PS: Miluju Tě Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

PS: Miluju Tě Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

PS: Miluju Tě


Holly a Gerry patří k těm šťastným manželským párům, kterým by každý mohl závidět. Náhle, v jeho třiceti letech, odhalí lékaři u Gerryho rakovinu v konečném stadiu. Holly si vůbec nedokáže život bez Gerryho představit a vlastně si ani nic takového představovat nechce. Jenže Gerry s ní má jiné plány. Pár měsíců po jeho smrti dostane Holly balíček dopisů, které pro ni její manžel sepsal a v nichž ji žádá o splnění nečekaných úkolů. S pomocí těchto dopisů, svých potrhlých kamarádek a milující rodiny, která ji někdy dohání k šílenství, Holly postupně objevuje nový život; život dokonce rozmanitější než ten, který ji osud donutil nechat za sebou.



Kniha v českém jazyce!


Stažení PS: Miluju Tě zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:



PS: Miluju Tě (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení PS: Miluju Tě zdarma kniha:

  MIRROR-2

  PS: Miluju Tě.pdf (EUR-0.00)

  PS: Miluju Tě.epub (EUR-0.00)

  PS: Miluju Tě.doc (EUR-0.00)

  PS: Miluju Tě.txt (EUR-0.00)

  PS: Miluju Tě.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  PS: Miluju Tě.PDF – (EUR 0.00);

  PS: Miluju Tě.MOBI – (EUR 0.00);

  PS: Miluju Tě.EPUB – (EUR 0.00);

  PS: Miluju Tě.DOC – (EUR 0.00);

  PS: Miluju Tě.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  PS, I Love You (2002)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (193)

  Přidat komentář

  langova.katka

  předevčírem

  Na filmy nekoukám, nemám srovnání, ovšem kniha mě jinak zvlášť nezaujala a hodně jsem se u ní nudila. Nemělo to žádný spád a ani hrdinka se za celou dobu nikam neposunula. Námět je moc pěkný a nápaditý, ale myslím, že nebyl naplno využit, příkladem mohou býti strohé dopisy (a ona se na ně, chudák, vždy tak těšila). Konec mě navzdory tomu úplně dostal, takže ve výsledku neurazilo.

  Ewik

  16. ledna

  Dojemný, citlivý, zábavný a krásný příběh veliké lásky, obrovské ztráty a objevování sebe sama. Kniha se četla velmi lehce. Byla sice o velmi bolestivé ztrátě, ale Holly měla něco, co ne každý má – milující rodinu, podporu skvělých přátel a neocenitelné, upřímné rady laskavého manžela – opravdového chlapa, který v těžké chvíli myslí na to, že jeho žena bude potřebovat pomoc…naučit se bavit a žít. Přímo před očima se mi odehrával jedinečný a velmi reálný příběh, který mě dokázal rozesmát i rozbrečet zároveň.

  Nedávno jsem viděla i film s Gerardem Butlerem, kterého mám velmi ráda a dost mě překvapilo, jak filmaři celý příběh pozměnili a upravili. Některé věci mi nedávaly smysl, ale i tak se mi film moc líbil a nedám na něj dopustit, stejně jako na knihu.

  Thromulus

  22.11.2017

  Ze začátku byla kniha dost smutná a líbila se mi, ale postupně mé nadšení z knihy opadalo. Sem tam se ale vyskytla nějaká ta zajímavá situace, která člověka dokázala rozveselit/rozesmutnit. Sice obvykle tento typ knih nečtu, ale z knihy zklamaný nejsem, byla fajn.

  Reldnis

  20.11.2017

  Kniha byla čtivá a zároveň šíleně smutná. Člověk se lehce dostal do role Holly. Občas mi přišly nějaké části lehce odbité, jinak určitě doporučuji přečíst. 🙂

  marara

  18.09.2017

  Moc hezké čtení. Překvapilo mě, jak moc se kniha liší od filmu, pořád jsem si kladla otázku, co je lepší. Vyhrává kniha, je uvěřitelnější, ne tak vypointovaná, ale zároveň si uchovává křehkou rovnováhu smíchu a slz, kterou miluju na filmu.

  Lucik87

  05.09.2017

  Moc často se to nestává, ale v tomhle případě můžu kostatovat, že film byl lepší než knížka…

  mirunka182

  03.09.2017

  Jednoduše můj šálek kávy 🙂

  Veronika33

  10.08.2017

  Kniha je moja srdcovka. Prečítala som si ju kvôli filmu, ktorý patrí k mojím najobľúbenejším. Aj keď kniha nezaujala tak ako film (bohužiaľ) aj tak dávam plný počet bodov, čo už je to moja slabosť :). Odporúčam!!! (hlavne film :P).

  wiix

  25.07.2017

  Keď ja mám takéto sladké a nevinné čítanie rada! V lete je to lahoda si trápne poplakať a neriešiť štýl, vetné skladby, hĺbku či posolstvo.

  JaninkaKvětinka

  23.07.2017

  Nádherná kniha – podle názvu by možná někdo čekal, že se "sladkým" budou lepit stránky – není tomu tak. Koupila jsem si ji na dovolenou a čekala, že mi chvíli vydrží – přeci jen nejsem takový zdatný čtenář a cca necelých 400 stránek jsem odhadovala na celý pobyt – bohužel jsem po dvou dnech už neměla co číst. Začátek je velmi smutný, ale zbytek knihy to vynahradí. Slzy i smích! Určitě doporučuji knihu oproti filmovému zpracování – kdybych viděla první film, po knize bych nesáhla, takhle to mám jednoznačně naopak.

  Danca196

  15.07.2017

  Knihu jsem přečetla snad během jednoho dne a několikrát si u ní pobrečela. Jsem zvědavá jaký bude film.

  tomickova.k

  15.07.2017

  PS: Miluju tě patří mezi mé nejoblíbenější filmy… po letech jsem se rozhodla prožít tento dojemný příběh prostřednictvím knihy. Nejprve přišlo lehké zklamání, že je kniha natolik jiná než film! Vždyť je tam snad vše jinak, jen podstata příběhu (vdova, dopisy) zůstala zachována.
  Nicméně musím uznat, že kniha mě také okouzlila – sympatické postavy, které si zamilujete, vtipné i smutné pasáže, které jsou vykresleny tak reálně, že vás to prostě dostane. U posledního dopisu od Gerryho jsem měla oči plné slz…

  alcahanca

  03.07.2017

  Krásná kniha, těším se, až zhlédnu i filmové zpracování 😉

  lea735

  27.05.2017

  Moc se mi líbil tento příběh . Smutné , Holly mi bylo líto . Přesto vše ,jsou tam popsány krásně všechny emoce, kterými každý z nás prochází . I ty, které se bojí přiznat. Holly, zažije chvíle vítězství ,ale i nečekaný podraz.Hezká Kniha, pěkně se to četlo a i slza ukápla. Dnes může být vše růžové a zítra to už vůbec nemusí být pravda.

  maca1245

  20.05.2017

  Jedním slovem dokonalá. 🙂
  Moc se mi líbilo, jak se tam měnily nálady a stavy Holly. Úplně se v tom vidím

  Ráčkajda

  27.04.2017

  Knížku jsem četla kdysi dávno…naprosto mě uchvátila a milovala jsem ji. Líbila se naprosto každému (tedy každéé…ženské čtení), které jsem ji půjčila:-)

  Atanone

  21.04.2017

  Nemám ráda romantické knihy. Kdyby se mi tahle dostala do ruky před 10 lety,odložila bych ji s tím,že to číst nebudu. Neuvěřila bych,že muži jako Gerry existují.
  Teď jsem si ji přečetla ráda a uvěřila tomu příběhu. Protože existují.
  A protože naděje umírá poslední..a někdy vůbec ne.

  Dominice

  03.04.2017

  Knížku jsem přečetla jedním dechem za týden. Velmi krásný příběh. Doporučuji.

  Greengrass

  28.01.2017

  Ronila jsem slzy už u první kapitoly. Nevím, zda to mohu na 100% přisuzovat knize, či zda za to nemohl, alespoň částečně, hormonální výkyv.
  Je těžké se loučit, je těžké dovolit milovaným odejít a je těžké znovu objevit radost ze života…
  bylo krásné a velmi inspirativní, ale i vtipné, procházet s Holly touto těžkou životní etapou. Děkuji, že jsi mě vzala na tuto cestu s sebou, Holly!

  Denisa153

  19.01.2017

  Po dlouhé době velice povedená kniha. U některých pasážích jsem se nemohla ubránit smíchu a některých jsem měla slzy v očích což se mi stane u málokteré knihy 🙂

  zdazilek

  12.12.2016

  Krásná kniha. pěkně psaná o životě, který není vždy jen růžový. Určitě je lepší než film. Jsou v ní v veselé pasáže smála jsem se u popisu oslavy narozenin a u dovolené ve Španělsku. To bylo skvělé. A zase se mi chtělo brečet pokaždé, když Holly četla dopis od Gerryho. Krásné.

  Aracely

  08.12.2016

  Tato nádherná kniha mi vehnala slzy do očí a to se mi u knih stává málokdy… Jako první jsem viděla film, takže jsem věděla, do čeho jdu a přesto jsem byla velmi mile překvapena…

  Doporučuji k přečtení!!!

  Recenze v záložkách :-).

  whiolet

  07.12.2016

  skvěle napsaná kniha

  ptacicek

  28.11.2016

  Knihu jsem četla již po druhé. Ale opět ve mě zanechala velmi silný dojem. Nikdo z nás neví, jak by se choval v situaci hlavní hrdinky. Ale ani jak bychom se chovali, kdybychom byli v situaci nejlepšího přítele. Kniha v sobě nese poselství a myslím si, že v každém vzbudí úvahy o správnosti některých svých činů či rozhodnutí.
  Konec knihy jsem si sice představovala trošku jinak ale i přesto je úžasné. Knihu vřele doporučuji.

  m.valova

  27.11.2016

  Krásný a smutný příběh,

  Denčaa

  30.10.2016

  Nádherný příběh, který mě úplně pohltil. Před několika lety jsem viděla film a nedávno se mi do ruk dostala i kniha. Už od prvních stránek mě děj dojímal a soucítila jsem s hlavní hrdinkou. Bylo mi jí líto, ale držela jsem jí palce. Naštěstí neklesla na dno. Ano, potvrzuje se to, že samota, ale hlavně i rodina a přátelé léčí duši a srdce. Konec se mi zamlouval, kdyby Holly skočila do náruče jinému chlapovi, asi by moje hodnocení nebylo tak vysoké. Děkuji autorce za dojemný a poutavý zážitek.

  Dee.Grusova

  23.10.2016

  Zbožňuji Irsko a tahle knížka se mi na hodně dlouho zapsala do paměti. Četla jsem jí i v angličtině a nemůžu si jí vynachválit. Úžasné oddechové čtení, podle mého trochu nereálné, ale přesto úžasné! 🙂

  lenka70

  19.10.2016

  Moc krásná kniha……

  Lucif

  19.09.2016

  zajímavé, mě se tedy víc líbil film, ale brala jsem to jako jiný příběh a bylo to také moc fajn 😉

  Arwen329

  15.08.2016

  Knížka mě moc nezaujala, takže za mě nic moc…




  TAGS:

  Online PS: Miluju Tě ebook, Kniha PS: Miluju Tě FB2, Download PS: Miluju Tě PDF , Download PS: Miluju Tě MOBI, Online PS: Miluju Tě kniha, Zdarma Stažení PS: Miluju Tě IPhone, Online kniha PS: Miluju Tě PDF, Zdarma PS: Miluju Tě DJVU, Zdarma Stažení PS: Miluju Tě TXT, Stažení PS: Miluju Tě RTF, Online PS: Miluju Tě FB2 , e-kniha PS: Miluju Tě stažení TXT, Zdarma PS: Miluju Tě stažení kniha, e-kniha PS: Miluju Tě download MOBI, Stažení PS: Miluju Tě IPad, Číst PS: Miluju Tě MOBI, Číst PS: Miluju Tě DOC, Zdarma PS: Miluju Tě AWZ, Download e-kniha PS: Miluju Tě iPad , Zdarma PS: Miluju Tě DJVU, Download PS: Miluju Tě e-kniha zdarma, Zdarma Stažení PS: Miluju Tě DVD, Číst PS: Miluju Tě TXT, Book PS: Miluju Tě stažení DJVU, PS: Miluju Tě stažení kniha zdarma, PS: Miluju Tě stažení kniha pdf zdarma, PS: Miluju Tě pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha PS: Miluju Tě pdf zdarma, PS: Miluju Tě stažení kniha epub zdarma, PS: Miluju Tě ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply