Provařená Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Provařená Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Provařená


Jak být dobrou mámou, když si neumíte poradit sama se sebou? Když vás táhnou do hlubin zoufalství drogy, dluhy, posedlost štíhlostí a taky osamění? Osmatřicetileté Sylvii, dvaadvacetileté Kamile a šestadvacetileté Alici život naložil na cestu pořádný batoh starostí. Otcové jejich dětí nejsou také zrovna ideální. Jeden feťák, další rocker, třetí workoholik. I oni nejspíš hledají své odpovědi. Jak být dobrým tátou, když jste dítě vlastně nechtěl? Nebo když se bojíte, že budete jako váš otec? To by rád věděl osmatřicetiletý Patrik, rocková hvězda, která má podle ostatních naprosto všechno. Stačí to ale na vyrovnání se s prázdnotou a starými křivdami, které ho sžírají?
I když hrdinové příběhu mají své bolesti a smutky, najdou v sobě vnitřní sílu odrazit se ode dna a plnit si své sny. Ponořte se do příběhu o přátelství, naději a také o tom, že život není vždycky tak marný. Zvlášť když do něj vstoupí děti…Kniha v českém jazyce!


Stažení Provařená zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Provařená (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Provařená zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Provařená.pdf (EUR-0.00)

  Provařená.epub (EUR-0.00)

  Provařená.doc (EUR-0.00)

  Provařená.txt (EUR-0.00)

  Provařená.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Provařená.PDF – (EUR 0.00);

  Provařená.MOBI – (EUR 0.00);

  Provařená.EPUB – (EUR 0.00);

  Provařená.DOC – (EUR 0.00);

  Provařená.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Pro ženy
  Vydáno: , SiMonaLisa
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Martina133811

  01.09.2017

  v časopise mě zaujala ukázka knihy, tu si musím pořídit. dlouho jsem nic nečetla. opravdu dlouho. čtu jedním dechem, nejde přestat. dočtu na konec stránky a zavřu to. nejde to, musím ještě přečíst další stránky. mám jí 4dny a už ji budu mít přečtenou. těším se na další knížky 🙂

  AndyV.

  31.08.2017

  V jednom časopise mě zaujala ukázka z knihy a jelikož jsem už dlouho žádnou knihu v ruce nedržela, objednala jsem si jí i s podpisem.Za pár dní mi přistála doma a poté co jsem si ji "očuchala" – miluji vůni nových knih, začetla jsem se….manžel měl hlad:-), dítě mělo hlad:-), ale já četla….jedním dechem…kniha mě stále udržovala v pozornosti jak se střídaly příběhy všech hrdinek…parádně napsáno…pokud se objeví další kniha paní Votyové, určitě bude mít své místo v mé knihovně…

  kaczka79

  02.08.2017

  Kniha se dobře čte, je ze života. Přečteno jedním dechem, doporučuji. Těším se na další knihy paní Votyové….

  Anastasia01

  20.06.2017

  Měla jsem štěstí pořídit si "Provařenou" mezi prvními, ještě 23.5. na křestu knížky i s autogramem od autorky 🙂

  Už před asi půl rokem jsem narazila na ukázky, z tehdy ještě očekávané knihy, které mě zaujaly. Ale i přes to, jsem čekala pouze klasický román, kterých jsem za svůj život přečetla víc než dost.

  Musím přiznat, že "Provařená" mě milé překvapila. Zaprvé už sám o sobě formát vyprávění čtyř (propojených mezi sebou) příběhů najednou je netradiční a nechává čtenáře, téměř neustále, v napětí. Dále tu najdete i skvěle propracované hrdiny, každý bojující s vlastním těžkým osudem. Sice za svoje chyby si můžou samy, musela jsem s nimi ale soucítit a doufat v co nejšťastnější konec.

  Knížka se čte rychle a jednoduše. Pro mě osobně to byla úplná záchrana po hromadě maturitní a psychologické četby. Rozhodně bych ji doporučila každému a především těm, kdo zrovna neprožívá nejsladší období. Ukáže vám, že i to nejhorší nakonec přivede k něčemu dobrému. Pokud se samozřejmě hned tak nevzdáte (:

  Mojepočteníčko

  26.05.2017

  Musím se přiznat, že se v českých autorech a autorkách příliš nevyznám. Když mě kontaktovala paní z nakladatelství SiMonaLisa s tím, jestli bych nechtěla recenzovat nově vycházející knihu Simony Votyové, vděčně jsem prošmejdila odkazy, které k mailu připojila. Zamlouvala se mi autorka i téma knihy, protože mám ráda příběhy, v nichž mají postavy předobraz ve skutečných lidech a. Čili v takových, co je můžu úplně běžně potkat někde kolem sebe. Asi i proto mě svou tvorbou přitahují knihy Patrika Hartla, Josefa Formánka a Báry Nesvadbové (ano – dodnes jsem zamilovaná do Jáchyma z Hartlových Okamžiků štěstí, protože vím, že z něj jednou vyroste správnej chlap). Knížka Simony Votyové mě mile překvapila a splnila moje očekávání. Pokud jste se u tu zastavili a máte ještě pár minut navíc, budu ráda, když si přečtete, jaký dojem na mě udělala.

  Příběh nás zavádí do života tří žen. Sylvie touží po dítěti a je rozhodnutá jít si za svým stůj co stůj. Kamila je feťačka. A proč by ne? Má na to přece papír – úmrtní list své matky. Alice žije se svým malým synkem v přepychu. Zdá se, že si nemá nač stěžovat, jenže peníze lásku, city a opravdové přátelství skutečně nenahradí.
  I když nyní žijí spokojeným životem, každá z nich přechovává ve skříni starého kostlivce. Minulost, která je dříve, či později zkrátka dožene. Ať už jsou to dozvuky manželství s gamblerem, věčná touha po droze, vděk k někomu, kdo nás zachránil ve chvíli, kdy jsme to nejspíš potřebovali.
  A pak tu máme i jednoho hlavního aktéra z mužských řad. Patrik je rocková hvězda, která má úplně všechno, po čem kdy toužila. Jenže – skutečně je tomu tak? Lze opravdové životní štěstí postavit na základech z litrů alkoholu, poddajných fanynek, nočních flámů a peněz? Nebo snad existuje univerzální recept, jak smazat staré křivdy, aby později neměly možnost jakkoli ovlivňovat naši budoucnost?
  Dříve nebo později osud životy těchto postav navzájem propojí. A bude jen na nich, jestli se rozhodnou zatnout zuby, aby konečně udělaly krok tím správným směrem.

  Knížka Simony Votyové má nádhernou obálku a skvěle se čte. Autorčin styl psaní je lehký, vyhovovala mi délka kapitol i zvolené písmo. Spíše než na prostředí se soustředí především na vykreslení jednotlivých postav. Díky pečlivosti, se kterou nám popisuje jejich životy, způsob myšlení nebo pocity, se stávají ještě více reálnějšími. A o to je pak mnohem snadnější s nimi splynout a pochopit je.

  Nejsem si úplně jistá, komu připsat jednu jedinou malou výtku, kterou ke knize mám. Objevila jsem totiž drobnou chybu v textu. A sice, že od sebe na několika místech nejsou oddělena slova.

  Jak s oblibou říkávám ve svých videích – oddechovka, díky které získáte do života něco navíc. A takové přeci stojí zato číst!  TAGS:

  Online Provařená ebook, Kniha Provařená FB2, Download Provařená PDF , Download Provařená MOBI, Online Provařená kniha, Zdarma Stažení Provařená IPhone, Online kniha Provařená PDF, Zdarma Provařená DJVU, Zdarma Stažení Provařená TXT, Stažení Provařená RTF, Online Provařená FB2 , e-kniha Provařená stažení TXT, Zdarma Provařená stažení kniha, e-kniha Provařená download MOBI, Stažení Provařená IPad, Číst Provařená MOBI, Číst Provařená DOC, Zdarma Provařená AWZ, Download e-kniha Provařená iPad , Zdarma Provařená DJVU, Download Provařená e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Provařená DVD, Číst Provařená TXT, Book Provařená stažení DJVU, Provařená stažení kniha zdarma, Provařená stažení kniha pdf zdarma, Provařená pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Provařená pdf zdarma, Provařená stažení kniha epub zdarma, Provařená ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply