tušení.
Věda plná odstrašujících příkladů z nelítostné divočiny!
Nemyslete si, že Protivná příroda je jen další nudná učebnice přírodopisu! Kde jinde byste zjistili:
– jak sají upíři krev,
– které zvíře je nejhloupější,
– proč mají supi holé hlavy,
– jaký druh žab můžete potkat na záchodě.
Tato knížka vás vtáhne přímo do nemilosrdného světa zvířat plného nástrah a nebezpečí. Dozvíte se o tom, jak zuřiví lovci trhají svou kořist, objevíte tajemství zvídavých přírodovědců a přečtete si, co si o vás myslí gorila, pes nebo kočka. Nechybějí ani obvyklé bláznivé vtipy, záludné kvizy a zajímavosti, o kterých jste neměli ani zdání.
Věda ještě nikdy nebyla tak děsivá!Kniha v českém jazyce!


Stažení Protivná příroda zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Protivná příroda (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Protivná příroda zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Protivná příroda.pdf (EUR-0.00)

  Protivná příroda.epub (EUR-0.00)

  Protivná příroda.doc (EUR-0.00)

  Protivná příroda.txt (EUR-0.00)

  Protivná příroda.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Protivná příroda.PDF – (EUR 0.00);

  Protivná příroda.MOBI – (EUR 0.00);

  Protivná příroda.EPUB – (EUR 0.00);

  Protivná příroda.DOC – (EUR 0.00);

  Protivná příroda.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Horrible Science: Nasty Nature (1998)

  Žánr:
  Pro děti a mládež
  Vydáno: , Egmont (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  z1631984

  06.03.2017

  Jedna z nejlepších knih edice Děsivá věda. Velmi vtipné a poučné.

  Dandulka

  10.06.2012

  humor a poučení- skvělé edice, všechny!

  Peter.Melon

  05.05.2012

  Dobrá kniha.Přečetl jsem ji vícekrát.Místy je i zábavná.Za přečtení stojí.Kniha která je určena spíše pro mládež.Je zajímavě ilustrovaná.Právě v ilustraci a "bublinách"tkví kouzlo této knihy.Zajímavé jsou však také články,které autor získal při svých dobrodružstvích.Hodnotím 60 procenty.

  Izzy_

  23.08.2011

  skvelá , zaujímavá a vtipná knižka o prírode.  TAGS:

  Online Protivná příroda ebook, Kniha Protivná příroda FB2, Download Protivná příroda PDF , Download Protivná příroda MOBI, Online Protivná příroda kniha, Zdarma Stažení Protivná příroda IPhone, Online kniha Protivná příroda PDF, Zdarma Protivná příroda DJVU, Zdarma Stažení Protivná příroda TXT, Stažení Protivná příroda RTF, Online Protivná příroda FB2 , e-kniha Protivná příroda stažení TXT, Zdarma Protivná příroda stažení kniha, e-kniha Protivná příroda download MOBI, Stažení Protivná příroda IPad, Číst Protivná příroda MOBI, Číst Protivná příroda DOC, Zdarma Protivná příroda AWZ, Download e-kniha Protivná příroda iPad , Zdarma Protivná příroda DJVU, Download Protivná příroda e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Protivná příroda DVD, Číst Protivná příroda TXT, Book Protivná příroda stažení DJVU, Protivná příroda stažení kniha zdarma, Protivná příroda stažení kniha pdf zdarma, Protivná příroda pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Protivná příroda pdf zdarma, Protivná příroda stažení kniha epub zdarma, Protivná příroda ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply