Půlnoční koruna Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Půlnoční koruna Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Půlnoční koruna


Celaena se stala královou bojovnicí a má za úkol pro něj dělat tu nejšpinavější práci. Ovšem sama dobře ví, že král je mimořádně krutý a jeho chování ovládá tajemné zlo. Proto se snaží odhalit jeho tajemství, ale přitom mu nezavdat příčinu, aby ji podezíral. Rozehrává tak smrtelně nebezpečnou hru, v níž jde nejen o její život, ale i o život všech jejích přátel. A jedné noci se stane to, čeho se nejvíce obávala a co její život rozmetá na kousky…Kniha v českém jazyce!


Stažení Půlnoční koruna zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Půlnoční koruna (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Půlnoční koruna zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Půlnoční koruna.pdf (EUR-0.00)

  Půlnoční koruna.epub (EUR-0.00)

  Půlnoční koruna.doc (EUR-0.00)

  Půlnoční koruna.txt (EUR-0.00)

  Půlnoční koruna.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Půlnoční koruna.PDF – (EUR 0.00);

  Půlnoční koruna.MOBI – (EUR 0.00);

  Půlnoční koruna.EPUB – (EUR 0.00);

  Půlnoční koruna.DOC – (EUR 0.00);

  Půlnoční koruna.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Skleněný trůn (2.)

  Originální název:

  Crown of Midnight (2013)

  Žánr:
  Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
  Vydáno: , CooBoo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (226)

  Přidat komentář

  lotofhs

  22. ledna

  Pane boze tohle je skvělý a ten konec? Jsem beze slov.

  LucyBooks

  13. ledna

  Skvělé pokračování! Možná ještě lepší. Kniha měla grády. Moc se mi líbil v knize i Chaol a fandila jsem jim. Nebudu radši spoilerovat. Jen to co se stalo…to.. mě zničilo..prooč ? A ten konec ? Bomba! Těším se na třetí díl 🙂

  wildXchos

  06. ledna

  Opět skvělý díl, snad ještě lepší než první, ale ten milostný trojúhelník už mi po čase začínal trošku vadit.

  terka0056

  25.12.2017

  Trochu mě štval ten milostný trojuhelník, podle mě byl zbytečný a ani ději nějak nepomohl. Jsem ráda, že se rozpadl a doufám, že ho v dalším díle už neuvidím. Kniha mi přišla málo surová a málo akční. Ale další díl si přečtu.

  Ninde

  16.12.2017

  Tato kniha mě opět nadchla. Úžasná, doporučuji všem.

  Kuki007

  10.12.2017

  I když se kniha čte dobře, stále se nějak nemůžu přinutit začít zvyšovat hodnocení. Čte se to sice dobře, ale pořád mi autorčina druhá série přijde lepší. Přesto pokračuji, autorka se určitě s každou knihou zlepšuje a příběh končil otevřeně, takže mi ani nic jiného nezbývá. 🙂

  KnihoMorka

  28.11.2017

  Prahnu znova

  Jaruš7

  27.11.2017

  II. díl. ze série Skleněný trůn
  Hrdinka ovládaná Zlem, vázaná Povinností a rozpolcená Láskou ,ale přesto oddaná své niterné vizi v uskutečnění snu o svobodě.
  Fantazii se meze nekladou, a zde je v rozkvětu. Překážky, nástrahy a komplikace, zrady a záludnosti jsou to, co ostří charaktery a děj.
  Citát : "Nedokázala se přimět vyslovit tu strašnou pravdu: Že … ( Ona).. připravila vlastní smrt s vědomím, že může změnit svět a ….(Přítelkyni) víc svou smrtí než svým životem."

  Melisandra

  27.11.2017

  I když se mi tato kniha líbila některé části byly opravdu nudné a zdlouhavé.

  JajaCZ

  24.11.2017

  Aj keď sa tento diel z veľkej časti venoval popisu rozvoja vzťahov medzi postavami, koniec to akčnosťou a krvavosťou vyvážil. Mňa to bavilo. Nebolo to presladené ako som očakávala a musím uznať, že autorka postupne buduje zaujímavý fantasy svet 🙂 Teším sa na pokračovanie 🙂

  Andreanis

  20.11.2017

  Neskutečné. To je jediné slovo, které vystihuje tento díl. Plný neskutečně emotivních a silných momentů. Opravdu nemám slov. Dokonalá kniha 🙂

  Anonymní

  18.11.2017

  Začátek knížky nebyl nic moc a chvílemi mě čtení nebavilo, ale ve výsledku to byla opět skvělá knížka od které jsem se nemohla odtrhnout. Jenom se musím přiznat že mi bylo líto Doriana, oblíbila jsem si ho, ale snad se to mezi nimi nějak vyvrbí. 🙂

  Katnissia

  30.10.2017

  Z prvního dílu jsem byla nadšená, ale tento díl už mě tak neuchvátil. Vůbec jsem si neoblíbila Chaola a dějová linka týkající se magie mi přijde málo rozepsaná. I když se mi tento díl tolik nelíbil, rozhodně si koupím a přečtu další, protože od konce druhého dílu si slibuji slibný začátek třetího.

  Bookgirl

  17.10.2017

  Z prvního dílu knihy, jsem nebyla tak nadšená jako z Dvora trnů a růží, přesto se mi však moc líbil. Sarah J. Maas je moje nejoblíbenější autorka a přestože jsem si dávala na čas, koupila jsem si i druhý díl. Bylo to absolutně boží čtení, které jen potvrdilo moji lásku k Sarah a znásobilo všechny skvělé vlastnosti této série, které jsem viděla v prvním dílu. Opět spousta napětí, romantiky a navíc je Celeana hrozně originální hlavní hrdinka, která mě neustále neskutečně baví. Po přečtení druhého dílu se série rozhodně zařadila na moji špičku a co nejdříve si koupím další díl. Možná se mi stále líbí Dvůr trnů a růží o malilinko víc, což je ale nejspíš způsobené jen tím, že je kniha čtivěji napsaná a rychleji se čte. Zápletka byla prostě úžasná. Vřele doporučuji!!!!!!!

  MišelFly

  13.10.2017

  Druhý díl jsem začala číst hned ten den, co jsem přečetla první a musím říct, že mě zaujal tak, že jsem četla až do půl třetí do rána. Kniha začala vážně zajímavě a jsem si musela říct : Co to sakra je? Kniha mě hned chytla a nepustila až do konce. Sice jsem na pár stránkách málem usnula, ale příběh se celou dobu rozrůstal velice propracovaně a u konce jsem málem umřela, protože kniha skončila velice napínavě, že jsem nemohla uvěřit, že už jsem ji dočetla. Moc se těším až se vrhnu na další díl a velice doporučuji celou sérii Skleněný trůn, ale také od autorky serii Dvůr trnů a růží.

  Tamten

  09.10.2017

  První půlka knihy je čistá ženská červená knihovna, která nemá s prvním dílem příliš společného. Jen těžko jsem se přes ni prokousával. V půlce pak ale najednou naprosto změní styl a druhá část je zábavná, naplněná akcí i zajímavým dějem. Výsledek je tak velmi dobrý, i když stín první části tam je znát. (ta červená knihovna navíc nepůsobí úplně moderně – popis sexuální scény "políbila ho a dala mu vše, co měla" působí jako text z předminulého století.

  Dolik13

  29.09.2017

  Tak druhá kniha byla pro mě zklamáním. Celkově příběhem a opět cílená především na romantický trojúhelník Celeana, Chaol a Dorian… Nestačilo to snad v první knize? První kniha měla rychlý spád, bylo v ní mnohem větší napětí a zatím co Cain byla zajímavá záporná postava, tak v této knize to byl Archer, a ten Cainovi nesáhá ani po kotníky. Nicméně, autorka píše skvěle, kniha se čte velmi dobře a vrhnu se na další díl.

  Siu83

  29.09.2017

  Úžasné pokračování série, už teď se těším na další díl. Jenom pár knížek mně "donutilo" číst do 4 do rána :-))

  Drey

  26.09.2017

  Podle mě nejlepší kniha z celé série. Plná akce a nečekanývh zvratů. Nenapadá mě nic, co bych Půlnoční koruně vytkla.

  any333

  24.09.2017

  Tak tenhle díl byl oproti prvnímu nářez. Akce, krve a dokonce i mučení hojně přibylo, což jsem uvítala. Prostě, někdy jsou tam takové zvraty, že mi padá brada dolů a nechápu, jak se to mohlo stát. Obzvlášť v případě postavy, co tak předčasně odešla na přelomu první a druhé části. Ale takových momentů se vyskytlo mnohem víc. Namátkou, třeba ta věc na konci s Archerem Finnem. Docela jsem si ho oblíbila a najednou tohle. Proč? No, vím, ale nemusel jednoduše říkat ta slova.
  Zase jsme se dozvěděli něco o tamějším království a dokonce i něco málo o rodech, z čehož si můžeme odvozovat děj do třetího dílu.
  A opět tu bylo spoustu hlášek, u kterých jsem se smála na celé kolo a když jsem se dala přečíst kamarádům, buď nade mnou kroutili hlavou a nebo se smáli taky.
  No, jediné, co mi tak vadilo, tak spočívá v tom, co se stalo mezi Celaenou a Chaolem. Nebylo to moc urychlené? Prostě, přelomem jedné kapitoly je to mezi nimi zase úplně jinak. Ale rozumím, měla prostě vztek. A co se týče Doriana, svým tajemstvím způsobil, že jsem si ho oblíbila ještě víc a jsem zvědavá, jak to s nimi bude dál.

  MonicaMonique

  14.09.2017

  Konečně trochu víc akce. I když na druhou stranu lhala bych, kdybych řekla, že mi nezačíná jít na nervy ten jejich milostný trojúhelník.

  Maus

  12.09.2017

  Moc krásné pokračování… 🙂

  Kate_Hall

  10.09.2017

  Tohle to, to bylo úžasné ! Od čtení jsem se nemohla hnout, příběh mě k sobě připoutal a nepustil. Nevím, jestli je to lepší než první díl, myslím že na tom jsou to stejně. Příběh je naplněný mnoha emocemi, u příběhu jsem se smála, nadávala, řvala, brečela… Ten příběh je dokonalý, tajemství a jejich rozuzlení, které se pomalu dostávají na povrch, lži a pravda.

  xSimaix

  09.09.2017

  Jediné tři písmena dokáží vyjádřit mé pocity po Půlnoční Koruně – WOW.
  Neskutečný druhý díl, který předčil ten první na celé čáře.
  Půlnoční Koruna je plná zvratů, šokujících odhalení, romantiky, smutku, akce…jednoduše všeho, co by měla správná kniha obsahovat. Je až neuvěřitelné, jak se příběh Celaeny a celého království dokázal prohloubit. Koho by napadlo, kolik se toho vážně skrývá pod povrchem?
  Skleněný Trůn měl poměrně jednoduchý děj, s minimem zápletek a tajemství, která si přeje čtenář odhalit, no Půlnoční Koruna jej dokázala rozvinout do neskutečných sfér.
  Už nyní se nemohu dočkat, co si na nás Sarah připravila v Dědičce Ohně.
  Vřele doporučuji! 🙂

  Neme

  31.08.2017

  2. díl překvapil a potěšil. I když se v něm řešily hlavně vztahy, pro mě o poznání lepší než díl 1. a úžasný konec, který jsem nečekala a utvrdil mě v tom, že tato série není vychvalovaná bezdůvodně a rozhodně ji musím mít doma kompletní. Moc příjemné pokračování 🙂

  ketvin

  31.08.2017

  Hned od první kapitoly jsem věděla, že tohle bude sakra dobrá série. A je. Nedalo se skoro přestat číst.
  Druhý díl se mi nelíbil tolik, jako první, ale i tak je to na 5 hvězd 🙂

  * Možný SPOILER ALERT *

  Fandila jsem Caeleně a Chaolovi a byla jsem hrozně zničená z toho vývoje "po tom co se stalo". Celou dobu jsem doufala, že vše bude ok. Každopádně kniha dokázala vyvolat emoce a byla fakt napínavá 🙂

  GraceC

  22.08.2017

  Bála jsem se, že pokračování nebude tak dobré jako první díl, ale opak je pravdou. Tahle kniha se mi četla ještě mnohem lépe než ta předcházející. Znovu musím říct, že je to opravdu taková oddechovka od nějaké povinné četby, ale určitě stojí za to si ji přečíst. 🙂 Každopádně se mi líbila a jen co to bude možné, vrhnu se na další díl.

  moncakovinka

  22.08.2017

  Mlask. Ten konec byl teda pecka. Ihned potřebuji další díl! A teď trochu seriózněji – dějově se žádný zázrak nekonal, ale jednotlivé postavy se začínají hezky rýsovat. Je cítit, že si autorka "chystá půdu" na další pokračování, i tak je to však výborně napsané a získalo si mě to ještě o malinko víc, než první díl.

  KateJudgie

  12.08.2017

  Úžasná knížka! Nejdřív jsem si myslela, že je Celaena pouhý vrah. Až do poslední hvíle, jsem nevěděla jak to dopadne. U této knihy mi ukáplo pár slz. Posledních 150 stran jsem přečetla najednou! Doporučuji spíše dívkám.
  Byly to opravdu nervy a strašně se těším, až si koupím další díly.

  Schullerka

  09.08.2017

  Druhý díl mi přijde možná o trochu slabší než ten první. Na jednu stranu je v tomhle díle trochu té očekávané vražedkyně než v tom prvním, ale v podstatě se toho za celou knihu zas tolik nestane. Stále mě Celaena hodně baví, ale upřímně nevím, jestli je série opravdu tak úžasná a nadprůměrná jak to z hodnocení ostatních vyznívá. Série je opravdu dobrá, ale rozhodně to není něco, co bych ještě nikdy nečetla. Navíc mě trochu mě zklamal konec tohoto dílu, protože obsahuje trochu klišé časté v YA fantasy, ale co naplat. I přes to, co jsem napsala se na další díl těším, je to pro mě opravdu oddechové a svižné čtení.
  TAGS:

  Online Půlnoční koruna ebook, Kniha Půlnoční koruna FB2, Download Půlnoční koruna PDF , Download Půlnoční koruna MOBI, Online Půlnoční koruna kniha, Zdarma Stažení Půlnoční koruna IPhone, Online kniha Půlnoční koruna PDF, Zdarma Půlnoční koruna DJVU, Zdarma Stažení Půlnoční koruna TXT, Stažení Půlnoční koruna RTF, Online Půlnoční koruna FB2 , e-kniha Půlnoční koruna stažení TXT, Zdarma Půlnoční koruna stažení kniha, e-kniha Půlnoční koruna download MOBI, Stažení Půlnoční koruna IPad, Číst Půlnoční koruna MOBI, Číst Půlnoční koruna DOC, Zdarma Půlnoční koruna AWZ, Download e-kniha Půlnoční koruna iPad , Zdarma Půlnoční koruna DJVU, Download Půlnoční koruna e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Půlnoční koruna DVD, Číst Půlnoční koruna TXT, Book Půlnoční koruna stažení DJVU, Půlnoční koruna stažení kniha zdarma, Půlnoční koruna stažení kniha pdf zdarma, Půlnoční koruna pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Půlnoční koruna pdf zdarma, Půlnoční koruna stažení kniha epub zdarma, Půlnoční koruna ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply