Ragemoor Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ragemoor Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ragemoor


Příběh, který vás za chladných, temných a deštivých nocí donutí zkontrolovat, zdali jsou všechna okna dobře zavřená. Geniální gotický horor na pomezí E. A. Poea, H. P. Lovecrafta a B. Stockera.
Zrozen ve hvězdách a odkojen pohanskou krví, si zámek Ragemoor vynucuje svou vůli na všech nešťastných smrtelnících, kteří se kdy odváží vkročit mezi jeho oživlé zdi!
Je pevností… obráncem… strážcem… i vězením! Ti, co se mu odváží postavit, zemřou! Ti, co se mu podvolí, zešílí!
Ragemoor je atraktivní především skvělou kresbou slavného kreslíře Richarda Corbena.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ragemoor zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ragemoor (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ragemoor zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ragemoor.pdf (EUR-0.00)

  Ragemoor.epub (EUR-0.00)

  Ragemoor.doc (EUR-0.00)

  Ragemoor.txt (EUR-0.00)

  Ragemoor.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ragemoor.PDF – (EUR 0.00);

  Ragemoor.MOBI – (EUR 0.00);

  Ragemoor.EPUB – (EUR 0.00);

  Ragemoor.DOC – (EUR 0.00);

  Ragemoor.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Ragemoor (2012)

  Žánr:
  Komiksy, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Martin Trojan – 3-JAN, Comics Centrum
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (13)

  Přidat komentář

  jarynek

  11.09.2017

  Kresba pěkná, takže i přes ne zcela originální kostru příběhu, mne atmosféra knihy rychle vtáhla a byl jsem zvědavý, kdo z hrdinů je, kdo není a kdo se stane šílený v zámku, z jehož vlivu není úniku.

  Jim.Keyman

  06.02.2017

  Děj se odehrává neznámo kde a neznámo kdy na zlověstném oživlém zámku, který nebyl postaven lidskou rukou, nýbrž sám povstal z krve pohanských otroků. Příběh plný šílenství a beznaděje vypráví o utrpení smrtelníků, kteří jsou vydáni na milost a nemilost tomuto děsivému zámku Ragemoor, ze kterého není úniku. Zámek má svou vlastní vůli, své ohavné plány a v žádném případě netoleruje sebemenší odpor. V díle můžeme spatřit prvky H. P. Lovecrafta, E. A. Poea a F. Kafky. Černobílá kresba Richarda Corbena navozuje ponurou gotickou atmosféru, ale i přes všechny snahy se podle mého názoru jedná o hororový příběh, který sice neurazí, ale ani příliš nenadchne.

  Lískaran

  22.10.2016

  Chutně rouhavý dezert upečený na návštěvě Lovecrafta (jehož rysy se otiskly i ve tváři nešťastného pana Herberta) v Poeově domě Usherů. Inspirováno gotickou gastronomií (tzv. „černá kuchyně“).

  Gordson

  22.03.2016

  Jak již bylo psáno – příběhově lze tento hororový námět zařadit mezi Lovecrafta a Poea, volba spíše neutrálního jazyka dobře koresponduje s dobou, která v komiksu není jinak specifikována, stejně jako poloha hradu. Corbenova kresba sice dobře navozuje atmosféru a snaží se ve vás vzbuzovat napětí a udržet vás v pozoru, mne však příliš nezaujala a párkrát jsem se přistihl viset pohledem na jedné a té samé vinětě se znuděným pocitem. Na druhou stranu, všechny čtyři kapitoly nejsou příliš dlouhé a přímo na sebe navazují, kromě několika ‘flashbacků’ z minulosti nelze říci, že se ztratíte v závalu retrospektivy, což se u některých komiksů které hodně pracují s minulostí může stát.

  [spoiler]
  Přiznejme si, autoři nepracují s nijak oslnivým a světoborným námětem, tajemný hrad, který tu stojí od počátků věků, vybudovaný z krve otroků a mající vlastní duši se může zdát jako fajn nápad a mile mě překvapilo prohození rolí "šílený pán" a "duchaplný sluha" na "duchaplného pána" a "šíleného sluhu" a trošku nostalgicky se mi mihla myšlenka na Frankensteina, avšak tím pro mě jakákoliv pozitiva pro tento komiks končí. Snad jen ještě vytknu trošku neučesaný pokus o zakomponování mimozemských entit, který v konečně fázi dle mého názoru vypadal jako výstřel do ztracena.
  [/spoiler]

  Možná tomu komiksu přijdu na chuť časem, pro teď však musím dát 2/5.

  trudoš

  22.11.2015

  Jeden hrad, jeden pán, jeden sluha a mnohá děsuplná tajemství, to je hororový komiks Jana Strnada a Richarda Corbena. Ti využili jednoduchého tématu, které funkčně zpracovali do čtyř samostatných částí, jež na sebe přímo navazují. Přitom nepotřebují potoky krve, vyhřezlá střeva, či bafající strašáky – bohatě si vystačí s tíživou atmosférou místa a doby zaplněnou podivnými postavami s pokroucenými charaktery, to vše okořeněno fantastickou imaginací.
  I když jsou povídky stručně přímočaré, nedá se jim upřít kouzlo neobyčejnosti. Možná jen trochu zamrzí krátký rozsah, protože události mnohdy naberou tak zběsilý spád, že konec působí dojmem náhlého kolapsu.
  V důsledku je celé album především poctou starým hrůzostrašným příběhům, které kolikrát nepotřebovaly mnoho, aby fungovaly. A to o Ragemooru platí bezezbytku. Autoři sice pracují s otřepanými atributy, ale pracují s nimi vynalézavě, dovedně a s citem.

  memphisz

  01.04.2015

  Zajímavý černobílý příběh na rozmezí E. A. Poea a H. P. Lovecrafta, který splňuje všechny požadavky žánru a řadí se k těm lepším uzavřeným komiksovým minisériím, které v ČR vyšly.

  ondrash77

  26.11.2013

  Pod příběhem Ragemooru je podepsán americký scénárista s česky znějícím jménem Jan Strnad. Rozehrál komorní příběh, který je více než na efektech postaven na dialozích a vzájemných vztazích mezi postavami.

  Další neméně důležitým faktorem příběhu je všudypřítomný strach, sklíčenost a děs. Je tady patrný odkaz na gotický román, ale také E. A. Poa, Brama Stockera nebo Franze Kafku. Vliv H. P. Lovecrafta snad ani netřeba zmiňovat. Recenze je tady: http://www.kniznistrepy.cz/2013/11/26/ragemoor/

  Kortexo

  10.11.2013

  Velmi promyšlená pocta Lovecraftovi.Užasná kresba.Počet stran, který udrží pozornost a atmosféru…
  Škoda jen ceny, která dokáže spoustu lidi odradit…Za kvalitu je radost zaplatit…

  kolacky

  25.08.2013

  Půjčila mi ke čtení dcera milující Lovecrafta. Ano, přátelé, Lovecraft žije… ! (Možná na Ragemooru…)

  Kapis

  19.07.2013

  Líbilo se mi to moc. Ano, téma provařené, Cthulhu, barva z kosmu, živý kámen, Proměna, všechno tu už bylo, nic prudce originálního autor nevymyslel, naplácal všechny ty motivy do Lovecraftovsko-Kafkovských kulis a nechal je pořádně protřepat – a docela se to povedlo. Velice příjemné odpočinutí od všedního stresu, ponořit se takhle do příběhu pološílených obyvatel živého zámku se světovládnými úmysly, bez zeměpisného či časového určení. Záměrně nekomentuju nic směrem k CC, ale tenhle komiks se vážně povedl. Se slevou 30% na Crweconu mi ani pořizovací cena 350 Kč nepřijde závratná. Takže za 90%…jo a abych nezapomněl…ta čeština zde užitá byla opravdu krásná, nezprzněna žádnými trendy vlnami ani dialekty ve vejtahu či "obecněna", ono by se to speciálně do tohohle "retro" komiksu opravdu nehodilo a za soudnost v překladu si i p. Trojan zaslouží plný počet hvězd.

  JP

  10.07.2013

  Netřeba dodávat, že Corben je legenda v oboru (a pro mě za poslední roky i jedna z největších inspirací). Bohužel u nás i navzdory snaze a podpoře v časopisu Crew a sem tam cameo roli ve větších sbornících, není vlastně vůbec známý (zatímco třeba ve Španělsku je). Jeho tvorba byla vždy zaměřená na poněkud brakovější náměty, nicméně s každým rokem zrála i tak jako víno a možná, že v Ragemooru dosáhla vrcholu. Jan Strnad vyplodil více než skvělý scénář, přitom stačilo málo a byla by z toho opravdu laciná báchorka, co se snaží být něčím, na co její autor nemá, ale poklona Lovecraftovi a jeho odkazu s oživlým hradem a všemi jeho stvořeními se zkrátka a jednoduše povedla a nic víc k tomu netřeba dodávat.

  Ikkju

  30.06.2013

  Nepříliš dlouhé, ale výborné! Stavba která je vlastně tvorem, její osazenstvo tvoří (do jisté doby) rovnovážný ekologický systém, ve kterém jeden druh má za úkol hlídat druhý. Lidé, kteří hrad obývají, mu zároveň slouží jako nástroj prosazování vlastní vůle, a to někdy hodně brutálním způsobem… Je to bizardní, šílené, ale je to ten tip komixu, který můžu číst znovu a znovu..

  RaptoR

  23.06.2013

  Ragemoor je hrad. Ragemoor je místo, kde byste ještě rádi vyhledali rakev s Draculou jen proto, abyste tam nebyli sami. Ragemoor vás dostane. Nejen díky postupně odhalovanému tajemství, ale hlavně díky vykreslení šílenství, kterému propadá hradní pán. A to i přesto, že popis Ragemooru dostanete hned na první stránce a čtenář tak tuší co bude následovat. Věřte mi že netuší…
  Pokud máte rádi Poea a Lovecrafta, tohle se vám bude hodně líbit!  TAGS:

  Online Ragemoor ebook, Kniha Ragemoor FB2, Download Ragemoor PDF , Download Ragemoor MOBI, Online Ragemoor kniha, Zdarma Stažení Ragemoor IPhone, Online kniha Ragemoor PDF, Zdarma Ragemoor DJVU, Zdarma Stažení Ragemoor TXT, Stažení Ragemoor RTF, Online Ragemoor FB2 , e-kniha Ragemoor stažení TXT, Zdarma Ragemoor stažení kniha, e-kniha Ragemoor download MOBI, Stažení Ragemoor IPad, Číst Ragemoor MOBI, Číst Ragemoor DOC, Zdarma Ragemoor AWZ, Download e-kniha Ragemoor iPad , Zdarma Ragemoor DJVU, Download Ragemoor e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ragemoor DVD, Číst Ragemoor TXT, Book Ragemoor stažení DJVU, Ragemoor stažení kniha zdarma, Ragemoor stažení kniha pdf zdarma, Ragemoor pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ragemoor pdf zdarma, Ragemoor stažení kniha epub zdarma, Ragemoor ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply