Průvodce světem J.R.R. Tolkiena Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Průvodce světem J.R.R. Tolkiena Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Průvodce světem J.R.R. Tolkiena


Britský autor několika knih o díle klasika světové fantasy provází čtenáře ve více než pěti stech abecedně řazených hesel přehlednou a čtivou formou po základních lokalitách, národech, osobnostech a flóře a fauně Tolkienovy Středozemě. Praktickou příručku pro každého čtenáře Hobita, Pána prstenů i dalších Tolkienových děl doprovází výběr ilustrací, chronologická tabulka a rejstřík pramenů.
David Day (1947) je autorem knih Tolkienův prsten, Tolkienův bestiář a řady dalších titulů z oblasti mytologie a fantastiky.Kniha v českém jazyce!


Stažení Průvodce světem J.R.R. Tolkiena zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Průvodce světem J.R.R. Tolkiena (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Průvodce světem J.R.R. Tolkiena zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Průvodce světem J.R.R. Tolkiena.pdf (EUR-0.00)

  Průvodce světem J.R.R. Tolkiena.epub (EUR-0.00)

  Průvodce světem J.R.R. Tolkiena.doc (EUR-0.00)

  Průvodce světem J.R.R. Tolkiena.txt (EUR-0.00)

  Průvodce světem J.R.R. Tolkiena.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Průvodce světem J.R.R. Tolkiena.PDF – (EUR 0.00);

  Průvodce světem J.R.R. Tolkiena.MOBI – (EUR 0.00);

  Průvodce světem J.R.R. Tolkiena.EPUB – (EUR 0.00);

  Průvodce světem J.R.R. Tolkiena.DOC – (EUR 0.00);

  Průvodce světem J.R.R. Tolkiena.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Tolkien Companion (1993)

  Žánr:
  Sci-fi, Mytologie, Encyklopedie, vzdělání
  Vydáno: , Mustang
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Lessana

  29.04.2016

  Krásny prierez Stredozeme, táto praktická príručka s veľmi charakteristickými (a na môj vkus dosť tmavými) ilustráciami a tenším (mne voňavým) papierom. Nadšencom poskytuje bohatú ponuku informácií v abecednom poradí, či už na objasnenie, občerstvenie alebo na zoznámenie sa.

  AndyTheReader

  07.04.2016

  Pakliže se chcete na jednom místě dozvědět mnohé informace o názvosloví a jmenosloví, místopisu a národopisu, fauně a floře i významných osobnostech a událostech Ardy (přesněji Středozemě a Valinoru – Zemí neumírajících v Amanu) nebo si jen osvěžit své (zapomenuté) znalosti Tolkienova univerza, je tato encyklopedická příručka velmi vhodnou publikací k nahlédnutí. Abecedně řazených pojmů je v ní požehnaně a pokrývají opravdu slušnou porci tolkienovských reálií. Samozřejmě zde nelze obsáhnout naprosto vše, to by kniha musela mít několikanásobek svého počtu stran, daný výběr však považuji za velmi solidní a dobře poskládaný.

  Zřejmě jedinou zásadní výtku bych měl k absenci jakýchkoli (praktických) dodatků v knize. Kromě heslovité dvoustránkové chronologie životních milníků J. R. R. Tolkiena na úvod a jmenného rejstříku (který u publikace podobného charakteru považuji za povinnost) na konci knihy, zde více nenajdete (vydání z roku 2003). Myslím, že místo zmíněné biografické chronologie by pro čtenáře byla mnohem užitečnější chronologie významných událostí jednotlivých věků Středozemě a Zemí neumírajících. Nejvíce jsem však v této publikaci postrádal mapu, jelikož odkazy na rozličná místa jsou prakticky v každém druhém pojmu. Pro lepší zážitek tedy doporučuji předem prostudovat a zapamatovat si příslušné mapy z jiných "tolkienovek" nebo je mít po ruce a při četbě do nich nahlížet.

  Aildrin

  29.11.2014

  Koupil jsem hlavně proto, že jsem nikde nemohl najít zmíněný obrázek Legolase. 🙂 Ilustrátoři se zřejmě snažily rozbít obecně vžitou představu o vizáži elfů. Jinak rejstřík moji představu splnil. Koupil jsem úmyslně druhé opravené vydání, které se navíc přebalem hodí mezi ostatní knihy o Středozemi rozhodně víc, než ta první veselá fialová verze, ale to už je věc názoru.

  Peter.Melon

  18.11.2014

  Lucy2211 má podobný názor jako já…

  Lucy2211

  12.08.2014

  Úžasná knížka pro všechny, kteří mají rádi Tolkienovy knihy. Jedná se o takový rejstřík (abecedně seřazený). Mě se kniha moc líbila a má čestné místo v mé knihovničce :))

  Standa Šebek

  04.09.2013

  Jde skutečně jen o encyklopedii – abecední seznam jmen a názvů a jejich vysvětlení. Nic víc, nic míň

  lufi-peace

  24.05.2013

  Báječná kniha pro fanoušky Tolkienova světa! Jestli občas máte zmatek ve všech těch jménech, určitě vám tato kniha pomůže a navíc se dozvíte spoustu věcí, co vám dosud unikaly.

  MajaG

  02.03.2012

  Výborná knížka pro milovníky Tolkienových příběhů. Pro mě něco jako takový atlas Tolkienova světa.  TAGS:

  Online Průvodce světem J.R.R. Tolkiena ebook, Kniha Průvodce světem J.R.R. Tolkiena FB2, Download Průvodce světem J.R.R. Tolkiena PDF , Download Průvodce světem J.R.R. Tolkiena MOBI, Online Průvodce světem J.R.R. Tolkiena kniha, Zdarma Stažení Průvodce světem J.R.R. Tolkiena IPhone, Online kniha Průvodce světem J.R.R. Tolkiena PDF, Zdarma Průvodce světem J.R.R. Tolkiena DJVU, Zdarma Stažení Průvodce světem J.R.R. Tolkiena TXT, Stažení Průvodce světem J.R.R. Tolkiena RTF, Online Průvodce světem J.R.R. Tolkiena FB2 , e-kniha Průvodce světem J.R.R. Tolkiena stažení TXT, Zdarma Průvodce světem J.R.R. Tolkiena stažení kniha, e-kniha Průvodce světem J.R.R. Tolkiena download MOBI, Stažení Průvodce světem J.R.R. Tolkiena IPad, Číst Průvodce světem J.R.R. Tolkiena MOBI, Číst Průvodce světem J.R.R. Tolkiena DOC, Zdarma Průvodce světem J.R.R. Tolkiena AWZ, Download e-kniha Průvodce světem J.R.R. Tolkiena iPad , Zdarma Průvodce světem J.R.R. Tolkiena DJVU, Download Průvodce světem J.R.R. Tolkiena e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Průvodce světem J.R.R. Tolkiena DVD, Číst Průvodce světem J.R.R. Tolkiena TXT, Book Průvodce světem J.R.R. Tolkiena stažení DJVU, Průvodce světem J.R.R. Tolkiena stažení kniha zdarma, Průvodce světem J.R.R. Tolkiena stažení kniha pdf zdarma, Průvodce světem J.R.R. Tolkiena pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Průvodce světem J.R.R. Tolkiena pdf zdarma, Průvodce světem J.R.R. Tolkiena stažení kniha epub zdarma, Průvodce světem J.R.R. Tolkiena ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply