Punisher: Valley Forge, Valley Forge Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Punisher: Valley Forge, Valley Forge Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Punisher: Valley Forge, Valley Forge


Třicátého října 1971 vyložily přepravní vrtulníky Huey vojáky na odlehlém pahorku ve Vietnamu, známém jako Střelecká základna Valley Forge. Na místě bylo nalezeno sedm set mrtvých vojáků včetně bezmála dvou set příslušníků námořní pěchoty. A taky jediný muž, který to přežil: kapitán Frank Castle.
Teď se starý nepřítel vrátil a vynesl na povrch tajemství, která neměla být nikdy odhalena. Muž, ze kterého se stal Punisher, bude čelit soupeři, na kterého nejde vystřelit, v boji, v němž nejde zvítězit, a v sázce bude mnohem, mnohem víc než jenom život.

Poslední Punisherův příběh, ke kterému napsal scénář Garth Ennis (Banda), se jmenuje Valley Forge, Valley Forge a obsahuje příběhy čísla 55–60 sedmé řady série Punisher. Kresbou je opatřil rovněž skvělý Goran Parlov (Y: Poslední z mužů).

Scenárista Garth Ennis se nemohl lépe rozloučit s působením v MAXovské (rozuměj pro odrostlejší čtenáře) řadě Punishera než desátou knihou a příběhem Valley Forge. Valley Forge, který je obecně považován za to nejlepší, co se do dnešní doby s Punisherem objevilo. Autor se zde vrací ke svému tolik oblíbenému válečnému tématu a odhaluje další střípky z minulosti Franka Castleho, muže vystupujícího v obleku Punishera, se kterými se Frank musí v přítomnosti vypořádat a naučit se s nimi žít. Nebo zemřít.Kniha v českém jazyce!


Stažení Punisher: Valley Forge, Valley Forge zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Punisher: Valley Forge, Valley Forge (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Punisher: Valley Forge, Valley Forge zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Punisher: Valley Forge, Valley Forge.pdf (EUR-0.00)

  Punisher: Valley Forge, Valley Forge.epub (EUR-0.00)

  Punisher: Valley Forge, Valley Forge.doc (EUR-0.00)

  Punisher: Valley Forge, Valley Forge.txt (EUR-0.00)

  Punisher: Valley Forge, Valley Forge.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Punisher: Valley Forge, Valley Forge.PDF – (EUR 0.00);

  Punisher: Valley Forge, Valley Forge.MOBI – (EUR 0.00);

  Punisher: Valley Forge, Valley Forge.EPUB – (EUR 0.00);

  Punisher: Valley Forge, Valley Forge.DOC – (EUR 0.00);

  Punisher: Valley Forge, Valley Forge.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Punisher (15.)

  Originální název:

  The Punisher: Valley Forge, Valley Forge (2008)

  Žánr:
  Literatura světová, Komiksy
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Hadati

  11. ledna

  Než sáhnete po tomhle posledním díle ze série Punisher, doporučuji si znovu přečíst díl Od kolébky do hrobu. Jak již název tohoto dílu napovídá, bude se část posledního dílu týkat masakru ve Valley Forge, který přežil jen Frank Castle. Posledním dílem Punishera se proplétají dvě dějové linie. První, ta komiksová, je o několika amerických generálech, se kterými má Punisher nevyřízené účty. Ta druhá je textová a týká se popisu toho, co se vlastně stalo ve Vietnamu a ve Valley Forge. A díky tomu se více dozvíte pozadí americkovietnamské války. Rozloučení s Punisherem není špatné, ale musím přiznat, že to nebyl tak docela šálek mé kávy. Já měl Punishera nejraději, když šel po gangsterech, teroristech a jiných zločincích. Politici a jejich špinavé akce mě už tolik nebaví.

  Lenka.Vílka

  17.11.2017

  Dejte mi nějakej magickej prášek, ať zapomenu, že jsem sérii četla. Ať můžu začít znovu, protože chci zpátky ten pocit, když jsem knihy o Punisherovi otevřela poprvé (divočejší Max část je od začátku do konce prostě epic).
  Hezky se nám to všechno uzavřelo a mě vzalo u srdce.
  Z pocitu, že jsou autoři jako Garth Ennis.
  Z pocitu, že i u Gartha Ennise dokážu napsat emočně pozitivní komentář.
  Z pocitu, že čas strávený se sérii nebyl ztracený, ale darem.
  Z pocitu, že dost lidí v mém okolí nechápe, co mě "na tomhle" (tak všeobecně) bere, když jsem už stará kráva (přesná slova), protože tenhle příběh je mnohem víc, než o chlápkovi, co zabíjí lidi.
  Z pocitu, že všechno není zbytečný.
  (Jenom já stará kráva nechápu, jak jsem mohla zapomenout dát si autora do oblíbených. Že by už ta magická pilula působila?!)

  3DD!3

  19.10.2017

  Ennis ukončuje ve vrcholné formě. Poslat na Castla lidi jemu podobné je na jednu stranu plán zajímavý na druhou i na hlavu padlý a přesvědčit se o tom má banda starých známých generálů zodpovědných za operaci Barbarossa. Příběh je přerušován úryvky z knihy o Vietnamu a o jednotce u které Frank Castle sloužil ve Valley Forge (symbolicky se tak vracíme na začátek). Síla těch slov povyšuje komiks o Punisherovi na něco víc. Z války se stal obchod a peníze se musí točit…

  Disease

  15.09.2017

  Nejen důstojné zakončení série, ale ten scénář je tentokrát na hranici geniality.

  martinstefko

  27.07.2017

  Ennis zanechal silnou stopu a rozloučil se se sérií dobrým, úderným a smysluplným příběhem.

  Druss

  23.07.2017

  Výborná protiválečná agitka a velmi důstojné rozloučení Ennise se sérií.  TAGS:

  Online Punisher: Valley Forge, Valley Forge ebook, Kniha Punisher: Valley Forge, Valley Forge FB2, Download Punisher: Valley Forge, Valley Forge PDF , Download Punisher: Valley Forge, Valley Forge MOBI, Online Punisher: Valley Forge, Valley Forge kniha, Zdarma Stažení Punisher: Valley Forge, Valley Forge IPhone, Online kniha Punisher: Valley Forge, Valley Forge PDF, Zdarma Punisher: Valley Forge, Valley Forge DJVU, Zdarma Stažení Punisher: Valley Forge, Valley Forge TXT, Stažení Punisher: Valley Forge, Valley Forge RTF, Online Punisher: Valley Forge, Valley Forge FB2 , e-kniha Punisher: Valley Forge, Valley Forge stažení TXT, Zdarma Punisher: Valley Forge, Valley Forge stažení kniha, e-kniha Punisher: Valley Forge, Valley Forge download MOBI, Stažení Punisher: Valley Forge, Valley Forge IPad, Číst Punisher: Valley Forge, Valley Forge MOBI, Číst Punisher: Valley Forge, Valley Forge DOC, Zdarma Punisher: Valley Forge, Valley Forge AWZ, Download e-kniha Punisher: Valley Forge, Valley Forge iPad , Zdarma Punisher: Valley Forge, Valley Forge DJVU, Download Punisher: Valley Forge, Valley Forge e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Punisher: Valley Forge, Valley Forge DVD, Číst Punisher: Valley Forge, Valley Forge TXT, Book Punisher: Valley Forge, Valley Forge stažení DJVU, Punisher: Valley Forge, Valley Forge stažení kniha zdarma, Punisher: Valley Forge, Valley Forge stažení kniha pdf zdarma, Punisher: Valley Forge, Valley Forge pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Punisher: Valley Forge, Valley Forge pdf zdarma, Punisher: Valley Forge, Valley Forge stažení kniha epub zdarma, Punisher: Valley Forge, Valley Forge ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply