Psí knížka Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Psí knížka Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Psí knížka


Kdo má psa, fenku, psíčka, rafana nebo hafánka je moc rád, psi jsou totiž velmi přátelští! Podívejte se jakého psa měla naše maminka, jak vypadala naše stará Baryna a jaké psy máme dnes. Cicina je malá, chytrá a strašně rychlá. Umí cenit zuby a bydlí na půdě. Dorina je velká a huňatá, nikdy jí není zima a štěká hlubokým hlasem.

Tereza Říčanová opět bez sentimentu a tentokrát skrze psy, vypráví slovem i obrazem o domově a každodenních maličkostech, ale taky o zrození, smrti a věrnosti, jak jinak.

Tereza Říčanová je ztělesněním autorského pohledu na dětskou literaturu. Tato malířka, spisovatelka a performerka je jako vichřice: razantní malby, které jistě ovlivnil jak expresionismus, tak tvorba naivistů, lapidární a přitom nezaměnitelně krásné texty inspirované dětskou myslí, to vše tvoří dohromady knihy, které otevírají dětem zcela jedinečný pohled na lidský život. Ten je v jejím podání vždy svázán se základními otázkami lidského bytí: ať už vypráví o slavení svátků nebo o kozách… všednost venkovských dnů je existence sama: zpěv písní, biblické příběhy, zvířecí i lidský koloběh. A tak je to i v Psí knížce, volném pokračování autorčiny série ze života na statku.Kniha v českém jazyce!


Stažení Psí knížka zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Psí knížka (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Psí knížka zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Psí knížka.pdf (EUR-0.00)

  Psí knížka.epub (EUR-0.00)

  Psí knížka.doc (EUR-0.00)

  Psí knížka.txt (EUR-0.00)

  Psí knížka.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Psí knížka.PDF – (EUR 0.00);

  Psí knížka.MOBI – (EUR 0.00);

  Psí knížka.EPUB – (EUR 0.00);

  Psí knížka.DOC – (EUR 0.00);

  Psí knížka.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Pro děti a mládež
  Vydáno: , Baobab
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  capricornus

  08. ledna

  Při kampani Kouření zabíjí se v knížce objevuje skryta reklama na kouření v podobě babičky. A na tuto knížku dětem laskavě přispělo i Ministerstvo kultury.

  M-arta

  09.12.2017

  Recenze mojí dcery v době, kdy jí bylo 6 let, by autorku určitě moc potěšila: "Nejhezčí knížka, kterou jsem kdy četla!"
  Tak jako i u většiny ostatních knížek T. Říčanové, i Psí knížka je založena na vyprávění ze skutečného života – zde o psech, které kdy měli v rodině, jací byli, co uměli, jak se chovali…
  Vyprávění má jednoduchý obsah, kterému porozumí i malé děti, příjemně členěno hlavně vizuálně, doprovodné ilustrace opět excelentní, vtipné a blízké dětskému výtvarnému projevu…
  Určitě je vhodná jak ke společnému procházení s dětmi, které ještě neumějí číst, tak i pro začínající čtenáře…

  Doporučuji ji klidně už od dvou – tří let i samostatně čtoucím školákům (velmi vhodná jako jedna z prvních k úplně samostatnému čtení).

  triatlet

  28.09.2017

  Děkuji, že jsem mohl strávit nerušeně 15 minut v knihkupectví, kde jsem přečetl Vánoční knížku a Psí knížku.
  Kdybych kupoval jako zajíce v pytli (tak jak autorka popisuje, že prodávali v příběhu štěňata), asi bych byl hodně zklamaný (což je teda eufemismus 🙂 ).
  V porovnání s Kolalou petřínskou (https://www.databazeknih.cz/knihy/kolala-petrinska-232350 ) je cena v edici Mikroliška cca 3x nižší než v Baobabu, příběhem je mikroliščí podání asi tak 10 nápaditější a ilustracemi mnohonásobně pozitivnější.
  Ilustrace Terezy Říčanové zaujmou, ale navozují spíš strach.

  zuzi1162

  10.06.2015

  Proč byla v seznamu nejhezčích dětských knížek roku, to fakt nevím. Obrázky mi přišly až depresivní a ten text … no možná, kdyby to vyprávělo nějaké dítě, budiž. Jako dílko, které by mi přineslo malé dílko, bych to brala a i pochválila, ale pro ostatní děti to moc není.

  bibi.r

  26.01.2015

  Knížka se mi fakt moc nelíbila.  TAGS:

  Online Psí knížka ebook, Kniha Psí knížka FB2, Download Psí knížka PDF , Download Psí knížka MOBI, Online Psí knížka kniha, Zdarma Stažení Psí knížka IPhone, Online kniha Psí knížka PDF, Zdarma Psí knížka DJVU, Zdarma Stažení Psí knížka TXT, Stažení Psí knížka RTF, Online Psí knížka FB2 , e-kniha Psí knížka stažení TXT, Zdarma Psí knížka stažení kniha, e-kniha Psí knížka download MOBI, Stažení Psí knížka IPad, Číst Psí knížka MOBI, Číst Psí knížka DOC, Zdarma Psí knížka AWZ, Download e-kniha Psí knížka iPad , Zdarma Psí knížka DJVU, Download Psí knížka e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Psí knížka DVD, Číst Psí knížka TXT, Book Psí knížka stažení DJVU, Psí knížka stažení kniha zdarma, Psí knížka stažení kniha pdf zdarma, Psí knížka pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Psí knížka pdf zdarma, Psí knížka stažení kniha epub zdarma, Psí knížka ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply