Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době


Poutavé a poučné čtení o pravých i virtuálních příčinách současné tolik diskutované řecké krize pohledem Češky žijící v Řecku, doplněné věcným pohledem odborníka na ekonomickou situaci.

Kniha pomáhá pochopit rozdíly mezi kulturními, sociálními, ale i politickými rozdíly našich zemí a nutí čtenáře nejen přemýšlet nad tím, zda-li jsou obecně přijímané stereotypy opravdu skutečností, ale také uvažovat nad výhodami, jež přináší fungování systému naší republiky, o kterém tak rádi a často pochybujeme. Na konkrétních životních situacích autorka vtipně ukazuje neuvěřitelnost kruhu sestaveného z dluhů, zneužívání postavení, nedbalého státu, pštrosích řešení i kuriózních nápadů.Kniha v českém jazyce!


Stažení Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době.pdf (EUR-0.00)

  Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době.epub (EUR-0.00)

  Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době.doc (EUR-0.00)

  Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době.txt (EUR-0.00)

  Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době.PDF – (EUR 0.00);

  Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době.MOBI – (EUR 0.00);

  Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době.EPUB – (EUR 0.00);

  Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době.DOC – (EUR 0.00);

  Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura faktu, Literatura česká
  Vydáno: , NLN – Nakladatelství Lidové noviny
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Yunnan

  18.07.2017

  Dokonalá a velmi smutná kniha, která ukazuje podstatu a fungování EU. Kromě "Korfu bez průvodce" jsem přečetl všechny knihy Pavly Smetanové a jsem nadšen. Řekové a Řecko mi byli vždycky velmi blízcí a Pavla jen potvrzuje a prohlubuje moje pocity. A nenechme se mýlit, nejsme na tom o moc lépe. Akorát se u nás na palubě ještě stále hraje a tančí. Ale jak dlouho…

  Ilona

  28.03.2016

  Surový, nezidealizovaný pohled na kouzelné Řecko. Knížka jen malinko poodhaluje,
  kolik různých pohledů může být na jednu věc, jak obecně vydávané "pravdy" se mohou
  lehce stát tou pravdou nejpravdivější.
  Byť vážné téma, autorka opět, méně a mírně, použila svůj vynikající nadhled a humor, díky nimž
  se její knížky tak skvěle čtou!

  vikina75

  30.01.2016

  Chvílemi zůstává člověku rozum stát v jaké bídě se v Řecku žije a jak je situace vykreslena médii zcela opačně.

  Jejda

  28.09.2015

  Žádná barvotisková oddechovka ze které by na vás dýchlo modravých dálek volání, ale autentická zpráva o skutečném nezidealizovaném Řecku. A ačkoli Řecko miluji a byla jsem tam mnohokrát, tak leckteré skutečnosti v knize popsané, mi doslova vyrazily dech.

  veronika0382

  15.09.2015

  Kdo miluje Řecko jako já a zajímá ho jak to tam vlastně chodí, měl by mít knihy od Pavly jako povinnou četbu. Řecká ruleta je na rozdíl od ostatních velice vážná, ale zase hodně poučná a ukáže nám vše v pravém světle …… Držím "mému" Řecku a hlavně úžasným a stále milým Řekům palce at je vše co nejdřív už jen lepší a lepší …….

  77yasmin

  27.08.2015

  Je to chvilkama až moc odborné. Přesto mi kniha potvrdila to co jsem si myslela. Držím palce Řekům … a vlastně i nám všem.

  Neri

  12.08.2015

  Mnoho z postřehů, které jsou obsaženy v Řecké ruletě, autorka už zpracovala ve svých předchozích knihách. Vůbec mi to nevadilo – se stejným zaujetím a údivem si znovu přečtu třeba o naprosto selhávajícím řeckém školském systému. Pavlu Smetanovou mám moc ráda, naprosto srozumitelným způsobem dovede vysvětlit mnohé z toho, co se v Řecku odehrává, je vtipná, její povídání laskavé, s láskou k zemi, kde našla svůj druhý domov.

  Clara del Valle

  23.07.2015

  Řecko mám moc ráda, s autorkou jsem měla tu čest se krátce setkat behem dovolené na Korfu, moc milá, příjemná a usměvavá mladá dáma. Její předchozí knihy popisující život na ostrově se mi moc líbily, tato je trochu jiná, važnější. Ráda jsem jí přečetla, ledacos mi vysvětlila a hlavně opravila omyly a nesmysly, které kolují mezi Čecháčky ohledně života v Řecku, platů, důchodů atp. Není to tak jednoduché ani jednostranné, jak nám média servírují, proto je tento pohled přímo z Řecka pro mne tak cenný.  TAGS:

  Online Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době ebook, Kniha Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době FB2, Download Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době PDF , Download Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době MOBI, Online Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době kniha, Zdarma Stažení Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době IPhone, Online kniha Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době PDF, Zdarma Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době DJVU, Zdarma Stažení Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době TXT, Stažení Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době RTF, Online Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době FB2 , e-kniha Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době stažení TXT, Zdarma Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době stažení kniha, e-kniha Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době download MOBI, Stažení Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době IPad, Číst Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době MOBI, Číst Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době DOC, Zdarma Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době AWZ, Download e-kniha Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době iPad , Zdarma Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době DJVU, Download Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době DVD, Číst Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době TXT, Book Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době stažení DJVU, Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době stažení kniha zdarma, Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době stažení kniha pdf zdarma, Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době pdf zdarma, Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době stažení kniha epub zdarma, Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply