Psychometrika Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Psychometrika Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Psychometrika


Měření v psychologii
V psychologii, ale i pedagogice a dalších příbuzných oborech se často používají výkonové a znalostní testy, osobnostní nebo postojové dotazníky. Tyto metody jsou vytvářeny na základě teorií a postupů vycházejících z metodologie, statistické analýzy dat a poznatků jednotlivých psychologických oborů a společně tvoří psychologický obor zvaný psychometrika, psychometrie nebo teorie testů. Kniha se zabývá hlavními teoretickými přístupy k měření v psychologii, jakými jsou tzv. klasická teorie testů, teorie odpovědi na položku, teorie zobecnitelnosti atd. Jsou v ní vysvětleny hlavní principy těchto přístupů, srovnány jejich výhody a nevýhody a popsány praktické postupy, které se používají při konstrukci a ověřování vlastností psychodiagnostických metod. Kniha poslouží všem, kteří z výzkumných, praktických či studijních důvodů vytvářejí testy ve společenských vědách.
Doc. PhDr. Tomáš Urbánek, Ph.D., je odborníkem na metodologii psychologie. Působí v Psychologickém ústavu AV ČR v Brně a v Psychologickém ústavu FF MU v Brně. Je autorem několika monografií a desítek odborných článků. Vedle metodologie se zabývá řadu let také psychometrikou, kterou přednáší na FF MU.
PhDr. Denisa Denglerová, Ph.D., působí na katedře sociální pedagogiky PedF MU v Brně. Zabývá se alternativními metodami v psychologickém a pedagogickém testování.
Mgr. Jan Širůček přednáší statistickou analýzu dat a psychometriku na FSS MU v Brně. Věnuje se vývoji diagnostických metod pro účely výzkumu v sociální a vývojové psychologii.Kniha v českém jazyce!


Stažení Psychometrika zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Psychometrika (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Psychometrika zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Psychometrika.pdf (EUR-0.00)

  Psychometrika.epub (EUR-0.00)

  Psychometrika.doc (EUR-0.00)

  Psychometrika.txt (EUR-0.00)

  Psychometrika.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Psychometrika.PDF – (EUR 0.00);

  Psychometrika.MOBI – (EUR 0.00);

  Psychometrika.EPUB – (EUR 0.00);

  Psychometrika.DOC – (EUR 0.00);

  Psychometrika.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
  Vydáno: , Portál
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)  TAGS:

  Online Psychometrika ebook, Kniha Psychometrika FB2, Download Psychometrika PDF , Download Psychometrika MOBI, Online Psychometrika kniha, Zdarma Stažení Psychometrika IPhone, Online kniha Psychometrika PDF, Zdarma Psychometrika DJVU, Zdarma Stažení Psychometrika TXT, Stažení Psychometrika RTF, Online Psychometrika FB2 , e-kniha Psychometrika stažení TXT, Zdarma Psychometrika stažení kniha, e-kniha Psychometrika download MOBI, Stažení Psychometrika IPad, Číst Psychometrika MOBI, Číst Psychometrika DOC, Zdarma Psychometrika AWZ, Download e-kniha Psychometrika iPad , Zdarma Psychometrika DJVU, Download Psychometrika e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Psychometrika DVD, Číst Psychometrika TXT, Book Psychometrika stažení DJVU, Psychometrika stažení kniha zdarma, Psychometrika stažení kniha pdf zdarma, Psychometrika pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Psychometrika pdf zdarma, Psychometrika stažení kniha epub zdarma, Psychometrika ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply