Rande naslepo Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Rande naslepo Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Rande naslepo


Když bylo německému Sinhálci Saliya Kahawatte 15 let, jeho zrak se během několika měsíců rapidně zhoršil. Doktoři tvrdili, že jednoho dne úplně oslepne. Měl opustit školu a pokračovat v dílně pro nevidomé. Ale jeho snem bylo dál studovat a být nezávislý.
Více jak 15 let se mu podařilo svoje postižení úspěšně skrývat a budovat kariéru ve světě vidících. Jeho uši a intuice mu nahradily zrak. Pracoval tvrději než všichni ostatní a s pomocí počítače s hlasovým výstupem četl knihy, mapy i nápojové lístky v barech.
Mezi jeho strategie patřilo třeba počítání schodů na schodišti a když byl opravdu v úzkých, trapnou situaci mistrně otočil v žert. Až jednou ho okolnosti donutily přiznat si pravdu…

Dle knihy vznikla i úspěšná stejnojmenná filmová romantická komedie.Kniha v českém jazyce!


Stažení Rande naslepo zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Rande naslepo (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Rande naslepo zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Rande naslepo.pdf (EUR-0.00)

  Rande naslepo.epub (EUR-0.00)

  Rande naslepo.doc (EUR-0.00)

  Rande naslepo.txt (EUR-0.00)

  Rande naslepo.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Rande naslepo.PDF – (EUR 0.00);

  Rande naslepo.MOBI – (EUR 0.00);

  Rande naslepo.EPUB – (EUR 0.00);

  Rande naslepo.DOC – (EUR 0.00);

  Rande naslepo.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Mein Blind Date mit dem Leben (2009)

  Žánr:
  Literatura světová, Humor, Romány
  Vydáno: , Omega
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  JanaDor

  26. ledna

  Prostě kniha mi celkově nesedla. Samotný příběh je zajímavý. Ale styl podání mi vadil a kniha se těžce četla. Autor jako hlavní hrdina je mi nesympatický a celkově to vyznělo neosobně a sebelítostně.
  Pokud bych to brala pozitivně, tak autor může jít v určitých momentech příkladem svou silou vše zvládnout. To, že ho to zároveň stáhlo do víru závislostí a nemocí, musíme dát stranou. I když i to, by mohlo být varováním……

  Tánička11

  23. ledna

  Saliyého život neboli jeho kniha nám ukazuje, že když něco chceme tak to dokážeme dřív nebo později. I když si prožil více toho než jeho vrstevníci za celý svůj život dokázal se dostat tam kam zdravý člověk by ani nedokázal, ale jen by jsme ho mohli nazvat jako úžasného člověka a postižení zmiňovat netřeba.

  Samira

  28.12.2017

  Po shlédnutí příjemného filmu byla kniha jasnou volbou a přiznám se, že jsem se na ni velmi těšila a doufala v reálnější a hlubší vhled do téměř neuvěřitelného příběhu muže.
  Film se mi líbil, ale měl takové to klasické "americké" vyznění, obsahoval nereálné scény a tak celkově se zdálo, že hodní lidé čekají na každém rohu, aby našemu hrdinovi poskytli pomocnou ruku.
  Jaké bylo moje překvapení, když skutečný příběh měl těch pravých hrdinů ještě víc.
  Ano hrdina je opravdu velmi nemocný a překonával a překonává velký hendikep, ale kolik mu za život bylo nabídnuto vlídnosti, pomoci a lásky by jeden neuvěřil. Hrdina to však přijímá s velkou samozřejmostí a mnohem důležitější jsou jeho vlastní ambice, kterým je vše podřízeno.
  Ano nakonec v ambicích dosáhl cíle, který je obdivuhodný. Ale kniha je spíše popisem dosažení seberealizačního cíle a ani zpětně neoceňuje ty, bez kterým by jich ani náhodou nedosáhl.
  Musím v tomto případě říci, že mne více oslovil film, už proto, že filmový hrdina byl lidštější, skutečný Saliya žádný velký sympaťák není.
  Přesto jde o zajímavé čtení.

  kachenbooklover

  24.12.2017

  Podle obálky jsem si myslela, že to bude jako film, ale i tak se mi kniha moc líbila a určitě mě překvapila. Lidi jako Saliyu musí prostě člověk obdivovat !

  alnahu

  13.12.2017

  Velmi silný příběh muže ,který se popral se svým hendikepem. Saliya přicházel pomalu již od svých patnácti letech o zrak ,nakonec mu zůstalo pouhých 5% měl svůj sen, jako ostatní lidé a proto začal se svým postižením bojovat, nechtěl být litován a to se mu podařilo i když to neměl v životě jednoduché .Podle knihy byl též natočen docela úspěšný film.

  sona8058

  07.11.2017

  I když je na knize přebal z filmovou obálkou, tak rozhodně nečekejte tentýž příběh. Kniha je autobiografií člověka, který se od svých patnácti let potýká se zhoršováním zraku a nyní vidí jen 5 % z toho, co vidíme my ostatní. Autor a hlavní hrdina zároveň se musel vyrovnat s tím, že se na něj všichni dívají jako na postiženého. Ale on nechtěl být tím handicapovaným, a tak se rozhodl zařídit po svém. Většina lidí málem ani nevěděla, že je téměř nevidomý.
  Tento příběh je silný a ukazuje nám, že se nemáme vzdávat a máme si jít za svým cílem, stejně tak, jako Saliya Kahawatte

  Veve721

  20.09.2017

  Saliyu obdivuju, ale také nesnáším. Knížka mi přišla zajímavá, přesto to nebylo přesně to, co jsem očekávala. Obálka mě na první pohled zaujala, ale neodpovídala ději. Film mě ohromně bavil, jenže se předlohou jen volně inspiroval. Co víc říct: Můj názor je roztříštěný na dvě poloviny a bylo těžké to nějak shrnout… Nakonec bude stejně na vás, jaký budete mít na příběh názor. Jsem si jistá, že se najde hodně čtenářů, kteří dají i pěkně vysoké hodnocení. A já se s nimi hádat nebudu, protože chápu, co se jim může na knížce líbit. Jen u mě prostě sebestředný Saliya tolik neuspěl…
  Recenze: http://supermixer.blog.cz/1709/k-rande-naslepo-saliya-kahawatte

  Ivuska.09

  17.09.2017

  Autobiografický příběh, který vás prostě zasáhne. Mně se kniha moc líbila – je o tom, jak je důležité nevzdat se – i když vaše dny nejsou úplně růžové. Velmi poučné a mile napsané.  TAGS:

  Online Rande naslepo ebook, Kniha Rande naslepo FB2, Download Rande naslepo PDF , Download Rande naslepo MOBI, Online Rande naslepo kniha, Zdarma Stažení Rande naslepo IPhone, Online kniha Rande naslepo PDF, Zdarma Rande naslepo DJVU, Zdarma Stažení Rande naslepo TXT, Stažení Rande naslepo RTF, Online Rande naslepo FB2 , e-kniha Rande naslepo stažení TXT, Zdarma Rande naslepo stažení kniha, e-kniha Rande naslepo download MOBI, Stažení Rande naslepo IPad, Číst Rande naslepo MOBI, Číst Rande naslepo DOC, Zdarma Rande naslepo AWZ, Download e-kniha Rande naslepo iPad , Zdarma Rande naslepo DJVU, Download Rande naslepo e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Rande naslepo DVD, Číst Rande naslepo TXT, Book Rande naslepo stažení DJVU, Rande naslepo stažení kniha zdarma, Rande naslepo stažení kniha pdf zdarma, Rande naslepo pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Rande naslepo pdf zdarma, Rande naslepo stažení kniha epub zdarma, Rande naslepo ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply